Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp VM test sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp VM test sprint
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: torsdag 2 juli 2015

Damer åpen

43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iliana IlievaHalden SK15.27
2Jenny BaklidKonnerud IL17.11+1.44
3Marlin HaavengenKongsberg OL17.54+2.27
4Agnes Irene LongfjeldModum OL18.00+2.33
5Helene EgerKongsberg OL18.20+2.53
6Thea DyrkornEiker OL18.32+3.05
7Siri MoholthKongsberg OL18.39+3.12
8Ane DyrkornEiker OL19.09+3.42
9Isa HeggedalKonnerud IL19.31+4.04
10Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL20.05+4.38
11Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK20.08+4.41
12Mari Landro SvingheimKonnerud IL20.43+5.16
13Grete HoviSkien OK20.47+5.20
14Lotte MyklemyrEiker OL21.01+5.34
15Hilde ForbordMalvik IL21.28+6.01
16Kristin EgerKongsberg OL22.00+6.33
17Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL22.25+6.58
18Marita GrønhovdModum OL22.52+7.25
19Heidi MyklemyrEiker OL22.58+7.31
20Anne Marthe PeveriEiker OL23.18+7.51
21May Ingela HopeModum OL23.46+8.19
22Live Joronn YtrehusRingerike OL24.17+8.50
23Johanne Øderud VatneBækkelagets SK24.26+8.59
24Andrea VaneboKongsberg OL24.33+9.06
25Kreniya MironovaModum OL25.26+9.59
26Torid KvaalFreidig25.32+10.05
27Idunn HaavengenKongsberg OL25.48+10.21
27Sarah WølloKongsberg OL25.48+10.21
29Turid GiilRond OL25.58+10.31
30Ina Cecilie LandroKonnerud IL26.46+11.19
31Aurora MoholthKongsberg OL27.21+11.54
32Tove HeimdalKonnerud IL27.31+12.04
33Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL27.34+12.07
34Kristen AabyNedre Sigdal27.49+12.22
35Lydia SmithNedre Sigdal27.55+12.28
36Berit G. WiersdalenModum OL36.28+21.01
37Clara EppendalModum OL37.31+22.04
38Markus HeideModum OL37.33+22.06
39Lise HørtvedtKongsberg OL38.17+22.50
40Jane RødderKongsberg OL41.24+25.57
Sirpa LiljaModum OLdiskvalifisert
Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Anni SaarelaKonnerud ILdiskvalifisert
Line BjørnåsKonnerud ILikke startet
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILikke startet
Fride SørensenSturla, IFikke startet
Iselin SørensenSturla, IFikke startet
Kristin SørensenSturla, IFikke startet

Herrer åpen

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL14.34
2Kaspar LiljaModum OL16.31+1.57
3Tord StrandKongsberg OL17.08+2.34
4Vegard MyklemyrEiker OL17.18+2.44
5Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL17.31+2.57
6Erlend NordbøModum OL18.13+3.39
7Einar Moe TandbergModum OL18.26+3.52
8Syver KongsrudModum OL19.21+4.47
9Aslak HeimdalKonnerud IL19.27+4.53
10Håvard Landro SvingheimKonnerud IL20.00+5.26
11Vetle DrageKongsberg OL20.29+5.55
12Peter CarlsenRøyken OL21.04+6.30
13Njål SvingheimKonnerud IL21.16+6.42
14Atle Nikolai WølloKongsberg OL21.50+7.16
15Rolf Trygve HaugKongsberg OL21.56+7.22
16Øivind FadumSande Sportsklubb22.02+7.28
17Patrick ThomassenModum OL22.41+8.07
18Henrik HaugKongsberg OL22.42+8.08
19Ole MyklemyrEiker OL23.40+9.06
20Tylman TietzModum OL24.46+10.12
21Torbjørn NørbechRingerike OL26.12+11.38
22Gunnar ØsterbøFreidig26.28+11.54
23Øystein WiersdalenNedre Sigdal27.18+12.44
Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILikke startet
Robert FredriksenNotodden OLikke startet
Rune SørensenSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor