Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen, SprintPrologen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen, SprintPrologen
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / Flosta IL / IL Høvdingen / Kristiansand OK / Lia IL / Oddersjaa SSK / OK Sør / Søgne og Songdalen OK
Dato: torsdag 5 juli 2012

AJAX

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Roisin LongD 15-16 (22)9.44+1.076.48
12Catherine KingD 45AL (12)20.48+9.4212.40
15Ruairi LongH 13-14 (21)11.20+3.317.55
17Mike LongH 45AL (23)16.52+3.348.23

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Svein GranerudH 45AL (23)14.17+0.597.06
4Per Anders YtterbøH 17-B (6)12.11+0.598.31
7Marit EgnerD 40- (9)13.48+1.538.24
Andrea EgnerN-åpen (14)45.5240.35
Emilie EgnerN-åpen (14)44.5139.41
Karoline Egner GranerudD -10 (6)14.4911.45
Sondre YtterbøH -10 (5)11.229.01

Askøy OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tora Aasheim NymarkD 11-12 (9)12.54+5.1410.14
7Tove AasheimD 45AL (12)13.41+2.358.20
9Tonje Aasheim NymarkD 13-14 (21)11.36+2.068.06
10Tore NymarkH 45AL (23)15.52+2.347.53
16Toril Aasheim NymarkD 15-16 (22)11.11+2.347.49

Austre Moland IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Torjus LedaalH 21AL (28)24.29+11.5411.07
26Nils HesthagH 21AL (28)28.58+16.2313.09

Bekkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone WigemyrD 21AL (10)12.436.01

Birkenes IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andreas SaaghusH 17-C (2)14.20+0.5711.22
3Siri BjorvandD 50- (7)13.53+2.208.27
6Kristian NyhusH 13-14 (21)9.15+1.266.28
7Kristian Reiersen JensenH 13-14 (21)9.21+1.326.32
8Asgeir Reiersen JensenH 11-12 (14)11.07+4.028.49
17Sigurd Svaland AasH 13-14 (21)12.30+4.418.44
Martin Reiersen JensenN-åpen (14)12.1910.53

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marit Rønning SkoglundD 19-20AL (5)16.40+1.247.53
3Emma ArnesenD 15-16 (22)9.26+0.496.35
4Julie ArnesenD 19-20AL (5)17.10+1.548.08
5Haakon ArnesenH 50- (12)17.16+2.328.35
13Brage JørumH 15-16 (29)10.50+1.576.36
Turid ArnesenD 50- (7)diskvalifisert
Johannes LøvåsH 15-16 (29)diskvalifisert

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ove Kristian JødalH 45AL (23)15.46+2.287.50
10Torunn NordbøD 45AL (12)15.11+4.059.15
16Hege Ynn JødalD 15-16 (22)11.11+2.347.49

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vilde Solberg AndersenD 10-12N (11)11.3310.13
20Sindre TengesdalH 21AL (28)16.57+4.227.42

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jane M HellandD 17-C (2)8.436.55
2Arvid MydlandH 55- (9)11.13+0.256.50
4Olaug F MydlandD 35C (6)12.31+1.439.56

Eiker OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lone BrochmannD 21AL (10)15.07+2.247.09
4Lars-Erik ØsterudH 35C (4)13.16+3.5210.31
5Kristine BergliaD 17-18AL (17)15.27+1.147.19
5Lise SmedbergD 19-20AL (5)22.21+7.0510.35

Espoon Suunta

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Alvar PalmenH 13-14 (21)8.56+1.076.14
8Henrik PalmenH 40- (15)15.46+3.507.50
25Leevi HalenH 15-16 (29)13.14+4.218.04

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristian RykkjeH 11-12 (14)7.055.37
2Ronny RykkjeH 40- (15)13.04+1.086.30
19Vibeke RykkjeD 15-16 (22)11.52+3.158.17

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Herman MoeH 15-16 (29)10.49+1.566.35
17Even Kristian TønsbergH 15-16 (29)11.13+2.206.50
20Jørn MoeH 45AL (23)18.41+5.239.17

Fjellhug/Vereide IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Else Margrethe LarsenD 35C (6)10.488.34
10Magnus EideH 11-12 (14)12.30+5.259.55
21Vidar EideH 45AL (23)20.13+6.5510.03
21Oda EideD 15-16 (22)15.06+6.2910.33

Flosta IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Even JahnsenH 55- (9)13.15+2.278.04
6Åge AashamarH 55- (9)15.19+4.319.20
Johannes Bakke AashamarH 15-16 (29)diskvalifisert

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils HæstadH 50- (12)14.447.19
3Erik Hæstad BjørnstadH 11-12 (14)7.48+0.436.11
13Victoria Hæstad BjørnstadD 13-14 (21)11.45+2.158.13
20Oscar Hæstad BjørnstadH 13-14 (21)13.42+5.539.34

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Espen DanevadH 40- (15)11.565.56
8Emma DanevadD 11-12 (9)14.53+7.1311.48

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Siri WarlandD 35AL (4)19.189.36
3Ingrid SkjævelandD 13-16C (3)19.03+5.0815.07

GEN

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Pat McCavanaH 50- (12)15.56+1.127.55
5Jackie McCavanaD 17-B (5)19.08+7.0413.22
9Aoife McCavanaD 15-16 (22)10.04+1.277.02
15Eadaoin McCavanaD 13-14 (21)12.11+2.418.31

GOLD Savosa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Michele GuglielmettiH 55- (9)10.486.35
4Gerda GuglielmettiD 50- (7)13.54+2.218.28

Halden sk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gina GranstedtD 15-16 (22)10.01+1.247.00

Hamar OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen Jevne ArnesenH 19-20AL (4)13.236.04
1Marianne MyklebustD 45AL (12)11.066.46
2Mari Robøle LienD 11-12 (9)8.27+0.476.42
2Ole Christian BangH 17-B (6)12.08+0.568.29
2Ingrid RobøleD 17-C (2)10.26+1.438.16
4Anne-Guri JevneD 45AL (12)13.11+2.058.02
9Øyvind RanestadH 40- (15)16.14+4.188.04
9Arne ArnesenH 50- (12)19.15+4.319.34
10Ivar Jevne ArnesenH 15-16 (29)10.39+1.466.29
11Anine LomeD 13-14 (21)11.42+2.128.10
13Nora Hui AndersenD 15-16 (22)10.14+1.377.09
13Gudbrand LienH 45AL (23)15.57+2.397.56
19Sverre Bang StøengH 15-16 (29)11.30+2.377.00
Mari Ovidia RanestadN-åpen (14)12.1210.47
Sondre Robøle LienH -10 (5)9.477.45
Vegard RanestadH -10 (5)diskvalifisert

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Toril EgnerD 17-B (5)12.048.26

Hisøy OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Fredrik StudsrudH 13-16C (3)12.12+2.019.40
3Edith FahreD 17-B (5)15.34+3.3010.53
8Ole-Herman CappelenH 50- (12)18.18+3.349.06
Ann Mari StudsrudN-åpen (14)21.3419.05
Kamilla StudsrudN-åpen (14)22.3219.56

IF Sturla

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Geir Holm GundersenH 55- (9)11.52+1.047.14

IF Trauma

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Geir Henrik HirschH 35C (4)10.54+1.308.39
3Tone HirschD 35C (6)12.23+1.359.49
3Ingunn LøvdalD 35AL (4)20.18+1.0010.05
4Arne HegglandH 40- (15)14.52+2.567.23
4Per Olav NærestadH 45AL (23)14.20+1.027.07
6Henrik NærestadH 11-12 (14)9.35+2.307.36
8Julie NærestadD 13-14 (21)11.30+2.008.02
12Håvard HegglandH 11-12 (14)15.41+8.3612.26
18Henrik Chr. HirschH 13-14 (21)13.04+5.159.08
Erik HegglandN-åpen (14)11.3210.12
Mia HirschD -10 (6)10.398.27

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Finn Ole JørgensenH 60- (6)11.006.42
2Frode SørensenH 35AL (3)17.45+1.308.49
8Ingjerd TønD 21AL (10)30.13+17.3014.19
15Jostein UtstumoH 21AL (28)16.03+3.287.17
Kjell Walter SørensenH 60- (6)diskvalifisert

IK-Vista

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jakob WahlH 17-18AL (18)13.35+0.426.10
4Linus WahlH 19-20AL (4)20.33+7.109.20

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Rasmus Rørholt TheisenH 17-18AL (18)14.15+1.226.28

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marian Kjellevold MaldeD 40- (9)12.55+1.007.52
12Ketil MaldeH 40- (15)17.05+5.098.29
20Hedvig Kjellevold MaldeD 13-14 (21)14.00+4.309.47
Oda Kjellevold MaldeN-åpen (14)22.0819.35
Eyvind Kjellevold MaldeH 11-12 (14)diskvalifisert

IL Hauken

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Anders LjådalH 10-12N (4)14.45+0.2613.03
0Markus KjenslieH 10-12N (4)14.1912.40
2Jorunn KjenslieD 35C (6)11.06+0.188.48
2Marte LjådalD 13-16C (3)17.58+4.0314.15
11Alexander StormyrH 11-12 (14)13.46+6.4110.55
14DanEgil LjådalH 40- (15)18.07+6.119.00

IL Høvdingen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv Jorunn Kjøstvedt MoeD 13-16N (3)8.467.45
3Audun KjøstvedtH 65- (7)14.25+2.268.47

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Line SølbergD 13-14 (21)10.53+1.237.36

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Milda ØhlckersD 40- (9)11.557.15
2Håkon NjåsteinH 19-20AL (4)16.32+3.097.30
3Per ØhlckersH 60- (6)13.33+2.338.15
4Marianne NjåsteinD 45AL (12)13.11+2.058.02
4Siri GrandalD 15-16 (22)9.38+1.016.44
6Bjørn Henning GrandalH 50- (12)17.23+2.398.38
6Else GrandalD 45AL (12)13.40+2.348.20
9Eline Hjellup HorneD 17-18AL (17)18.45+4.328.53
12Stine NjåsteinD 13-14 (21)11.43+2.138.11
14Hanne GrandalD 13-14 (21)12.02+2.328.24
17Magnus WølnebergH 15-16 (29)11.13+2.206.50
19Synne SkjærsteinD 13-14 (21)13.49+4.199.39
22Are NjåsteinH 45AL (23)21.08+7.5010.30
Kaja GrandalN-åpen (14)22.0119.29
Kristoffer ØhlckersN-åpen (14)22.2519.50
Ådne SkjærsteinH -10 (5)13.3810.49

Interlopers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Alan CherryH 21AL (28)13.32+0.576.09

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Beth NicolaysenD 45AL (12)12.08+1.027.23
16Gard DahlenH 13-14 (21)11.40+3.518.09
18Åsne Skram TrømborgD 15-16 (22)11.19+2.427.54
18Morten Weber BergesenH 21AL (28)16.12+3.377.21
21Toralf GrandeH 15-16 (29)11.55+3.027.15

Konnerud IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Christoffer Vråle RønningH 10-12N (4)16.05+1.4614.13
1Jenny BaklidD 11-12 (9)7.406.05
3Mari Landro SvingheimD 11-12 (9)9.47+2.077.45
3Audun HeimdalH 15-16 (29)9.01+0.085.29
3Tonje VråleD 40- (9)11.56+0.017.16
4Amanda Skyttersæter SaugerudD 11-12 (9)12.10+4.309.39
5Erik SaugerudH 45AL (23)14.33+1.157.14
5Aslak HeimdalH 11-12 (14)9.08+2.037.14
6Carolina Hernandez VråleD 11-12 (9)13.37+5.5710.48
8Veslemøy SolbergD 45AL (12)14.03+2.578.34
9Vilja Solberg OhrvikD 11-12 (9)18.44+11.0414.52
9Tove HeimdalD 45AL (12)14.22+3.168.45
11Njål SvingheimH 45AL (23)15.54+2.367.54
14Jørgen BaklidH 13-14 (21)10.56+3.077.38
17Solveig Hernandez VråleD 13-14 (21)12.52+3.228.59
18Amalie Fjæstad AmundsenD 13-14 (21)13.43+4.139.35
20Caroline BergmanD 15-16 (22)12.10+3.338.30
22Nora Skyttersæter SaugerudD 15-16 (22)23.46+15.0916.37
24Truls Sildnes BaklidH 15-16 (29)13.12+4.198.02
Jessica OrrD 21AL (10)diskvalifisert
Thea Sildnes BaklidD 13-14 (21)diskvalifisert

Kristiansand OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dag BlandkjennH 15-16 (29)8.535.25
1Benedicte Hald BjørgumD 17-18AL (17)14.136.44
1Anneke Hald BjørgumD 19-20AL (5)15.167.14
1Mats DahlénH 21AL (28)12.355.43
2Vit BravenyH 21AL (28)12.55+0.205.52
2Ole KostølH 15-16 (29)8.56+0.035.26
4Irene Beate Øhrn ArnevikD 21AL (10)15.25+2.427.18
5Bjørn A FriestadH 17-B (6)13.36+2.249.30
5Stig DalsørenH 21AL (28)13.48+1.136.16
6Silje KristiansenD 21AL (10)18.43+6.008.52
7Thorbjørn VærpH 40- (15)15.14+3.187.34
7Jakub KamenickýH 21AL (28)13.53+1.186.18
8Gaute FriestadH 17-18AL (18)14.48+1.556.43
11Marius PyttenH 13-14 (21)10.17+2.287.11
11Sebastian DalandH 13-14 (21)10.17+2.287.11
12Ørjan JensenH 50- (12)19.51+5.079.52
14Henrik UpsalH 15-16 (29)10.53+2.006.38
23Per Ivar VaajeH 21AL (28)19.57+7.229.04
Oliver Johan MoeN-åpen (14)17.4515.42
Matias Hodne HanischH 15-16 (29)diskvalifisert
Reidar SæstadH 55- (9)diskvalifisert
Mathias KnutsenH 10-12N (4)diskvalifisert
Christian Wiig BøenH 21AL (28)diskvalifisert

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Julie HjortlandD 15-16 (22)8.376.01
8Tobias KristensenH 13-14 (21)9.44+1.556.48

Lia IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Aurora FossøyD 17-18AL (17)16.37+2.247.52
6Helge FossøyH 45AL (23)14.49+1.317.22
Stein Reinholt JensenH 70- (5)diskvalifisert

Lillomarka OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hege WangD 45AL (12)12.19+1.137.30
4Andrine BenjaminsenD 17-18AL (17)15.24+1.117.17
8Solveig BlindheimD 17-18AL (17)18.08+3.558.35
10Terje BlindheimH 40- (15)16.55+4.598.24
11Kristin BlindheimD 15-16 (22)10.09+1.327.05
12Ivo K. DanailovH 21AL (28)15.13+2.386.54
15Ingvild WangD 15-16 (22)11.06+2.297.45
18Dag WangH 45AL (23)17.32+4.148.43

Lynx

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johanna AsklöfD 40- (9)11.59+0.047.18
5Tom AsklöfH 40- (15)14.55+2.597.25
6Henrik AsklöfH 11-12 (14)9.35+2.307.36
Aino AsklöfD -10 (6)11.599.30
Viktor AsklöfH -10 (5)21.4017.11

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars Peder VaajeH 50- (12)16.56+2.128.25

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Axel Juell TheisenH 45AL (23)15.54+2.367.54

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Roar ByeH 45AL (23)diskvalifisert

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Peter PrydzH 55- (9)diskvalifisert

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anders FossøyH 50- (12)18.01+3.178.57
7Magnus SandvenH 15-16 (29)9.36+0.435.51
Synne SandværN-åpen (14)17.2415.23
Eirin Mari FossøyD 17-18AL (17)diskvalifisert

NTNUI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Solveig BlandkjennD 19-20AL (5)16.04+0.487.36
3Ståle GjelstenH 21AL (28)13.00+0.255.54
10Erling GrammeltvedtH 21AL (28)14.40+2.056.39
11Håvar Birkeland StormoenH 21AL (28)14.59+2.246.48
16Henrik Svaland AasH 21AL (28)16.08+3.337.20

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henriette SmebyD 13-14 (21)9.306.38
1Eirik Langedal BreivikH 13-14 (21)7.495.27
2Halvor Tørnqvist HaldenH 11-12 (14)7.16+0.115.46
3Gjermund Tørnqvist HaldenH 13-14 (21)8.46+0.576.07
Yngvild Langedal BreivikD -10 (6)15.3612.22

Oddersjaa SSK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sigrid EkelandD 10-12N (11)8.477.46
0Ingrid Marie EkelandD 10-12N (11)13.05+1.0311.34
1Jo Vegard AardalH 35C (4)9.247.27
1Isak Aasemoen AardalH 13-16C (3)10.118.04
1Christina Sandvand OmfjordD 40- (9)11.557.15
2Dagfinn HaarrH 60- (6)13.01+2.017.56
5Per Rune OmfjordH 40- (15)14.55+2.597.25
7Kaja AuslandD 11-12 (9)14.15+6.3511.18
7Jon Terje EkelandH 45AL (23)14.55+1.377.25
7Hanne WigemyrD 21AL (10)19.05+6.229.02
9Vemund Aasemoen AardalH 11-12 (14)11.28+4.239.06
11Øivind StenstadH 50- (12)19.29+4.459.41
27Olav BechensteenH 21AL (28)34.01+21.2615.27
Daniel Sandvand OmfjordN-åpen (14)12.4911.20
Anne Marie EkelandD 35C (6)diskvalifisert
Frank Glad BalchenH 60- (6)diskvalifisert

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Johanne Bratland TjernshaugenD 13-14 (21)12.11+2.418.31
21Henning Bratland CarlsenH 21AL (28)17.18+4.437.51
Ingrid Bratland TjernshaugenD -10 (6)31.2924.59

OK Silsand

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Håvard Krey HansenH 21AL (28)16.19+3.447.25
24Svein Harald HansenH 21AL (28)21.59+9.249.59

OK Sør

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Knut SkjævelandH 70- (5)13.298.13
1Pål BaggethunH 17-C (2)13.2310.37
1Asle ÅsmulH 35AL (3)16.158.05
5Atle Wendel ScheieH 17-18AL (18)13.58+1.056.20
5Gro EideD 40- (9)12.34+0.397.39
5Magne MoyH 65- (7)15.06+3.079.12
12Håkon EideH 17-18AL (18)15.46+2.537.10
14Mari CowardD 17-18AL (17)26.25+12.1212.31
16Martin SøderlindH 15-16 (29)11.06+2.136.46
19Odin MonsenH 13-14 (21)13.14+5.259.15
20Eirik SmithsenH 15-16 (29)11.42+2.497.08
23Morten CowardH 15-16 (29)12.50+3.577.49
Mia BrattD 40- (9)diskvalifisert
Emma NæssD 10-12N (11)diskvalifisert
Henriette StrømsvågD 10-12N (11)diskvalifisert
Mari Wendel ScheieD 10-12N (11)diskvalifisert
Mads Wendel ScheieH 13-16C (3)diskvalifisert

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari HernandezD 50- (7)11.337.02
2Ingrid RavnanD 50- (7)13.51+2.188.26
10Onno VerberneH 50- (12)19.21+4.379.37

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Øistein ÅsmulH 65- (7)16.15+4.169.54
10Andreas SølbergH 17-18AL (18)15.18+2.256.57
13Eskil ÅsmulH 40- (15)17.58+6.028.56

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dorte NarumD 15-16 (22)9.11+0.346.25
4Jostein Svaland DaleH 11-12 (14)8.28+1.236.43
5Sigrid BjørgenD 15-16 (22)9.42+1.056.46
Magnus Svaland  DaleN-åpen (14)22.1819.44

OLG Bern

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Christoph FurerH 45AL (23)18.07+4.499.00

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18AL (18)17.19+4.267.52

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ove KjetsåH 17-B (6)12.10+0.588.30
6Tony HalsallH 17-B (6)14.16+3.049.58Last ned GPS-spor i gpx-format
Inge KlepslandH 65- (7)diskvalifisert

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Paul Martin RemmeH 17-18AL (18)15.33+2.407.04
22Jørgen WingereiH 15-16 (29)12.00+3.077.19

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eli StrandeD 55- (2)13.418.20
14Guttorm Strande SyrristH 21AL (28)15.59+3.247.15
18Geir Strande SyrristH 17-18AL (18)18.07+5.148.14

S.Petersburg O-team

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sveta GusevaD 10-12N (11)17.37+5.3515.35
0Katya GusevaD 10-12N (11)19.41+7.3917.25
1Anna GusevaD 13-16C (3)13.5511.02
3Ilya GusevH 40- (15)13.34+1.386.44
4Arisha TrofimchikD 35AL (4)24.42+5.2412.17

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hallvard Arntzen FossH 13-14 (21)8.50+1.016.10
15Trond FossH 40- (15)22.55+10.5911.24

Sandnes IL (Rogaland)

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Serine EikeskogD 10-12N (11)12.0210.38
0Njål Eirik Hole MikalsenD 10-12N (11)12.45+0.4311.16
1Anna Ovedie EllevsetD 17-N (1)8.317.32
1Magne MølstreH 17-N (1)13.4212.07
1Jørgen NilsenH 17-B (6)11.127.49
1Magnus Hole MikalsenH 13-16N (1)9.438.35
2Rakel Sofie EllevsetD 13-16N (3)9.59+1.138.50
3Amalie EikeskogD 13-16N (3)10.16+1.309.05
5Brit Vivian MelingD 35C (6)20.43+9.5516.26
7Lars Hole MikalsenH 17-18AL (18)14.21+1.286.31
8Oddgeir EikeskogH 45AL (23)14.58+1.407.26
11Signe OttesenD 45AL (12)15.25+4.199.24
12Vilde EikeskogD 17-18AL (17)19.44+5.319.21
14Geir Tullin MikalsenH 45AL (23)16.22+3.048.08
Gunhild Hole MikalsenD 40- (9)diskvalifisert

Scottish Junior Squad

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maureen BrownD 65- (2)20.4614.31
2Alex CarcasH 13-14 (21)8.17+0.285.47
3Rosalind ShepherdD 17-18AL (17)15.18+1.057.15
3Abigail MasonD 13-14 (21)10.01+0.317.00
4Sasha ChepelinH 15-16 (29)9.11+0.185.35
5Matthew GallowayH 15-16 (29)9.23+0.305.43
5Fiona BerrowD 21AL (10)17.27+4.448.16
6Clare StansfieldD 13-14 (21)10.57+1.277.39
6Kyle HeronH 21AL (28)13.51+1.166.17
7Kathryn BarrD 13-14 (21)11.24+1.547.58
7Jennifer RickettsD 15-16 (22)9.55+1.186.56
8Daniel StansfieldH 15-16 (29)10.04+1.116.08
9Thomas WilsonH 15-16 (29)10.22+1.296.19
9Craig NolanH 17-18AL (18)14.57+2.046.47
9Samuel GallowayH 13-14 (21)9.47+1.586.50
9Ross McLennanH 21AL (28)14.22+1.476.31
10Emma WilsonD 13-14 (21)11.39+2.098.08
10Karen MaxwellD 17-18AL (17)18.50+4.378.55
10Briony KincaidD 15-16 (22)10.06+1.297.03
10Callum HunterH 13-14 (21)10.03+2.147.01
11Jessica MasonD 17-18AL (17)18.51+4.388.56
11Callum WhiteH 15-16 (29)10.48+1.556.35
12Bronwyn MatthewsD 15-16 (22)10.11+1.347.07
13Rowan WhiteH 13-14 (21)10.32+2.437.21
13Andrew LindsayH 17-18AL (18)16.03+3.107.17
14Jack GomersallH 17-18AL (18)16.13+3.207.22
14Evelyn MasonD 15-16 (22)10.51+2.147.35
15Calum McLeodH 17-18AL (18)16.42+3.497.35
Andrew BarrH 15-16 (29)diskvalifisert
Katrina McLeodD 17-18AL (17)diskvalifisert
Frances WrightD 17-18AL (17)diskvalifisert
Bill StevensonH 60- (6)diskvalifisert

SK Vidar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Øystein SyltaH 21AL (28)17.54+5.198.08

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid StrandeD 60- (2)12.188.36

Stavanger Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjetil WirakH 50- (12)16.08+1.248.01
5May MelingD 50- (7)15.54+4.219.41
7Nina KarlsenD 17-18AL (17)18.04+3.518.33
13Vilde Bårdsen HustoftD 17-18AL (17)23.58+9.4511.21
15Pål BårdsenH 45AL (23)16.45+3.278.20

Svendborg ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Herluf JensenH 70- (5)18.39+5.1011.22

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore BerntsenH 65- (7)11.597.18
2Signe HeivollD 60- (2)13.41+1.239.34
2Floke BredlandH 65- (7)12.47+0.487.47
3Steinar SundeH 35AL (3)23.32+7.1711.42
4Jan VærpH 65- (7)15.01+3.029.09
4Tore HansenH 55- (9)12.09+1.217.24
Else-Margrethe BredlandD 65- (2)diskvalifisert
Reidar HeivollH 55- (9)diskvalifisert

thurgorienta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Edith SpinatschD 55- (2)17.12+3.3110.29
8Corsin SpinatschH 21AL (28)14.17+1.426.29

TIF Viking

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Kari KjyrkjebøD 10-12N (11)11.5210.30
2Signe KjyrkjebøD 17-B (5)13.47+1.439.38
4Trude KjyrkjebøD 17-B (5)17.40+5.3612.21
15Sondre DammH 15-16 (29)10.58+2.056.41
16Kjetil DammH 45AL (23)16.47+3.298.20
Knut KjyrkjeboH 13-14 (21)diskvalifisert

Tormod Skilag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per AasenH 35C (4)10.18+0.548.10

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Kristian PyttenH 11-12 (14)18.41+11.3614.49

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kårhild Husby NordstadD 13-14 (21)9.44+0.146.48
3Tone Aamli SundtjønnD 21AL (10)15.18+2.357.15
13Petter Marki ErichsenH 21AL (28)15.32+2.577.03
16Ørjan Svaland AasH 21AL (28)16.08+3.337.20
Eirunn Husby NordstadD -10 (6)13.2510.38

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Brit NilsenD 35AL (4)19.19+0.019.36

Vegårshei IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon NilsenH 17-18AL (18)12.535.51
2Synnøve BråtenD 17-18AL (17)14.34+0.216.54
2Bjørnar Smeland NygårdseterH 17-18AL (18)13.20+0.276.03
3Olav VestølH 17-18AL (18)13.32+0.396.09
3Martin BråtenH 19-20AL (4)18.34+5.118.26
5Karine VestølD 13-14 (21)10.55+1.257.38
6Are Smeland NygårdseterH 15-16 (29)9.35+0.425.50

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Are KristiansenH 45AL (23)13.186.37
11Vemund KongsnesH 40- (15)17.01+5.058.27
17Asbjørn KongsnesH 17-18AL (18)17.38+4.458.00

Øvrebø/Vindbjart Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn SyvertsenH 70- (5)14.53+1.249.04
3Arild TelstøH 70- (5)15.00+1.319.08
6Irene W SteinslandD 50- (7)16.11+4.389.52
Solveig SteinslandD 21AL (10)diskvalifisert

Ås-UMB Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håkon DanevadH 45AL (23)13.25+0.076.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor