Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 4 juni 2015

N-åpen

1 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sindre FurlandSandefjord OK15.0312.26
0Eirik EliassenSandefjord OK29.07+7.1824.03
0Ole Sebastian BredlandSandefjord OK21.2917.45
0Andrey TerekhovSandefjord OK17.5614.49
0Ole Johan WallumSandefjord OK21.1217.31
0Mathias Wallum BredlandSandefjord OK21.4918.01
0Diderik RønningSandefjord OK26.11+4.2221.38
0Selma Flood JønsbergSandefjord OK23.18+1.2919.15
0Ella JacobsenSandefjord OK21.56+0.0718.07
0Benjamin HorntvedtSandefjord OK17.5614.49
0Sofie GresdalSandefjord OK21.0617.26
0Silje HorntvedtSandefjord OK14.4012.07

D -10

1 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EikåsSandefjord OK13.1911.00
2Ragne KlavenesSandefjord OK13.55+0.3611.30

D 11-12

1 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK16.5713.46
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK18.21+1.2414.55
3Nora Arentz HagenSandefjord OK21.51+4.5417.45

D 13-16

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK14.177.15

D 17

2 140 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine FjeldboNTNUI14.146.39
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK15.44+1.307.21
3Annette Cecilie ArentzSandefjord OK16.33+2.197.44
4Tone StoklandSandefjord OK17.48+3.348.19
5Anne Berit BredholtSandefjord OK17.55+3.418.22
6Lill-Ann TorpSandefjord OK19.34+5.209.08
7Elin-Kristin HemNTNUI19.42+5.289.12
8Mai Britt BjørkSandefjord OK19.59+5.459.20
9Stine ArntzenSandefjord OK21.40+7.2610.07
10Mona GjelstadSandefjord OK25.20+11.0611.50

D 50

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente BlixSandefjord OK18.049.10
2Tiri RebårdSandefjord OK18.52+0.489.34

D 70

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK25.2414.30
0Agnes SkarholtSandefjord OKdiskvalifisert

H -10

1 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage EikåsSandefjord OK12.059.59

H 11-12

1 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theodor BjørkSandefjord OK12.3010.09
2Anders KlavenesSandefjord OK14.37+2.0711.53
3Haakon HasleSandefjord OK18.09+5.3914.45
4Trym TorgersenSandefjord OK18.18+5.4814.52

H 13-16

1 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK14.237.18
2Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK16.45+2.228.30
3Jonas EikåsSandefjord OK20.58+6.3510.38
4Petter TorgersenSandefjord OK1.00.40+46.1730.47

H 17

2 140 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard Arntzen FossSandefjord OK12.105.41
2Marius MartinsenSandefjord OK12.28+0.185.49
3Roar FjeldboSandefjord OK13.00+0.506.04
4Morten EliassenSandefjord OK13.03+0.536.05
5Trond GjelstadSandefjord OK13.36+1.266.21
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK13.53+1.436.29
7Stein MartinsenSandefjord OK14.08+1.586.36
8Martin Mehlum HasleSandefjord OK14.14+2.046.39
9Henrik BergmanSandefjord OK15.06+2.567.03
10Frode RobertsenSandefjord OK15.12+3.027.06
11Einar KlavenesSandefjord OK15.19+3.097.09
12Jo Børre EikåsSandefjord OK16.23+4.137.39
13Arne Håkon JørgensenSandefjord OK16.33+4.237.44
14Tor Marius TorgersenSandefjord OK18.07+5.578.27
15Trond FossSandefjord OK20.36+8.269.37
16Ruben Cornelius StoklandSandefjord OK21.38+9.2810.06
0Fredrik MoeSandefjord OKdiskvalifisert

H 50

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar NilsenSandefjord OK17.418.15
2Trond Andre HemSandefjord OK26.12+8.3112.14

H 70

1 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK14.498.28
2Bjørn Willy HansenSandefjord OK17.52+3.0310.12
3Ole BrattbakkSandefjord OK19.40+4.5111.14
4Oddvar GjelstadSandefjord OK20.06+5.1711.29
5Einar WestbyeSandefjord OK24.10+9.2113.48

H60

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK24.3112.26

D60

1 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK16.529.38
2Berit LundSandefjord OK25.05+8.1314.20
3Astrid GjelstadSandefjord OK27.21+10.2915.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor