Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke 2015 sprint trening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke 2015 sprint trening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 12 juni 2015

D 13-14

2 140 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering14.096.36
2Marie LilandNydalens SK14.55+0.466.58
3Jenny BaklidKonnerud IL15.03+0.547.01
4Karoline BjørnerødOK Moss15.34+1.257.16
5Anniken RanvikKonnerud IL15.42+1.337.20
6Tuva Aas StræteRingerike OL15.57+1.487.27
7Tale StrandKongsberg OL16.03+1.547.30
8Andrea RanvikKonnerud IL16.24+2.157.39
9Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL16.36+2.277.45
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb16.40+2.317.47
11Emma Meyer LarssonIL Tyrving16.59+2.507.56
12Hanne Eide RappRaumar Orientering17.02+2.537.57
13Malin HaugeHisøy OK17.05+2.567.58
14Mia HirschIF Trauma17.09+3.008.00
15Amélie AamodtOppsal Orientering17.43+3.348.16
16Marte Karine LarsenKongsberg OL17.44+3.358.17
17Malene NysæterSkien OK18.09+4.008.28
18Frida DalerStokke IL18.10+4.018.29
19Tomine Lysaker SandenEiker OL18.14+4.058.31
20Kaisa AntonsenFredrikstad SK18.15+4.068.31
21Fanny SkindloIF Trauma18.16+4.078.32
21Christine HoenEiker OL18.16+4.078.32
23Sigrid EkelandOddersjaa SSK18.22+4.138.34
24Maya Jones ArnesenHeming Orientering18.32+4.238.39
25Hanna JohanssonHedrum OL18.38+4.298.42
26Ada WulfsbergNydalens SK18.40+4.318.43
27Silje CarlsenRøyken OL19.42+5.339.12
28Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL19.46+5.379.14
29Solveig LetmolieEiker OL20.03+5.549.22
30Ingeborg KvarmeRøyken OL20.17+6.089.28
31Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20.30+6.219.34
32Tina KallesonOppsal Orientering20.37+6.289.38
33Ada Helene OlsenIF Trauma20.54+6.459.45
34Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL21.21+7.129.58
35Tuva Eik HaaveOppsal Orientering21.47+7.3810.10
36Nora Småge HilsenKonnerud IL22.04+7.5510.18
37Ingrid Lund HovdenIL Tyrving22.40+8.3110.35
38Karin SteenIF Trauma22.45+8.3610.37
39Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL24.48+10.3911.35
40Emilie MyhreSkien OK24.55+10.4611.38
41Guro HjerpaasenAsker Skiklubb27.44+13.3512.57
42Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL28.33+14.2413.20
43Ragnhild Marie KristensenStokke IL29.11+15.0213.38
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert
0Elise AusenPorsgrunn OLbrutt

D 15-16

2 650 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF16.066.04
2Hanne VassendPorsgrunn OL16.53+0.476.22
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK17.21+1.156.32
4Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.02+1.566.48
5Ane DyrkornEiker OL18.06+2.006.49
6Marlin HaavengenKongsberg OL18.12+2.066.52
6Ragne WiklundNydalens SK18.12+2.066.52
8Ingrid G. KvålsgardFossum IF18.15+2.096.53
9Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL18.27+2.216.57
10Marie HansenSarpsborg OL18.28+2.226.58
10Frida Bakken UlsethNydalens SK18.28+2.226.58
12Ane Holm GrønengLillehammer OK18.30+2.246.58
13Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.32+2.266.59
14Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL19.07+3.017.12
15Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL19.12+3.067.14
16Aurora MoholthKongsberg OL19.17+3.117.16
17Thea DyrkornEiker OL19.21+3.157.18
18Karianne Olsvik DengerudNydalens SK19.23+3.177.18
19Nora TorgersenHalden SK19.38+3.327.24
20Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19.42+3.367.26
21Helene EgerKongsberg OL19.44+3.387.26
22Maren NorderudIL Tyrving20.08+4.027.35
23Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK20.11+4.057.36
24Aurora GjølsjøOK Moss20.26+4.207.42
25Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK20.32+4.267.44
26Ragne NorrudFossum IF20.56+4.507.53
27Andrine Harriet FremstadLarvik OK20.57+4.517.54
28Hanna NysæterSkien OK20.59+4.537.55
29Hedda Raadal BjørloHalden SK21.10+5.047.59
30Karoline AuneHalden SK21.13+5.078.00
31Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL21.15+5.098.01
32Oda Marie ColquhounNittedal OL21.24+5.188.04
33Maria Rørvik HaverLillomarka OL21.31+5.258.07
34Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL21.33+5.278.07
35Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK22.10+6.048.21
36Pernille KatlaFossum IF22.14+6.088.23
37Maria PrestbøenSandefjord OK22.32+6.268.30
38Emma Eithun PaulsenNittedal OL22.39+6.338.32
39Ella Arentz HagenSandefjord OK22.50+6.448.36
40Anna MeenPorsgrunn OL23.05+6.598.42
41Thea Feiring HaltiaIL Tyrving23.22+7.168.49
42Lisa JenssenHalden SK23.39+7.338.55
43Sarah WølloKongsberg OL24.09+8.039.06
43Andrea Willkommen EikenKongsberg OL24.09+8.039.06
45Ingrid AaslundFet OL24.16+8.109.09
46Kristin MestadTorridal IL24.22+8.169.11
47Jorun BækkenOs IL24.30+8.249.14
48Andrea VaneboKongsberg OL24.34+8.289.16
49Ingrid HasaasFossum IF24.47+8.419.21
50Julie BakkeFossum IF25.10+9.049.29
51Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF25.52+9.469.45
52Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK26.15+10.099.54
53Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK26.37+10.3110.02
54Henriette OlsenIF Trauma28.34+12.2810.46
55Vera Gano MønnichRøyken OL29.27+13.2111.06
56Thea MorlandstøEiker OL32.48+16.4212.22
57Lotte MyklemyrEiker OL33.07+17.0112.29
0Synne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Inger Marie RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Solveig Eline BergIL Tyrvingdiskvalifisert
0Aleksandra MathiesenStokke ILdiskvalifisert
0Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 17-

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL19.267.20
2Ingrid UndstadLarvik OK20.23+0.577.41
3Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL21.23+1.578.04
4Marianne HaugeHisøy OK23.29+4.038.51
5Gyri MyhreSkien OK24.59+5.339.25
6Tone StoklandSandefjord OK28.15+8.4910.39
0Hilda ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-14

2 150 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.285.47
2Lars Young VikNydalens SK12.47+0.195.56
3Bendik EliassenFredrikstad SK13.07+0.396.06
4David RundeKristiansand OK13.48+1.206.25
5Henrik ReuschHeming Orientering14.30+2.026.44
6Ole Jakob FrankrigNydalens SK14.40+2.126.49
7Sondre YtterbøAsker Skiklubb14.44+2.166.51
8Cornelius BjørkSandefjord OK14.51+2.236.54
9Tobias Mikael EspedalNydalens SK14.56+2.286.56
10Magnus MosfjellBirkenes IL15.01+2.336.59
11Even GravningenStokke IL15.11+2.437.03
12Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15.34+3.067.14
13Iver RingheimLarvik OK15.46+3.187.20
14Sondre OttesenFredrikstad SK15.59+3.317.26
15Jakob MoOL Toten-Troll16.14+3.467.33
16Ådne SkjærsteinIL Tyrving16.29+4.017.40
17Erlend BørliFossum IF16.36+4.087.43
18Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.53+4.257.51
19Runar Saur ModahlFredrikstad SK17.07+4.397.57
20Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL17.12+4.448.00
21Jonas EikåsSandefjord OK17.18+4.508.02
22Eirik BlågestadIndre Østfold OK17.25+4.578.06
23Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL17.32+5.048.09
24Audun BrevikStokke IL17.35+5.078.10
25Mikkel KatlaFossum IF17.52+5.248.18
26Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK18.16+5.488.29
27Marius BakkeFossum IF18.17+5.498.30
28Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb18.24+5.568.33
29Henrik R HoltHedrum OL18.41+6.138.41
30Ferdinand FremmingHeming Orientering18.58+6.308.49
30Eivind Berner MyhreFossum IF18.58+6.308.49
32Christopher EngebretsenOK Moss19.03+6.358.51
33Frikk DukefossLillehammer OK19.08+6.408.53
34August Syrdal ØenHeming Orientering19.26+6.589.02
35Odd-Anton HermansenKristiansand OK19.43+7.159.10
36Kristoffer FjæreHedrum OL20.21+7.539.27
37Eilev KvaaleAsker Skiklubb20.42+8.149.37
38Per Anders EckdahlOK Horten20.57+8.299.44
39Anders RoumRingerike OL21.03+8.359.47
40Kristian ØstermannHeming Orientering22.06+9.3810.16
41Mardon RødliBirkenes IL22.13+9.4510.20
42Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK23.04+10.3610.43
43Gaute FosstveitRaumar Orientering23.15+10.4710.48
44Karl Mathias WoldOK Horten25.00+12.3211.37
45Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb26.08+13.4012.09
46Kasper RamloOs IL31.42+19.1414.44
0Johannes HalvorsenNydalens SKdiskvalifisert
0Eirik ØvstedalNydalens SKdiskvalifisert
0Anders HorveiRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Mats Andre NygårdIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 15-16

2 720 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK15.215.38
2Kasper FosserHeming Orientering15.56+0.355.51
2Aslak HeimdalKonnerud IL15.56+0.355.51
4Elias JonssonNydalens SK16.10+0.495.56
5Joar OldernesLillomarka OL16.47+1.266.10
6Lukas LilandNydalens SK16.53+1.326.12
7Simen BallangrudRaufoss IL Orientering17.14+1.536.20
8Petter Astrup ArnesenHeming Orientering17.34+2.136.27
9Sindre R HoltHedrum OL17.52+2.316.34
10Olav TorgersenBækkelagets SK18.02+2.416.37
10Niels Christian HellerudHalden SK18.02+2.416.37
12Elias ØhmanGjø-Vard OL18.09+2.486.40
13Joar GjerdahlKonnerud IL18.10+2.496.40
13Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18.10+2.496.40
15Øyvind HjermstadFossum IF18.14+2.536.42
16Alexander Skaug YtterbølHalden SK18.18+2.576.43
17Håkon SturødNydalens SK18.31+3.106.48
18Sølve DrageKongsberg OL18.39+3.186.51
19Marius AurebekkKristiansand OK19.05+3.447.00
19Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL19.05+3.447.00
21Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF19.19+3.587.06
21Håkon LundKongsberg OL19.19+3.587.06
23Jonas MyhreKristiansand OK19.28+4.077.09
24Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange19.41+4.207.14
25Tord StrandKongsberg OL19.45+4.247.15
26Sander ArntzenAsker Skiklubb19.46+4.257.16
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF20.11+4.507.25
28Sigurd GjerdingenHadeland OL20.16+4.557.27
29Truls Wegner HodtFossum IF20.22+5.017.29
30Rasmus MathisenPorsgrunn OL20.36+5.157.34
31Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK20.37+5.167.34
32Sivert Åmodt AmundsenLardal OL20.47+5.267.38
33Elias Skjolden SørensenLillomarka OL20.54+5.337.41
34Kristian PyttenKristiansand OK20.56+5.357.41
35Audun Uglenes BerganNydalens SK21.02+5.417.43
36Einar EkelandOddersjaa SSK21.10+5.497.46
37Emil StørmerFossum IF21.13+5.527.48
38Oscar MelheimSturla, IF21.36+6.157.56
39Knut SelstadFossum IF21.58+6.378.04
40Eirik Høst FossgardLillomarka OL22.08+6.478.08
41Andreas MoldskredOppsal Orientering22.15+6.548.10
42Audun Melby JacobsenLardal OL22.20+6.598.12
43Axel HoveidAsker Skiklubb22.22+7.018.13
44Thomas KortNord-Østerdal OK22.41+7.208.20
45Bernhard BryhnSturla, IF23.36+8.158.40
46Sindre Vestengen LianLillomarka OL23.52+8.318.46
47Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK24.15+8.548.54
48Martin Andresen SkotteFossum IF24.17+8.568.55
49Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK24.28+9.078.59
50Henrik HvidstenFredrikstad SK24.43+9.229.05
51Erik Hæstad BjørnstadFossum IF25.21+10.009.19
52Simen Gran BlystadLøten o-lag28.59+13.3810.39
53Sondre Kvalø HaugFet OL29.37+14.1610.53
0Jens Johan BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
0Henrik BertelsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0August Asheim BirkelandHalden SKdiskvalifisert

H 17-

2 720 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.096.40
2Martin ØhmanGjø-Vard OL18.26+0.176.46
3Bjørnar BrevikStokke IL18.44+0.356.53
4Henning Bratland CarlsenOK Moss19.23+1.147.07
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK19.58+1.497.20
6Jørn MyrlandNotodden OL20.00+1.517.21
7Knut AurebekkTorridal IL20.12+2.037.25
8Geir Henrik HirschIF Trauma21.09+3.007.46
9Arne Håkon JørgensenSandefjord OK22.22+4.138.13
10Tor OlsenIF Trauma25.14+7.059.16
11Geir Holm GundersenSturla, IF25.23+7.149.19
12Tony HalsallOtra IL27.38+9.2910.09
0Knut AasRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor