Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 10 juni 2015

Rekrutt Herrer

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer SlettenUllensaker OL6.06
2Mathias AndreassenUllensaker OL7.05+0.59
3Brage FosstveitUllensaker OL9.21+3.15
4Erik Dehli SaxhaugEidsvoll OL9.41+3.35
5Alvin Andersen MariboEidsvoll OL9.49+3.43
6Alexander SlettenUllensaker OL9.52+3.46
7Kevin RommetvedtEidsvoll OL9.53+3.47

Rekrutt Damer

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid HoelsæterEidsvoll OL9.34
2Eirill Andersen MariboEidsvoll OL9.37+0.03
3Nora SørbergFrogner IL9.54+0.20
4Emma BøyesenUllensaker OL10.43+1.09
5Sigrid SkaramyrenUllensaker OL10.44+1.10
6Eirill Andersen MariboEidsvoll OL11.16+1.42
7Solvor BjørgeUllensaker OL12.17+2.43
8Maia Johanne KrogvoldEidsvoll OL13.02+3.28
8Aniken RynningEidsvoll OL13.02+3.28
10Elise GuttervikEidsvoll OL14.35+5.01
11Nora Østnor BjerkeEidsvoll OL14.40+5.06
12Erle FosstveitUllensaker OL17.16+7.42

Drømmemila Herrer

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK11.28
2Geir ØienRingsaker OK11.47+0.19
3Tor-Arve StrandEidsvoll OL13.35+2.07
4Roar SaxhaugEidsvoll OL15.04+3.36
5Terje BråtenUllensaker OL15.28+4.00
6Arne SaxhaugEidsvoll OL15.52+4.24
7Ottar Moum LarsenUllensaker OL16.09+4.41
8Knut SaxhaugEidsvoll OL16.26+4.58
9Geir Johan AndersenEidsvoll OL16.31+5.03
10Terje AntonsenEidsvoll OL18.42+7.14
11Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL20.38+9.10
12John Thomas PetersenNittedal OL21.36+10.08
13Odd GundersenEidsvoll OL21.41+10.13
14Tor StrandEidsvoll OL21.42+10.14
15Knut EngenNes OL21.44+10.16
16Andreas SedinUllensaker OL22.21+10.53
17Simen Dehli SaxhaugEidsvoll OL24.19+12.51
18Håvard GundersenEidsvoll OL24.20+12.52
19Christoffer SlettenUllensaker OL28.43+17.15
20Joakim RyenUllensaker OL31.13+19.45
21Odd Erik RommetvedtEidsvoll OL31.38+20.10
22Gaute FosstveitUllensaker OL34.17+22.49
23Erlend Bjørge BogstadUllensaker OL34.49+23.21
24Kristian RyenUllensaker OL36.43+25.15
25Jon Erik JohnsenEidsvoll OL37.54+26.26
26Per SørbergFrogner IL39.35+28.07
27Ivar MonsrudNes OL41.36+30.08
28Jan Tore GundersenEidsvoll OL44.37+33.09
29Herman SedinUllensaker OL47.05+35.37
30Mathias AndreassenUllensaker OL47.26+35.58
31Alexander SlettenUllensaker OL47.32+36.04
32Ove WernerEidsvoll OL56.59+45.31
33Alvin Andersen MariboEidsvoll OL1.18.33+1.07.05
34Kevin RommetvedtEidsvoll OL1.18.37+1.07.09
Robert ØksnesGjerdrum OLdiskvalifisert
Vidar FurusethEidsvoll OLdiskvalifisert

Drømmemila Damer

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Kamstrup HovindUllensaker OL14.48
2Turid Kamstrup HovindUllensaker OL16.24+1.36
3Tiril Ruud BråtenUllensaker OL20.06+5.18
4Mari HernandezOL Toten-Troll29.01+14.13
5Kari Kamstrup HovindUllensaker OL29.08+14.20
6Hege Norstad MariboEidsvoll OL31.40+16.52
7Eli Anne NyerødNes OL36.11+21.23
8Karen Marie NyerødNes OL36.15+21.27
9Sigrid SedinUllensaker OL45.08+30.20
10Emma BøyesenUllensaker OL46.18+31.30
11Sigrid SkaramyrenUllensaker OL46.22+31.34
12Bente AarhusNes OL46.53+32.05
13Sigrid HoelsæterEidsvoll OL1.00.43+45.55
14Tina BjørnstadEidsvoll OL1.02.15+47.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor