Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O West 2012

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O West 2012
Arrangørorganisasjoner: IL Gular / Varegg Fleridrett / Voss IL
Dato: torsdag 28 juni 2012

N-åpen

47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sofie BergstrømGimle IF14.02
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL11.36
Simen BjålandSandefjord OK9.59
Sander DybdahlOK 7711.56
Hedda Erica EikangerIL Gneist16.58
Ivar Ormberg EllingsenFana IL42.52
Tobias EngeliVaregg Fleridrett12.19
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett15.44
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett9.52
Jørund FjoseVoss IL25.54
Katya GusevaS.Petersburg O-team18.47
Sveta GusevaS.Petersburg O-team27.08
Eskil  GårdhammerFossekallen IL14.54
Eivor HolstadVoss IL18.26
Trym HolstadVoss IL17.44
Per Anders IndrehusVik IL12.07
Kristin Melby JacobsenLardal OL12.24
Oliver Ruste JahrenOK Horten13.32
Oscar Ruste JahrenOK Horten15.10
Emma JussilaTampereen Pyrintö13.01
Martin KindemGimle IF20.39
Heidi KolveVoss IL12.44
Ragna KolveVoss IL11.13
Andreas KragsethIL Gular15.34
Storm Berg LeirenKvernbit IL18.20
Ingrid LestebergKongsberg OL37.14
Veeti MahonenTampereen Pyrintö12.14
Oda Kjellevold MaldeIL Gular12.30
Ane NevlandÅlgård Orientering15.58
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering26.43
Elise NyhusNittedal OL21.07
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking16.53
Alida OftedalÅlgård Orientering18.44
Livar OftedalÅlgård Orientering20.16
Kristine RingheimOK Horten17.40
Marie Roll-TørnqvistFana IL11.35
Synne SandvenNotodden OL18.26
Ella Njaastad SkjesolFreidig15.16
Gustav Andresen SkotteFossum IF12.56
Ylva Bugge SæterengHadeland OL17.10
Berthe TesloHadeland OL16.05
Wenche ThomassenVaregg Fleridrett23.00
Halldor  TvebergVoss IL25.48
Gunnhild TverbergVoss IL29.24
Tommi ViiloTampereen Pyrintö34.27
Haldor Indrehus VikaneIL Gular12.02
Kristine Bog VikaneVaregg Fleridrett15.48

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marie AadlandSamnanger IL18.46
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering21.33
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.42
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett23.43
Kaarina NurminenKangasala SK15.58

D 11-12

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL14.25
2Lotta EerolaTampereen Pyrintö14.33+0.08
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.18+0.53
4Anne Omholt BerrefjordLardal OL16.26+2.01
5Johanne Midttun SystadNydalens SK16.30+2.05
6Hedda Raadal BjørloHalden SK16.48+2.23
7Ida JussilaTampereen Pyrintö18.40+4.15
8Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.35+5.10
9Tora Aasheim NymarkAskøy OL19.36+5.11
10Mari Strømme LidTIF Viking22.05+7.40
11Kari KyrkjebøTIF Viking22.33+8.08
12Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular24.10+9.45
13Marie Oen-SivertsenTIF Viking26.35+12.10
14Torli DybdahlOK 7732.20+17.55

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olina DaleIL Gular23.34

D 13-14

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering18.07
2Marit Melby JacobsenLardal OL18.27+0.20
3Astrid StyrvoldPorsgrunn OL18.59+0.52
4Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett21.13+3.06
5Tonje Aasheim NymarkAskøy OL24.06+5.59
6Marie BergstrømGimle IF24.37+6.30
7Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist25.12+7.05
8Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular26.42+8.35
9Ida Johanne AadlandSamnanger IL27.53+9.46
10Hanne DaltveitFana IL27.59+9.52
11Emelie RoosOK Landehof31.08+13.01
12Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett32.43+14.36
13Nora Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering33.49+15.42
14Julie Roll TørnqvistFana IL35.12+17.05
15Marianne Høysæter MonsenAskøy OL37.29+19.22

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna GusevaS.Petersburg O-team27.57

D 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin BotnenNesbyen IL31.15
2Sara Roberg GhabeliOL Trollo41.57+10.42

D 15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Evine Westli AndersenLøten OL25.27
2Ingunn RognsvågFana IL26.32+1.05
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett26.34+1.07
4Amalie BergstrømGimle IF28.37+3.10
5Vibeke RykkjeFana IL28.57+3.30
6Julia PlaianAsker Skiklubb29.08+3.41
7Sigrid SøvikIL Gneist31.00+5.33
8Linnea KjellssonFalkenbergs OK32.17+6.50
9Katrine MolvikIL Gneist33.59+8.32
10Jutta JussilaTampereen Pyrintö35.27+10.00
11Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering37.59+12.32
12Toril Aasheim NymarkAskøy OL38.26+12.59
13Vilde SkageIL Gneist40.45+15.18
14Ingvild SlagstadFjellhug/Vereide IL42.49+17.22
15Line LaurantsenIL Gneist45.42+20.15

D 17-Kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje ReistadFana IL30.40
2Christine Turter SandvoldNydalens SK31.59+1.19
3Elisabet BråtenVoss IL35.22+4.42
4Emma MyrsethØverbygd IL35.34+4.54
5Nina GogaBergens TF36.02+5.22
6Birgitte TorbjørnsenVikebygd IL39.29+8.49
7Tone NilsenBø OL43.33+12.53
8Gunn Elin RudiHadeland OL46.15+15.35
9Kristin HammeråsIL Gular51.28+20.48
10Mirjam BråtenVoss IL1.01.48+31.08
Solveig Nyaas KjæveBø OLdiskvalifisert

D 17-C

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL16.59
2Lovise NevlandÅlgård Orientering20.32+3.33
3Signe KyrkjebøTIF Viking21.00+4.01
4Liv-Hege Roberg GhabeliOL Trollo21.24+4.25
5Inger BjergaVaregg Fleridrett23.08+6.09
6Cathrine KristiansenFitjar IL23.48+6.49
7Trude KyrkjebøTIF Viking24.19+7.20
8Torunn LaugalandÅlgård Orientering25.16+8.17
9Ranveig IversenVoss IL26.07+9.08
10Monica NordbrødenHalden SK26.24+9.25
11Siri SpjelkavikIL Tyrving27.12+10.13
12May-lill DammTIF Viking27.36+10.37
13Hilde Fasting BerthelsenVoss IL33.14+16.15
14Helene HenriksenNOTEAM34.52+17.53
15Marie TverbergVoss IL38.21+21.22
16Anja DyrkolbotnBø OL39.23+22.24
17Therese BotnenNesbyen IL47.34+30.35

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linn-Cathrin  AlmelandVaregg Fleridrett35.18

D 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunhild Rogne HallandNTNUI27.09
2Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering38.47+11.38
3Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett40.49+13.40
4Klara AlmOK Linné44.06+16.57
5Ann-Elin BendiksenFana IL44.36+17.27
6Emilie Westli AndersenLøten OL44.50+17.41
7Hildegunn HeggøyVoss IL45.32+18.23
8Ingelinn MolvikIL Gneist47.19+20.10
9Synnøve HatlandVoss IL48.22+21.13
10Elise RognsvågFana IL51.24+24.15
11Camilla VikingsenTIF Viking1.13.27+46.18
Rebekka BråtenVoss ILdiskvalifisert

D 21-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil HolmströmHalden SK33.57
2Lone BrochmannEiker OL34.14+0.17
3Linn HokholtLillomarka OL35.30+1.33
4Ingvild BjørheiLillomarka OL38.14+4.17
5Emmi MähönenTampereen Pyrintö39.37+5.40
6Hanna Axelsson MeyersonOK Linné41.59+8.02
7Kaja Torpe LienPorsgrunn OL43.58+10.01
8Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering44.42+10.45
9Christine RuferOLG Galgenen45.11+11.14
10Dagny I. LysakerRaumar Orientering45.24+11.27
11Anette HeggøyVoss IL49.23+15.26
12Una Glende JansonKristiansand OK51.15+17.18
13Ida TangenNydalens SK51.31+17.34
14Ingvild Lien MollandNydalens SK57.15+23.18
15Siri SelvigNydalens SK57.46+23.49
16Elin HäggströmIL Gular59.49+25.52
17Valentina DimitrovaIL Gneist1.03.23+29.26
Kristin JægerBSI - Orienteringdiskvalifisert
Celine RenardKongsberg OLdiskvalifisert

D 35-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aina SandakerVoss IL43.22
2Arisha TrofimchikS.Petersburg O-team55.35+12.13
3Liv OrmbergFana IL57.08+13.46
4Otilie OftedalÅlgård Orientering1.03.46+20.24
5Vandeweyer MarijsHamok1.12.46+29.24
Marianne BergKvernbit ILdiskvalifisert
Lene RykkjeFana ILdiskvalifisert

D 40-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Lerche RaadalHalden SK27.25
2Ragnhild BalsvikOsterøy IL28.27+1.02
3Karianne StrømmeTIF Viking29.33+2.08
4Kirsti LysakerFana IL30.20+2.55
5Isa HeggedalKonnerud IL31.55+4.30
6Wenche-Lill BjålandSandefjord OK34.17+6.52
7Tiina JussilaTampereen Pyrintö35.05+7.40
8Kristin SandvenNotodden OL37.05+9.40
9Henna NurminenHelsingin Suunistajat37.47+10.22
10Riitta MähönenTampereen Pyrintö38.53+11.28
11Britta KjellssonFalkenbergs OK43.11+15.46
12Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL43.18+15.53
13Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering47.50+20.25
14Laila Ruste GårdhammerOK Horten51.14+23.49
15Marian Kjellevold MaldeIL Gular57.48+30.23
16Elisa-Beth TveitnesVoss IL1.15.38+48.13

D 45-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig NordhagenFana IL29.15
2Lise ChristensenTIF Viking29.47+0.32
3Pia MolnarMariefors Skidklubb30.14+0.59
4Inger Tone NygårdEgersund OK30.39+1.24
5Lise  RollFana IL32.14+2.59
6Riikka EerolaTampereen Pyrintö34.31+5.16
7Annika ViiloTampereen Pyrintö37.34+8.19
8Sille WinsnesÅs-UMB Orientering39.12+9.57
9Tove AasheimAskøy OL39.58+10.43
10Ingrid SandvollIL Gneist40.14+10.59
11Ellen T AstrupVoss IL41.21+12.06
12Ulrika MeyersonOK Linné42.27+13.12
13Sissel TvedtenKongsberg OL44.56+15.41
14Stina NjaastadFreidig47.21+18.06
15Britt KarlsenAskøy OL50.10+20.55
16Anne FjellbirkelandIL Gneist52.17+23.02
17Linda KlanderudÅrstad IL54.41+25.26
18Anne FjeldstadÅrstad IL58.57+29.42
19Mette Nødland FuglestadÅlgård Orientering1.02.57+33.42
20Jartrud SteinsliØstmarka OK1.07.42+38.27

D 45-Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde ForbordMalvik IL31.10
2Elin NyhusNittedal OL32.48+1.38
3Katri LiljaTampereen Pyrintö38.09+6.59
4Karina WahlIK-Vista55.18+24.08
Anita Lindvik-SævareidFana ILdiskvalifisert

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid RognsvågFana IL29.42
2Lena GottfridssonNittedal OL31.52+2.10
3Ann Karin TjørhomGanddal IL33.01+3.19
4Åse Karin WigemyrOddersjaa SSK35.15+5.33
5Kjersti SkantzeIL Tyrving35.39+5.57
6Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering45.10+15.28
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll47.52+18.10
8Gro Birkeland SøvikIL Gneist49.20+19.38
9Gerda GuglielmettiGOLD Savosa1.01.45+32.03

D 55-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL22.14
2Jorunn SanderudNydalens SK24.08+1.54
3Nina SoligardBergens TF24.16+2.02
4Marit NipenIL Gneist27.12+4.58
5Anne Kjersti DaltveitFana IL27.53+5.39
6Lotti SpalingerOLG Saeuliamt28.52+6.38
7Kjellaug GrødemVoss IL29.09+6.55
8Trude Botnen BråtenVoss IL30.24+8.10
9Elisabet ÖströmOK Tyr31.45+9.31
10Anne Kathrine SvingheimHadeland OL35.29+13.15
11Bjørg MidttunBergens TF41.06+18.52
12Gunn BotnenBø OL42.24+20.10

D 55-Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elena Shek-IovsepyantsShekspb27.17
2Lotta MäättäKouvolan Suunnistajat1.01.16+33.59

D 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF24.31
2Anne-Marie HolmströmLidköpings Vintersportklubb25.20+0.49
3Inger A TiltnesIL Tyrving27.20+2.49
4Berit TvedtIL Gular33.24+8.53
5Berit HegdalBergens TF34.01+9.30
6Berit RøsteRingsaker OK36.31+12.00
7Aud I SpjelkavikIL Tyrving48.19+23.48

D 65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edel SlettemarkStord Orientering21.04
2Marie AasheimStord Orientering23.24+2.20
3Bjørg KocbachBergens TF25.48+4.44
4Marthe MatteyIL Gular27.00+5.56
5Turid TangenFana IL30.33+9.29
6May Helene HansenSandefjord OK30.56+9.52
7Else Lerche RaadalFana IL30.58+9.54
8Ingvill VoldFana IL35.54+14.50
9Bjørg GårdhammerFossekallen IL38.36+17.32
10Marit HaugsetGimle IF54.02+32.58

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tirill Liby SeipOK Skeidi28.52
2Olaug F. JohansenSauda Orienteringsklubb37.10+8.18
3Ingrid RollFana IL43.22+14.30
4Asbjørg BjørloGimle IF45.28+16.36

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ulrik HellenTIF Viking16.27
Martin ThomassenVaregg Fleridrett24.53

H 11-12

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeFana IL12.54
2Lasse ViiloTampereen Pyrintö13.48+0.54
3Martin NevlandÅlgård Orientering14.01+1.07
4Audun Melby JacobsenLardal OL14.04+1.10
5Vili MähönenTampereen Pyrintö14.08+1.14
6Mikko EerolaTampereen Pyrintö15.10+2.16
7Eerik NurminenKangasala SK15.47+2.53
8Jakob L Astrup SjøtunVoss IL16.02+3.08
9Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.09+3.15
10Alexander RoosOK Landehof16.42+3.48
11Kaspar AuglandVoss IL17.46+4.52
12Trygve Nummedal OsFørde IL19.24+6.30
13Magnus GjerstadOsterøy IL20.17+7.23
14Ludvik SkattumVoss IL24.13+11.19
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular24.28+11.34
16Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett24.57+12.03
17Oscar KjellssonFalkenbergs OK25.50+12.56
18Heine LingaIL Gular26.06+13.12

H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve SandvenNOTEAM13.24
2Johan Indrehus VikaneIL Gular14.35+1.11
3Olav SæveråsIL Gneist26.20+12.56

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen BaklidKonnerud IL19.40
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.46+0.06
3Kasper FosserHeming Orientering21.20+1.40
4Knut KyrkjebøTIF Viking26.50+7.10
5Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett29.55+10.15
6Birk TjelmelandIL Gular30.04+10.24
7Erling Bell LysakerFana IL30.53+11.13
8Juha LiljaTampereen Pyrintö33.40+14.00

H 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun Midttun SystadLyn Ski15.49
2Lars Andreas EenVoss IL19.23+3.34
3Martin Andresen SkotteFossum IF19.43+3.54
4Daniel HatlandVoss IL19.54+4.05
5Philip Roberg GhabeliOL Trollo21.17+5.28

H 15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.34
2Øyvind WiggenByåsen IL20.00+1.26
3Jakob EiknerFana IL21.13+2.39
4Håkon Raadal BjørloHalden SK21.42+3.08
5Håvard Nummedal OsFørde IL23.16+4.42
6Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering23.30+4.56
7Johan WennermarkOK Skogsfalken24.20+5.46
8Johannes Bakke AashamarFlosta IL25.07+6.33
9Sondre DammTIF Viking26.25+7.51
10Teemu EerolaTampereen Pyrintö26.45+8.11
11Peter NordbrødenHalden SK29.10+10.36
12Brage HellenTIF Viking32.23+13.49
13Olav EkrheimFana IL34.19+15.45
14Kristoffer NygårdEgersund OK36.47+18.13
15Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett41.01+22.27
16Henrik RøenSamnanger IL48.30+29.56

H 17-Kort

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Såmund BotnenBø OL23.09
2Trond DøskelandFana IL25.59+2.50
3Øystein BotnenBø OL27.06+3.57
4Sigve BotnenBø OL28.36+5.27
5Morten Vilbo SørumRaumar Orientering29.09+6.00
6Sindre TengesdalBø OL30.06+6.57
7Ian RingheimOK Horten32.40+9.31
8Ole André WesterheimFitjar IL34.20+11.11
9Lars S. SkeideFana IL34.56+11.47
10Tore LundHadeland OL39.59+16.50
11Olav Bog VikaneVaregg Fleridrett41.44+18.35
12Jone Peter ReistadFana IL42.18+19.09
13Per Øyvind KindemGimle IF45.09+22.00
14Tor Kjetil NilsenBø OL47.32+24.23
15Ole Petter RuudOK Horten51.19+28.10
16Andreas SteineFana IL1.04.11+41.02
17Odin LingaIL Gular1.25.02+1.01.53
Kristian BråtenVoss ILdiskvalifisert
Ola LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Magne TjelmelandIL Gulardiskvalifisert

H 17-C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald Hammershaug TvedtenKongsberg OL14.45
2Rune HjelleKonnerud IL15.22+0.37
3Jan BjålandSandefjord OK18.42+3.57
4Øistein PaulsenBergens TF19.03+4.18
5Roger NyhusNittedal OL19.52+5.07
6Sindre EkrheimBergens TF25.10+10.25
7Lars-Erik ØsterudEiker OL30.04+15.19

H 17-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torjus RaaVaregg Fleridrett28.41
2Jakob WahlIK-Vista30.44+2.03
3Fredrik WennermarkOK Skogsfalken34.54+6.13
4Håkon KindemGimle IF36.42+8.01
5Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett36.55+8.14
6Paul Martin RemmePorsgrunn OL41.45+13.04
7Giordano SlanziRøyken OL56.22+27.41
8Ross JuvikIL Gular1.29.18+1.00.37

H 19-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre JohannessenFreidig34.15
2Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering40.21+6.06
3Håkon SandvenFana IL43.52+9.37
4Adrian OpheimMåren OK46.25+12.10
5Linus WahlIK-Vista48.52+14.37
6Adam GottfridssonLillomarka OL51.23+17.08

H 21-

39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus Korvald SkaareNTNUI33.30
2Rune NygaardIL Gular33.51+0.21
3Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL34.04+0.34
4Göran WinbladRehns BK35.28+1.58
5Damien RenardKongsberg OL35.34+2.04
6Vegard Blomseth JohnsenNTNUI35.38+2.08
7Magne KnudsenIL Gneist38.54+5.24
8Marius WikstrømRingsaker OK39.07+5.37
9Runar Torpe LienPorsgrunn OL39.47+6.17
10David GottfridssonLillomarka OL39.48+6.18
11Ilkka NurminenHelsingin Suunistajat40.06+6.36
12Bjarte EikangerTIF Viking40.21+6.51
13Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering41.23+7.53
14Konstantin FirsovVaregg Fleridrett41.25+7.55
15Alf Johan LimaGanddal IL41.39+8.09
16Øyvind HelgerudHalden SK42.16+8.46
17Lasse SolheimFana IL43.09+9.39
18Trygve BuanesTIF Viking43.12+9.42
19Glenn Tore LølandGanddal IL43.37+10.07
20Stian SolheimFana IL44.54+11.24
21Eirik Holth JohannessenRøyken OL44.56+11.26
22Lars Helge LølandSauda Orienteringsklubb45.11+11.41
23Jan Frode SeimVoss IL45.16+11.46
24Torgeir NevlandÅlgård Orientering46.44+13.14
25Espen RognsvågFana IL46.58+13.28
26Jan Andreas EdstrømLillomarka OL47.08+13.38
27Christian GrønvoldNTNUI49.15+15.45
28Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK49.18+15.48
29Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL49.30+16.00
30Kjell BlomsethÅs-UMB Orientering50.53+17.23
31Morten Andreas NomeBSI - Orientering53.03+19.33
32Sturla StokkelandÅlgård Orientering56.04+22.34
33Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering58.41+25.11
34Raphael ZwikerOLG Galgenen59.16+25.46
35Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett59.39+26.09
36Ståle LeirenKvernbit IL1.04.46+31.16
37Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1.08.47+35.17
38Gjermund GytriFørde IL1.10.24+36.54
Gustav RuøFreidigdiskvalifisert

H 35-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Tønnessen RødFana IL45.14
2Marcel NiederhauserOLG Basel1.02.45+17.31
3Bård HeklandIL Gular1.09.30+24.16
4Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.12.13+26.59
5Martin BeckerOLG Basel1.29.12+43.58
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 40-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jouni MahonenTampereen Pyrintö26.18
2Kjetil BjørloHalden SK28.01+1.43
3Kenneth WesterheimStord Orientering29.29+3.11
4Espen BergstrømGimle IF31.56+5.38
5Kristian LøvåsVaregg Fleridrett32.52+6.34
6Ilya GusevS.Petersburg O-team33.12+6.54
7Severi EerolaTampereen Pyrintö33.34+7.16
8Kari JussilaKangasala SK36.17+9.59
9Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL36.56+10.38
10Ketil DøskelandFana IL41.56+15.38
11Sverre Johan NærheimIL Gular48.04+21.46
11Ottar FjoseVoss IL48.04+21.46
13Bjart Are HellenTIF Viking49.11+22.53
14Ketil MaldeIL Gular55.01+28.43
15Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.31.25+1.05.07
Peter KjellssonFalkenbergs OKdiskvalifisert

H 45-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild AasheimGanddal IL23.39
2Tore NymarkAskøy OL25.11+1.32
3Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett25.17+1.38
4Odd FuglestadÅlgård Orientering26.17+2.38
5Arild AndresenFossum IF27.18+3.39
6Geir PaulsenOL Trollelg27.30+3.51
7Tore JuvikIL Gular27.34+3.55
8Ole TørnqvistFana IL29.23+5.44
9Geza MolnarMariefors Skidklubb30.24+6.45
10Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett31.13+7.34
11Bjørn Serck-HanssenSandnes IL (Rogaland)31.25+7.46
12Sigurd EiknerFana IL32.48+9.09
13Einar MartinsenVikebygd IL33.23+9.44
14Rolv Anders SystadLyn Ski34.32+10.53
15Erik VikaneVaregg Fleridrett35.30+11.51
16Yngve NymarkAskøy OL35.39+12.00
17Kjetil DammTIF Viking35.51+12.12
18Øystein WiggenByåsen IL36.04+12.25
19Andreas GroteOLC SKOG Fribourg37.36+13.57
20Einar TesloHadeland OL38.56+15.17
21Axel EiknerFana IL46.29+22.50
22Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett49.15+25.36
23Peter RoosOK Landehof1.00.15+36.36
24Johannes GjerstadOsterøy IL1.05.29+41.50
25Meeuwssen MarcTrol1.06.27+42.48

H 45-Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald HatlandVoss IL23.14
2Pål AuglandVoss IL28.28+5.14
3Jan Erik OppedalIL Gular44.03+20.49
4Geir RognsvågFana IL46.04+22.50

H 50-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve OpheimMåren OK23.24
2Jørn NordbrødenHalden SK25.13+1.49
3Richard TileyLakeland OC25.18+1.54
4Jan HauglandÅrstad IL25.53+2.29
5Bjørn-Inge SkageIL Gneist26.31+3.07
6Svein WigemyrOddersjaa SSK26.54+3.30
7Ingar HalsSogndal IL28.00+4.36
8Jarle GjerdeNOTEAM28.39+5.15
9Tore Svein NeseAskøy OL29.23+5.59
9Tommy SævareidFana IL29.23+5.59
11Donald SkantzeIL Tyrving30.06+6.42
12Øistein BøeFana IL31.02+7.38
13Tomas AxelssonOK Linné31.15+7.51
14David Johan TjøswoldBergens TF31.53+8.29
15Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering31.58+8.34
16Arne W.  KnudsenIL Gneist32.06+8.42
17Onno VerberneOL Toten-Troll32.11+8.47
18Beat SpalingerOLG Saeuliamt32.54+9.30
19Stefan WahlIK-Vista33.03+9.39
20Anton PlaianAsker Skiklubb33.52+10.28
21Herman BakkeLøten OL35.43+12.19
22Arne Johan SælenFana IL35.49+12.25
23Rune SkjesolFreidig42.13+18.49
24Per StedjeØstmarka OK43.43+20.19
25Leif HovdenHalsnøy OL45.12+21.48
26Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb47.43+24.19
27Knut A MolvikIL Gneist53.38+30.14
Vidar BotnenNesbyen ILdiskvalifisert

H 55-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Keijo ViiloTampereen Pyrintö21.36
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb22.07+0.31
3Gunnar GytriFørde IL22.29+0.53
4Jarle BotnenBø OL22.50+1.14
5Olov ÖströmOK Tyr25.20+3.44
6Michele GuglielmettiGOLD Savosa26.13+4.37
7Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb26.31+4.55
8Rune MonsenAskøy OL27.14+5.38
9Gunnar BråtenVoss IL29.49+8.13
10Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL29.55+8.19
11Stein NysætherVoss IL30.29+8.53
12Ørjan Eirik ValestrandFana IL31.00+9.24
13Even HofstadFreidig31.03+9.27
14Dagfinn TorpePorsgrunn OL31.38+10.02
15Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering33.54+12.18
16Geir SvingheimHadeland OL36.06+14.30
17Svein LingaIL Gular36.45+15.09
18Bernt HeggøyVoss IL37.44+16.08
19Bjørn-Ove TuftVaregg Fleridrett43.49+22.13
20John Olav AlvsvågFana IL50.10+28.34
21Nikoly KovtunShekspb1.04.43+43.07
Jan Magnus NilsenAskøy OLdiskvalifisert

H 55-Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein RønningNydalens SK28.02
2Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett29.07+1.05
3Åge AashamarFlosta IL29.35+1.33
4Egil KarlsenAskøy OL31.54+3.52

H 60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harry BreilandÅlgård Orientering21.47
2Tor TrøanHadeland OL21.59+0.12
3Arne TiltnesIL Tyrving23.42+1.55
4Asko MäättäKouvolan Suunnistajat25.39+3.52
5Helge ScheiFørde IL30.11+8.24
6Torodd OsFørde IL37.31+15.44
7Kjartan MyklebustFørde IL47.41+25.54
8Hans Jørgen RøsteRingsaker OK48.37+26.50
9Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb49.02+27.15
10Knut Erik GulbrandsenFana IL49.05+27.18
11Atle AlvheimFana IL54.04+32.17
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert

H 65-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hasse BergstrømIL Tyrving19.54
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL20.10+0.16
3Ove OslandBergens TF21.38+1.44
4Per VoldFana IL22.24+2.30
5Magne RaadalFana IL24.32+4.38
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving26.16+6.22
7Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking27.43+7.49
8Per FosserIndre Østfold OK28.30+8.36
9Sigvald RobberstadHalsnøy OL28.47+8.53
10Harald SteinslandVikebygd IL34.22+14.28
11Harald WesterheimFitjar IL42.33+22.39
12Steinar SlettemarkStord Orientering46.19+26.25
13Ørn MidttunBergens TF49.57+30.03
14Ottar BakketunVoss IL1.09.16+49.22
Jan HoldhusIL Gulardiskvalifisert

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL25.35
2Egil NestandeFørde IL27.06+1.31
3Tormod DahlenGjø-Vard OL31.21+5.46
4Thorbjørn Johan BjørloGimle IF32.26+6.51
5Kjell HaugsetGimle IF35.22+9.47
6Per Olaf TangenFana IL41.11+15.36
7Otto Grahl-NielsenBergens TF41.29+15.54

H 75-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne SandalFana IL22.25
2Axel IngvaldsenTIF Viking25.03+2.38
3Svein HaukaasÅrstad IL26.31+4.06
4Svein Frimann KvalheimKolbotn Skimt OL27.57+5.32
5Erling RørlienVoss IL31.27+9.02
6Sverre G. JohansenSauda Orienteringsklubb41.03+18.38
7Evgeny TarantsevOK Yeisk44.47+22.22

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb27.33
2Adolf KempfOLG KTV Altdorf36.15+8.42
3Kåre RitlandFana IL38.07+10.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor