Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt / Nattkøpp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt / Nattkøpp 5
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 16 september 2015

D 15-16

4 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL56.3912.38

D 17-20

5 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag58.2011.14

D 35-

5 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti BriskerudGrue IL1.29.3317.15

D 45-

4 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe BergersenEidskog OL57.5712.56

H 13-16C

2 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin AlfeiLøten o-lag42.1317.48
2Iver HyttebakkLøten o-lag42.24+0.1117.53
3Petter Stensli ForsethLøten o-lag42.53+0.4018.05

H 15-16

5 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre NarumOL Vallset/Stange47.549.13
2Alf Briskerud HasselvoldGrue IL1.07.19+19.2512.58
3Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.09.13+21.1913.20
4Even LindaasElverum OK1.15.09+27.1514.28

H 17-A kort

5 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik BakkeLøten o-lag1.03.3912.15

H 17-C

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GravingenGrue IL35.5615.09

H 17-20

7 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengHamar OK1.08.359.31
2Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.17.29+8.5410.45
0Even Lindstad BørresenHamar OKdiskvalifisert

H 21-

7 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius WikstrømRingsaker OK1.01.158.30
2Jan Ola PedersenVang OL1.03.23+2.088.48
3Yngve VoldenLøten o-lag1.17.42+16.2710.47
4Geir Myhr ØienRingsaker OK1.23.22+22.0711.34

H 35-

7 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LienGjø-Vard OL1.16.1110.34
0Torstein BergLøten o-lagdiskvalifisert

H 45-

5 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne NegårdVang OL55.4810.45
2Frode HaugHamar OK59.55+4.0711.32
3Svein GodagerLøten o-lag1.17.11+21.2314.52
4Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag1.20.03+24.1515.25
0Stig WiestVang OLdiskvalifisert

H 55-

5 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond OlsenLøten o-lag57.1611.02
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL1.01.09+3.5311.46
3Harald ØstbyeElverum OK1.05.30+8.1412.37
4Herman BakkeLøten o-lag1.33.16+36.0017.58
0Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert

H 65-

3 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.04.2818.31
0Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor