Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 3 oktober 2015 - søndag 4 oktober 2015

PrologMellomdistanseMellomdistanse (totalt)JaktstartJaktstart (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16N | D 17-AK | C-Åpen | D 17-N | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16N | H 17-AK | H 17-N | H 50- | H 60- | H 70- | H 13-16 | D 13-16 | H 17- | D 17-

N-åpen

1 140 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morten EspedalÅlgård Orientering9.118.03
Simen EspedalÅlgård Orientering6.556.04
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12.0610.36
Marte K FuglestadÅlgård Orientering10.439.24
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering11.129.49
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)8.377.33
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)11.4510.18
Julie M HellandEgersund OK8.567.50
Therese Alisa LundÅlgård Orientering13.2111.42
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering13.3511.54
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering8.247.22
Lars OftedalÅlgård Orientering26.3323.17
Livar OftedalÅlgård Orientering9.418.29
Maren OftedalÅlgård Orientering14.4112.52
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering12.3311.00
Marius RøddeGanddal IL13.2511.46
Ada C StokkelandÅlgård Orientering9.258.15
Lea StokkelandÅlgård Orientering26.2723.12
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.3210.07
Sjur UndheimÅlgård Orientering20.0317.35
Linnea DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Hanna VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Mari VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D -10

1 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Thea Beate PuntervoldEgersund OK28.4516.14
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)53.4530.22
Anna TaksdalGanddal IL22.4212.49
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK28.3416.08
Selma L.F TorpSandnes IL (Rogaland)52.3529.42

D 11-12

1 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)30.5517.28
Emma GiljeÅlgård Orientering28.3616.09
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26.2914.57
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering31.0417.33
Ane NevlandÅlgård Orientering22.4812.52
Alida OftedalÅlgård Orientering16.329.20
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.457.46

D 13-16N

1 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen AaseEgersund OK16.239.24

D 17-A kort

2 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.26.0231.58
2Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)1.43.21+17.1938.25

C-Åpen

1 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode Halvor LundÅlgård Orientering20.0711.21
2Magne MælandÅlgård Orientering20.40+0.3311.40
3Solveig MælandÅlgård Orientering24.03+3.5613.35
4Helga AaslidEgersund OK25.01+4.5414.08
5Annika T EspedalBjerkreim IL41.21+21.1423.21
6Solveig EspedalBjerkreim IL41.31+21.2423.27

D 50-

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL41.0413.55
2Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb49.14+8.1016.41
3Mette M NødlandÅlgård Orientering54.34+13.3018.29
4Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)55.53+14.4918.56
5May MelingStavanger Orienteringsklubb1.02.08+21.0421.03

D 60-

2 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK55.0618.40
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.12.26+17.2024.33

D 70-

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb52.3617.49
2Synnøve FuglestadÅlgård Orientering1.00.26+7.5020.29
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.01.36+9.0020.52

H -10

1 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)25.3014.24
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering27.2615.29

H 11-12

1 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering17.159.44
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering15.368.48
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)25.4114.30
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.0610.13
Øyvind LamarkGanddal IL25.1514.15
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)19.1910.54
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)19.0710.48
Jonas SandalGanddal IL33.3518.58
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-A kort

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK45.5915.04
2Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)46.00+0.0115.04
3Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)47.41+1.4215.38
4Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering54.14+8.1517.46
5Arild SvihusGanddal IL59.11+13.1219.24
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILdiskvalifisert

H 50-

3 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb35.009.49
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36.23+1.2310.13
3Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)39.33+4.3311.06
4Harry BreilandÅlgård Orientering45.37+10.3712.48
5Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb48.01+13.0113.29
6Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)49.50+14.5013.59
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK50.00+15.0014.02
8Oskar KaaløySandefjord OK1.43.15+1.08.1529.00
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb42.4814.30
2Svein Leonard EliassenVaulen Orienteringsklubb1.07.26+24.3822.51
Terje StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 70-

2 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK45.0215.15
2Arnulf FuglestadÅlgård Orientering51.14+6.1217.22
3Jan VærpSøgne og Songdalen OK52.06+7.0417.39
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb55.59+10.5718.58
5Tor Øystein Håkon NilsenVaulen Orienteringsklubb1.56.20+1.11.1839.26
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 13-16

3 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NevlandÅlgård Orientering29.189.36
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb30.27+1.099.59
3Per Ivar StoklandGanddal IL30.36+1.1810.01
4Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)35.35+6.1711.40
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering36.08+6.5011.50
6Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)40.58+11.4013.25
7Ole Kristian TaksdalGanddal IL47.51+18.3315.41
8Tobias RøddeGanddal IL58.31+29.1319.11
9Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)1.08.02+38.4422.18
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 13-16

2 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL28.2010.31
2Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)35.15+6.5513.06
3Ingrid LamarkGanddal IL37.49+9.2914.03
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb39.34+11.1414.42
5Marie WathneSandnes IL (Rogaland)51.58+23.3819.19
6Julie PuntervoldEgersund OK1.09.53+41.3325.58

H 17-

4 460 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir NevlandÅlgård Orientering38.308.37
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering39.04+0.348.45
3Sebastian DalandKristiansand OK42.53+4.239.36
4Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering43.00+4.309.38
5Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering43.18+4.489.42
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)43.54+5.249.50
7Fredrik SandalGanddal IL45.01+6.3110.05
8Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL48.43+10.1310.55
9Per Olav HaarGanddal IL50.48+12.1811.23
10Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)50.58+12.2811.25
11Njål Helge VølstadÅlgård Orientering51.00+12.3011.26
12Morten Bjerga SundliGanddal IL51.23+12.5311.31
13Kenneth MydlandEgersund OK51.44+13.1411.35
14Per Inge EspedalÅlgård Orientering51.54+13.2411.38
15Oddvar TaksdalGanddal IL54.43+16.1312.16
16Per Martin StoklandGanddal IL56.06+17.3612.34
17Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering56.19+17.4912.37
18Sturla StokkelandÅlgård Orientering57.07+18.3712.48
19Nils Tore PuntervoldEgersund OK59.14+20.4413.16
20Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.00.58+22.2813.40
21Trond LamarkGanddal IL1.01.06+22.3613.41
22Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb1.04.35+26.0514.28
23Thorbjørn VærpKristiansand OK1.04.36+26.0614.29
24Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.06.31+28.0114.54
25Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.08.01+29.3115.15
26Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.15.32+37.0216.56
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17-

3 560 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL40.1111.17
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)42.13+2.0211.51
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)42.26+2.1511.55
4Kari ChristiansenSandefjord OK43.50+3.3912.18
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)45.46+5.3512.51
6Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)48.04+7.5313.30
7Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)48.39+8.2813.39
8Audrun UtskarpenOslostudentenes IK48.47+8.3613.42
9Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering50.10+9.5914.05
10Ane OftedalÅlgård Orientering50.28+10.1714.10
11Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.49+10.3814.16
12Jane M HellandEgersund OK50.51+10.4014.17
13Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb57.25+17.1416.07
14Anita Glenne KallhovdEgersund OK58.14+18.0316.21
15Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.04.36+24.2518.08
16Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.05.27+25.1618.23
17Anne Marie GauselGanddal IL1.06.21+26.1018.38
18Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.06.29+26.1818.40
19Vibeke LamarkGanddal IL1.10.30+30.1919.48
20Linn Carina DalandKristiansand OK1.14.56+34.4521.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor