Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, prolog

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 3 oktober 2015 - søndag 4 oktober 2015

PrologMellomdistanseMellomdistanse (totalt)JaktstartJaktstart (totalt)

N-åpen

480 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linnea DalandKristiansand OK2.435.39
Morten EspedalÅlgård Orientering1.513.51
Simen EspedalÅlgård Orientering1.574.03
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)2.325.16
Marte K FuglestadÅlgård Orientering2.094.28
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering2.315.14
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)2.455.43
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)3.146.44
Julie M HellandEgersund OK2.204.51
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering1.543.57
Livar OftedalÅlgård Orientering2.204.51
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering2.365.25
Marius RøddeGanddal IL2.144.39
Ada C StokkelandÅlgård Orientering2.134.37
Lea StokkelandÅlgård Orientering3.467.50
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.094.28
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK2.084.26
Hanna VølstadÅlgård Orientering2.255.02
Mari VølstadÅlgård Orientering3.016.17

D -10

480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Thea Beate PuntervoldEgersund OK2.265.04
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)2.024.14
Anna TaksdalGanddal IL2.074.24
Selma L.F TorpSandnes IL (Rogaland)1.594.07

D 11-12

480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)2.094.28
Emma GiljeÅlgård Orientering1.594.07
Ane NevlandÅlgård Orientering1.574.03
Alida OftedalÅlgård Orientering2.074.24
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.433.34

D 13-16N

480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen AaseEgersund OK2.094.28

C-Åpen

480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helga AaslidEgersund OK2.184.47
2Frode Halvor LundÅlgård Orientering2.27+0.095.06

D 50-

480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette M NødlandÅlgård Orientering1.594.07
1Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.594.07
3Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)2.05+0.064.20
4May MelingStavanger Orienteringsklubb2.13+0.144.37
5Ann Karin TjørhomGanddal IL2.19+0.204.49

D 60-

480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.385.29
2Inger Skretting OpstadEgersund OK2.46+0.085.45

D 70-

480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb2.345.20
2Synnøve FuglestadÅlgård Orientering2.58+0.246.10

H -10

480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering2.004.10

H 11-12

480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.403.28
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.443.36
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)2.074.24
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.513.51
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering1.483.45
Øyvind LamarkGanddal IL1.523.53
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.493.47
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.483.45
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.493.47

H 17-A kort

480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.413.30
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering2.05+0.234.20
3Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL2.10+0.284.30
4Arild SvihusGanddal IL2.25+0.435.02

H 50-

480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.323.11
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.48+0.163.45
3Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.53+0.213.55
4Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1.54+0.223.57
5Oskar KaaløySandefjord OK2.01+0.294.12
6Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)2.14+0.424.39
7Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.15+0.434.41
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje StokkelandÅlgård Orientering2.034.16
1Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb2.034.16
3Svein Leonard EliassenVaulen Orienteringsklubb2.24+0.215.00

H 70-

480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK2.014.12
2Jan VærpSøgne og Songdalen OK2.07+0.064.24
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.21+0.204.53
4Arnulf FuglestadÅlgård Orientering2.30+0.295.12
5Tor Øystein Håkon NilsenVaulen Orienteringsklubb2.53+0.526.00

H 13-16

480 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.303.07
1Per Ivar StoklandGanddal IL1.303.07
3Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering1.33+0.033.13
3Martin NevlandÅlgård Orientering1.33+0.033.13
5Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.37+0.073.22
6Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)1.40+0.103.28
6Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.40+0.103.28
8Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)1.47+0.173.42
9Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.48+0.183.45
10Tobias RøddeGanddal IL1.51+0.213.51

D 13-16

480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.453.38
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.47+0.023.42
3Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.49+0.043.47
4Ingrid LamarkGanddal IL1.50+0.053.49
5Marie WathneSandnes IL (Rogaland)1.56+0.114.01
6Julie PuntervoldEgersund OK2.14+0.294.39

H 17-

480 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.242.55
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering1.26+0.022.59
2Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.26+0.022.59
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.27+0.033.01
5Sebastian DalandKristiansand OK1.28+0.043.03
5Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.28+0.043.03
7Kenneth MydlandEgersund OK1.29+0.053.05
8Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering1.33+0.093.13
9Per Martin StoklandGanddal IL1.34+0.103.15
9Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.34+0.103.15
11Njål Helge VølstadÅlgård Orientering1.35+0.113.17
11Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb1.35+0.113.17
11Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.35+0.113.17
14Per Olav HaarrGanddal IL1.38+0.143.24
15Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.41+0.173.30
16Morten Bjerga SundliGanddal IL1.43+0.193.34
17Oddvar TaksdalGanddal IL1.44+0.203.36
17Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.44+0.203.36
17Per Inge EspedalÅlgård Orientering1.44+0.203.36
20Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.45+0.213.38
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.47+0.233.42
22Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.49+0.253.47
23Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.50+0.263.49
24Thorbjørn VærpKristiansand OK3.00+1.366.15
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17-

480 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.373.22
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.42+0.053.32
3Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.45+0.083.38
4Jane M HellandEgersund OK1.46+0.093.40
4Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.46+0.093.40
6Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.49+0.123.47
7Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.53+0.163.55
7Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.53+0.163.55
9Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.57+0.204.03
10Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)2.02+0.254.14
11Kari ChristiansenSandefjord OK2.03+0.264.16
12Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb2.04+0.274.18
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb2.04+0.274.18
14Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.08+0.314.26
14Anne Marie GauselGanddal IL2.08+0.314.26
16Audrun UtskarpenOslostudentenes IK2.09+0.324.28
17Linn Carina DalandKristiansand OK2.11+0.344.32
18Vibeke LamarkGanddal IL2.12+0.354.35
19Anita SælevikHaugesund IL Orientering2.27+0.505.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor