Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 3 / Mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 3 / Mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 14 mai 2015

Lang

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas BlomgrenOK Hierne37.37
2Magnus NordströmKils OK38.33+0.56
3Jon Ivar BergersenEidskog OL44.31+6.54
4Tor SolbergseterAustmarka IL44.38+7.01
5Thomas ÖstlundVästvärmlands OK46.25+8.48
6Tord JanssonVästvärmlands OK47.12+9.35
7Leif BillingsøEidskog OL48.16+10.39
8Solveig BillingsøEidskog OL51.42+14.05
Bjørnar TollefsenOK Østdiskvalifisert
Mathias AxelssonOK Hiernediskvalifisert

Mellom

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian VårliOK Hierne31.41
2Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL32.59+1.18
3Stefan VårliOK Hierne33.18+1.37
4Jonas BacklundVästvärmlands OK35.44+4.03
5Jonny HalvorsrudEidskog OL36.48+5.07
6Fredrik KarlssonVästvärmlands OK36.53+5.12
7Martin SkytterenGrue IL37.29+5.48
8Olle BorgVästvärmlands OK42.14+10.33
9Jens-Henrik SimonsenOK Øst43.46+12.05
10Egil SolbergseterAustmarka IL43.49+12.08
11Oddbjørn BergersenEidskog OL44.01+12.20
12Jan SveenRaumar Orientering44.26+12.45
13Klaus EngenEidskog OL45.57+14.16
14Torbjörn NilssonVästvärmlands OK46.10+14.29
15Maria DåverhögVästvärmlands OK46.11+14.30
16Jan NilssonOK Hierne50.39+18.58
17Per Ole RønningEidskog OL50.46+19.05
18Bård BergersenEidskog OL51.37+19.56
19Christina LöfvenholmVästvärmlands OK1.09.14+37.33
Kristine Ø TollefsenOK Østdiskvalifisert
Anders HarlvorsrudEidskog OLdiskvalifisert

Kort

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GravingenGrue IL22.34
2Hanna BlomgrenOK Hierne23.41+1.07
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering23.51+1.17
4Øivind EriksenOK Øst26.14+3.40
5Curt PerssonVästvärmlands OK28.35+6.01
6Laila OlssonVästvärmlands OK29.55+7.21
7Media BacklundVästvärmlands OK30.55+8.21
8Gunnar SætherEidskog OL34.17+11.43
9Gunnel KnutssonVästvärmlands OK36.46+14.12
10Dennis Sögard 39.35+17.01
11Tor SimonsenOK Øst40.36+18.02
12Liv SimonsenOK Øst44.57+22.23
Rune OlssonVästvärmlands OKdiskvalifisert

Lett

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna MøllevikEidskog OL13.08
2Emil SkytterenGrue IL14.49+1.41
3Morten EngebretsenRaumar Orientering15.47+2.39
4Aleksander Tangen HoltetEidskog OL17.54+4.46
5Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering18.25+5.17
6Asbjørn LandeEidskog OL19.10+6.02
7Malte BlomgrenOK Hierne19.24+6.16
8Noah Bollner 20.09+7.01
9Selma VårliOK Hierne26.21+13.13
10Henry VårliOK Hierne26.32+13.24
11Sebastian Tangen HoltetEidskog OL28.00+14.52
12Oda Marissa BergersenEidskog OL28.07+14.59
13Marissa Penelope BergersenEidskog OL28.37+15.29
14Hedda LangedragEidskog OL28.41+15.33
15Ida Marianne BergersenEidskog OL28.46+15.38
16Joel DåverhögVästvärmlands OK39.42+26.34
17Oskar DåverhögVästvärmlands OK40.46+27.38
18Synne SørliEidskog OL43.15+30.07
19Eline SørliEidskog OL43.35+30.27
20Arne SørliEidskog OL43.47+30.39
Joel BryntessonVästvärmlands OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor