Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 2. runde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 2. runde
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: tirsdag 2 juni 2015

Alvdal Il

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Helen Margrethe Schjelderup4 kmA (5)1.25.06+43.0420.07
5Asmund Pedersen4 kmA (5)52.11+8.0712.20

Il Nansen

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon Gunnar RønningenN-lang (1)28.218.23
1Birgit Wikan Berg3 kmB (7)35.2311.29
7Mads Berg3 kmB (8)1.00.21+23.4619.35

Kvikne Il

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaD 11-12 (3)12.546.05
1Harald Svergja5 kmA (6)45.578.34
1Hanne Grøtli SvergjaD 15-20B (1)46.3615.07
2Anne Mette Grøtli4 kmA (5)50.39+8.3711.58

Os Il

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenD 15-16 (2)32.0210.38
1Idun BækkenD 17-20 (2)57.1213.31
1Ivar Aukrust OsmoenH 17-20 (3)40.247.32
2Mari jensen AasD 17-20 (2)1.05.39+8.2715.31
2Vetle Meli NarjordH 11-12 (2)17.29+1.368.14
2Kari Osmoen3 kmB (7)36.49+1.2611.57
4Anne Meli Narjord4 kmA (5)54.54+12.5212.58
5Tor Østvang3 kmB (8)51.40+15.0516.46
7Sigrid Meli3 kmB (7)52.24+17.0117.00

Røros Il

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hans Arild Skjevdal5 kmA (6)48.22+2.259.01
4Helge Sundberg4 kmA (5)47.19+3.1511.11
6Terje Schjølberg5 kmA (6)1.09.09+23.1212.54

Tynset If

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ida HøsøienN-åpen (4)20.3113.57
0Synne Kvittum NytrøenN-åpen (4)17.0611.37
0Andrine Helander RøsetN-åpen (4)20.34+0.0313.59
0Guro SchjølbergN-åpen (4)20.32+0.0113.58
1Gaute Kvittum NytrøenH 13-14 (3)29.089.27
1Leif Arne Nytrøen3 kmB (8)36.3511.52
1Mari Gullbrekken Schjølberg4 kmA (5)42.029.56
1Magnar Often4 kmA (5)44.0410.25
2Ane Ingeborg KalbækkenD 15-16 (2)34.42+2.4011.31
2Jørgen SchjølbergH 13-14 (3)40.14+11.0613.03
2Petter Vangen LunåsmoH 17-20 (3)40.57+0.337.38
3Asgeir EspelandH 13-14 (3)54.44+25.3617.46
3Erlend Kvittum NytrøenH 17-20 (3)42.35+2.117.56
3Eldbjørg G. Kalbækken3 kmB (7)44.46+9.2314.32
4Anne Mette Normann3 kmB (7)46.15+10.5215.00
4Torger Høsøien5 kmA (6)55.04+9.0710.16
6Annar Vangen3 kmB (8)59.12+22.3719.13

Vingelen Il

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetH 11-12 (2)15.537.29
2Eline Horten JordetD 11-12 (3)15.09+2.157.08
2Leif Jordet3 kmB (8)38.39+2.0412.32
3Andrea sæther VerdeniusD 11-12 (3)17.19+4.258.10
3Bjørn Ivar Ryen3 kmB (8)47.24+10.4915.23
3Dagrunn Urseth4 kmA (5)51.44+9.4212.13
3Jon Arve U Engebakken5 kmA (6)50.39+4.429.26
5Bente Horten3 kmB (7)46.34+11.1115.07
5Jan Jacob Verdenius5 kmA (6)55.42+9.4510.23
8Oddvar Erlien3 kmB (8)1.03.49+27.1420.43

Ålen Il

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jon Inge Breen4 kmA (5)45.57+1.5310.51
3Jogeir Mylius4 kmA (5)46.25+2.2110.58
4Reidar Mylius3 kmB (8)47.27+10.5215.24
6Hildegunn Prytz Djupdal3 kmB (7)47.05+11.4215.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor