Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 2. runde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 2. runde
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: tirsdag 2 juni 2015

N-åpen

1 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida HøsøienTynset If20.3113.57
0Synne Kvittum NytrøenTynset If17.0611.37
0Andrine Helander RøsetTynset If20.34+0.0313.59
0Guro SchjølbergTynset If20.32+0.0113.58

D 11-12

2 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne Il12.546.05
2Eline Horten JordetVingelen Il15.09+2.157.08
3Andrea sæther VerdeniusVingelen Il17.19+4.258.10

D 15-16

3 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenOs Il32.0210.38
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset If34.42+2.4011.31

D 17-20

4 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun BækkenOs Il57.1213.31
2Mari jensen AasOs Il1.05.39+8.2715.31

H 11-12

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen Il15.537.29
2Vetle Meli NarjordOs Il17.29+1.368.14

H 13-14

3 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset If29.089.27
2Jørgen SchjølbergTynset If40.14+11.0613.03
3Asgeir EspelandTynset If54.44+25.3617.46

H 17-20

5 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Aukrust OsmoenOs Il40.247.32
2Petter Vangen LunåsmoTynset If40.57+0.337.38
3Erlend Kvittum NytrøenTynset If42.35+2.117.56

N-lang

3 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Gunnar RønningenIl Nansen28.218.23

3 kmB

3 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Wikan BergIl Nansen35.2311.29
2Kari OsmoenOs Il36.49+1.2611.57
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset If44.46+9.2314.32
4Anne Mette NormannTynset If46.15+10.5215.00
5Bente HortenVingelen Il46.34+11.1115.07
6Hildegunn Prytz DjupdalÅlen Il47.05+11.4215.17
7Sigrid MeliOs Il52.24+17.0117.00

3 kmB

3 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset If36.3511.52
2Leif JordetVingelen Il38.39+2.0412.32
3Bjørn Ivar RyenVingelen Il47.24+10.4915.23
4Reidar MyliusÅlen Il47.27+10.5215.24
5Tor ØstvangOs Il51.40+15.0516.46
6Annar VangenTynset If59.12+22.3719.13
7Mads BergIl Nansen1.00.21+23.4619.35
8Oddvar ErlienVingelen Il1.03.49+27.1420.43

4 kmA

4 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset If42.029.56
2Anne Mette GrøtliKvikne Il50.39+8.3711.58
3Dagrunn UrsethVingelen Il51.44+9.4212.13
4Anne Meli NarjordOs Il54.54+12.5212.58
5Helen Margrethe SchjelderupAlvdal Il1.25.06+43.0420.07

4 kmA

4 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar OftenTynset If44.0410.25
2Jon Inge BreenÅlen Il45.57+1.5310.51
3Jogeir MyliusÅlen Il46.25+2.2110.58
4Helge SundbergRøros Il47.19+3.1511.11
5Asmund PedersenAlvdal Il52.11+8.0712.20

5 kmA

5 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald SvergjaKvikne Il45.578.34
2Hans Arild SkjevdalRøros Il48.22+2.259.01
3Jon Arve U EngebakkenVingelen Il50.39+4.429.26
4Torger HøsøienTynset If55.04+9.0710.16
5Jan Jacob VerdeniusVingelen Il55.42+9.4510.23
6Terje SchjølbergRøros Il1.09.09+23.1212.54

D 15-20B

3 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Grøtli SvergjaKvikne Il46.3615.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor