Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: onsdag 10 juni 2015

IL Nansen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Mads Berg jrN-åpen21.2013.00
4Øyvind BergH 17-20|51.55+12.439.10

Kvikne IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Mari Grøtli SvergjaD 11-1215.447.31
1Hanne Grøtli SvergjaD 15-20B46.3912.59
3Hilde Moan BjørsholD 15-1644.15+1.3911.24

Os IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Tim FremstadN-åpen34.28+13.0821.00
0Emil FremstadN-åpen33.49+12.2920.37
0Svanhild RyenN-åpen35.46+14.2621.48
0Miriam HeidtmannN-åpen35.15+13.5521.29
0Vetle Meli NarjordH 11-1217.098.12
0Emma HeidtmannN-åpen35.20+14.0021.32
0Bennet SauerH 11-1229.07+7.5613.55
0Petter Solhaug SæterH 11-1222.01+0.5010.32
0Amund RyenN-åpen48.08+26.4829.20
0Jørgen LangbekkheiH 11-1231.05+9.5414.52
0Lukas KortH 11-1229.02+7.5113.53
1Jorun BækkenD 15-1642.3610.58
1Ivar Aukrust OsmoenH 17-20|39.126.55
1Thomas KortH 15-1640.048.33
1Kjersti SimensenN lang40.0610.38
2Olaf PiekarskiN lang43.24+3.1811.30
0Jørgen Solhaug SæterH 15-16diskvalifisert

Røros IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Astrid SchjølbergN-åpen16.5910.21
0Sverre Prøsch-MoenH 11-1231.02+9.5114.50
1Inga SkjevdalD 13-1448.4713.35
0Helene Møller MoeD 13-16Cdiskvalifisert

Tynset IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sander RøsetN-åpen23.49+2.2914.31
0Mohamed MosabekovN-åpen23.53+2.3314.33
0Martine Rød FeragenN-åpen29.37+8.1718.03
0Ida Joanne OldertrøenN-åpen18.5711.33
0Guro SchjølbergN-åpen21.0512.51
0Truls LunåsmoH 11-1227.16+6.0513.02
0Synne Kvittum NytrøenN-åpen18.0010.58
0Sebastian Rød FeragenH 11-1227.00+5.4912.55
0Ida HøsøienN-åpen20.5912.47
0Andrine Helander RøsetN-åpen16.049.47
0Vetle Bondhus OftenH 11-1221.17+0.0610.11
1Ane Ingeborg KalbækkenD 15-1642.3610.58
1Gaute Kvittum NytrøenH 13-1431.138.41
2Erlend Kvittum NytrøenH 17-20|41.34+2.227.20
2Asgeir EspelandH 13-1435.14+4.019.48
3Jørgen SchjølbergH 13-1436.22+5.0910.07
0Jakob HøsøienH 13-14diskvalifisert

Vingelen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Andrea Sæther VerdeniusD 11-1219.34+3.509.21
0Eirik Dæhli RyenH 11-1221.1110.08
0Lars Horten JordetH 11-1219.119.10
0Eline Horten JordetD 11-1218.46+3.028.58
3Anders RønningH 17-20|51.12+12.009.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor