Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival (Øvrige klasser)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival (Øvrige klasser)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 23 juni 2012

H 40-

8 350 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil BjørloHalden SK54.07
2Magne OmestadNydalens SK54.13+0.06
3Henrik OttesenFredrikstad SK54.19+0.12
4Tomas EidsmoFreidig54.22+0.15
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL54.47+0.40
6Henning RøbergNittedal OL55.07+1.00
7Jon-Anders BordalRingsaker OK56.22+2.15
8Bjørnar LynumFreidig56.53+2.46
9Tom BerganFet OL56.59+2.52
10Sven Arne GylterudFossum IF58.21+4.14
11Kenneth WesterheimStord Orientering59.07+5.00
12Per Arne AadlandSamnanger IL59.31+5.24
13Ronny RykkjeFana IL59.43+5.36
14Espen DanevadFredrikstad SK59.54+5.47
15Espen BergstrømGimle IF1.00.43+6.36
16Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.01.07+7.00
17Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.01.19+7.12
18Christian FrøydLarvik OK1.01.22+7.15
19Tore BredalenNittedal OL1.02.41+8.34
20Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.03.12+9.05
21Vegard GrønliFreidig1.03.14+9.07
22Andreas SylteFreidig1.03.25+9.18
23Ilya GusevS.Petersburg O-team1.03.41+9.34
24Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll1.03.58+9.51
25Vidar SireÅl IL1.05.04+10.57
26Geir TorgersenHalden SK1.05.16+11.09
27Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering1.05.22+11.15
28Dagfinn AasFet OL1.05.56+11.49
29Gunnar VatnFrol IL1.06.04+11.57
30John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.06.29+12.22
31Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.06.54+12.47
32Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.07.02+12.55
32Dag Helland-HansenIL Tyrving1.07.02+12.55
34Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.08.16+14.09
35Bjart Are HellenTIF Viking1.08.30+14.23
36Asgeir LiumFet OL1.08.33+14.26
37Bjørn Axel GranHalden SK1.08.39+14.32
38Øyvind RanestadHamar OK1.09.21+15.14
39Gunnar Engen VikNydalens SK1.09.23+15.16
40Trond LundIL Tyrving1.10.46+16.39
41Per Øivind EgerKongsberg OL1.11.35+17.28
42Håvard NilsenVegårshei IL1.12.46+18.39
43Anders SollienOL Toten-Troll1.12.59+18.52
44Kyrre GranFet OL1.13.27+19.20
45Per Erik LarsenSandefjord OK1.15.02+20.55
46Arild H ClausenFreidig1.15.18+21.11
47Øyvind LienGjø-Vard OL1.18.19+24.12
48Stig MellingRingerike OL1.18.27+24.20
49Kjetil SteenFossum IF1.21.31+27.24
50Svein Erik LarsenRingsaker OK1.22.44+28.37
51Dag StrislandKolbotn Skimt OL1.22.55+28.48
52Lars BerglundRingerike OL1.23.31+29.24
53Einar ModahlFredrikstad SK1.24.50+30.43
54Terje BlindheimLillomarka OL1.25.38+31.31
55Odd StrandKongsberg OL1.26.55+32.48
56Espen MelheimIF Sturla1.26.57+32.50
57Jon-Kåre HansenTIF Viking1.32.22+38.15
58Peter CarlsenRøyken OL1.37.32+43.25
59Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.37.53+43.46
60Per Kristian RamstadFet OL1.50.28+56.21
61Gard AntonsenFredrikstad SK2.00.34+1.06.27
62Ole MyklemyrEiker OL2.39.50+1.45.43
Pål SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Simen Sogn-LarssenHeming Orienteringdiskvalifisert
Pål HaavengenNydalens SKdiskvalifisert
Olle MalmringFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor