Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival (Øvrige klasser)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival (Øvrige klasser)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 23 juni 2012

N-åpen

2 000 m, 151 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Frida AakreKongsberg OL28.35
Stein Aas StræteRingerike OL37.32
Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL31.10
Miriam AbrahamsenHemsedal IL33.33
Øystein AbrahamsenHemsedal IL34.06
Sigurd AsplinIL Koll25.57
Herman Lien BackstrømHalden SK33.38
Marie Lien BackstrømHalden SK33.40
Mads Berg jr.Nord-Østerdal OK55.55
Børge Nilsen BergFossum IF32.29
Mathias BerganFet OL36.40
Rasmus BerglundRingerike OL19.28
Sofie BergstrømGimle IF21.37
Ingrid BergumGjø-Vard OL33.06
Anna BjorvattenVegårshei IL54.04
Tobias BjorvattenVegårshei IL52.59
Trond BjorvattenVegårshei IL53.05
Kaia BjønnesIL Tyrving28.15
Alfred BjørnerødOK Moss17.26
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK33.08
Vebjørn BlindheimLillomarka OL44.35
Monica BrevikØstmarka OK26.14
Peder BryggenHalden SK41.24
Eskil BrændenLillomarka OL31.53
Magnus S DaleOL Vallset/Stange52.56
Amund DynnaHadeland OL45.30
Tormod DynnaHadeland OL43.30
Caroline EideGjø-Vard OL41.42
Mari EidsmoFreidig27.01
Endre EliassenFredrikstad SK19.06
Emma EngehultNotodden OL31.38
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett16.00
Ida Marie FlågenHeming Orientering25.53
Sindre GisholtFossum IF24.56
Fabian Nikolai GjessingIL Tyrving27.13
Tor Erling GjølsjøOK Moss20.08
Jakob M. GløersenFredrikstad SK25.31
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.43
Sigrid Schmitt GranHalden SK50.56
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb53.15
Kristina Fidje GrytingGjerstad IL34.56
Sjur Holm GrønengLillehammer OK19.31
Emil GrønliFreidig21.50
Ingrid Røe GullingsrudNesbyen IL35.31
Katya GusevaS.Petersburg O-team30.53
Sveta GusevaS.Petersburg O-team34.35
Vilde Hagen-TafjordHalden SK56.41
Isabel HandstangerKolbotn Skimt OL56.23
Helge HansenNOTEAM45.36
Nora Christine HansenRøyken OL35.47
Caroline HarvikKonnerud IL39.43
Lene HaugeHisøy OK35.59
Vida Helland-HansenIL Tyrving28.46
Marthe HensemaIF Sturla23.03
Ellisiv HetleBreimsbygda IL37.54
Ada Emilie HillestadHemsedal IL33.50
Sebastian HofossHadeland OL45.45
William HofossHadeland OL44.53
Aksel HolmenSynnfjell OK36.37
Jo Randar HolmøyHadeland OL24.45
Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering31.13
Odine IngesenSarpsborg OL27.08
Kristin Melby JacobsenLardal OL22.54
Simen JacobsenIL Tyrving1.01.20
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL20.08
Marte Ulven JørgensenAsker Skiklubb34.09
Tora KittilsenFreidig45.41
Una KittilsenFreidig44.23
Marie KravdalGjø-Vard OL26.43
Tuva KristiansenFredrikstad SK56.38
Marie KvarmeRøyken OL35.55
Ingrid LarsenRingsaker OK37.33
Cecilie Holt LarssonLillomarka OL19.16
Even LienGjø-Vard OL41.18
Lars LienGjø-Vard OL27.26
Amalie LudvigsenSarpsborg OL30.27
Silje Lund HovdenIL Tyrving29.03
Christian LundbergFredrikstad SK26.25
Truls LunåsmoTynset IF28.52
Bendik Schia LøeNotodden OL33.14
Jørgen Felde LøvbergKongsberg OL20.53
Maren Felde LøvbergKongsberg OL31.39
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett37.00
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK23.11
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK23.01
Trude MarkhusVerdal OK24.16
Sara MartiniAsker Skiklubb34.30
Emma Ryen MartinsenFredrikstad SK27.43
Ola Sander MartinsenTrøsken IL25.03
Thea Kristine MartinsenTrøsken IL33.23
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK32.31
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn34.09
Olav MelheimIF Sturla37.29
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK28.17
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL25.21
Martin Nøkleby MellingRingerike OL28.37
Vemund MølnvikFreidig19.30
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK39.07
Eirik N. NergårdNittedal OL1.00.31
Ane NevlandÅlgård Orientering23.37
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering37.27
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL27.06
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL35.06
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking30.44
Alida OftedalÅlgård Orientering32.35
Livar OftedalÅlgård Orientering45.00
William Bureid OnstadNydalens SK20.35
Helene RamstadFet OL44.05
Mari Ovidia RanestadHamar OK1.40.00
Nikolai RenolenWing OK35.40
Fridtjof ReuschHeming Orientering32.40
Astrid RognstadHadeland OL32.52
Synne SandvenNotodden OL29.35
Martine SkjelsvikLillehammer OK33.05
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb34.54
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb24.22
Gustav Andresen SkotteFossum IF38.42
Even Skram TrømborgKongsberg OL39.56
Marte Sofie SkroveRingerike OL45.05
Emil SkårvikKongsberg OL59.22
Ida SkårvikKongsberg OL43.35
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL27.55
Endre SolbergGjø-Vard OL1.00.49
Rikke SolbergGjø-Vard OL28.34
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL30.15
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL54.44
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll45.24
Martin Wold StavrumFrol IL27.13
Sindre Sæl SteenFossum IF28.27
Tobias Sommerfelt StenbergLillehammer OK27.07
Mathea Spets StorhovFreidig18.58
Kine StorliHamar OK23.05
Sverre StrandLierbygda OL29.04
Kamilla StudsrudHisøy OK32.11
Karoline StudsrudHisøy OK35.54
Vegard Ulseth SylteFreidig24.08
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering23.32
Øyvind TelstøEtnedal IL27.29
Berthe TesloHadeland OL36.10
Erlend UlsakerHemsedal IL56.00
Sindre UlsakerHemsedal IL19.29
Kasper Bakken UlsethNydalens SK23.45
Sigurd VatnFrol IL38.55
Pia Young VikNydalens SK25.29
Martha WisløffAsker Skiklubb38.09
Atle Nikolai WølloKongsberg OL20.33
Anton ØyvindssonRingsaker OK31.45
Kaia BjønnesIL Tyrvingdiskvalifisert
Even BørkeRaumar Orienteringdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Birk F. SætnanFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor