Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 2 - Bogafjell Skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Bogafjell Skole
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 15 juni 2015

Damer - mellom løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LamarkGanddal IL14.24
2Anna TaksdalGanddal IL18.38+4.14
3Hilde OhrGanddal IL28.07+13.43
4Pernille HovstadGanddal IL28.39+14.15
5Ella RiseGanddal IL35.41+21.17

Damer - lang løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL22.28
2Ann-Cathrin UrdalGanddal IL26.50+4.22
3Grethe StoklandGanddal IL33.33+11.05
4Kristin SkadsemGanddal IL34.29+12.01
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb38.54+16.26
6Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40.54+18.26

Herrer - mellom løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL15.07
2Tobias RøddeGanddal IL15.35+0.28
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL16.40+1.33
4Øyvind LamarkGanddal IL17.08+2.01
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.39+2.32
6Vegard StoklandGanddal IL18.47+3.40
7Arild SvihusGanddal IL20.31+5.24
8Daniel de Jong NjaaGanddal IL26.43+11.36
9Jakob Hovland WadelGanddal IL40.31+25.24
0Simon LauvåsGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)16.59
2Aart Joakim int VeldGanddal IL21.05+4.06
3Trond LamarkGanddal IL21.24+4.25
4Fredrik SandalGanddal IL24.08+7.09
5Oddvar TaksdalGanddal IL24.10+7.11
6Paul Terje HaarrGanddal IL24.14+7.15
7Morten Bjerga SundliGanddal IL24.29+7.30
8Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)28.35+11.36
9Erling MaulandGanddal IL28.59+12.00
10Ove OalandGanddal IL30.14+13.15
11Kjell SvihusGanddal IL30.18+13.19
12Knut SkjævelandGanddal IL32.18+15.19
13Anders LauvåsGanddal IL33.52+16.53
14Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35.34+18.35
0Lars HelgelandGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Oliver BogstrandGanddal IL10.18
0Norah BreivoldGanddal IL14.59+4.41
0Erlend BremnesGanddal IL17.42+7.24
0Aksel DommersnesGanddal IL12.41+2.23
0Finnlay DuncanSandnes IL (Rogaland)15.37+5.19
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)13.33+3.15
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)12.10+1.52
0Fredrik HovstadGanddal IL19.00+8.42
0Silje Lea SlettenGanddal IL14.43+4.25
0Anders Jess LinjordGanddal IL10.39+0.21
0David Jess LinjordGanddal IL10.31+0.13
0Lukas de Jong NjaaGanddal IL13.01+2.43
0Marius RøddeGanddal IL16.41+6.23
0Alexander SandveGanddal IL16.33+6.15
0Natalie SandveGanddal IL16.35+6.17
0Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL18.59+8.41
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL16.37+6.19
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL15.07+4.49
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL16.46+6.28
0Finn Lea SlettenGanddal IL14.21+4.03
0Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL16.41+6.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor