Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 1 - Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 1 - Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 11 mai 2015

Damer - mellom løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LamarkGanddal IL19.08
2Grete Stokke SeljeskogGanddal IL24.55+5.47
3Brit SvihusGanddal IL34.27+15.19
4Hilde OhrGanddal IL48.15+29.07
5Ella RiseGanddal IL56.28+37.20
6Inger Cecilie RiseGanddal IL56.36+37.28

Damer - lang løype

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BolstadGanddal IL26.14
2Torill BrekkenGanddal IL27.33+1.19
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL28.59+2.45
4Berit-Kristine LimaGanddal IL29.19+3.05
5Vibeke LamarkGanddal IL30.26+4.12
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL31.01+4.47
7Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL33.40+7.26
8Kristin SkadsemGanddal IL39.55+13.41
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb40.28+14.14
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb42.41+16.27
11Kristin BarvikGanddal IL52.33+26.19

Herrer - mellom løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL20.54
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL21.06+0.12
3Øyvind LamarkGanddal IL21.38+0.44
4Tobias RøddeGanddal IL22.23+1.29
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL23.40+2.46
6Simon LauvåsGanddal IL29.20+8.26
7Anders Jess LinjordGanddal IL32.42+11.48
8Thomas Barvik MælandGanddal IL34.21+13.27
9Arild SvihusGanddal IL36.00+15.06
10David Jess LinjordGanddal IL41.06+20.12

Herrer - lang løype

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian HaarrGanddal IL20.16
2Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL20.52+0.36
3Arild AasheimGanddal IL21.14+0.58
4Joar EilevstjønnGanddal IL22.08+1.52
5Morten Bjerga SundliGanddal IL23.38+3.22
6Per Olav HaarrGanddal IL23.45+3.29
7Paul Terje HaarrGanddal IL24.07+3.51
8Trond LamarkGanddal IL24.14+3.58
9Erling MaulandGanddal IL25.56+5.40
10Tor BrekkenGanddal IL26.39+6.23
11Bjarne GimreGanddal IL29.03+8.47
12Knut SkjævelandGanddal IL29.16+9.00
13Per Ingar HadlandGanddal IL29.35+9.19
14Oddvar TaksdalGanddal IL31.44+11.28
15Kjell SvihusGanddal IL35.03+14.47
16Halvard LangaasGanddal IL40.39+20.23

Nybegynnerløype

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Norah BreivoldGanddal IL16.56
Erlend BremnesGanddal IL11.27
Aksel DommersnesGanddal IL22.56
Kasper HatlestadGanddal IL23.18
Sivert HatlestadGanddal IL22.25
Fredrik HovstadGanddal IL15.33
Pernille HovstadGanddal IL21.28
Silje KristensenGanddal IL23.08
Livar OverøyeGanddal IL22.24
Marius RøddeGanddal IL21.01
Alexander SandveGanddal IL22.32
Natalie SandveGanddal IL22.17
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL15.30
Esben SeljeskogGanddal IL17.01
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL16.52
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL16.52
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL16.06
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL27.52
Vegard StoklandGanddal IL9.45
Jakob Hovland WadelGanddal IL13.58
Daniel de Jong NjaaGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor