Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 16 august 2015

D 15-16

7 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL1.49.2414.01
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-blink2.22.25+33.0118.15
3Dina ReitanFreidig2.22.29+33.0518.16
4Sarah BrynhildsenWing OK3.28.32+1.39.0826.44

D 17-

7 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig1.21.4110.28
2Karen Oline KolstadFreidig1.22.29+0.4810.34
3Emma ArnesenByåsen IL1.35.19+13.3812.13
4Mari Angell-PetersenFreidig1.45.38+23.5713.32
5Malin SandstadFreidig1.49.29+27.4814.02
6Line SølbergOL Trollelg1.49.31+27.5014.02
7Tone AlmåsIL Leik1.50.55+29.1414.13
Elodie SoucatToutes Orientations Meauxdiskvalifisert
Ingeborg EideByåsen ILikke startet

D 50-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig45.0513.15
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL45.15+0.1013.18

D 70-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig50.5014.57

H 13-14

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SandstadFreidig30.519.04
2Simen Spets StorhovFreidig30.54+0.039.05
3Jonas GrønliFreidig40.48+9.5712.00
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL40.52+10.0112.01
5Einar EideByåsen IL44.48+13.5713.10
6Odin UnsgårdIL Leik44.49+13.5813.10

H 15-16

7 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg1.35.2712.14
2Even Kjøsen UnsgårdIL Leik1.45.34+10.0713.32
3Mats EidsmoFreidig1.52.28+17.0114.25
4Are LodgaardByåsen IL2.13.02+37.3517.03

H 17-

11 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul SirumFrol IL1.39.028.36
2Isak BergsetNTNUI1.45.03+6.019.08
3Kjetil MølnvikFreidig1.46.17+7.159.14
4Sindre JohannessenFreidig1.47.02+8.009.18
5Mikkel SørensenNTNUI1.49.33+10.319.31
6Torleif SyrstadIL Leik1.52.56+13.549.49
7Roar SkulbørstadOL Trollelg1.53.41+14.399.53
8Jonas UnsgårdIL Leik2.04.18+25.1610.48
9Runar KrognesIL Leik2.10.01+30.5911.18
10Ole Wanvik HaugenStjørdals blink2.14.41+35.3911.42
11Ola KeiseråsIL Leik2.19.24+40.2212.07
12Oskar Spets StorhovFreidig2.37.18+58.1613.40
13Mathias HermstadFreidig2.37.25+58.2313.41
Håvard EidsmoFreidigdiskvalifisert
Tomas EidsmoFreidigdiskvalifisert
Anders EstenstadIL Leikdiskvalifisert
Vegard GrønliFreidigdiskvalifisert
Ole HulbakHemsedal ILdiskvalifisert
Cyril SoucatToutes Orientations Meauxdiskvalifisert
Mathias VindalFreidigdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Petter Vangen LunåsmoTynset IFikke startet
Jonas RessemFrol ILikke startet

H 50-

7 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon ArnesenByåsen IL1.40.5012.55
2Svein Olav ÅmotIL Leik1.45.40+4.5013.32
3Oddbjørn SyrstadIL Leik2.19.30+38.4017.53
4Nils Olav VennevikFreidig2.28.56+48.0619.05
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelgdiskvalifisert
Anders WaageFreidigdiskvalifisert

H 70-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders LaugloOL Trollelg45.0113.14
2Gunnar ØsterbøFreidig47.48+2.4714.03
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg50.31+5.3014.51
4Robert StrømWing OK50.36+5.3514.52
5Kjell SølbergIL Leik51.30+6.2915.08
6Henry SundsetvikOL Trollelg1.02.26+17.2518.21
Thore SundsetvikOL Trollelgdiskvalifisert
Per LøvaasOL Trollelgikke startet

Trim kort

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon VindalWing OK40.5212.01
2Kristin SølbergIL Leik44.50+3.5813.11
3Mai Iren AlmåsIL Leik46.40+5.4813.43
4Geir PaulsenOL Trollelg52.05+11.1315.19
5Mari EidsmoFreidig52.37+11.4515.28
6Gro Sandstad EidsmoFreidig52.41+11.4915.29
7Hilde ForbordMalvik54.36+13.4416.03
8Heidi Meyer MidtunFreidig58.12+17.2017.07
Asbjørn BjerkenåsIL Leikdiskvalifisert

Trim mellom

7 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otto Richard EideByåsen IL1.36.4012.23
2Anne Kari StubsjøenIL Leik1.50.56+14.1614.13
3Jan HageIL Leik1.51.04+14.2414.14
4Bård Øyvind SolbergStjørdals-blink2.04.24+27.4415.56
5Geir Arne LodgaardByåsen IL2.16.39+39.5917.31
6Brage KeiseråsIL Leik2.29.13+52.3319.07
7Vemund MølnvikFreidig2.57.08+1.20.2822.42
8Mona J. MølnvikFreidig2.57.11+1.20.3122.42
9Bernt BrynhildsenWing OK3.28.35+1.51.5526.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor