Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 8
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 27 mai 2015

Lang

6 000 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor MellaOppsal Orientering49.068.11
2Gard LindsethNydalens SK49.59+0.538.19
3Sindre LangaasNydalens SK55.33+6.279.15
4Magne KnudsenOppsal Orientering56.29+7.239.24
5Harald IweIL GeoForm59.00+9.549.50
6Per Ivar NicolaisenOppsal Orientering59.04+9.589.50
7Lars Ivar AarsethFBI59.29+10.239.54
8Jan Fredrik HelgakerVBIL1.00.35+11.2910.05
9Guttorm EggeOslostudentenes IK1.00.50+11.4410.08
10Erlend GjestrudNotodden OL1.01.08+12.0210.11
11Truls KvaaseBækkelagets SK1.02.08+13.0210.21
12Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.05.54+16.4810.59
13Knut BårtveitBø OL1.06.27+17.2111.04
14Ivar SeierstadIL GeoForm1.06.56+17.5011.09
15Jon Bjørnar BremnesIL GeoForm1.07.18+18.1211.13
16Are EriksenOslostudentenes IK1.09.02+19.5611.30
17Øivind Due TrierOslostudentenes IK1.09.20+20.1411.33
18Egil Reidar OsnesPrivat1.09.49+20.4311.38
19Harald Østgaard LundNasjonalbiblioteket1.10.19+21.1311.43
20Jon SletvoldKjelsås IL1.11.39+22.3311.56
21Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.15.51+26.4512.38
22Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.16.12+27.0612.42
23Øyvind GylverAsker Skiklubb1.16.25+27.1912.44
24Mariken HomleidIL GeoForm1.16.53+27.4712.48
25Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.20.02+30.5613.20
26Øyvind GrandumIL GeoForm1.22.05+32.5913.40
27Håkon BuggePrivat1.36.25+47.1916.04
28Petter ChristensenVBIL1.47.34+58.2817.55

Mellom

4 200 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JensenNydalens SK38.229.08
2Bjørn  CarlssonFossum IF39.21+0.599.22
3Lars BenestadGrane IL40.20+1.589.36
4Carl Erik WasbergOppsal Orientering40.26+2.049.37
5Odd Arne LianVeidekke41.50+3.289.57
6Sven TonjerIL Tyrving42.58+4.3610.13
6Knut Anders LøkenFossum IF42.58+4.3610.13
8Ellen TurterNydalens SK43.37+5.1510.23
9Stein MellaYara Praxair43.52+5.3010.26
10Olle KvickPrivat43.55+5.3310.27
11Ketil BergeVestre Akers SK44.21+5.5910.33
12Anne DanielsenLyn45.49+7.2710.54
13Paul SolheimPrivat46.44+8.2211.07
14Tormod BøeVBIL47.00+8.3811.11
15Selma TonjerNydalens SK48.19+9.5711.30
16Undis EllevogOslostudentenes IK48.40+10.1811.35
17Uno HanslienBilpost BIL49.24+11.0211.45
18Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF49.42+11.2011.50
19Anne Marit BjergaardNydalens SK50.39+12.1712.03
20Stein MyhreOslo sporveier BIL50.53+12.3112.06
21Peer StiansenNydalens SK51.12+12.5012.11
22Egil HusethKamp/Vestheim IF51.19+12.5712.13
23Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK51.22+13.0012.13
24Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo52.55+14.3312.35
25Hans Henrik FremmingMI53.56+15.3412.50
26Hans Kristian AlvebergPrivat54.32+16.1012.59
27Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55.32+17.1013.13
28Lise HugdalLillomarka OL55.35+17.1313.14
29Ole Martin StormyrengenPrivat59.00+20.3814.02
30Eli AlfnesIL GeoForm59.11+20.4914.05
31Erik SolheimPrivat59.19+20.5714.07
32Birgit KorvaldNydalens SK59.29+21.0714.09
33Øyvind FidjePrivat1.00.18+21.5614.21
34Svenja KernstockVBIL1.00.45+22.2314.27
35Stefan KernstockVBIL1.00.47+22.2514.28
36Tor OmmundsenVBIL1.03.21+24.5915.05
37Sondre HatleholOkänd1.04.15+25.5315.17
38Kåre KnudsenIL GeoForm1.05.12+26.5015.31
39Per OngstadPrivat1.07.03+28.4115.57
40Nina  SjueVBIL1.07.24+29.0216.02
41Dag Rune VellenePrivat1.09.06+30.4416.27
42Torgny HasåsVestre Akers SK1.12.56+34.3417.21
43Bjørn MyhrPrivat1.16.55+38.3318.18
44Tom IbsenLommedalens IL1.25.48+47.2620.25
45Knut HangeraasIL GeoForm1.28.31+50.0921.04
46Sigurd HaugerudIL GeoForm2.14.17+1.35.5531.58
47Martin GranlySiemens Osloikke godkjent

Kort

2 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenHamar OK33.4111.36
2Per HaugenLillomarka OL38.09+4.2813.09
3Hans Petter JensenBygdøy IL40.41+7.0014.01
4Terje ThrondsenPecon44.02+10.2115.11
5Bernt TollefsenIL GeoForm49.25+15.4417.02
6Ørnulf FremmingMeteorologen53.28+19.4718.26
7Ingvald SevaldsonIL GeoForm56.55+23.1419.37
8Per  GjermoAsker Skiklubb57.55+24.1419.58
9Oddvar MellaPrivat1.00.07+26.2620.43
10Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.06.49+33.0823.02
11Jan  HenriksenNILU1.07.50+34.0923.23
12Odd FidjePrivat1.09.45+36.0424.03
13Anne SjønnesenNittedal OL1.14.16+40.3525.36
14Alfred FidjePrivat1.19.34+45.5327.26
15Marit VinjeOppsal Orientering1.21.26+47.4528.04
17Arne Christian ScheieØstmarka OKikke godkjent
18Jappe BlomhoffHeming Orienteringikke godkjent
19Onelma BlomhoffHeming Orienteringikke godkjent
20Britt JustadPrivatikke godkjent
21Elisabeth IbsenLommedalens ILikke godkjent
Manuel SimonOslostudentenes IKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor