Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell Flystripa

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell Flystripa
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: tirsdag 15 september 2015

Lang 5.3 km

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Eliseussen-SkalleNOTEAM41.04
2Hans EidnesNOTEAM42.38+1.34
3Øyvind Eliseussen-SkalleNOTEAM43.31+2.27
4Lars LøsethNOTEAM46.27+5.23
5Bård SkjønhaugNOTEAM48.47+7.43
6Øystein WergelandNOTEAM51.49+10.45
7Andreas BratlandNOTEAM1.01.23+20.19
8Lasse SkalleNOTEAM1.01.48+20.44
9Anders MårdhNOTEAM1.05.13+24.09
10Hege NornesNOTEAM1.10.06+29.02
11Oliver A Vang JohansenNOTEAM1.49.55+1.08.51
0Wenche RydningNOTEAMdiskvalifisert
0Nils E BakkeNOTEAMbrutt
Marian MorrisNOTEAMbrutt

Mellom 3.3 km

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning AndreassenNOTEAM46.46
2Tommy IsakssonNOTEAM1.04.35+17.49
3Aleksandra Andersen WeldeNOTEAM1.12.16+25.30
4Rachel Myhre HunstadNOTEAM1.14.45+27.59
5Sebastian Sollie JohnsenNOTEAM1.15.45+28.59
6Aniell MadsenNOTEAM1.16.47+30.01
7Benedicte BjørnstadNOTEAM1.17.27+30.41
0Andreas Frøyseth ForsgrenNOTEAMdiskvalifisert
0Espen Alexander SaueNOTEAMdiskvalifisert
0Frida Luther SarkaniNOTEAMbrutt

N-lang 2.8 km

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1James JohansenNOTEAM21.33
2Vegard NordskogNOTEAM23.03+1.30
3Jørgen SkalleNOTEAM27.17+5.44
4Emil Olai HelsingengNOTEAM34.10+12.37
5Øyvind TrøiteNOTEAM34.34+13.01
6Johannes TandeNOTEAM34.43+13.10
7Emilio Stensland GilNOTEAM35.41+14.08
8August Lind-HansenNOTEAM36.04+14.31
9Has Wah Shee FeierNOTEAM36.43+15.10
10Ida Helen GamstNOTEAM38.26+16.53
11Simon M Andersen SelnesNOTEAM42.44+21.11
12Lise NilsenNOTEAM50.41+29.08
13Gunn-Emilie ArvesenNOTEAM52.01+30.28
0Nikolaj Elias BenjaminsenNOTEAMdiskvalifisert

N-kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund OsdalNOTEAM23.30
2Helene Alsos HöglinNOTEAM24.10+0.40
3Clara Maria SanderNOTEAM24.15+0.45
4Mari Alsos HöglinNOTEAM25.17+1.47
5Antonia Lucia SanderNOTEAM25.47+2.17
6Matilde BøgnerNOTEAM34.09+10.39
7Vebjørn Oliver JohnsenNOTEAM34.31+11.01
8Jostein Einar JohnsenNOTEAM34.34+11.04
9Lars Myrvang GrimstadNOTEAM34.51+11.21
10Øyvind SkjønhaugNOTEAM38.06+14.36
11Anniken J KjernåsenNOTEAM43.14+19.44
12Hedda Linnea WergelandNOTEAM52.13+28.43
13Fredrik WeinesNOTEAM54.22+30.52
14Thea NordamNOTEAM1.00.31+37.01
15Ingrid Vangen EilertsenNOTEAM1.00.37+37.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor