Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint - finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint - finaler
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 2 juni 2012

D17-18 Finale

2 060 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL13.396.37
2Sigrid AlexandersenFredrikstad SK13.58+0.196.46
3Camilla HengebølFossum IF14.02+0.236.48
4Mathilde RundhaugMo OK14.08+0.296.51
5Siri KollerudLillomarka OL14.23+0.446.58
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering14.35+0.567.04
7Kristine BergliaEiker OL14.43+1.047.08
8Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.44+1.057.09
9Solveig BlindheimLillomarka OL14.49+1.107.11
9Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering14.49+1.107.11
11Johanne RaknerVaregg Fleridrett14.58+1.197.15
12Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb15.11+1.327.22
13Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange15.16+1.377.24
14Emilie Westli AndersenLøten OL15.28+1.497.30
15Live Bredholt JørgensenSandefjord OK15.33+1.547.32
16Gry GranstedtHalden SK15.36+1.577.34
17Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK15.37+1.587.34
18Karen Oline KolstadFreidig15.52+2.137.42
19Jorunn KvaklandFreidig16.06+2.277.48
20Solveig Hegstad KrügerNydalens SK16.12+2.337.51
21Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK16.13+2.347.52
21Aurora FossøyLia IL16.13+2.347.52
23Ingvild BrekkeLillomarka OL16.26+2.477.58
24Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett16.31+2.528.01
25Ragnhild LøvliAsker Skiklubb16.52+3.138.11
26Aina VienaRingerike OL16.55+3.168.12
27Vilde KinnebergRaumar Orientering17.10+3.318.20
Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OKdiskvalifisert
Gunvor Hov HøydalFossum IFdiskvalifisert

D19-20 Finale

2 060 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda WennemoHalden SK12.566.16
2Ingjerd MyhreKongsberg OL13.33+0.376.34
3Anneke Hald BjørgumKristiansand OK13.38+0.426.37
4Maren Jansson HaverstadKonnerud IL13.46+0.506.40
4Kristine FjellangerVaregg Fleridrett13.46+0.506.40
6Marte NarumKonnerud IL14.13+1.176.54
7Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering14.25+1.296.59
8Marie Nordbye NybøKonnerud IL14.55+1.597.14
9Synne BaklidKonnerud IL14.58+2.027.15
10Gunhild Rogne HallandNTNUI14.59+2.037.16
11Malin EijsinkÅs-UMB Orientering15.13+2.177.23
12Julie StørmerFossum IF15.17+2.217.25
13Guro VassendPorsgrunn OL15.26+2.307.29
13Ida Mari Borge HoviKristiansand OK15.26+2.307.29
15Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL15.46+2.507.39
16Kristine FjeldboSandefjord OK15.57+3.017.44
17Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn16.03+3.077.47
18Eli Marita ForsethOL Trollelg16.10+3.147.50
18Linn Kristine GjesdalLillomarka OL16.10+3.147.50
20Maren Mohagen HansenKonnerud IL16.19+3.237.55

D21 Finale

2 310 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergHalden SK14.036.04
2Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering14.10+0.076.07
3Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK14.48+0.456.24
4Kine Hallan SteiwerLillomarka OL14.57+0.546.28
5Tone WigemyrBækkelagets SK15.11+1.086.34
6Iliana ShandurkovaHalden SK15.12+1.096.34
7Ida Marie Næss BjørgulHalden SK15.15+1.126.36
8Mari FastingHalden SK15.27+1.246.41
9Gøril Rønning SundFrol IL15.33+1.306.43
10Siri UlvestadNTNUI15.48+1.456.50
11Bodil HolmströmHalden SK15.49+1.466.50
12Audhild Bakken RognstadNTNUI16.04+2.016.57
13Tone E LyeIL Tyrving16.29+2.267.08
14Lene GodagerBækkelagets SK16.33+2.307.09
15Fanny Welle-Strand HornHeming Orientering16.35+2.327.10
16Hanna Haugen NordbrødenNTNUI16.38+2.357.12
17Anne Johanne LindIL Tyrving17.02+2.597.22
18Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK17.07+3.047.24
18Lone BrochmannEiker OL17.07+3.047.24
20Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK17.08+3.057.25

H17-18 Finale

2 450 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14.275.53
2Magne HagaRaumar Orientering14.40+0.135.59
3Jon NilsenVegårshei IL14.41+0.145.59
4Paul SirumFrol IL14.58+0.316.06
5Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering15.04+0.376.08
6Eivind HøydalNydalens SK15.10+0.436.11
7Johan HoelRaumar Orientering15.18+0.516.14
8Andreas SølbergOL Trollelg15.20+0.536.15
9Thomas SchiveBækkelagets SK15.28+1.016.18
10Jonas RessemFrol IL15.29+1.026.19
11Thorstein WangLillomarka OL15.55+1.286.29
12Sindre SandvenKongsberg OL15.56+1.296.30
13Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett16.12+1.456.36
14Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL16.19+1.526.39
14Morten BujordetKristiansand OK16.19+1.526.39
16Gustav FiskumIL Tyrving16.23+1.566.41
17Vegard RessemFrol IL16.24+1.576.41
18Harald Astrup ArnesenHeming Orientering16.38+2.116.47
19Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL16.39+2.126.47
20Brage SætherFreidig16.55+2.286.54
21Sigurd StenvikByåsen IL17.08+2.416.59
22Vetle ChristiansenRaumar Orientering17.10+2.437.00
23Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø17.24+2.577.06
24Hallvard HaugenFossum IF17.30+3.037.08
25Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb17.33+3.067.09
26Johannes OkkenhaugFrol IL17.48+3.217.15
27Per Ola OttesenVaregg Fleridrett18.05+3.387.22
Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Sigur HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert
Borger MelsomFossum IFdiskvalifisert

H19-20 Finale

2 450 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Petter LyngenFrol IL13.215.26
2Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.23+0.025.27
3Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.32+0.115.31
4Mathias Stensland LillevoldNTNUI13.43+0.225.35
5Eskil KinnebergRaumar Orientering14.23+1.025.52
6Fredrik RaastadNydalens SK14.30+1.095.55
7Sindre RønningFrol IL14.34+1.135.56
8Simen AamodtNTNUI14.41+1.205.59
9Emil AhlbäckFossum IF14.47+1.266.02
10Petter Næss BjørgulHalden SK15.11+1.506.11
11Simen Jevne ArnesenHamar OK15.14+1.536.13
12Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering15.20+1.596.15
13Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering15.21+2.006.15
14Sindre JohannessenFreidig15.29+2.086.19
15Erlend NydalAsker Skiklubb15.38+2.176.22
16Anders VisterRaumar Orientering15.50+2.296.27
17Vegard ØlstadGjø-Vard OL15.59+2.386.31
18Oskar RøenVaregg Fleridrett16.05+2.446.33
19Espen SundsvikFrol IL16.13+2.526.37
20Sjur HoviSkien OK19.31+6.107.57

H21 Finale

2 720 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK13.455.03
2Emil WingstedtHalden SK14.04+0.195.10
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.06+0.215.11
4Tue LassenBækkelagets SK14.19+0.345.15
5Lars SkjesetFrol IL14.21+0.365.16
6Bjørn EkebergIL Tyrving14.31+0.465.20
7Mattias KarlssonHalden SK14.39+0.545.23
7Magne DæhliHalden SK14.39+0.545.23
9Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering14.47+1.025.26
10Anders NordbergSkien OK14.49+1.045.26
11Holger HottKristiansand OK14.53+1.085.28
12Marcus MillegårdHalden SK14.56+1.115.29
12Jo Forseth IndgaardFrol IL14.56+1.115.29
14Stig AlvestadGanddal IL15.26+1.415.40
15Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15.29+1.445.41
16Christian Wiig BøenKristiansand OK15.31+1.465.42
17Øystein Kvaal ØsterbøWing OK15.42+1.575.46
18Vegard DanielsenKristiansand OK15.43+1.585.46
19Audun WeltzienIL Tyrving15.47+2.025.48
20Vegard Brun SagaNTNUI15.52+2.075.49
21Andreas HøyeFredrikstad SK15.55+2.105.51
22Asgeir Bakken RognstadNTNUI16.01+2.165.53
23Espen FiskumNTNUI16.02+2.175.53
24Martin VisterIndre Østfold OK16.07+2.225.55
25Sverre Waaler KaasNydalens SK16.10+2.255.56
25Eirik RustadRaumar Orientering16.10+2.255.56
27Ove SætraAsker Skiklubb16.25+2.406.02
28Øyvind WatterdalHadeland OL16.36+2.516.06
29Hans Jørgen KvåleHadeland OL16.41+2.566.08
30Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK17.26+3.416.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor