Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 28 mai 2012

N-åpen

1 930 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Julie MyklesetVang OL30.06+8.0015.35
0Odin FisnenNydalens SK42.01+19.5521.46
0Magnus JevanordFossum IF42.38+20.3222.05
0Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange37.50+15.4419.36
0Marte  Libak Teiring Løten OL43.20+21.1422.27
0Truls  LunåsmoTynset IF26.59+4.5313.58
0Mads  JevanordFossum IF47.52+25.4624.48
0Isa RollBrandval/Kongsvinger OK22.40+0.3411.44
0Nora Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK26.39+4.3313.48
0Rikke  StorliHamar OK21.4211.14
0Hanne Skoglund KampenhøiLøten OL17.469.12
0Ingrid PedersenRingsaker OK25.11+3.0513.02
0Sander JevanordOL Trollo18.029.20
0Martine SkjelsvikLillehammer OK21.5611.21
0Harald StrandlieGjø-Vard OL25.55+3.4913.25
0Benjamin ElverhøiVang OL30.55+8.4916.01
0Caroline EideGjø-Vard OL29.14+7.0815.08
0Aksel HolmenSynnfjell OK22.27+0.2111.37
0Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL24.54+2.4812.54
0Ragnar LandeEidskog OL35.07+13.0118.11
0Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL33.07+11.0117.09
0Vilde Skytteren FurubergGrue IL24.17+2.1112.34
0Vetle Søndmør MartinsenHamar OK28.18+6.1214.39
0Berthe TesloHadeland OL23.52+1.4612.21
0Aurora Sørli GrandeEidskog OL39.03+16.5720.13
0Oda StrandlieGjø-Vard OL25.44+3.3813.20
0Johannes Salvesen LundeIL Koll23.28+1.2212.09
0Emma DåsnesVang OL31.32+9.2616.20
0Rikke SolbergGjø-Vard OL26.39+4.3313.48
0Anne FrøislandVang OL30.12+8.0615.38
0Henriette BergLøten OL26.37+4.3113.47
0Ola Sander MartinsenTrøsken IL17.038.50
0Hans Matias GlomsrudSkaukameratene OL21.4211.14
0Mathea Spets StorhovFreidig17.579.18
0Endre SolbergGjø-Vard OL44.46+22.4023.11
0Ingrid StenbergElverum OK18.049.21
0Ella SandstadFreidig30.44+8.3815.55
0Gaute LindaasElverum OK31.42+9.3616.25
0Alfred BjørnerødOK Moss16.218.28
0Anton ØyvindssonRingsaker OK28.02+5.5614.31
0Sander Tonjer FingarsenElverum OK17.399.08
0Jo Randar HolmøyHadeland OL26.40+4.3413.49
0Ole Marius GlomsrudSkaukameratene OL22.49+0.4311.49
0Alexandra LinløkkenØstmarka OK21.2411.05
0Nikolai RenolenWing OK22.48+0.4211.48
0Sebastian AldárTrøsken IL22.0611.27
0Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK21.2111.03
0Mari McCarthy RørlienFossum IF18.009.19
0Mats LindaasElverum OK17.319.04
0Daniel EngenRaumar Orientering25.10+3.0413.02
0Oskar BaklidKonnerud IL29.12+7.0615.07
0Ragnhild Mathea HelmersenFet OL23.58+1.5212.25
0Eirik Skytteren FurubergGrue IL18.109.24
0Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss29.53+7.4715.29
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll39.09+17.0320.17
0Emil SkytterenGrue IL26.27+4.2113.42
0Carina SveenElverum OK14.237.27
0Felix R. HyllesethSentrum OK26.15+4.0913.36
Mari Ovidia RanestadHamar OKdiskvalifisert

D -10

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb23.1711.31
2Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering36.34+13.1718.06

D 11-12

2 090 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Robøle LienHamar OK15.407.29
2Lene Berg HanssenByåsen IL18.02+2.228.37
3Kristine KravdalGjø-Vard OL20.35+4.559.50
4Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF22.02+6.2210.32
5Kristine StrandlieGjø-Vard OL23.55+8.1511.26
6Kamilla LomeHamar OK26.42+11.0212.46
7Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL28.32+12.5213.39
8Karoline BjørnerødOK Moss30.15+14.3514.28
9Charlotte EideGjø-Vard OL30.39+14.5914.39
10Anna RenolenWing OK36.26+20.4617.25

D 11-12N

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL24.5112.18
2Tone Line KristiansenEidskog OL28.50+3.5914.16
Synne SolbergGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-14

4 160 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF33.117.58
2Ragnhild EideByåsen IL37.19+4.088.58
3Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange38.30+5.199.15
4Maria Ulseth SylteFreidig41.23+8.129.56
5Emilie Liabakk EriksenByåsen IL42.47+9.3610.17
6Malin SandstadFreidig44.01+10.5010.34
7Anine LomeHamar OK44.23+11.1210.40
8Agnethe HasliSynnfjell OK44.59+11.4810.48
9Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF46.00+12.4911.03
10Ane Holen GrønengLillehammer OK46.55+13.4411.16
11Ingrid AaslundFet OL47.09+13.5811.20
12Maiken SandbergNydalens SK57.46+24.3513.53
13Thea Feiring HaltiaIL Tyrving58.03+24.5213.57
14Åse BerganNydalens SK1.03.48+30.3715.20

D 13-16C

2 660 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina SveenElverum OK32.0912.05
2Sigrid SnuggerudGjø-Vard OL36.59+4.5013.54
3Silje Marie NordvikAsker Skiklubb50.32+18.2318.59

D 13-16N

2 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Moen RødsåsGrue IL27.1113.31

D 15-16

5 260 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma ArnesenByåsen IL46.038.45
2Evine Westli AndersenLøten OL47.07+1.048.57
3Karen BjergaardNydalens SK47.55+1.529.06
4Ingeborg EideByåsen IL49.15+3.129.21
5Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange50.35+4.329.36
6Marte Hoff HagenByåsen IL51.04+5.019.42
7Idun BækkenNord-Østerdal OK51.34+5.319.48
8Karoline HaugHamar OK52.18+6.159.56
9Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering55.12+9.0910.29
10Ida Berg HanssenByåsen IL56.09+10.0610.40
11Nora Hui AndersenHamar OK56.35+10.3210.45
12Anniken AarrestadNydalens SK57.29+11.2610.55
13Stine Frogner TømmervoldHamar OK58.38+12.3511.08
14Kristine FjeldRingsaker OK1.00.46+14.4311.33
15Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.02.40+16.3711.54
16Ane Svegård ByeByåsen IL1.03.54+17.5112.08
17Stina SandbergNydalens SK1.06.38+20.3512.40
18Ingrid Liabakk EriksenByåsen IL1.26.42+40.3916.28

D 17-A kort

4 180 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenNydalens SK34.138.11
2Kine Sofie SandstadFrol IL35.25+1.128.28
3Turid Wiik MelveRingsaker OK37.59+3.469.05
4Elin BergsengOslostudentenes IK38.08+3.559.07
5Anne Kjersti BriskerudGrue IL38.15+4.029.09
6Anna-Thekla TonjerElverum OK38.24+4.119.11
7Karen Marie HaugOL Vallset/Stange38.29+4.169.12
8Randi HøilundSentrum OK38.45+4.329.16
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK39.12+4.599.22
10Undis EllevogOslostudentenes IK39.57+5.449.33
11Anne-Grete AustadRaumar Orientering40.07+5.549.35
12Marie Rygh HoltenHeming Orientering40.10+5.579.36
13Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering40.30+6.179.41
14Monica HalvorsenVang OL40.59+6.469.48
15Lisa JørandliGjø-Vard OL41.37+7.249.57
16Kristine GaarderBrandval/Kongsvinger OK42.49+8.3610.14
17Selma TonjerNydalens SK44.01+9.4810.31
18Tove Lundgård PedersenRingsaker OK44.36+10.2310.40
19Gunn Mariken BjervaDrangedal OL45.02+10.4910.46
20Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF47.52+13.3911.27
21Gunn Elin RudiHadeland OL48.22+14.0911.34
22Inger  SvalandOL Vallset/Stange48.47+14.3411.40
23Stine AustadRaumar Orientering49.24+15.1111.49
24Rannveig Bø FløystadGjø-Vard OL49.35+15.2211.51
25Hanne HolmenSynnfjell OK50.02+15.4911.58
26Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL50.21+16.0812.02
27Svenja KernstockOslostudentenes IK53.03+18.5012.41
28Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK53.38+19.2512.49
29Sigrun SkytterenGrue IL54.17+20.0412.59
30Nina SøndmørHamar OK55.33+21.2013.17
31Anne LarsenRingsaker OK56.38+22.2513.32
32Kristin AndreassenVang OL57.27+23.1413.44
33Tone Haga DalbergRaumar Orientering57.41+23.2813.47
34Hilde SørliEidskog OL58.21+24.0813.57
35Anne Berit RørlienFossum IF1.01.00+26.4714.35
36Gunn Camilla StangOslostudentenes IK1.04.29+30.1615.25
37Siw SolstadIL Tyrving1.04.55+30.4215.31
38Ingrid GranliLillomarka OL1.06.48+32.3515.58
Kjersti VestengenHamar OKdiskvalifisert
Henriette RuudNTNUIdiskvalifisert

D 17-C

2 660 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne SveenElverum OK25.549.44
2Ingrid RobøleHamar OK26.50+0.5610.05
3Kaisa SvergjaNord-Østerdal OK28.34+2.4010.44
4Heidi Kristin BøGjø-Vard OL29.21+3.2711.02
5Marit EngelstadRingsaker OK30.03+4.0911.17
6Linda RivedalSentrum OK31.06+5.1211.41
7Monica StorsveenElverum OK31.22+5.2811.47
8Margit HusevågHamar OK31.52+5.5811.58
9Wenche BrobakkenSynnfjell OK32.14+6.2012.07
10Bjørg BogstrandNydalens SK32.57+7.0312.23
11Bente AaslundFet OL32.58+7.0412.23
12Kjersti Hagberg SolumRond OL33.02+7.0812.25
13Kari Ellen BaklidKonnerud IL34.19+8.2512.54
14Aase RanheimRingsaker OK35.24+9.3013.18
15Mona MyklesetVang OL35.44+9.5013.26
16Kristin TjernshaugenOK Moss37.49+11.5514.13
17Merete HaugHamar OK38.21+12.2714.25
18Maja Seigerud HaugenLunderseter IL38.33+12.3914.29
19Elin LauritsenHamar OK38.37+12.4314.31
20Anne Karin ElisenbergHamar OK43.15+17.2116.15
21Ingvild StrandlieGjø-Vard OL47.19+21.2517.47
22Anna Marit IngvaldsenGjø-Vard OL47.39+21.4517.54
23Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK48.43+22.4918.18

D 17-N

2 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristiane SlupstadElverum OK38.3819.13
2Marissa Penelope BergersenEidskog OL49.02+10.2424.23

D 17-20

6 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.04.1110.14
Linda EngenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 35-

6 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL52.188.32
2Bente KonstTønsberg Og Omegn Orientering1.05.14+12.5610.39

D 40-

5 250 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege H FeiringIL Tyrving41.227.52
2Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF43.16+1.548.14
3Hilde GrønengLillehammer OK44.09+2.478.24
4Mona LomeHamar OK48.48+7.269.17
5Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK54.59+13.3710.28
6Gøril EideByåsen IL59.04+17.4211.15
7Anita StensethSynnfjell OK1.00.41+19.1911.33
Anne Kari BakklandSørreisadiskvalifisert

D 45-

4 770 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK38.468.07
2Torunn Spets StorhovFreidig39.04+0.188.11
3Anne Marit BjergaardNydalens SK44.02+5.169.13
4Unni StenhammerRaumar Orientering45.06+6.209.27
5Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK45.55+7.099.37
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL47.14+8.289.54
7Ingrid Haga DalbergRaumar Orientering48.32+9.4610.10
8Trine BjervaDrangedal OL50.19+11.3310.32
9Hilde ForbordMalvik IL52.57+14.1111.06
10Margrete Ruud SkjesethOL Vallset/Stange55.14+16.2811.34
11Anne-Guri JevneHamar OK55.37+16.5111.39
12Marianne MyklebustHamar OK1.02.02+23.1613.00
13May Kristin Pedersen TangenRingsaker OK1.02.23+23.3713.04
14Hege HeibergHadeland OL1.08.38+29.5214.23
Kjersti Holt HanssenMåren OKdiskvalifisert

D 50-

4 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningTynset IF34.127.30
2Line Asplin GrundtvigGjø-Vard OL42.32+8.209.20
3Berit DanielsenIL Tyrving43.29+9.179.33
4Toril HallanLillomarka OL46.30+12.1810.13
5Turid ArnesenByåsen IL49.46+15.3410.56
6Unni SkoglundLillomarka OL51.28+17.1611.18
7Ida EngenRaumar Orientering54.18+20.0611.56
8Reidunn HallanLillomarka OL1.04.54+30.4214.15
9Turid GiilRond OL1.04.58+30.4614.16
Undis Irene StrømHamar OKdiskvalifisert

D 55-

4 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari OsmoenOs IL37.539.03
2Margrete JørandliGjø-Vard OL38.54+1.019.18
3Gro SolnørdalRudsbygd IL40.01+2.089.34
4Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange43.27+5.3410.23
5Guri LarssenLillehammer OK47.32+9.3911.22
6Anne SørumRingsaker OK48.09+10.1611.31
7Bente Tangen WikstrømRingsaker OK55.48+17.5513.20
8Bente GrøndalenHamar OK1.08.16+30.2316.19

D 60-

3 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK40.5111.15
2Marit TyldumRudsbygd IL47.02+6.1112.57
3Sidsel StorihleRingsaker OK48.00+7.0913.13
4Inger BrøndboOL Vallset/Stange48.17+7.2613.18
5Berit RøsteRingsaker OK49.00+8.0913.29

D 65-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri HestadHamar OK42.2914.38
2Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering45.35+3.0615.43
3Sissel RavnsborgHamar OK50.16+7.4717.20
4Liv RøeRudsbygd IL53.42+11.1318.31
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL55.43+13.1419.12
6Randi Aas FjæstadHamar OK56.49+14.2019.35
7Ellen BjervaDrangedal OL1.08.37+26.0823.39
8Åse KonstElverum OK1.17.55+35.2626.52
Turid SørlienRingsaker OKdiskvalifisert
Turid Margrete ArnesenGrue ILdiskvalifisert

D 70-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aase Tove GoldenMåren OK56.3119.29
Eli HasleLillehammer OKdiskvalifisert
Vesle Mari PranOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Inger Johanne RuudHamar OKdiskvalifisert
Astrid VigenstadLillehammer OKdiskvalifisert

D 75-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK47.0416.13

H -10

2 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Robøle LienHamar OK15.417.45
2Even BordalRingsaker OK16.45+1.048.17
3Noak ØhmanGjø-Vard OL19.33+3.529.40
4Einar EideByåsen IL23.06+7.2511.26
5Vegard RanestadHamar OK24.56+9.1512.20

H 11-12

2 090 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrøislandVang OL16.037.40
2Njaal Ellegård MelbyeHamar OK16.53+0.508.04
3Simen Spets StorhovFreidig17.05+1.028.10
4Elias ØhmanGjø-Vard OL17.55+1.528.34
5Lars SandstadFreidig17.57+1.548.35
6Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.47+2.448.59
7Ole Johan BråtenVang OL19.21+3.189.15
8Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering19.44+3.419.26
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF20.03+4.009.35
10Frikk DukefossLillehammer OK22.00+5.5710.31
11Even LindaasElverum OK22.29+6.2610.45
12Petter Liabakk EriksenByåsen IL23.58+7.5511.28
13Fredrik SveenVang OL24.27+8.2411.41
14Johannes WikenVang OL25.02+8.5911.58
15Rolf Martin GlomsrudSkaukameratene OL25.42+9.3912.17
16Simen BlystadLøten OL26.19+10.1612.35
17Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK44.57+28.5421.30

H 11-12N

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL23.2611.36
2Sondre SkytterenGrue IL30.22+6.5615.01
3Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering36.27+13.0118.02
Petter Stensli ForsethLøten OLdiskvalifisert

H 13-14

4 160 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK29.237.03
2Johannes BordalRingsaker OK31.44+2.217.37
3Petter Vangen LunåsmoTynset IF33.26+4.038.02
4Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering33.35+4.128.04
5Jostein TandbergNydalens SK35.01+5.388.25
6Espen Hegstad KrügerNydalens SK35.26+6.038.31
7Jørgen Kjos BarkenæsFet OL35.59+6.368.38
8Sam LunøeNydalens SK36.08+6.458.41
9Peder Stenberg-NilsenNydalens SK37.02+7.398.54
10Jørgen WulfsbergNydalens SK37.34+8.119.01
11Alexander Skeppland HoleNydalens SK38.56+9.339.21
12Martin NordviGrue IL40.48+11.259.48
12Jonas MoOL Toten-Troll40.48+11.259.48
14Oskar Spets StorhovFreidig40.56+11.339.50
15Emil Morgenlie SkeiNydalens SK41.17+11.549.55
16Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering43.20+13.5710.25
17Sverre NarumOL Vallset/Stange43.25+14.0210.26
18Lars RisebrobakkenRaumar Orientering44.00+14.3710.34
19Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF48.51+19.2811.44
20Johannes Finne ReinsethNydalens SK52.28+23.0512.36
21Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.00.01+30.3814.25
22Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.02.18+32.5514.58
Sander BerntsenRingsaker OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Georg Balke FjellangNydalens SK20.247.40
2Fredrik HelgestadHamar OK24.33+4.099.13
3Tobias R. HyllesethSentrum OK30.23+9.5911.25
4Eivind Haga DalbergRaumar Orientering41.24+21.0015.33
5Kasper MelgalvisVang OL41.45+21.2115.41
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 15-16

6 180 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK42.416.54
2Øyvind WiggenByåsen IL42.51+0.106.56
3Bjørn André AaslundFet OL43.41+1.007.04
4Vegard Rønning HuberTynset IF44.25+1.447.11
5Brage JørumByåsen IL46.28+3.477.31
6Henrik BordalRingsaker OK48.32+5.517.51
7Åsmund Aamodt ResellNydalens SK48.43+6.027.52
8Ivar Jevne ArnesenHamar OK51.23+8.428.18
9Olav Andreas RemmenOL Trollelg53.55+11.148.43
10Vebjørn TandbergNydalens SK54.49+12.088.52
11John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK55.37+12.568.59
12Herman MoeFet OL1.00.30+17.499.47
13Endre AaenStjørdals-Blink Orientering1.01.35+18.549.57
14Johannes LøvåsByåsen IL1.04.00+21.1910.21
15Elias WiklundNydalens SK1.06.35+23.5410.46
16Preben AntonsenByåsen IL1.06.55+24.1410.49
17Sigurd Ruud SkjesethOL Vallset/Stange1.07.25+24.4410.54
18Lars KringlebotnHamar OK1.08.26+25.4511.04
19Magnus Rokne VågenNydalens SK1.10.19+27.3811.22
20Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.15.06+32.2512.09
21Sverre Bang StøengHamar OK1.22.52+40.1113.24
22Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK1.32.06+49.2514.54
Helge Nikolai HelmersenFet OLdiskvalifisert
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 17-A kort

6 120 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siggen YtrehusNTNUI41.576.51
2Asbjørn  BygglandHøydalsmo42.50+0.536.59
3Ulf Erik StrandBrandval/Kongsvinger OK48.39+6.427.56
4Bjørn Erik GlomsrudSkaukameratene OL48.52+6.557.59
5Lars GrøndalenHamar OK49.43+7.468.07
6Øyvind  SteinbekkenOdal OL - Orientering51.54+9.578.28
7Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK53.41+11.448.46
8Vegard UrsetVang OL55.39+13.429.05
9Henning JordheimVang OL58.33+16.369.34
10Hans Olav KjøsLillehammer OK1.00.49+18.529.56
11Eivind StenhammerRaumar Orientering1.01.32+19.3510.03
12Arne SørliEidskog OL1.04.38+22.4110.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Pål JevanordOL Trollo1.05.14+23.1710.39
14Agnar RenolenWing OK1.05.25+23.2810.41
15Øyvind Sollerud HaugenTønsberg Og Omegn Orientering1.08.22+26.2511.10
16Terje AldárTrøsken IL1.12.56+30.5911.55
17Tore JøranlidGjø-Vard OL1.15.44+33.4712.22
18Even HaugOL Vallset/Stange1.15.57+34.0012.24
19Terje LinløkkenØstmarka OK1.19.20+37.2312.57
20Jan KampenhøyLøten OL1.23.28+41.3113.38
21Stig WiestOL Vallset/Stange1.24.45+42.4813.50
22Bjørn Olav AaslundFet OL1.36.38+54.4115.47
23Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.51.35+1.09.3818.13
Even Brøndbo DahlOL Vallset/Stangediskvalifisert
Sondre AarrestadNydalens SKdiskvalifisert

H 17-C

2 660 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvard DahlOL Vallset/Stange18.507.04
2Fredrik MartinsenTrøsken IL21.53+3.038.13
3Arne  ArnesenHamar OK23.32+4.428.50
4Tor SætabergetLunderseter IL23.53+5.038.58
5Kjetil JacobsenHamar OK23.57+5.079.00
6Ole Edvard BakkenRingsaker OK24.54+6.049.21
7Erik HasliSynnfjell OK26.24+7.349.55
8Jørgen StenhammerRaumar Orientering26.55+8.0510.07
9Øystein SnuggerudGjø-Vard OL27.13+8.2310.13
10Helge BrynestadRingsaker OK27.51+9.0110.28
11Martin SkytterenGrue IL28.30+9.4010.42
12Gaute SkjelsvikLillehammer OK28.55+10.0510.52
13Erik HaugenRingsaker OK29.04+10.1410.55
13Tor Arne AndersenHamar OK29.04+10.1410.55
15Tore LindaasElverum OK31.02+12.1211.40
16Morten DragsethSentrum OK32.54+14.0412.22
17Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK45.10+26.2016.58
Thomas MartinsenVang OLdiskvalifisert

H 17-N

2 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Petter LunåsmoTynset IF33.3316.41

H 17-20

8 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.20.599.02
2Toralf Foss VaalandHamar OK1.42.29+21.3011.26

H 35-

8 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål StenbergVang OL1.23.549.21
2Torstein HoleNydalens SK1.32.11+8.1710.17
3Stefan KernstockOslostudentenes IK1.38.16+14.2210.58
4Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.41.23+17.2911.18

H 40-

7 510 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Harald HyllesethSentrum OK50.226.42
2Jon-Anders BordalRingsaker OK53.37+3.157.08
3Jørn Helge DahlHamar OK56.15+5.537.29
4Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering57.13+6.517.37
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering57.49+7.277.41
6Are StrandlieGjø-Vard OL58.54+8.327.50
7Haagen LøvsethVang OL59.00+8.387.51
8Gerrit RodeFet OL59.38+9.167.56
9Håkon DåsnesVang OL1.00.19+9.578.01
10Martin ØhmanGjø-Vard OL1.00.57+10.358.06
11Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll1.01.56+11.348.14
12Øyvind SolliFet OL1.02.33+12.118.19
13Trond Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.03.55+13.338.30
14Jostein HaugOL Vallset/Stange1.04.04+13.428.31
15Asgeir LiumFet OL1.04.27+14.058.34
16Hans JevanordFossum IF1.04.57+14.358.38
17Eivind LandeEidskog OL1.05.07+14.458.40
18Andreas SylteFreidig1.06.50+16.288.53
19Otto Richard EideByåsen IL1.06.55+16.338.54
20Anders SollienOL Toten-Troll1.07.16+16.548.57
21Øyvind RanestadHamar OK1.09.57+19.359.18
22Svein Erik LarsenRingsaker OK1.10.40+20.189.24
23Øyvind EdvardsenRingsaker OK1.24.35+34.1311.15
24Stian MyrvangLunderseter IL1.33.01+42.3912.23
Kyrre GranFet OLdiskvalifisert

H 45-

7 150 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss46.416.31
2Jens Even StorhovFreidig47.24+0.436.37
3Gudbrand LienHamar OK52.06+5.257.17
4John SvergjaNord-Østerdal OK52.42+6.017.22
5Guttorm L EggeOslostudentenes IK54.09+7.287.34
6Lars BaklidKonnerud IL55.28+8.477.45
7Jon Ivar BergersenEidskog OL1.00.37+13.568.28
8Øyvind HelmersenFet OL1.02.55+16.148.47
9Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.03.02+16.218.48
10Einar LunøeNydalens SK1.03.38+16.578.53
11Bent Ove Barmoen RindenOslostudentenes IK1.03.46+17.058.55
12Henning WernøeHamar OK1.05.05+18.249.06
13Thorsteinn SigurjonssonElverum OK1.06.57+20.169.21
14Geir PaulsenOL Trollelg1.09.05+22.249.39
15Kai SolumRond OL1.09.35+22.549.43
16Gunder BlekenRudsbygd IL1.10.08+23.279.48
17Stein Magnus MoenGrue IL1.12.10+25.2910.05
18Harald StorrønningByåsen IL1.13.49+27.0810.19
19Øystein WiggenByåsen IL1.16.30+29.4910.41
20Frode HaugHamar OK1.17.53+31.1210.53
21Svein ThorsbergGrue IL1.17.56+31.1510.53
22Jonas HaltiaIL Tyrving1.19.21+32.4011.05
23Tom RøiseRingsaker OK1.19.54+33.1311.10
24Michael SætvedtGjø-Vard OL1.52.38+1.05.5715.45
Bjørn Erik ReinsethNydalens SKdiskvalifisert
Frode ØdegårdstuenSynnfjell OKdiskvalifisert
Jørn MoeFet OLdiskvalifisert

H 50-

6 270 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Olav KløvrudLillomarka OL50.258.02
2Nils HæstadFossum IF50.51+0.268.06
3Egil RundbergetNydalens SK51.30+1.058.12
4Haakon ArnesenByåsen IL52.58+2.338.26
5Petter GullikstadRøros IL53.50+3.258.35
6Andreas HuberTynset IF54.32+4.078.41
7Martin GranlyLillomarka OL55.33+5.088.51
8Johan LundeIL Koll56.17+5.528.58
9Stein Arne NegårdVang OL59.04+8.399.25
10Morten KarlsenMåren OK59.05+8.409.25
11Jens Erik MjølnerødHalden SK1.00.14+9.499.36
12Rune TeiglandØstmarka OK1.01.02+10.379.44
13Egil EideIL Tyrving1.01.25+11.009.47
14Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.02.05+11.409.54
15Terje SchjølbergRøros IL1.02.16+11.519.55
16Inge GodalLillomarka OL1.02.50+12.2510.01
17Morten Roger AndersenHalden SK1.02.51+12.2610.01
18Edvin ElisenbergHamar OK1.03.02+12.3710.03
19Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.03.29+13.0410.07
20Trond Ivar TømmervoldHamar OK1.04.03+13.3810.12
21Truls Tallhaug JohansenRingsaker OK1.04.30+14.0510.17
22Knut EngenRaumar Orientering1.05.58+15.3310.31
23Øystein KildahlØstmarka OK1.08.09+17.4410.52
24Per-Jacob ØlstadFet OL1.10.11+19.4611.11
25Terje GudbrandsenHamar OK1.11.11+20.4611.21
26Kjetil StenhammerRaumar Orientering1.16.08+25.4312.08
27Eirik JørumByåsen IL1.22.07+31.4213.05
28Asbjørn RøsbakVang OL1.23.48+33.2313.21
Per SandbergNydalens SKdiskvalifisert
Steinar BakkenLillehammer OKdiskvalifisert

H 55-

6 120 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnt Edvin AndersenHalden SK43.467.09
2Per Kristian EkebergIL Tyrving47.35+3.497.46
3Terje TangenRingsaker OK47.38+3.527.46
4Øystein RuudFredrikstad SK51.29+7.438.24
5Sven Reidar TonjerTyrving52.46+9.008.37
6Kjell Magne NordviGrue IL52.49+9.038.37
7Harald ØstbyeElverum OK53.10+9.248.41
8Fredrik SteiwerLillomarka OL54.13+10.278.51
9Per Hermann KrøgerMåren OK57.34+13.489.24
10Per IstaelssonLillomarka OL1.03.36+19.5010.23
11Jan SveenRaumar Orientering1.15.19+31.3312.18
12Helge EriksenByåsen IL1.17.17+33.3112.37
13Harald VoldenHamar OK1.19.41+35.5513.01

H 60-

4 770 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK37.007.45
2Asbjørn SchjerveLøten OL39.26+2.268.16
3Stein NordviElverum OK39.36+2.368.18
4Knut MalmoRingsaker OK41.50+4.508.46
5Tor TrøanHadeland OL41.54+4.548.47
6Ola BroxOL Toten-Troll42.10+5.108.50
7Einar LundHamar OK42.57+5.579.00
8Tormod PrestrudRudsbygd IL43.11+6.119.03
9Håkon BeitnesHamar OK48.14+11.1410.06
10Knut HaugOL Vallset/Stange49.18+12.1810.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Per Oskar LarsenIndre Østfold OK51.19+14.1910.45
12Torbjørn NørbechRingerike OL56.38+19.3811.52
13Per FløystadGjø-Vard OL1.03.59+26.5913.24
14Roar SætabergetLunderseter IL1.09.35+32.3514.35

H 65-

4 180 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL33.338.01
2Eldar BørsumBækkelagets SK34.01+0.288.08
3John Thomas PetersenNittedal OL35.23+1.508.27
4Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering36.58+3.258.50
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering37.03+3.308.51
6Helge RevhaugRingerike OL38.02+4.299.05
7Hasse BergstrømIL Tyrving40.44+7.119.44
8Trond FeiringHamar OK40.50+7.179.46
9John Birger SkansenRudsbygd IL41.23+7.509.54
10Magne SmelandVang OL41.48+8.1510.00
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL42.24+8.5110.08
12Knut WikstrømRingsaker OK42.56+9.2310.16
13Knut FjæstadHamar OK43.54+10.2110.30
14Harald BakkeGjø-Vard OL46.18+12.4511.04
15Ole M.  ØvergaardOL Vallset/Stange50.17+16.4412.01
16Klaus EngenEidskog OL50.39+17.0612.07
17Ole-Johan VangenHamar OK50.54+17.2112.10
18Terje MalmHamar OK53.44+20.1112.51
19Ronald  BjervaDrangedal OL54.11+20.3812.57
20Reidar BjørnstadGrue IL55.49+22.1613.21
21Håkon HalvorsenElverum OK1.13.00+39.2717.27
22Halvor SvenkerudElverum OK1.19.07+45.3418.55

H 70-

3 630 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL36.3110.03
2Jon TyldumRudsbygd IL40.19+3.4811.06
3Thorbjørn HåkensenOL Vallset/Stange40.27+3.5611.08
4Knut RøhrsveenRingsaker OK42.50+6.1911.47
5Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering44.18+7.4712.12
6Erik EngebråtenRudsbygd IL45.50+9.1912.37
7Willy JohansenRingsaker OK46.28+9.5712.48
8Johnny EriksenGrue IL48.36+12.0513.23
9Jon Vegard LundeLillehammer OK52.54+16.2314.34
10Bjørn MyhrmoenRond OL53.21+16.5014.41
11Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange54.29+17.5815.00
12Trygve HestadHamar OK54.50+18.1915.06
Bjørn EckstrømHauketo IFdiskvalifisert

H 75-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore HalsVingrom IL36.1212.28
2Gunnar HaugGjø-Vard OL38.14+2.0213.11
3Arne StrandlieGjø-Vard OL42.56+6.4414.48
4Arvid HaugOL Vallset/Stange45.06+8.5415.33
5Hans RuudHamar OK46.54+10.4216.10
6Ivar VamnesHamar OK1.26.09+49.5729.42

H 80-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olaf SmåstuenGjø-Vard OL41.2414.16
2Johan TheisenKolbotn og Skimt OL42.13+0.4914.33
3Mads BergNord-Østerdal OK43.57+2.3315.09
4Bjørn OttesenGrue IL1.02.58+21.3421.42
Torstein BjerkeLillomarka OLdiskvalifisert

H21-AL

11 310 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.08.276.03
2David  SchneiderOl Regio Wil1.12.40+4.136.25
3Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1.13.32+5.056.30
4Harald AasRaumar Orientering1.14.06+5.396.33
5Trygve TømtaRaumar Orientering1.16.22+7.556.45
6Marius WikstrømRingsaker OK1.18.24+9.576.55
7Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.18.39+10.126.57
8Johan IvarssonFreidig1.20.47+12.207.08
9Trygve OlsenNTNUI1.24.14+15.477.26
10Jan Ola PedersenVang OL1.25.01+16.347.31
11Haakon IngvaldsenNydalens SK1.28.32+20.057.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering1.37.43+29.168.38
13Simen SmestadBækkelagets SK1.38.00+29.338.39
14Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.38.24+29.578.42
15Arne RøsteRingsaker OK1.46.05+37.389.22
16Eirik HovlandOslostudentenes IK2.36.58+1.28.3113.52
Henrik Drange RuudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ragnar TonjerNydalens SKdiskvalifisert
Kenneth BilstadVang OLdiskvalifisert

D21-AL

8 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig1.02.047.43
2Ane Baldishol BrevigRøyken OL1.12.04+10.008.57
3Cassie TrewinIL Tyrving1.18.13+16.099.43
4Marit Thea LillehovLøten OL1.21.46+19.4210.10
5Guri Stenseth KjøsLillehammer OK1.25.07+23.0310.35
6Bjørg GranlyNTNUI1.25.14+23.1010.36
7Ine HoviÅs-UMB Orientering1.26.26+24.2210.45
8Heidi TronbølFet OL1.44.36+42.3213.00
9Torun AnkjellNordreisa IL1.53.25+51.2114.06
10Line Drange RuudAsker Skiklubb1.56.13+54.0914.27
Elin-Kristin HemSandefjorddiskvalifisert
Anna Louise CoulterRaumar Orienteringdiskvalifisert
Trine Lise StrømHamar OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor