Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang Bardu

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang Bardu
Arrangørorganisasjon: Bardu IL
Dato: søndag 7 juni 2015

N-åpen

1 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid bernhardsenIL BUL-Tromsø29.5420.37
Eline BernhardsenIL BUL-Tromsø29.4720.32
Nora CarhoBardu IL24.0916.39
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø29.5420.37
Minda Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL1.35.151.05.41
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL1.35.151.05.41
Peder MidttunBardu IL48.0133.06
Kristoffer VaengSørreisa OL24.1316.42
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL1.000.41

D 11-12

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø44.0317.45

D 13-14

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL38.1412.29

D 15-16

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø47.2011.36
2Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.28.19+40.5921.38

D 17-C

2 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liza GoodwinNordreisa IL29.3510.27
2Torun AnkjellNordreisa IL36.25+6.5012.52
3Tora Johanne SolvangStorsteinnes IL1.07.53+38.1823.59

D 17-18

6 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø1.32.2315.23

D 21-

7 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø1.08.269.44
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.12.04+3.3810.15

D 35-

6 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsøbrutt

D 55-

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL50.0412.16
2Kari LofthusIL BUL-Tromsø56.13+6.0913.46

D 65-

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø33.4213.16
2Åse FlydalIL BUL-Tromsø38.47+5.0515.16

H -10

1 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL1.05.0944.55

H 11-12

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø24.139.45
2Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL54.24+30.1121.56

H 13-14

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard StangnesOK Silsand35.2411.34

H 15-16

4 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling StangnesOK Silsand41.5810.17
2Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø55.33+13.3513.36
3Kristian StrømBardu IL1.14.19+32.2118.12

H 17-C

2 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ted BernhardsenIL BUL-Tromsøbrutt

H 17-18

7 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøbrutt

H 19-20

7 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL1.12.039.12
2Sigmund Langedal BreivikNydalen Skiklubb1.43.08+31.0513.11

H 21-

10 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.09.046.20
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.13.32+4.286.45
3Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.16.43+7.397.03
4Håvard Krey HansenOK Silsand1.17.01+7.577.04
5Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.26.38+17.347.57
6Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø1.27.02+17.587.59
7Sven-Are PaulsenBardu IL1.28.49+19.458.09
8Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.29.44+20.408.14
9Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.34.05+25.018.38
10Per Arne EngstadIL BUL-Tromsø1.35.36+26.328.47
0Jens-Olaf LingaasNydalen Skiklubbdiskvalifisert
0Odd-Ivan LorentsenOK Silsandbrutt

H 35-

7 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ottar K KvaalStorsteinnes IL1.24.0411.58

H 45-

6 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon BrynjulfsenOK Silsand55.489.18
2Jonny I HansenIL BUL-Tromsø58.49+3.019.48
3Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL58.55+3.079.49
4Hans-Martin VaengSørreisa OL1.01.21+5.3310.13
5Atle IversenIL BUL-Tromsø1.02.10+6.2210.21
6Bengt HaugenIL BUL-Tromsø1.03.39+7.5110.36
7Svein Harald HansenOK Silsand1.07.14+11.2611.12
8Axel Juell TheisenMellembygd OL1.11.22+15.3411.53
9Roar JørgensenSørreisa OL1.11.57+16.0911.59

H 65-

3 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar FlydalIL BUL-Tromsø39.4512.59
2Jan LøvlundNordreisa IL42.38+2.5313.55
3Jan A. EriksenSørreisa OL43.52+4.0714.20
4Gunnar KvaalStorsteinnes IL44.14+4.2914.27
5Knut EngstadIL BUL-Tromsø46.40+6.5515.15

H 75-

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerhard BrandseggIL Kampen39.5315.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor