Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 27 mai 2012

N-åpen

1 780 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Louise KnutsenGjø-Vard OL24.3213.46
0Vetle Søndmør MartinsenHamar OK21.5112.16
0Mats JevanordFossum IF26.0514.39
0Elise NyhusNittedal OL29.24+3.1616.31
0Oda Marissa BergersenEidskog OL34.42+8.3419.29
0Sara HovdeRingsaker OK33.08+7.0018.36
0Launy WisethLillehammer OK36.27+10.1920.28
0Tobias Sommerfelt StenbergLillehammer OK14.107.57
0Magnus JevanordFossum IF26.19+0.1114.47
0Tobias Sommerfelt StenbergLillehammer OK14.208.03
0Emma Skjellerud AndersenGjø-Vard OL23.1313.02
0Sjur Holm GrønengLillehammer OK15.528.54
0Kristian Lind JøranlidGjø-Vard OL32.51+6.4318.27
0Sander JevanordOL Trollo16.229.11
0Gaute LindaasElverum OK26.20+0.1214.47
0Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK36.30+10.2220.30
0Anne FrøislandVang OL24.5914.02
0Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.158.00
0Jenny Veidahl MartinsenVang OL26.12+0.0414.43
0Pernille Sletten HånesLillehammer OK35.20+9.1219.51
0Jenny Marie Lind JøranlidGjø-Vard OL22.3912.43
0Alfred BjørnerødOK Moss15.198.36
0Felix R. HyllesethSentrum OK18.1110.12
0Mats LindaasElverum OK15.548.55
0Nikolai RenolenWing OK24.4913.56
0Markus FinskudRaumar Orientering15.458.50
0Ola Sander MartinsenTrøsken IL15.468.51
0Isak Skari BergerLillehammer OK12.116.50
0Ida Skjellerud AndersenGjø-Vard OL33.05+6.5718.35
0Aurora Sørli GrandeEidskog OL37.14+11.0620.55
0Martin Alexander Solbakken StenbergVang OL21.2312.00
0Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss26.22+0.1414.48
0Halvor OpheimGjø-Vard OL16.129.06
0Ole Marius GlomsrudSkaukameratene OL29.22+3.1416.29
0Jørgen Holm GrønengLillehammer OK22.4812.48
0Hans Matias GlomsrudSkaukameratene OL25.2614.17
0Mathea Spets StorhovFreidig15.438.49
0Johanna Adele Lind JøranlidGjø-Vard OL26.12+0.0414.43
0Eira Kjus BrumoenLillehammer OK22.3912.43
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL25.5814.35
0Ragnar LandeEidskog OL20.0011.14
0August Melhus LilleheierGjø-Vard OL29.47+3.3916.43
0Berthe TesloHadeland OL21.0111.48
0Marie Melhus LilleheierGjø-Vard OL16.359.18
0Vegard RanestadHamar OK23.0512.58
0Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK15.598.58
0Marie KravdalGjø-Vard OL20.2411.27
0Daniel EngenRaumar Orientering22.3612.41
0Jo Randar HolmøyHadeland OL21.3412.06
0Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK19.5911.13
0Eline SørliEidskog OL37.18+11.1020.57
0Harald StrandlieGjø-Vard OL18.4410.31
0Anton ØyvindssonRingsaker OK18.0310.08
0Mari McCarthy RørlienFossum IF18.5410.37
0Sander Tonjer FingarsenElverum OK18.3410.25
0Mari Ovidia RanestadHamar OK27.59+1.5115.43
0Sebastian AldárTrøsken IL26.0814.40

D -10

2 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL35.2813.26
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb43.34+8.0616.30
3Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering44.40+9.1216.55

D 11-12

2 640 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Robøle LienHamar OK27.0610.15
2Tilde EineFossum IF30.44+3.3811.38
3Karoline BjørnerødOK Moss34.20+7.1413.00
4Emma RyenHamar OK35.12+8.0613.20
5Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF36.06+9.0013.40
6Anna Vangen LunaasmoTynset IF37.45+10.3914.17
7Kristine StrandlieGjø-Vard OL46.59+19.5317.47
8Johanne Klynderud SundførLillehammer OK51.19+24.1319.26
9Lotte Sølvsberg NorenHamar OK55.42+28.3621.05
10Anna RenolenWing OK1.02.40+35.3423.44
11Elida Veidahl MartinsenVang OL1.17.19+50.1329.17
12Amelia GillardLillehammer OK1.43.00+1.15.5439.00

D 11-12N

1 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Austad SveenRaumar Orientering17.319.50
2Ingerid BergeGjø-Vard OL17.34+0.039.52
3Tone Line KristiansenEidskog OL17.54+0.2310.03

D 13-14

2 760 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL29.4710.47
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss31.09+1.2211.17
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering33.58+4.1112.18
4Ingrid AaslundFet OL34.17+4.3012.25
5Ane Holm GrønengLillehammer OK34.41+4.5412.33
6Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange35.13+5.2612.45
7Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF35.36+5.4912.53
8Emilie Liabakk EriksenByåsen IL40.55+11.0814.49
9Thea Feiring HaltiaIL Tyrving47.31+17.4417.12
Guro Skari BergerLillehammer OKdiskvalifisert

D 13-16C

2 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Marie NordvikAsker Skiklubb43.2115.22
2Helene BergeGjø-Vard OL1.00.48+17.2721.33

D 13-16N

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Halvas-SvendsenHamar OK13.148.13

D 15-16

4 580 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL53.1111.36
2Marte Hoff HagenByåsen IL54.06+0.5511.48
3Ane Svegaard ByeByåsen IL1.00.37+7.2613.14
4Karoline HaugHamar OK1.01.17+8.0613.22
5Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange1.01.21+8.1013.23
6Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.02.03+8.5213.32
7Nora Hui AndersenHamar OK1.04.32+11.2114.05
8Evine Westli AndersenLøten OL1.07.57+14.4614.50
9Idun BækkenNord-Østerdal OK1.15.41+22.3016.31
10Emma ArnesenByåsen IL1.19.06+25.5517.16
11Ingrid Liabakk EriksenByåsen IL1.50.16+57.0524.04
Ida Berg HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Sara GræsliHamar OKdiskvalifisert

D 17-A kort

3 250 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cassie TrewinIL Tyrving30.579.31
2Nina SmestadLøten OL36.35+5.3811.15
3Yngvild MalmoVang OL41.22+10.2512.43
4Kine Sofie SandstadFrol IL41.23+10.2612.44
5Elianne HanebergOL Vallset/Stange41.46+10.4912.51
6Undis EllevogOslostudentenes IK41.47+10.5012.51
7Anna-Thekla TonjerElverum OK44.15+13.1813.36
8Selma TonjerNydalens SK44.35+13.3813.43
9Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL45.49+14.5214.05
10Elin BergsengOslostudentenes IK47.05+16.0814.29
11Julie Finsrud LandeEidskog OL48.18+17.2114.51
12Gunn Camilla StangOslostudentenes IK48.28+17.3114.54
13Heidi GabrielsenRaumar Orientering50.13+19.1615.27
14Svenja KernstockOslostudentenes IK51.40+20.4315.53
15Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL52.43+21.4616.13
16Anne-Grete AustadRaumar Orientering54.58+24.0116.54
17Gunn Elin RudiHadeland OL1.01.43+30.4618.59
18Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.02.55+31.5819.21
19Stine AustadRaumar Orientering1.03.59+33.0219.41
20Anne Berit RørlienFossum IF1.22.38+51.4125.25
21Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK1.25.30+54.3326.18

D 17-C

2 820 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Klynderud SundførLillehammer OK35.2612.33
2Solveig SørlienVang OL37.35+2.0913.19
3Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL38.20+2.5413.35
4Marianne MoeFet OL43.16+7.5015.20
5Bente AaslundFet OL47.10+11.4416.43
6Bjørg BogstrandNydalens SK48.49+13.2317.18
7Linda RivedalSentrum OK49.36+14.1017.35
8Kristin TjernshaugenOK Moss59.13+23.4720.59
9Ann-Magritt SandeGjø-Vard OL1.02.39+27.1322.12
10Wenche BrobakkenSynnfjell OK1.04.51+29.2522.59
Kaisa SvergjaNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OKdiskvalifisert

D 17-N

1 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Hem SørliEidskog OL19.4412.15
2Kristiane SlupstadElverum OK20.26+0.4212.41
3Marissa Penelope BergersenEidskog OL21.40+1.5613.27
4Beate SøbergRudsbygd IL30.03+10.1918.39
5Tina BjørnstadRaumar Orientering36.56+17.1222.56

D 17-20

5 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda EngenRaumar Orientering1.00.4711.55

D 35-

6 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HøilundSentrum OK1.19.2012.01
2Valborg MadslienLillehammer OK1.20.22+1.0212.10
3Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.32.15+12.5513.58

D 40-

5 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde GrønengLillehammer OK55.3710.54
2Anne Kari BakklandSørreisa56.45+1.0811.07
3Kirsti KringhaugRingerike OL1.01.21+5.4412.01
4Ane BjørnsgaardLillehammer OK1.02.29+6.5212.15
5Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.17.40+22.0315.13
6Gøril EideByåsen IL1.24.53+29.1616.38
Hege H FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert

D 45-

4 580 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig49.4710.52
2Linda HanssenØstmarka OK53.18+3.3111.38
3Anne Marit BordalRingsaker OK53.35+3.4811.41
4Anne Marit BjergaardNydalens SK58.50+9.0312.50
5Trine BjervaDrangedal OL1.02.57+13.1013.44
6Hilde ForbordMalvik IL1.09.04+19.1715.04
7Hege HeibergHadeland OL1.28.27+38.4019.18
8Kristin JohnsenLillehammer OK1.36.00+46.1320.57
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.37.11+47.2421.13
Elin NyhusNittedal OLdiskvalifisert
Aase RanheimRingsaker OKdiskvalifisert
Astrid BjørnerødOK Mossdiskvalifisert

D 50-

4 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenIL Tyrving56.3812.21
2Turid ArnesenByåsen IL1.07.14+10.3614.40
3Ida EngenRaumar Orientering1.12.34+15.5615.50
4Marit Sophie BergerRaumar Orientering1.19.26+22.4817.20

D 55-

3 550 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lis DæhliLøten OL47.1913.19
2Kari OsmoenOs IL47.41+0.2213.25
3Margrete JørandliGjø-Vard OL50.12+2.5314.08
4Mona HesselbergLøten OL50.26+3.0714.12
5Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange52.44+5.2514.51
6Anne SørumRingsaker OK53.57+6.3815.11
7Wenche BjørnstadRingsaker OK55.31+8.1215.38
8Gro SolnørdalRudsbygd IL57.39+10.2016.14
9Toril EineFossum IF1.16.42+29.2321.36
10Aud Mona RøsteHadeland OL1.19.28+32.0922.23
11Tove BakkenLillehammer OK1.23.46+36.2723.35
12Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering1.40.53+53.3428.25

D 60-

3 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK59.3716.47
2Inger BrøndboOL Vallset/Stange1.07.42+8.0519.04
Hanne Beate GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 65-

3 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv RøeRudsbygd IL1.04.5919.59
2Inger HalckMåren OK1.14.02+9.0322.46
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.14.15+9.1622.50
4Ellen BjervaDrangedal OL1.38.46+33.4730.23

D 70-

3 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aase Tove GoldenMåren OK57.4417.45
2Astrid VigenstadLillehammer OK1.15.06+17.2223.06
Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 75-

3 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK57.5017.44

H -10

2 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LienHamar OK28.4110.51
2Even BordalRingsaker OK46.43+18.0217.41
3Einar EideByåsen IL54.50+26.0920.46
Noak ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 11-12

2 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrøislandVang OL25.009.28
2Lars SandstadFreidig27.29+2.2910.24
3Simen Spets StorhovFreidig27.33+2.3310.26
4Njaal Ellegård MelbyeHamar OK29.06+4.0611.01
5Even LindaasElverum OK30.37+5.3711.35
6Erik Hæstad BjørnstadFossum IF31.00+6.0011.44
7Ole Johan BråtenVang OL33.23+8.2312.38
8Rolf Martin GlomsrudSkaukameratene OL35.25+10.2513.24
9Frikk DukefossLillehammer OK36.17+11.1713.44
10Petter Liabakk EriksenByåsen IL39.11+14.1114.50
11Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange39.25+14.2514.55
12Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK46.21+21.2117.33
13Fredrik SveenVang OL49.18+24.1818.40
14Johan StorebakkenHamar OK55.20+30.2020.57
15Simen BlystadLøten OL1.16.05+51.0528.49
16Thomas GillardLillehammer OK1.22.02+57.0231.04
Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 11-12N

1 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Stensli ForsethLøten OL22.0712.25

H 13-14

2 760 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar Spets StorhovFreidig27.249.55
2Johannes BordalRingsaker OK28.15+0.5110.14
3Petter Vangen LunåsmoTynset IF30.03+2.3910.53
4Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering31.32+4.0811.25
5Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering32.14+4.5011.40
6Sverre NarumOL Vallset/Stange39.43+12.1914.23
7Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.17.52+50.2828.12
8Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.20.25+53.0129.08
Sander BerntsenRingsaker OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 820 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik HelgestadHamar OK34.5312.22
2Tobias R. HyllesethSentrum OK49.03+14.1017.23
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.02.38+27.4522.12

H 15-16

5 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK46.069.02
2Henrik BordalRingsaker OK52.03+5.5710.12
3John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK53.35+7.2910.30
4Brage JørumByåsen IL53.56+7.5010.34
5Herman MoeFet OL1.03.26+17.2012.26
6Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.05.08+19.0212.46
7Lars KringlebotnHamar OK1.09.25+23.1913.36
8Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.39.28+53.2219.30
9Endre AaenStjørdals-Blink Orientering1.41.56+55.5019.59
10Sverre Bang StøengHamar OK1.54.34+1.08.2822.27
Ivar Jevne ArnesenHamar OKdiskvalifisert
Johannes LøvåsByåsen ILdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Krister HovdeRingsaker OKdiskvalifisert
Matias Sølvsberg NorenHamar OKdiskvalifisert
Preben AntonsenByåsen ILdiskvalifisert

H 17-A kort

4 580 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siggen YtrehusNTNUI41.189.01
2Bjørn Erik GlomsrudSkaukameratene OL44.56+3.389.48
3Asbjørn BygglandHøydalsmo Il46.03+4.4510.03
4Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering49.09+7.5110.43
5Simen SmestadBækkelagets SK50.28+9.1011.01
6Kristian HolmLillehammer OK52.49+11.3111.31
7Morten StenbergVang OL54.49+13.3111.58
8Olaf Hesselberg IndbyLøten OL54.50+13.3211.58
9Audun SøbergRudsbygd IL1.00.18+19.0013.09
10Even HaugOL Vallset/Stange1.01.52+20.3413.30
11Tormod KleppaLillehammer OK1.02.22+21.0413.37
12Hans Olav KjøsLillehammer OK1.10.46+29.2815.27
13Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.12.47+31.2915.53
14Geir Ola BlystadLøten OL1.16.08+34.5016.37
15Bjørn Olav AaslundFet OL1.21.46+40.2817.51
16Tore LundHadeland OL1.33.08+51.5020.20
Tommy GullordGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 17-C

2 820 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvard DahlOL Vallset/Stange25.309.02
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL29.32+4.0210.28
3Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering31.35+6.0511.11
4Tor SætabergetLunderseter IL31.52+6.2211.18
5Fredrik MartinsenTrøsken IL36.06+10.3612.48
6Terje AldárTrøsken IL41.54+16.2414.51
7Finn Ansgar HanebergOL Vallset/Stange42.37+17.0715.06
8Roger NyhusNittedal OL44.14+18.4415.41
9William LassenBrandval/Kongsvinger OK46.14+20.4416.23
10Torfinn KringlebotnHamar OK51.26+25.5618.14
11Erik GrandeEidskog OL55.10+29.4019.33
12Morten DragsethSentrum OK58.39+33.0920.47
13Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK1.25.08+59.3830.11
Knut Åge BergeGjø-Vard OLdiskvalifisert
Helge BrynestadRingsaker OKdiskvalifisert

H 17-N

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Petter LunåsmoTynset IF18.0911.16

H 17-20

7 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.18.2710.30
2Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.27.04+8.3711.40
3Sindre BækLøten OL1.29.14+10.4711.57
4Toralf Foss VaalandHamar OK1.41.50+23.2313.39

H 35-

7 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål StenbergVang OL1.25.0411.24
2Stefan KernstockOslostudentenes IK1.42.28+17.2413.44

H 40-

6 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein HaugOL Vallset/Stange59.558.37
2Eivind LandeEidskog OL1.00.38+0.438.43
3Knut Harald HyllesethSentrum OK1.01.44+1.498.52
4Jon-Anders BordalRingsaker OK1.03.12+3.179.05
5Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.03.18+3.239.06
6Martin ØhmanGjø-Vard OL1.03.45+3.509.10
7Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.04.07+4.129.13
8Are StrandlieGjø-Vard OL1.06.51+6.569.37
9Asgeir LiumFet OL1.09.45+9.5010.02
10Otto Richard EideByåsen IL1.13.18+13.2310.32
11Hans JevanordFossum IF1.14.25+14.3010.42
12Pål JevanordOL Trollo1.32.46+32.5113.20
13Øyvind EdvardsenRingsaker OK1.38.41+38.4614.11
Stian MyrvangLunderseter ILdiskvalifisert
Espen TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 45-

6 690 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss51.597.46
2Stig BjergaardNydalens SK52.12+0.137.48
3Jens Even StorhovFreidig53.47+1.488.02
4John SvergjaNord-Østerdal OK55.47+3.488.20
5Jan Ola PedersenVang OL56.20+4.218.25
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.04.51+12.529.41
7Bent Ove Barmoen RindenOslostudentenes IK1.10.00+18.0110.27
8Idar BrekkeÅs-UMB Orientering1.11.12+19.1310.38
9Geir PaulsenOL Trollelg1.12.15+20.1610.47
10Jon Ivar BergersenEidskog OL1.13.13+21.1410.56
11Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK1.14.29+22.3011.08
12Michael SætvedtGjø-Vard OL1.17.25+25.2611.34
13Harald StorrønningByåsen IL1.22.30+30.3112.19
14Thorsteinn SigurjonssonElverum OK1.23.24+31.2512.27
15Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.26.28+34.2912.55
16Øystein WiggenByåsen IL1.28.26+36.2713.13
17Agnar RenolenWing OK1.32.07+40.0813.46
18Jørn MoeFet OL1.38.55+46.5614.47
19Svein ThorsbergGrue IL1.41.02+49.0315.06
20Jan Axel LenndinLillehammer OK2.03.35+1.11.3618.28
Jonas HaltiaIL Tyrvingdiskvalifisert
Viggo EriksenFossum IFdiskvalifisert

H 50-

6 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF58.598.56
2Martin GranlyLillomarka OL1.08.37+9.3810.23
3Trond OlsenLøten OL1.12.58+13.5911.03
4Stein Arne NegårdVang OL1.15.15+16.1611.24
5Knut EngenRaumar Orientering1.16.38+17.3911.36
6Ove MartinsenHauketo IF1.17.41+18.4211.46
7Terje SchjølbergRøros IL1.28.06+29.0713.20
8Herman BakkeLøten OL1.32.43+33.4414.02
9Bergersen Kai JosteinEidskog OL2.14.47+1.15.4820.25
Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILdiskvalifisert
Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Kristian StorsveenLøten OLdiskvalifisert

H 55-

5 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving49.489.45
2Tore NilsenElverum OK50.55+1.079.59
3Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK54.02+4.1410.35
4Terje TangenRingsaker OK54.46+4.5810.44
5Sven Reidar TonjerTyrving56.53+7.0511.09
6Per Hermann KrøgerMåren OK58.28+8.4011.27
7Tor StrandRaumar Orientering1.00.50+11.0211.55
8Einar LienLøten OL1.02.14+12.2612.12
9Odd Arne BlystadLøten OL1.12.40+22.5214.14
10Ole Hans ØieLøten OL1.12.44+22.5614.15
11Jan SveenRaumar Orientering1.23.22+33.3416.20
12Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.33.16+43.2818.17
13Kjell Joar RognstadLillehammer OK1.39.27+49.3919.30
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert

H 60-

4 690 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK49.3210.33
2Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK50.36+1.0410.47
3Tor TrøanHadeland OL51.57+2.2511.04
4Knut MalmoRingsaker OK57.17+7.4512.12
5Torbjørn NørbechRingerike OL59.49+10.1712.45
6Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.06.12+16.4014.06
7Knut HaugOL Vallset/Stange1.07.44+18.1214.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.10.09+20.3714.57
9Paul SkjakerHadeland OL1.21.13+31.4117.19
10Roar SætabergetLunderseter IL1.49.36+1.00.0423.22

H 65-

3 550 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL39.5311.14
2John Birger SkansenRudsbygd IL45.58+6.0512.56
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering47.01+7.0813.14
4Hasse BergstrømIL Tyrving48.05+8.1213.32
5Knut WikstrømRingsaker OK51.18+11.2514.27
6Helge RevhaugRingerike OL52.21+12.2814.44
7Knut StertenGjø-Vard OL58.28+18.3516.28
8Klaus EngenEidskog OL1.01.26+21.3317.18
9Ronald BjervaDrangedal OL1.06.47+26.5418.48

H 70-

3 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL43.2413.21
2Erik EngebråtenRudsbygd IL47.34+4.1014.38
3Thorbjørn HåkensenOL Vallset/Stange48.20+4.5614.52
4Jon Vegard LundeLillehammer OK1.04.03+20.3919.42
5Olav HøiåsVang OL1.08.24+25.0021.02
6Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.19.26+36.0224.26

H 75-

3 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore HalsVingrom IL49.0915.04
2Arne StrandlieGjø-Vard OL1.00.47+11.3818.38
3Arvid HaugOL Vallset/Stange1.03.37+14.2819.30
4Bjørn HusaIdd Sportsklubb1.21.28+32.1924.59
5Tor KaurinMåren OK1.24.59+35.5026.04
Gunnar HaugGjø-Vard OLdiskvalifisert
Aage ØyvannNittedal OLdiskvalifisert
Jan Gunnar LøvliRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 80-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge MonsrudRaumar Orientering48.1318.36
2Mads BergNord-Østerdal OK1.06.40+18.2725.44

H21-AL

9 060 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering1.03.487.02
2Jostein AndersenKristiansand OK1.06.16+2.287.18
3Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.10.31+6.437.46
4Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.10.51+7.037.49
5Jostein NørbechIL Tyrving1.11.49+8.017.55
6Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1.14.19+10.318.12
7Trygve OlsenNTNUI1.16.39+12.518.27
8Ragnar TonjerNydalens SK1.17.37+13.498.34
9Trygve TømtaRaumar Orientering1.18.12+14.248.37
10Per AndreassonSkogsfalken Ok1.20.26+16.388.52
11Marius WikstrømRingsaker OK1.20.33+16.458.53
12Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering1.21.01+17.138.56
13Stein Vidar ThunKlæbu IL1.32.45+28.5710.14
14Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.32.51+29.0310.14
15Haakon IngvaldsenNydalens SK1.36.53+33.0510.41
16Petter HallerbyLøten OL1.38.04+34.1610.49
Henrik Drange RuudAsker Skiklubbdiskvalifisert

D21-AL

6 950 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig57.598.20
2Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK1.08.00+10.019.47
3Guri Stenseth KjøsLillehammer OK1.10.28+12.2910.08
4Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK1.22.12+24.1311.49
5Ine HoviÅs-UMB Orientering1.27.21+29.2212.34
6Marit Thea LillehovLøten OL1.27.40+29.4112.36
7Bjørg GranlyNTNUI1.29.40+31.4112.54
8Heidi TronbølFet OL1.30.15+32.1612.59
8Ane Baldishol BrevigRøyken OL1.30.15+32.1612.59
10Line Drange RuudAsker Skiklubb1.31.04+33.0513.06
11Elin-Kristin HemSandefjord Ok1.37.27+39.2814.01
12Karen Marie HaugOL Vallset/Stange1.38.06+40.0714.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor