Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sturlanatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sturlanatta
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 20 september 2011

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-20 | D 21- | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-20 | H 21- | H 50- | H 60-

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Bredde VigIF Sturla18.44
1Solveig H VråleIF Sturla18.44
3Jenny BaklidKonnerud IL20.25+1.41
3Mari SvingheimKonnerud IL20.25+1.41
5Carolina Hernadez VråleKonnerud IL23.00+4.16
5Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL23.00+4.16

D 13-14

2 140 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid FiskumIL Tyrving16.097.32
1Siri GrandalIL Tyrving16.097.32
3Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla17.19+1.108.05
3Tilla Farnes HennumLierbygda OL17.19+1.108.05
5Anniken Helland-HansenIL Tyrving21.04+4.559.50
5Stine NjåsteinIL Tyrving21.04+4.559.50
7Caroline BergmannKonnerud IL21.41+5.3210.07
7Nora SkyttersæterKonnerud IL21.41+5.3210.07

D 15-16

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb34.289.18
2Ragnhild HjermstadFossum IF39.45+5.1710.44
3Silje ArntzenLierbygda OL42.29+8.0111.28
4Ingunn Egeberg VáriIF Sturla46.19+11.5112.31
5Marit NerstenFossum IF49.27+14.5913.21

D 17-A kort

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SvanbergRøyken OL40.2910.56
2Hege Ask-HenriksenKonnerud IL41.57+1.2811.20
3Kristin Ask-HenriksenKonnerud IL46.07+5.3812.27
4May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering48.10+7.4113.01
5Veslemøy SolbergKonnerud IL51.37+11.0813.57
6Tonje VråleIF Sturla1.03.09+22.4017.04
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.13.20+32.5119.49

D 17-20

4 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin EijsinkÅs-UMB Orientering47.3211.25
2Marie Nordbye NybøKonnerud IL50.21+2.4912.06

D 21-

4 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL44.468.59
2Lone BrochmannEiker OL54.55+10.0911.01

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud KjemperudEiker OL1.21.22

D 60-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove MøllerEiker OL1.17.2420.55

H 11-12

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL21.5810.15
1Aslak HeimdalKonnerud IL21.5810.15

H 13-14

2 140 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturla FrydenlundIF Sturla13.276.17
1Audun HeimdalKonnerud IL13.276.17
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.37+0.106.21
3Eivind Øftshus GravirAsker Skiklubb13.37+0.106.21
5Martin Borge HeirFossum IF15.10+1.437.05
5Tarjei HoloFossum IF15.10+1.437.05
7Hanna AndersenEiker OL22.57+9.3010.43
7Vegard MyklemyrEiker OL22.57+9.3010.43

H 15-16

4 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigur HeggedalKongsberg OL32.147.44
2Magne JutulstadBækkelagets SK34.03+1.498.11
3Elias T. MølnvikFossum IF36.36+4.228.47
4Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering37.27+5.139.00
5Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering48.36+16.2211.40
6Iver SørensenIF Sturla1.05.24+33.1015.43
7Vegard BendiktsenKonnerud IL1.23.18+51.0420.01
Elias WiklundNydalens SKdiskvalifisert

H 17-A kort

4 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kim Farnes HansenLierbygda OL37.449.04
2Øyvind DrageKongsberg OL38.02+0.189.08
3Bjørn Henning GrandalIL Tyrving42.20+4.3610.10
4Trond BrevikFossum IF43.36+5.5210.28
5Sven OhrvikKonnerud IL47.29+9.4511.24
6Arne TorgersenBækkelagets SK48.00+10.1611.32
7Bjørn BakkevigHeming49.05+11.2111.47
8Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL56.05+18.2113.28
9Bjørn BendiktsenKonnerud IL57.13+19.2913.45
10Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.00.58+23.1414.39
Andreas BendiksenKonnerud ILikke godkjent

H 17-20

4 980 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil AhlbäckFossum IF37.227.30
2Erik TrøenLierbygda OL45.36+8.149.09
3Simen Eid NielsenNydalens SK46.00+8.389.14
4Lars Henrik ThonIF Sturla47.09+9.479.28
5Mathias DrageKongsberg OL47.45+10.239.35
6Eirik Stærkeby JelstadModum OL47.46+10.249.35
7Sebastian TorgersenBækkelagets SK53.39+16.1710.46
8Håkon NjåsteinIL Tyrving55.48+18.2611.12
9Tord E. AndersenEiker OL55.58+18.3611.14
10Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb1.02.32+25.1012.33
Finn-Eivind EskøyFossum IFdiskvalifisert
Lars SkantzeIL Tyrvingikke godkjent

H 21-

6 380 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL49.147.43
2Jostein NørbechIL Tyrving51.23+2.098.03
3Jim Øystein NybråtenIL Tyrving51.40+2.268.05
4Pål SkogedalAsker Skiklubb52.52+3.388.17
5Henrik Drange RuudAsker Skiklubb56.33+7.198.51
6Erik SaugerudKonnerud IL1.00.41+11.279.30
7Halvor SaunesNydalens SK1.04.13+14.5910.03
8Svein GranerudAsker Skiklubb1.09.46+20.3210.56
9Stein Erik BerthelsenOslomarka IK1.10.19+21.0511.01
10Jo WiklundNydalens SK1.14.01+24.4711.36

H 50-

4 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL39.329.30
2Egil W IversenHeming40.50+1.189.48
3Trond RønnebergAsker Skiklubb41.23+1.519.56
4Lars HjermstadFossum IF42.58+3.2610.19
5Jeppe HanssonFossum IF44.42+5.1010.44
6Egil EideIL Tyrving44.59+5.2710.48
7Helge StubberudNydalens SK45.24+5.5210.54
8Dag HauglandØstmarka OK54.21+14.4913.03
9Ingvar BraatenModum OL59.54+20.2214.23

H 60-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars KlyveOppsal IF Orientering45.4212.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor