Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 26 mai 2015

H Lang

5 200 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering47.379.09
2Henrik OttesenStord Orientering48.43+1.069.22
3Einar MartinsenVikebygd IL48.44+1.079.22
4Jarle HauglandStord Orientering50.18+2.419.40
5Stian RykkjeStord Orientering53.14+5.3710.14
6Stig Helge WesterheimStord Orientering55.39+8.0210.42
7Arne Henrik HovdenStord Orientering56.36+8.5910.53
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL56.58+9.2110.57
9Ivar KvaleHaugesund IL Orientering57.17+9.4011.00
10Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen57.50+10.1311.07
11Even RolsnesStord Orientering58.00+10.2311.09
12Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering59.07+11.3011.22
13Jarle HallandStord Orientering59.47+12.1011.29
14Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.04.03+16.2612.19
15Ove VedøyStord Orientering1.04.31+16.5412.24
16Jon Magne BratsethStord Orientering1.07.13+19.3612.55
17Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.08.00+20.2313.04
18Magnar HillesdalStord Orientering1.08.33+20.5613.10
19Jan Ove ØenStord Orientering1.20.46+33.0915.31
Jon Magne SvendsbøeVikebygd ILbrutt

D Lang

5 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.05.5212.40
2Linda RykkjeStord Orientering1.10.26+4.3413.32
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.11.20+5.2813.43
4Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen1.14.32+8.4014.20
0Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H Mellom

3 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Helge WesterheimStord Orientering31.009.41
2Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering35.10+4.1010.59
3Mikal LiknesHaugesund IL Orientering38.52+7.5212.08
4Arne TveitVikebygd IL40.35+9.3512.40
5Harald WesterheimFitjar IL41.11+10.1112.52
6Øyvind SkålevikFitjar IL41.58+10.5813.06
7Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering42.46+11.4613.21
8Arne StakkestadHaugesund IL Orientering43.11+12.1113.29
9Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering43.44+12.4413.40
10Sigved GramstadHaugesund IL Orientering44.13+13.1313.49
11Frode NystedHaugesund IL Orientering45.11+14.1114.07
12Trygve VollHaugesund IL Orientering47.07+16.0714.43
13Ingolf DybvikStord Orientering48.04+17.0415.01
14Sigvald RobberstadHalsnøy48.34+17.3415.10
15Gunnar NysæterStord Orientering51.04+20.0415.57
16Per A. KlosterFitjar IL51.29+20.2916.05
17Harald HaugenStord Orientering54.27+23.2717.00
18Johnny HuuseStord Orientering57.24+26.2417.56
19Martin StauttlandStord Orientering57.38+26.3818.00
20Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering1.00.40+29.4018.57
21Steinar SlettemarkStord Orientering1.04.43+33.4320.13
22Willy WilhelmsenStord Orientering1.05.29+34.2920.27
23Sverre BakkevigHaugesund IL Orientering1.15.32+44.3223.36
0Leif GrutleHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Mellom

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering38.2512.00
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering47.45+9.2014.55
3Edel SlettemarkStord Orientering51.04+12.3915.57
4Borghild Hervik HansenHaugesund IL Orientering52.18+13.5316.20
5Anne GrutleHaugesund IL Orientering52.48+14.2316.30
6Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL53.46+15.2116.48
7Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering53.49+15.2416.49
8Annie MyhreStord Orientering54.57+16.3217.10
9Anita SælevikHaugesund IL Orientering55.29+17.0417.20
10Britt RameckersHaugesund IL Orientering57.59+19.3418.07
0Marie AasheimStord Orienteringdiskvalifisert

H -16K

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering22.4314.11
2Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering28.36+5.5317.52
3Caspar RøthingHaugesund IL Orientering28.39+5.5617.54
4Ivan KrutikovStord Orientering34.01+11.1821.15
5Jørgen WesterheimStord Orientering38.49+16.0624.15

H 17-K

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens KlosterFitjar IL25.1515.46
2Ricardo ReyVikebygd IL32.28+7.1320.17

D -16K

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL26.0816.20

D 17-K

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering20.2912.48
2Astrid SandvikSveio OL - Orientering32.43+12.1420.26
3Britt R TheodorsenStord Orientering42.51+22.2226.46
4Eline HjelleFitjar IL51.08+30.3931.57
5Emilie SkaarFitjar IL51.14+30.4532.01

H Ny

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johanes AndersenStord Orientering15.4313.05
0Henrik FykseSveio OL - Orientering41.40+25.5734.43
0Tore FykseSveio OL - Orientering21.43+6.0018.05
0Kato KristiansenVikebygd IL23.31+7.4819.35

D Ny

1 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marie FykseSveio OL - Orientering41.5034.51
0Juli-Janne GåsdalenVikebygd IL29.0224.11
0Anita KristiansenVikebygd IL23.1319.20
0Hannah Nygård KristiansenVikebygd IL23.1319.20
0Tonje RykkjeStord Orientering21.3618.00
0Live SkjonbergStord Orientering23.0919.17
0Kjersti Søndenå NygårdVikebygd IL22.5919.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor