Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgsprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 26 mai 2012

N-åpen

1 300 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mads JevanordFossum IF21.4216.41
0Magnus JevanordFossum IF16.3612.46
0Julie MyklesetVang OL1.01.25+35.2247.14
0Selma GillardLillehammer OK19.5015.15
0Silje VangenHamar OK29.29+3.2622.40
0Martin Bakke AamodtOdal OL - Orientering26.0320.02
0Launy WisethLillehammer OK32.42+6.3925.09
0Christian Funderud WedumLillehammer OK14.2011.01
0Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL13.4910.37
0Benjamin BuraasVang OL28.04+2.0121.35
0Tobias Sommerfelt StenbergLillehammer OK14.4411.20
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll15.5512.14
0Ingeborg Hasle HaslestadLillehammer OK28.49+2.4622.10
0Halvor OpheimGjø-Vard OL21.2916.31
0Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK15.5712.16
0Mats LindaasElverum OK19.3315.02
0August Melhus LilleheierGjø-Vard OL29.06+3.0322.23
0Martin Alexander Solbakken StenbergVang OL17.1913.19
0Eira Kjus BrumoenLillehammer OK15.5812.16
0Caroline EideGjø-Vard OL13.0010.00
0Anne FrøislandVang OL15.0611.36
0Marie KravdalGjø-Vard OL19.0114.37
0Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK17.0713.10
0Johannes LindbergetVang OL24.5819.12
0Ingrid LarsenRingsaker OK18.5414.32
0Eyvind Hasle HaslestadLillehammer OK28.43+2.4022.05
0Ragnar LandeEidskog OL18.5314.31
0Hans Matias GlomsrudSkaukameratene OL21.5416.50
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OL23.3518.08
0Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering19.2414.55
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL36.30+10.2728.04
0Sander Tonjer FingarsenElverum OK19.0514.40
0Berthe TesloHadeland OL22.5917.40
0Marie Melhus LilleheierGjø-Vard OL19.3115.00
0Pernille Sletten HånesLillehammer OK28.14+2.1121.43
0Ole Marius GlomsrudSkaukameratene OL23.5518.23
0Anton ØyvindssonRingsaker OK21.3516.36
0Jørgen Holm GrønengLillehammer OK15.0311.34
0Sebastian AldárTrøsken IL21.3916.39
0Mari McCarthy RørlienFossum IF20.0715.28
0Aurora Sørli GrandeEidskog OL35.03+9.0026.57
0Isak Skari BergerLillehammer OK14.5211.26
0Ola Sander MartinsenTrøsken IL15.5212.12
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL21.2716.30
0Lars WikenVang OL25.0519.17
0Mathea Spets StorhovFreidig12.319.37
0Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.2511.05
0Benjamin ElverhøiVang OL29.23+3.2022.36
0Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss24.2618.47
0Aksel HolmenSynnfjell OK20.4015.53
0Live Raknes SogstadGjø-Vard OL25.0419.16
0Birk ThorstensenOppsal Orientering21.0116.10
0Mari Ovidia RanestadHamar OK21.3616.36
0Sjur Holm GrønengLillehammer OK12.079.19
0Emil SkytterenGrue IL22.0817.01
0Sander JevanordOL Trollo12.349.40
0Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL20.1215.32
0Carina SveenElverum OK13.5710.43
0Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK32.50+6.4725.15
0Ingrid StenbergElverum OK13.5010.38
0Jenny Veidahl MartinsenVang OL14.1310.56
0Gaute LindaasElverum OK19.1114.45

D -10

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL20.0113.15
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb22.04+2.0314.36
3Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering51.52+31.5134.20

D 11-12

1 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Robøle LienHamar OK10.216.51
2Lotte Sølvsberg NorenHamar OK12.32+2.118.18
3Emma RyenHamar OK14.40+4.199.42
4Tilde EineFossum IF15.57+5.3610.33
5Anna Vangen LunåsmoTynset IF16.39+6.1811.01
6Anna RenolenWing OK17.00+6.3911.15
7Johanne Klynderud SundførLillehammer OK17.20+6.5911.28
8Kamilla LomeHamar OK19.11+8.5012.42
9Charlotte EideGjø-Vard OL19.52+9.3113.09
10Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF19.54+9.3313.10
11Elida Veidahl MartinsenVang OL26.26+16.0517.30
12Amelia GillardLillehammer OK42.21+32.0028.02

D 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Line KristiansenEidskog OL14.0910.53

D 13-14

2 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK20.129.10
2Ragnhild EideByåsen IL22.38+2.2610.17
3Ingrid AaslundFet OL22.40+2.2810.18
4Malin SandstadFreidig24.17+4.0511.02
5Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange24.26+4.1411.06
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF25.09+4.5711.25
7Ane Holm GrønengLillehammer OK26.43+6.3112.08
8Agnethe HasliSynnfjell OK26.55+6.4312.14
9Emilie Liabakk EriksenByåsen IL33.22+13.1015.10
10Guro Skari BergerLillehammer OK38.49+18.3717.38
11Malin OpøienOL Trollelg41.07+20.5518.41
12Janne CumminsRaufoss IL Orientering50.14+30.0222.49
13Guro KarlsenLillehammer OK51.10+30.5823.15
Mari Halvas-SvendsenHamar OKdiskvalifisert
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Johanne Bratland TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert

D 13-16C

1 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina SveenElverum OK32.1317.47
2Silje Marie NordvikAsker Skiklubb34.21+2.0818.58

D 13-16N

1 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie AamodtOdal OL - Orientering22.2412.30

D 15-16

2 220 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Evine Westli AndersenLøten OL16.347.27
2Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18.21+1.478.15
3Emma ArnesenByåsen IL18.23+1.498.16
4Karoline HaugHamar OK19.07+2.338.36
5Nora Hui AndersenHamar OK19.20+2.468.42
6Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange20.00+3.269.00
7Stine Frogner TømmervoldHamar OK20.15+3.419.07
8Idun BækkenNord-Østerdal OK20.51+4.179.23
9Ida Berg HanssenByåsen IL21.30+4.569.41
10Marte Hoff HagenByåsen IL22.25+5.5110.05
11Sara GræsliHamar OK22.40+6.0610.12
12Ane Svegård ByeByåsen IL24.39+8.0511.06
13Ingrid Liabakk EriksenByåsen IL37.40+21.0616.58
Kristina Linesdatter BakkenHamar OKbrutt

D 17-

2 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig17.286.43
2Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK19.37+2.097.32
3Inga Ekeberg SchjerveLøten OL20.05+2.377.43
4Astrid KravdalGjø-Vard OL21.44+4.168.21
5Nina SmestadLøten OL22.50+5.228.46
6Heidi TronbølFet OL22.52+5.248.47
7Kine Sofie SandstadFrol IL22.55+5.278.48
8Karen Marie HaugOL Vallset/Stange22.57+5.298.49
9Ane Baldishol BrevigRøyken OL22.58+5.308.50
10Guri Stenseth KjøsLillehammer OK23.52+6.249.10
11Anna-Thekla TonjerElverum OK25.25+7.579.46
12Marit Thea LillehovLøten OL25.42+8.149.53
13Svenja KernstockOslostudentenes IK28.12+10.4410.50
14Selma TonjerNydalens SK28.31+11.0310.58
15Gunn Mariken BjervaDrangedal OL28.38+11.1011.00
16Hanne HolmenSynnfjell OK29.38+12.1011.23
17Kristine GaarderBrandval/Kongsvinger OK30.13+12.4511.37
18Anne LarsenRingsaker OK33.00+15.3212.41
19Undis EllevogOslostudentenes IK33.21+15.5312.49
20Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL33.48+16.2013.00
21Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL38.07+20.3914.39
22Gunn Camilla StangOslostudentenes IK42.42+25.1416.25
23Elianne HanebergOL Vallset/Stange45.58+28.3017.40
24Ane Eline HerlyngGrue IL53.14+35.4620.28

D 17-C

1 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne SveenElverum OK17.239.36
2Anne Grethe GustavsenNittedal OL18.42+1.1910.19
3Bente AaslundFet OL22.22+4.5912.21
4Margit HusevågHamar OK24.41+7.1813.38
5Kaisa SvergjaNord-Østerdal OK25.26+8.0314.03
6Maja Seigerud HaugenLunderseter IL27.59+10.3615.27
7Guro MoOL Toten-Troll32.50+15.2718.08
8Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL39.39+22.1621.54
9Maren SogstadGjø-Vard OL40.05+22.4222.08
10Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK52.52+35.2929.12
Kari Klynderud SundførLillehammer OKdiskvalifisert
Kristin TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert

D 17-N

1 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL15.038.24
2Marissa Penelope BergersenEidskog OL26.54+11.5115.01
3Liv SimonsenOK Øst33.17+18.1418.35
4Kristiane SlupstadElverum OK49.15+34.1227.30

D 35-

2 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK20.219.17
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK21.11+0.509.40
3Bente KonstTønsberg Og Omegn27.44+7.2312.39
4Elin BergsengOslostudentenes IK32.47+12.2614.58
5Mona MyklesetVang OL40.18+19.5718.24
6Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK52.52+32.3124.08

D 40-

2 190 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde GrønengLillehammer OK16.467.39
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK20.16+3.309.15
3Kirsti KringhaugRingerike OL20.43+3.579.27
4Kristin Hasle HaslestadLillehammer OK21.26+4.409.47
5Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK22.24+5.3810.13
6Anne Kari BakklandSørreisa24.42+7.5611.16
7Anita StensethSynnfjell OK27.40+10.5412.37
8Gunn Elin RudiHadeland OL30.02+13.1613.42
9Eivor StensrudRaufoss IL Orientering33.15+16.2915.10
10Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering35.25+18.3916.10
11Anne Berit RørlienFossum IF35.47+19.0116.20
12Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF36.09+19.2316.30
13Heidi GabrielsenRaumar Orientering37.29+20.4317.06
Laila H. HerlyngGrue ILdiskvalifisert

D 45-

2 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig17.107.43
2Rine HanssenByåsen IL22.11+5.019.59
3Vanja StaffOL Toten-Troll22.18+5.0810.02
4Trine BjervaDrangedal OL23.27+6.1710.33
5Hilde ForbordMalvik IL25.15+8.0511.22
6Kristin JohnsenLillehammer OK27.18+10.0812.17
7Nina-Beate LiabakkByåsen IL29.39+12.2913.21
8Siw SolstadIL Tyrving37.03+19.5316.41
Kjersti FrøislandVang OLdiskvalifisert

D 50-

2 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid ArnesenByåsen IL18.589.23
2Anne Grethe RustadRaumar Orientering19.49+0.519.48
3Berit DanielsenIL Tyrving21.54+2.5610.50
4Mari HernandezOL Toten-Troll22.41+3.4311.13
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF23.55+4.5711.50
6Inger Marie ØygardLøten OL28.54+9.5614.18
7Marit Sophie BergerRaumar Orientering55.17+36.1927.22

D 55-

2 020 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange21.3410.40
2Lis DæhliLøten OL23.53+2.1911.49
3Wenche BjørnstadRingsaker OK23.57+2.2311.51
4Guri LarssenLillehammer OK25.09+3.3512.27
5Marit EngelstadRingsaker OK25.29+3.5512.36
6Kari OsmoenOs IL25.34+4.0012.39
7Gro SolnørdalRudsbygd IL26.20+4.4613.02
8Aud Mona RøsteHadeland OL29.20+7.4614.31
9Toril EineFossum IF35.55+14.2117.46
10Bente Tangen WikstrømRingsaker OK47.40+26.0623.35

D 60-

1 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sidsel StorihleRingsaker OK20.2211.30
2Marit TyldumRudsbygd IL21.30+1.0812.08
3Berit RøsteRingsaker OK22.51+2.2912.54
4Sylvia AndersenElverum OK23.28+3.0613.15
5Inger BrøndboOL Vallset/Stange23.47+3.2513.26

D 65-

1 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv RøeRudsbygd IL27.0715.19
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL27.19+0.1215.25
3Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering28.25+1.1816.03
4Turid SørlienRingsaker OK28.30+1.2316.06
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL29.22+2.1516.35
6Åse KonstElverum OK48.25+21.1827.21
7Berit Louise EskerudLillehammer OK58.00+30.5332.46

D 70-

1 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vesle Mari PranOdal OL - Orientering32.1920.04
2Aase Tove GoldenMåren OK35.35+3.1622.06
3Eli HasleLillehammer OK57.16+24.5735.34
4Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL58.19+26.0036.13

H -10

1 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar EideByåsen IL16.3310.57
2Vegard RanestadHamar OK17.09+0.3611.21
3Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL32.33+16.0021.33
4Nikolai RenolenWing OK36.31+19.5824.10
Sondre Robøle LienHamar OKdiskvalifisert

H 11-12

1 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas BjørgenOL Vallset/Stange10.467.07
2Frikk DukefossLillehammer OK11.17+0.317.28
3Simen Spets StorhovFreidig12.01+1.157.57
4Njaal Ellegård MelbyeHamar OK12.14+1.288.06
5Eskil FrøislandVang OL12.22+1.368.11
6Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.23+1.378.12
7Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.52+2.068.31
8Lars SandstadFreidig13.29+2.438.55
9Ole Johan BråtenVang OL13.38+2.529.01
10Jostein KarlsenLillehammer OK15.16+4.3010.06
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.13+5.2710.44
12Fredrik SveenVang OL17.53+7.0711.50
13Johannes WikenVang OL17.54+7.0811.51
14Even LindaasElverum OK20.15+9.2913.24
15Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange21.07+10.2113.59
16Thomas GillardLillehammer OK22.13+11.2714.42
17Johan StorebakkenHamar OK22.55+12.0915.10
18Even KarlsenLillehammer OK23.03+12.1715.15
19Jakob MoOL Toten-Troll26.06+15.2017.17
20Sondre SkytterenGrue IL29.27+18.4119.30
21Rolf Martin GlomsrudSkaukameratene OL37.07+26.2124.34

H 11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Stensli ForsethLøten OL16.3912.48
2Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering19.30+2.5115.00

H 13-14

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Vangen LunåsmoTynset IF19.098.42
2Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering19.59+0.509.05
3Oskar Spets StorhovFreidig20.04+0.559.07
4Jonas MoOL Toten-Troll20.44+1.359.25
5Martin NordviGrue IL21.59+2.509.59
6Lars RisebrobakkenRaumar Orientering22.22+3.1310.09
7Anders RogneNittedal OL25.07+5.5811.24
8Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering26.00+6.5111.49
9Lavran ThorstensenOppsal Orientering26.33+7.2412.04
10Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF27.54+8.4512.40
11Sverre NarumOL Vallset/Stange28.13+9.0412.49
12Sander BerntsenRingsaker OK34.30+15.2115.40
13Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering42.56+23.4719.30
Kasper MelgalvisVang OLdiskvalifisert
Jørgen Kjos BarkenæsFet OLdiskvalifisert

H 13-16C

1 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik HelgestadHamar OK17.299.39
2Samuel BraatenOdal OL - Orientering27.09+9.4015.00

H 15-16

2 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK13.556.21
2Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK15.56+2.017.16
3Brage JørumByåsen IL16.11+2.167.23
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg16.26+2.317.30
5Ivar Jevne ArnesenHamar OK18.05+4.108.15
6Øyvind WiggenByåsen IL18.10+4.158.17
7Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.12+4.178.18
8Johannes LøvåsByåsen IL19.10+5.158.45
9Matias Sølvsberg NorenHamar OK21.01+7.069.35
10Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering26.20+12.2512.01
11Preben AntonsenByåsen IL26.44+12.4912.12
12John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK27.02+13.0712.20
13Sverre Bang StøengHamar OK29.19+15.2413.23
14Lars KringlebotnHamar OK29.26+15.3113.26
15Lars Gustav RogneNittedal OL29.31+15.3613.28
Bjørn André AaslundFet OLdiskvalifisert
Endre AaenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 17-

2 870 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan IvarssonFreidig15.595.34
2Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering16.16+0.175.40
2Eirik RustadRaumar Orientering16.16+0.175.40
4Kenneth BilstadVang OL16.36+0.375.47
5Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg16.40+0.415.48
6Ragnar TonjerNydalens SK16.47+0.485.50
7Marius WikstrømRingsaker OK16.56+0.575.54
8Per AndreassonSkogsfalken Ok18.26+2.276.25
9David SchneiderLøten OL18.32+2.336.27
10Simen SmestadBækkelagets SK19.28+3.296.46
11Pål StenbergVang OL19.55+3.566.56
12Trygve OlsenNTNUI20.15+4.167.03
13Petter HallerbyLøten OL20.16+4.177.03
14Haakon IngvaldsenNydalens SK20.37+4.387.11
15Sindre BækLøten OL20.56+4.577.17
16Asbjørn BygglandHøydalsmo IL21.02+5.037.19
17Tor Kristian BuraasVang OL21.49+5.507.36
18Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL22.21+6.227.47
19Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK22.25+6.267.48
20Stein Vidar ThunKlæbu IL22.29+6.307.50
21Erik WoodwardOK Moss23.01+7.028.01
22Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering23.07+7.088.03
23Ulf Erik StrandBrandval/Kongsvinger OK23.38+7.398.14
24Vegard UrsetVang OL25.46+9.478.58
25Ove Antvord HaugereidLøten OL26.37+10.389.16
26Hans Olav KjøsLillehammer OK27.26+11.279.33
27Toralf Foss VaalandHamar OK28.57+12.5810.05
Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

1 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen TorsethGjø-Vard OL30.0516.37
2Fredrik MartinsenTrøsken IL32.14+2.0917.48
Tor SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert

H 17-N

1 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Petter LunåsmoTynset IF15.088.27
2Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK18.51+3.4310.31
3tor SimonsenOK Øst25.21+10.1314.09

H 35-

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL20.297.58
2Bjørn Erik GlomsrudSkaukameratene OL20.40+0.118.02
3Stefan KernstockOslostudentenes IK22.38+2.098.48
4Øyvind Sollerud HaugenTønsberg Og Omegn27.43+7.1410.47
5Jens-Henrik SimonsenOK Øst54.24+33.5521.10

H 40-

2 570 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerrit RodeFet OL17.066.39
2Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering17.11+0.056.41
3Asgeir LiumFet OL18.13+1.077.05
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering19.47+2.417.41
5Hans JevanordFossum IF20.18+3.127.53
6Svein Erik LarsenRingsaker OK20.45+3.398.04
7Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll23.12+6.069.01
8Pål JevanordOL Trollo24.52+7.469.40
9Tormod KleppaLillehammer OK26.22+9.1610.15
9Arne SørliEidskog OL26.22+9.1610.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Kristian HolmLillehammer OK28.57+11.5111.15
12Runar ThorstensenOppsal Orientering29.19+12.1311.24
13Øyvind EdvardsenRingsaker OK29.27+12.2111.27
14Øyvind SolliFet OL29.44+12.3811.34
15Martin SkytterenGrue IL31.38+14.3212.18
Kyrre GranFet OLdiskvalifisert

H 45-

2 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Ola PedersenVang OL16.536.29
2Jens Even StorhovFreidig17.56+1.036.53
3John SvergjaNord-Østerdal OK17.59+1.066.55
4Jon Ivar BergersenEidskog OL21.36+4.438.18
5Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK22.36+5.438.41
6Michael SætvedtGjø-Vard OL22.45+5.528.45
7Morten StenbergVang OL23.07+6.148.53
8Agnar RenolenWing OK24.01+7.089.14
9Øystein WiggenByåsen IL24.38+7.459.28
10Bjørn Gaute HerlyngGrue IL24.39+7.469.28
11Geir NilsenViul Orienteringsklubb25.45+8.529.54
12Guttorm L EggeOslostudentenes IK26.19+9.2610.07
13Jan Axel LenndinLillehammer OK26.49+9.5610.18
14Stein Magnus MoenGrue IL27.06+10.1310.25
15Bent Ove Barmoen RindenOslostudentenes IK28.06+11.1310.48
16Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL29.39+12.4611.24
17Harald StorrønningByåsen IL29.46+12.5311.26
18Viggo EriksenFossum IF31.21+14.2812.03
19Terje AldárTrøsken IL36.05+19.1213.52
20Geir PaulsenOL Trollelg36.42+19.4914.06
Øystein JensenSarpsborg OLdiskvalifisert
Thorsteinn SigurjonssonElverum OKdiskvalifisert
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt

H 50-

2 020 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF14.347.12
2Trond OlsenLøten OL14.58+0.247.24
3Terje SchjølbergRøros IL16.01+1.277.55
4Haakon ArnesenByåsen IL16.05+1.317.57
5Bjørn SolbergseterAustmarka Il17.25+2.518.37
6Pål Woldstad HanssenEiker OL18.27+3.539.08
7Egil EideIL Tyrving19.06+4.329.27
8Petter GullikstadRøros IL19.33+4.599.40
9Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL20.52+6.1810.19
10Truls Tallhaug JohansenRingsaker OK21.17+6.4310.32
11Eirik JørumByåsen IL22.07+7.3310.56
12Tore LindaasElverum OK23.04+8.3011.25
13Kai FunderudLillehammer OK25.15+10.4112.30

H 55-

2 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving16.138.01
2Einar LienLøten OL17.14+1.018.31
3Terje TangenRingsaker OK17.25+1.128.37
4Per Hermann KrøgerMåren OK17.41+1.288.45
5Kjell Magne NordviGrue IL18.33+2.209.10
6Svein Reidar TonjerTyrving18.49+2.369.18
7Sjur GjestvangOL Toten-Troll19.24+3.119.36
8Edvard DahlOL Vallset/Stange25.57+9.4412.50
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert

H 60-

1 770 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK12.597.20
2Asbjørn SchjerveLøten OL14.46+1.478.20
3Stein NordviElverum OK15.28+2.298.44
4Paul SkjakerHadeland OL17.23+4.249.49
5Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL17.51+4.5210.05
6Karl Petter OpsahlLøten OL19.19+6.2010.54
7Knut MalmoRingsaker OK21.14+8.1511.59
8Torbjørn NørbechRingerike OL21.15+8.1612.00
9Per Oskar LarsenIndre Østfold OK22.53+9.5412.55
10Terje HermansenRaumar Orientering23.04+10.0513.01
11Roar SætabergetLunderseter IL24.03+11.0413.35
12Arne TømtaRaumar Orientering31.59+19.0018.04

H 65-

1 770 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL13.287.36
2Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering15.09+1.418.33
3Helge RevhaugRingerike OL15.40+2.128.51
4Knut WikstrømRingsaker OK17.07+3.399.40
5Hasse BergstrømIL Tyrving17.38+4.109.57
6Tore StubbeNord-Østerdal OK18.06+4.3810.13
7Hans Petter JevanordRingsaker OK20.14+6.4611.25
8Magne SmelandVang OL24.00+10.3213.33
9John Birger SkansenRudsbygd IL25.53+12.2514.37
10Halvor  SvenkerudElverum OK26.22+12.5414.53
11Arne SveenRingsaker OK26.59+13.3115.14
12Roald BjervaDrangedal OL37.18+23.5021.04
Håkon HalvorsenElverum OKdiskvalifisert

H 70-

1 610 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL14.268.57
2Jon TyldumRudsbygd IL17.52+3.2611.05
3Erik EngebråtenRudsbygd IL18.42+4.1611.36
4Jon Vegard LundeLillehammer OK19.44+5.1812.15
5Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK20.08+5.4212.30
6Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering23.42+9.1614.43

H 75-

1 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aage ØyvannNittedal OL22.2413.54
2Tore HalsVingrom IL28.41+6.1717.48
3Olaf SmåstuenGjø-Vard OL29.32+7.0818.20
4Mads BergNord-Østerdal OK30.34+8.1018.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor