Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 2 september 2015

D 11-12

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine KureÅs-NMBU Orientering10.517.14
2Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL15.02+4.1110.01
3Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering19.31+8.4013.00
4Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL24.31+13.4016.20

D 13-14

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering18.589.58
2Synnøve Arnesen 2Kolbotn og Skimt OL23.52+4.5412.33
3Maiken LangliKolbotn og Skimt OL33.28+14.3017.36
4Maria BertelsenKolbotn og Skimt OL33.30+14.3217.37

D 13-16N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma DæhlenKolbotn og Skimt OL15.1010.06
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL17.43+2.3311.48

D 15-16

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL17.508.06
2Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering23.49+5.5910.49
3Linn Mei WaalerMåren OK24.48+6.5811.16

D 17-

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18.257.40
2Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering19.18+0.538.02
3Ragnhild LøvliAsker Skiklubb20.22+1.578.29
4Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering22.54+4.299.32
5Ingrid LøsetRingerike OL23.36+5.119.50
6Mari jensen AasNord-Østerdal OK25.42+7.1710.42
7Linda FredhMåren OK32.21+13.5613.28

D 40-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering25.1311.27
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL26.33+1.2012.04

D 50-

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering21.319.46
2Gro Hege LudvigsenMåren OK24.05+2.3410.56
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering26.41+5.1012.07
4Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering29.25+7.5413.22
5Grete BerntsenMåren OK36.31+15.0016.35
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 60-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit VaagsnesKolbotn og Skimt OL35.4216.13
2Unni SandbekkKolbotn og Skimt OL44.17+8.3520.07
Ingeborg BakkenMåren OKikke startet

D 70-

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL24.1712.46

H 11-12

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering9.456.30
2Andreas GjetangerMåren OK10.40+0.557.06
3Magnus EndresenMåren OK15.34+5.4910.22
4Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK16.38+6.5311.05
5Simen Rønning JohansenMåren OK16.57+7.1211.18
6David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL17.10+7.2511.26
7Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering19.18+9.3312.52
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.426.41
Vegard AarstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak Kråkevik ÅbergMåren OK12.218.14

H 15-16

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL24.0910.03
2Markus MoenMåren OK31.09+7.0012.58
3Lukas Bjelde FossheimMåren OK35.50+11.4114.55

H 17-

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering18.066.02
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.27+0.216.09
3Endre AaenStjørdals-Blink Orientering18.44+0.386.14
4Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering19.05+0.596.21
5Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL22.22+4.167.27
6Morten TangenMåren OK22.32+4.267.30
7Linus OlhansÅs-NMBU Orientering23.10+5.047.43
8Andreas Stenstad Oppsal Orientering24.39+6.338.13
9Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering27.47+9.419.15

H 40-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun BjerknesMåren OK17.137.10
2Erlend RehnKolbotn og Skimt OL20.01+2.488.20
3Lars Petter EndresenMåren OK21.09+3.568.48
4Martin ReichenbachOppsal Orientering25.28+8.1510.36
5Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering28.33+11.2011.53

H 50-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.087.33
2Ove MartinsenHauketo IF19.38+1.308.10
3Morten KarlsenMåren OK21.03+2.558.46
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering24.12+6.0410.05
5Petter FureOppsal Orientering26.55+8.4711.12

H 60-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering21.339.47
2Jon FredriksenHauketo IF22.23+0.5010.10
Stein TurtumøygardMåren OKbrutt

H 70-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl-Fred. KolderupStabæk IF43.2219.42
2Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL44.50+1.2820.22
3Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL56.43+13.2125.46

D -12N

1 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Malin GjetangerMåren OK12.2011.12
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering14.1612.58
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL9.288.36
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL10.549.54
Kaja Christine Wæhler-DelpMåren OK26.1823.54
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H -12N

1 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Philip BerglieKolbotn og Skimt OL17.4316.06
Bjørn Emil DamlienMåren OK32.1029.14
Håvard EndresenMåren OK21.2319.26
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering10.009.05
Jørgen Rønning JohansenMåren OK19.4918.00
Thor KvåleÅs-NMBU Orientering11.2010.18
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering12.1911.11
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering23.0220.56
Arthur SævareidKolbotn og Skimt OL17.3816.01

Åpen B

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen DelpMåren OK18.329.45
2Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18.43+0.119.51
Jan SævareidKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet

LangLett

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein KvåleÅs-NMBU Orientering26.2812.01
Stina G Karlsen diskvalifisert
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor