Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: OK Silsand
Dato: lørdag 6 juni 2015

N-åpen

890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø24.5728.02

D 11-12

1 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø8.337.14
2Hanne MarcussenSørreisa OL9.04+0.317.41
3Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL9.25+0.527.58
4Nanna Agersborg MoanSørreisa OL17.51+9.1815.07

D 13-14

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø20.4210.30
2Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL22.59+2.1711.40

D 15-16

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø23.229.27
2Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL28.53+5.3111.41
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø34.45+11.2314.04

D 17-20

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Bjørkli OlsenOK Silsand35.1714.17
0Katrine HornOK Silsanddiskvalifisert

D 21-

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø35.5712.01
2Andrea SalmiOK Silsand42.35+6.3814.14

D 40-

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø50.1520.20

D 50-

1 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø22.2811.24
2Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL23.26+0.5811.53
3Eli Charlotte NordmoMellembygd OL27.21+4.5313.52

D 60-

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åse FlydalIL BUL-Tromsø29.4015.03

D 70-

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF51.0225.54

H 11-12

1 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø6.465.44
2Edvard UtengOK Silsand7.24+0.386.16
3Henning StrandIL BUL-Tromsø7.34+0.486.24

H 13-14

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard StangnesOK Silsand17.378.56
2Jesper LundinIL BUL-Tromsø19.40+2.039.58

H 15-16

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling StangnesOK Silsand20.368.20
2Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø23.03+2.279.19
3Erik NicolaisenOK Silsand29.38+9.0211.59

H 17-20

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø24.088.04
2Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL24.54+0.468.19

H 21-

2 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI21.297.11
2Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø24.59+3.308.21
3Børge HarveyIL BUL-Tromsø26.28+4.598.51
4Ruben OlsenOK Silsand30.00+8.3110.02

H 40-

2 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats LundinIL BUL-Tromsø21.498.49
2Hans-Martin VaengSørreisa OL24.16+2.279.49
3Ola BratlieIL BUL-Tromsø25.26+3.3710.17
4Roar JørgensenSørreisa OL27.20+5.3111.03
5Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø28.50+7.0111.40
6Ronny MoanSørreisa OL32.21+10.3213.05

H 50-

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Axel Juell TheisenMellembygd OL23.359.32
2Atle IversenIL BUL-Tromsø25.08+1.3310.10
3Harald StrandIL BUL-Tromsø32.38+9.0313.12
4Arild IngdalMellembygd OL33.41+10.0613.38

H 60-

1 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundNordreisa IL25.0612.44
2Gunnar KvaalStorsteinnes IL26.02+0.5613.12
0Roar FlydalIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 70-

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut EngstadIL BUL-Tromsø32.0516.17
0Jan Asbjørn EriksenSørreisa OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor