Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads Minneløp, Trimtexcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads Minneløp, Trimtexcup
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 20 mai 2012

Klasser: Visa alla | N-åpen | D10 | D1112 | D1314 | D1316C | D1316N | D1516 | D17AK | D17B | D17C | D17N | D1718 | D1920 | D21 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | D85 | H10 | H1112 | H1314 | H1316C | H1316N | H1516 | H17AK | H17B | H17C | H17N | H1718 | H1920 | H21 | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | H85 | D12N | H12N

N-åpen

1 500 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Martin Størmer AntonsenNydalens SK33.09+6.1222.06
0Jakob BakkevigHeming Orientering29.58+3.0119.58
0Sofie EnsbyOppsal Orientering57.27+30.3038.18
0Emilie FløLillomarka OL42.42+15.4528.28
0Olav GrevstadFossum IF1.02.59+36.0241.59
0Jo Randar HolmøyHadeland OL22.3315.02
0Sondre Løvseth KavlieHeming Orientering42.55+15.5828.36
0Endre Mella RognskogOppsal Orientering28.02+1.0518.41
0Sturla Mella RognskogOppsal Orientering40.10+13.1326.46
0Vera SaugNOTEAM30.09+3.1220.06
0Maria BakkeLillomarka OL47.27+20.3031.38
0William OnstadNydalens SK31.03+4.0620.42
0Henrik LinløkkenØstmarka OK34.18+7.2122.52
0Marie KvarmeRøyken OL31.41+4.4421.07
0Mikkel KatlaFossum IF18.5112.34
0Pernille BakkevigHeming Orientering34.21+7.2422.54
0Ragnhild Blom-HagenFossum IF30.07+3.1020.04
0Eivind HeggelundLierbygda OL25.2616.57
0Marie HeggelundLierbygda OL27.15+0.1818.10
0Carl Johan GutzkowHeming Orientering29.58+3.0119.58
0Sofie JonMåren OK29.12+2.1519.28
0Marie Bjordal VegganOppsal Orientering31.59+5.0221.19
0Alfred BjørnerødOK Moss14.369.44
0Jonas KroghOppsal Orientering18.4512.30
0Simen Gløgård StensrudNittedal OL20.5113.54
0Axel AaldeNydalens SK26.5717.58
0Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering26.5717.58
0Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb29.38+2.4119.45
0Gaute FosstveitNittedal OL23.4815.52
0Fridtjof ReuschHeming Orientering27.46+0.4918.30
0Selma FærdenKolbotn og Skimt OL25.5517.16
0Kristin Melby JacobsenLardal OL18.5612.37
0Eirik N. NergårdNittedal OL30.33+3.3620.22
0Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK19.4813.12
0Vida Helland-HansenIL Tyrving27.34+0.3718.22
0Ida Marie FlågenHeming Orientering18.1912.12
0Emma Solvoll HoogendoornMåren OK34.57+8.0023.18
0Christine KureÅs-UMB Orientering37.56+10.5925.17
0John OtterleiØstmarka OK22.4015.06
0Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering22.1414.49
0Ella BerstadHeming Orientering31.54+4.5721.16
0Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb30.18+3.2120.12
0Silje Gåsvik NarvestadHalden SK31.47+4.5021.11
0Hannah MansNydalens SK36.42+9.4524.28
0Rein Rolstad BrennaHeming Orientering25.2816.58
0Karoline Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering42.06+15.0928.04
0Halvor LøvliRaumar Orientering21.2714.18
0Birk ThorstensenOppsal Orientering27.25+0.2818.16
0Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK25.1816.52
0Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb27.03+0.0618.02
0Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK50.46+23.4933.50
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL45.39+18.4230.26
0Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss33.22+6.2522.14
0Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OK20.0313.22
0Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering37.37+10.4025.04
0William HofossHadeland OL29.34+2.3719.42
0Amelie AamodtOppsal Orientering19.4313.08
0Ask OlaussenOppsal Orientering16.0010.40
0Alexandra LinløkkenØstmarka OK25.2916.59
0Sverre StrandLierbygda OL33.13+6.1622.08
0Kaja GrandalIL Tyrving36.04+9.0724.02
0Sondre OlaussenOppsal Orientering25.2016.53
0Signe HoloFossum IF39.05+12.0826.03
0Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering34.04+7.0722.42
0Gustav Andresen SkotteFossum IF30.13+3.1620.08
0Sebastian HofossHadeland OL30.52+3.5520.34
0Andrea Hildebrand RogndokkenFet OL25.1116.47
0Mille MartinussenFossum IF24.5516.36
0Martin Kjos BarkenæsFet OL20.4513.50
Nora Christine HansenRøyken OLdiskvalifisert
Sander DybdahlOK 77brutt

D -10

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maya Jones ArnesenHeming Orientering25.5317.15
Marte Madslien BakkenNydalens SK17.2911.39
Noor DirroMåren OK18.5212.34
Tiril elisabeth EggenNydalens SK22.3215.01
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK25.3017.00
Ea LunøeNydalens SK20.1813.32
Konstanse MoholthKongsberg OL33.2722.18

D 11-12

2 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK21.078.07
2Jenny BaklidKonnerud IL22.45+1.388.45
3Ingvild HøydalNydalens SK25.38+4.319.51
4Åsne HoloFossum IF25.49+4.429.55
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL25.53+4.469.57
6Ingrid G. KvålsgardFossum IF26.17+5.1010.06
7Kjersti LundqvistÅs-UMB Orientering28.03+6.5610.47
8Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb28.23+7.1610.55
9Pernille KatlaFossum IF29.22+8.1511.17
10Julie Kvarme GangnæsÅs-UMB Orientering30.00+8.5311.32
11Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb30.40+9.3311.47
12Kathinka RogstadKongsberg OL31.29+10.2212.06
13Inger Marie Baugstø RødnesOppsal Orientering32.00+10.5312.18
14Carmen DirroMåren OK32.42+11.3512.34
15Tonje Rognerud BøeFossum IF33.16+12.0912.47
16Tilde EineFossum IF33.17+12.1012.48
17Thea Charlotte HansenRøyken OL33.22+12.1512.50
18Ane Sofie KroghOppsal Orientering37.43+16.3614.30
19Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering46.35+25.2817.55
20Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering49.39+28.3219.05
21Elin FløLillomarka OL50.30+29.2319.25
22Ada WulfsbergNydalens SK51.02+29.5519.37
23Dorthe MartinussenFossum IF54.33+33.2620.58
24Lin Marte AndorsenHeming Orientering1.11.27+50.2027.28
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLdiskvalifisert

D 13-14

3 100 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henriette SmebyNydalens SK32.5910.38
2Synne StrandLierbygda OL33.40+0.4110.51
3Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering34.31+1.3211.08
4Tilla Farnes HennumLierbygda OL34.57+1.5811.16
5Anniken Helland-HansenIL Tyrving36.22+3.2311.43
6Line Wegner HodtFossum IF36.53+3.5411.53
7Louise Marøy BårdsenHeming Orientering37.21+4.2212.02
8Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb38.01+5.0212.15
9Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb38.13+5.1412.19
10Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering41.07+8.0813.15
11Oda SikkelandIL Tyrving41.22+8.2313.20
12Anniken E. KarlsenOppsal Orientering41.30+8.3113.23
13Emma Eithun PaulsenNittedal OL41.37+8.3813.25
14Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL42.25+9.2613.40
15Aurora MoholthKongsberg OL42.51+9.5213.49
16Margrethe WisløffAsker Skiklubb43.07+10.0813.54
17Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL43.27+10.2814.00
18Marit Melby JacobsenLardal OL43.29+10.3014.01
19Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss43.30+10.3114.01
20Maria OlsbøØstmarka OK43.38+10.3914.04
21Ingrid AaslundFet OL45.56+12.5714.49
22Marthe RamstadFet OL46.03+13.0414.51
23Mina HaverLillomarka OL46.42+13.4315.03
24Synne SkjærsteinIL Tyrving46.43+13.4415.04
25Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF46.46+13.4715.05
26Åse BerganNydalens SK47.05+14.0615.11
27Stine NjåsteinIL Tyrving47.31+14.3215.19
28Ingvild C. FleisjeNittedal OL48.30+15.3115.38
29Tone Nordbye NybøKonnerud IL48.45+15.4615.43
30Idunn HaavengenKongsberg OL49.39+16.4016.00
31Anne Willkommen EikenKongsberg OL50.48+17.4916.23
32Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla51.21+18.2216.33
33Martine EngebretsenHeming Orientering51.27+18.2816.35
34Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL51.34+18.3516.38
35Ingvil AhlsandNydalens SK52.41+19.4216.59
36Ingeborg Fallbakken BergeLøten OL53.25+20.2617.13
37Thea Feiring HaltiaIL Tyrving54.21+21.2217.31
38Thea DyrkornEiker OL54.53+21.5417.42
39Ane DyrkornEiker OL55.27+22.2817.53
40Kristiane RogstadKongsberg OL55.36+22.3717.56
41Ingrid MasdalLillomarka OL57.17+24.1818.28
42Eline Lund WestgaardOppsal Orientering57.23+24.2418.30
43Hannah MalmeiNydalens SK59.16+26.1719.07
44Synne Eide RappRaumar Orientering1.00.14+27.1519.25
Åshild Faller RåheimFet OLdiskvalifisert
Marie TreekremÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adele JutulstadBækkelagets SK31.5511.00
2Oda Eithun PaulsenNittedal OL33.57+2.0211.42
3Andrine LangebeckKolbotn og Skimt OL36.47+4.5212.41
4Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering41.20+9.2514.15
5Andrea Willkommen EikenKongsberg OL41.28+9.3314.17
6Tessa OddenMåren OK1.06.33+34.3822.56
7Fanny OddenMåren OK1.14.22+42.2725.38
Karin Tryggestad BerreOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

4 300 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK42.419.55
2Julie HjortlandLarvik OK43.17+0.3610.03
3Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb43.37+0.5610.08
4Siri GrandalIL Tyrving47.01+4.2010.56
5Stine Madslien BakkenNydalens SK47.06+4.2510.57
6Astrid FiskumIL Tyrving50.07+7.2611.39
7Ragnhild HjermstadFossum IF50.52+8.1111.49
8Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering51.14+8.3311.54
9Nina Asheim BirkelandHalden SK51.19+8.3811.56
10Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb51.44+9.0312.01
11Sara Angell BakkeLillomarka OL52.05+9.2412.06
12Kristin Helland-HansenIL Tyrving52.09+9.2812.07
13Johanne LægranNydalens SK52.45+10.0412.16
14Ingvild WangLillomarka OL52.56+10.1512.18
15Evine Westli AndersenLøten OL53.59+11.1812.33
16Kristin BrekkeLillomarka OL54.03+11.2212.34
17Anine AhlsandNydalens SK54.07+11.2612.35
18Karen BjergaardNydalens SK59.27+16.4613.49
19Siri MoholthKongsberg OL1.00.35+17.5414.05
20Lovise FremstadLarvik OK1.03.05+20.2414.40
21Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.08.27+25.4615.55
22Emilie Johanne HagenRaumar Orientering1.09.36+26.5516.11
23Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.11.03+28.2216.31
24Vilde MalmeiNydalens SK1.12.20+29.3916.49
25Ingrid Nytun NergårdNittedal OL1.14.25+31.4417.18
26Sunniva Eik HaaveOppsal Orientering1.16.17+33.3617.44
27Hanna E. AndersenEiker OL1.16.53+34.1217.52
28Caroline BergmanKonnerud IL1.19.27+36.4618.28
29Alexandria JensenIndre Østfold OK1.20.58+38.1718.49
30Oda LægranNydalens SK1.31.01+48.2021.10
Tiril Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Nanna NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert
Ragnhild Marie HolenØstmarka OKdiskvalifisert
Kristin BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Marian DirroMåren OKdiskvalifisert

D 17-A kort

4 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Eline UlvestadHeming Orientering54.4312.09
2Marit OwrenNydalens SK1.01.13+6.3013.36
3Mathilde Korvald SkaareNTNUI1.02.08+7.2513.48
4Emma GreenNydalens SK1.06.25+11.4214.45
5Selma Næss-UlsethNydalens SK1.08.45+14.0215.16
6Ida SvanbergRøyken OL1.09.15+14.3215.23
7Heidi VogtØstmarka OK1.11.53+17.1015.58
8Hege Hennig LundeFossum IF1.12.54+18.1116.12
9Ingrid Fossum RyeAsker Skiklubb1.15.30+20.4716.46
10Aleidis LøkenHeming Orientering1.16.00+21.1716.53
11Lina Undrum MariussenElverum OK1.20.13+25.3017.49
12Andrea Vild JødalBækkelagets SK1.21.04+26.2118.00
13Stine AustadRaumar Orientering1.28.32+33.4919.40
14Nicole RagvinNydalens SK1.31.28+36.4520.19

D 17-B

3 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Kristin RuudNittedal OL39.5612.52
2Hege WangLillomarka OL40.05+0.0912.55
3Anne MyhrNydalens SK43.11+3.1513.55
4Hanne StensletRaumar Orientering48.51+8.5515.45
5Anne Grethe GustavsenNittedal OL49.18+9.2215.54
6Hilde Nytun MartinsenNittedal OL52.25+12.2916.54
7Ann-Karin LestebergKongsberg OL53.31+13.3517.15
8Kathrine LunøeNydalens SK57.49+17.5318.39
9Eldri HoloFossum IF57.54+17.5818.40
10Gunhild MyhrAsker Skiklubb58.01+18.0518.42
11Cecilie BerganFet OL58.09+18.1318.45
12Hilde MoholthKongsberg OL58.13+18.1718.46
13Ingvild HøymorkHeming Orientering58.24+18.2818.50
14Siri SpjelkavikIL Tyrving59.20+19.2419.08
15Line Telje HøydalNydalens SK59.24+19.2819.09
16Hanne BrendeFossum IF1.01.19+21.2319.46
17Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL1.12.37+32.4123.25
18Aase Marie HaugenFossum IF1.13.32+33.3623.43

D 17-C

2 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina LundqvistÅs-UMB Orientering28.449.54
2Katrine Haaland LeveraasSandnes IL (Rogaland)30.37+1.5310.33
3Astrid JacobsenHeming Orientering32.36+3.5211.14
4Trude HansenBerger og Svelvik OL35.37+6.5312.16
5Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering37.39+8.5512.58
6Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering40.46+12.0214.03
7Marianne ReuschHeming Orientering41.14+12.3014.13
8Eli MarøyHeming Orientering41.50+13.0614.25
9Hege PrestrudAsker Skiklubb42.34+13.5014.40
10Anne FløLillomarka OL43.31+14.4715.00
11Else StordalOL Tønsberg og omegn45.02+16.1815.31
12Helle HundseidIL Tyrving45.09+16.2515.34
13Kristin FalkFossum IF54.11+25.2718.41
14Natalia SaugNOTEAM54.25+25.4118.45
15Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering57.01+28.1719.39
16Stine FremmingHeming Orientering1.11.53+43.0924.47
17Liv Edle GrønstadLøten OL1.34.05+1.05.2132.26

D 17-N

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin StorvikFossum IF36.3312.36
Toril Berg-DomaasKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 17-18

5 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering47.008.32
2Solveig BlindheimLillomarka OL49.50+2.509.03
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL50.57+3.579.15
4Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb52.54+5.549.37
5Sigrid AlexandersenFredrikstad SK58.32+11.3210.38
6Ingvild BrekkeLillomarka OL1.09.12+22.1212.34
7Julie Marie KinnebergIL Tyrving1.17.23+30.2314.04
8Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering1.29.35+42.3516.17
Magnhild FrydenlundIF Sturladiskvalifisert

D 19-20

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Jansson HaverstadKonnerud IL50.279.10
2Oda WennemoHalden SK53.43+3.169.46
3Julie StørmerFossum IF1.07.14+16.4712.13
4Linda EngenRaumar Orientering1.08.02+17.3512.22
5Marte Fallbakken BergeLøten OL1.11.58+21.3113.05

D 21

6 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK1.04.379.30
2Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK1.08.05+3.2810.00
3Siri StørmerHeming Orientering1.13.59+9.2210.52
4Maria BrodinOK Tyr1.14.50+10.1311.00
5Ane Baldishol BrevigRøyken OL1.17.29+12.5211.23
6Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK1.23.02+18.2512.12
7Cristina LuisNydalens SK1.24.42+20.0512.27
8Astrid FlugsrudNydalens SK1.25.26+20.4912.33
9Marit ValaNTNUI1.32.10+27.3313.33
10Karen Marie HaugOL Vallset/Stange1.41.51+37.1414.58
Nina SmestadLøten OLdiskvalifisert

D 35

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aasne Fenne HoksrudNydalens SK48.258.48
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering53.54+5.299.48
3Karianne KatlaFossum IF54.33+6.089.55
4Elisabeth holmboe EggenNydalens SK55.47+7.2210.08
Kari StrandLierbygda OLdiskvalifisert

D 40

4 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege H FeiringIL Tyrving51.4511.30
2Anne-Kari BakklandSørreisa OL53.56+2.1111.59
3Marit B. EithunNittedal OL54.09+2.2412.02
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb55.33+3.4812.20
5Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK56.47+5.0212.37
6Hanne NarvestadHalden SK58.11+6.2612.55
7Kari Jussie LønningIF Sturla1.02.15+10.3013.50
8Hege PranOdal OL - Orientering1.04.25+12.4014.18
9Aud Ellen BrevikIF Sturla1.04.44+12.5914.23
10Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL1.10.56+19.1115.45
11Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.15.04+23.1916.40
12Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF1.22.51+31.0618.24
13Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.24.42+32.5718.49
14Idunn Løvseth KavlieHeming Orientering1.26.17+34.3219.10
15Paula BerstadHeming Orientering1.27.37+35.5219.28
16Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.27.58+36.1319.32
17Hege Marie WølnebergIL Tyrving1.36.46+45.0121.30
18Toril WiigIL Tyrving1.48.52+57.0724.11
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 45

4 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering47.1310.58
2Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb49.24+2.1111.29
3Beth NicolaysenKongsberg OL50.12+2.5911.40
4Anne Marit BjergaardNydalens SK53.02+5.4912.20
5Marit HaavardsholmNydalens SK53.12+5.5912.22
6Marianne NjåsteinIL Tyrving53.24+6.1112.25
7Ingjerd VestengenLillomarka OL55.32+8.1912.54
8Solveig SikkelandIL Tyrving55.37+8.2412.56
9Siv Johanne MoenNydalens SK55.47+8.3412.58
10Gry AhlsandNydalens SK56.09+8.5613.03
11Ida SyversenRøyken OL56.22+9.0913.06
12Sille WinsnesÅs-UMB Orientering56.58+9.4513.14
13May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering56.59+9.4613.15
14Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb58.11+10.5813.31
15Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.06.46+19.3315.31
16Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.08.57+21.4416.02
17Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering1.10.57+23.4416.30
18Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.13.41+26.2817.08
19Torunn NordbøBækkelagets SK1.19.28+32.1518.28
20Pernille SchjønsbyØstmarka OK1.20.15+33.0218.39
21Kristine Hjellup HorneIL Tyrving1.22.37+35.2419.12
22Hege HeibergHadeland OL1.26.28+39.1520.06
23Anna GöhlmanIL Tyrving1.37.47+50.3422.44
24Siw SolstadIL Tyrving1.40.14+53.0123.18
Else GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert

D 50

3 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari HernandezOL Toten-Troll41.5811.02
2Gunhild HennumLierbygda OL43.11+1.1311.21
3Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL45.06+3.0811.52
4Bente LandmarkFossum IF47.18+5.2012.26
5Berit BergeIL Tyrving47.24+5.2612.28
6Runa SkyttersæterHeming Orientering49.33+7.3513.02
7Mona StrandMåren OK50.11+8.1313.12
8Toril HallanLillomarka OL51.08+9.1013.27
9Kjersti SkantzeIL Tyrving54.43+12.4514.23
10Unni RyeAsker Skiklubb58.02+16.0415.16
11Anne C TurterNydalens SK58.57+16.5915.30
12Gro Hege LudvigsenMåren OK1.01.25+19.2716.09
13Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.01.35+19.3716.12
14Frøy GrøndahlLillomarka OL1.01.46+19.4816.15
15Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.02.24+20.2616.25
16Inger Johanne EikelandNydalens SK1.03.12+21.1416.37
17Marit Sophie BergerRaumar Orientering1.11.26+29.2818.47
18Grete BerntsenMåren OK1.17.53+35.5520.29
19Magnhild T. MølnvikFossum IF1.25.01+43.0322.22
20Kirsti RogstadKongsberg OL2.11.06+1.29.0834.30
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 55

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Marie TurterNydalens SK45.0911.52
2Birgit KorvaldNydalens SK49.07+3.5812.55
3Helga HaverstadLierbygda OL49.43+4.3413.05
4Anne Edith CorneliussenNittedal OL51.58+6.4913.40
5Aud GranIL Tyrving53.43+8.3414.08
6Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange54.47+9.3814.25
7Åse BrødholtIndre Østfold OK54.53+9.4414.26
8Toril EineFossum IF1.00.21+15.1215.52
9Kari UndrumElverum OK1.21.38+36.2921.28

D 60

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL41.3614.20
2Solveig BillingsøEidskog OL46.57+5.2116.11
3Jessica KathleMåren OK53.28+11.5218.26
4Nora UrsinFossum IF1.02.42+21.0621.37
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 65

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF43.3515.01
2Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL47.45+4.1016.27
3Grete VestbyVarteig OL52.09+8.3417.58
4Brynhild FanuelsenFossum IF55.12+11.3719.02
5Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL56.38+13.0319.31
6Birgitte BekkelundRøyken OL1.01.48+18.1321.18

D 70

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb49.5919.13
2Aase Tove GoldenMåren OK50.52+0.5319.33
3Onelma BlomhoffHeming Orientering59.00+9.0122.41
4Aud Margret KirkhornMåren OK59.57+9.5823.03
5Åste EggenMåren OK1.02.07+12.0823.53

D 75

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni BøhlerengenMåren OK45.4217.34
2Anbjørg LaukliKonnerud IL55.33+9.5121.21
3Rannveig SommerheinOK Horten1.37.19+51.3737.25

H -10

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Gaute BerganNydalens SK17.2011.33
Vebjørn Blom-HagenFossum IF23.3915.46
Ferdinand FremmingHeming Orientering15.0110.00
Ole HelmersHeming Orientering25.4817.12
Håkon Løvseth KavlieHeming Orientering27.1018.06
Henrik ReuschHeming Orientering15.2610.17
Ådne SkjærsteinIL Tyrving17.1211.28
Ask Hoaas ØsterengHeming Orientering25.4917.12

H 11-12

2 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Uglenes BerganNydalens SK23.048.52
2Petter Astrup ArnesenHeming Orientering24.38+1.349.28
3Trygve MyhrAsker Skiklubb25.25+2.219.46
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK25.30+2.269.48
5Andreas RambergØstmarka OK26.21+3.1710.08
6Vegard LøvliAsker Skiklubb26.57+3.5310.21
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL26.57+3.5310.21
8Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering27.11+4.0710.27
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF27.43+4.3910.39
10Håvard HøymorkHeming Orientering30.45+7.4111.49
11Tobias FremmingHeming Orientering31.58+8.5412.17
12William Resvoll SkaugOppsal Orientering32.08+9.0412.21
13Bendik HovetHeming Orientering32.22+9.1812.26
14Audun Melby JacobsenLardal OL33.44+10.4012.58
15Bendik EliassenSarpsborg OL35.33+12.2913.40
16Henrik Hjellup HorneIL Tyrving35.54+12.5013.48
17Eirik BlågestadIndre Østfold OK36.11+13.0713.55
18Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering36.43+13.3914.07
19Kristoffer Prøis KagnesØstmarka OK37.53+14.4914.34
20Sigurd GrevstadFossum IF42.01+18.5716.09
21Odin TellesbøØstmarka OK42.43+19.3916.25
22Simen MasdalLillomarka OL43.16+20.1216.38
23Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb43.37+20.3316.46
24Håkon Kristiansen FramnesRaumar Orientering47.01+23.5718.05
25Alrik AasestadÅs-UMB Orientering50.29+27.2519.25
26Johannes Solvoll HoogendoornMåren OK1.01.16+38.1223.33

H 13-14

3 400 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb27.498.10
2Tarjei HoloFossum IF30.19+2.308.55
3Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb30.26+2.378.57
4Erling HjermstadFossum IF31.03+3.149.07
5Øyvind HjermstadFossum IF32.03+4.149.25
6Martin Borge HeirFossum IF32.22+4.339.31
7Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb32.52+5.039.40
8Espen Hegstad KrügerNydalens SK34.30+6.4110.08
9Sam LunøeNydalens SK34.37+6.4810.10
10Bjørn Anders FlågenHeming Orientering35.00+7.1110.17
11Einar MelsomFossum IF35.03+7.1410.18
12Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving35.59+8.1010.35
13Sturla FrydenlundIF Sturla36.08+8.1910.37
14Jørgen BaklidKonnerud IL36.37+8.4810.46
15Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK37.38+9.4911.04
16Anders HagaRaumar Orientering37.51+10.0211.07
17Anders RogneNittedal OL37.55+10.0611.09
18Eirik Langedal BreivikNydalens SK38.23+10.3411.17
19Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering42.46+14.5712.34
20Håkon LundKongsberg OL43.11+15.2212.42
21Jørgen Kjos BarkenæsFet OL44.11+16.2212.59
22Gard DahlenKongsberg OL44.31+16.4213.05
23Henrik André LarsenKongsberg OL44.47+16.5813.10
24Bjørnar LøvliAsker Skiklubb46.16+18.2713.36
25Tord StrandKongsberg OL46.27+18.3813.39
26Alexander Skeppland HoleNydalens SK48.43+20.5414.19
27Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering49.16+21.2714.29
28Lavran ThorstensenOppsal Orientering51.23+23.3415.06
29Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering52.32+24.4315.27
30Magnus RambergØstmarka OK52.58+25.0915.34
31Martin Ekeli OnstadOppsal Orientering54.23+26.3415.59
32Ole Martin EdstrømOppsal Orientering55.08+27.1916.12
33Oskar GrevstadFossum IF1.01.01+33.1217.56
34Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.02.04+34.1518.15
35Audun Rognerud BøeFossum IF1.02.26+34.3718.21
36Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.06.15+38.2619.29
37Trym Løvseth KavlieHeming Orientering1.09.02+41.1320.18
38Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL1.10.02+42.1320.35
39Sebastian EidemHeming Orientering1.16.05+48.1622.22
40Olav HeggelundLierbygda OL1.23.19+55.3024.30
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orienteringdiskvalifisert
Anders LangaasNydalens SKdiskvalifisert
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Lien OftebroFossum IF34.0511.45
2Sander Hildebrand RogndokkenFet OL35.29+1.2412.14
3Benjamin Andersson GrotnesIL Tyrving37.40+3.3512.59
4Martin Andresen SkotteFossum IF45.38+11.3315.44
5Martin Hjemaas SvindalFet OL54.45+20.4018.52
6Kasper MelgalvisVang OL55.18+21.1319.04
7Mathias Høiås BraggeFossum IF57.43+23.3819.54
Aksel ArnesenBækkelagets SKdiskvalifisert

H 13-16N

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen AasFet OL34.4711.59

H 15-16

5 100 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias T. MølnvikFossum IF43.258.30
2Vebjørn TandbergNydalens SK44.37+1.128.44
3Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering45.20+1.558.53
4Steinar KollerudLillomarka OL45.42+2.178.57
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering46.41+3.169.09
5Bjørn André AaslundFet OL46.41+3.169.09
7Jørgen WeidemannNydalens SK50.30+7.059.54
8Elias WiklundNydalens SK50.33+7.089.54
9Are WigaardOppsal Orientering52.00+8.3510.11
10Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering52.36+9.1110.18
11Claus MartinsenHeming Orientering54.30+11.0510.41
12Magnus WølnebergIL Tyrving57.03+13.3811.11
13Ola BrendeFossum IF58.00+14.3511.22
14Einar LundKongsberg OL58.08+14.4311.23
15Knut AasheimOppsal Orientering58.24+14.5911.27
16Håkon BlågestadIndre Østfold OK59.01+15.3611.34
17Kristian Lampe GjemdalHeming Orientering59.56+16.3111.45
18Runar BjørhovdeBækkelagets SK1.00.39+17.1411.53
19Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving1.07.20+23.5513.12
20Magnus Rokne VågenNydalens SK1.09.02+25.3713.32
21Amund HoelRaumar Orientering1.09.49+26.2413.41
22Karsten MartinussenFossum IF1.15.03+31.3814.42
23Robin Bergane JanssonSiggerud IL1.15.10+31.4514.44
24Lars Gustav RogneNittedal OL1.19.30+36.0515.35
25Mahtias JohansenSiggerud IL1.24.16+40.5116.31
26Toralf GrandeKongsberg OL1.25.27+42.0216.45
Andreas MarcussenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Herman MoeFet OLdiskvalifisert
Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Åsmund Aamodt ResellNydalens SKdiskvalifisert
Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert

H 17-A kort

6 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Taraldsten BrunesNydalens SK58.308.36
2Øystein AlvestadWing OK1.15.01+16.3111.01
3Jon HovlandØstmarka OK1.15.35+17.0511.06
4Simen Kjær HaugbergNydalens SK1.18.34+20.0411.33
5Ola LestebergKongsberg OL1.21.19+22.4911.57
6Federico BacciNydalens SK1.28.15+29.4512.58
7Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.37.11+38.4114.17
8Alf Reidar LundeFossum IF1.51.50+53.2016.26
Eirik HovindRaumar Orienteringdiskvalifisert
Christian F SchiveHalden SKdiskvalifisert
Pål Christian IngierdNydalens SKdiskvalifisert

H 17-B

3 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK38.2111.16
2Fredrik LarsenIndre Østfold OK41.17+2.5612.08
3Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering44.24+6.0313.03
4Kristian HovetHeming Orientering58.49+20.2817.17
5Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.00.23+22.0217.45
6Lars KlintwallOslostudentenes IK1.01.17+22.5618.01
7Rune KavlieHeming Orientering1.06.22+28.0119.31
8Thomas LieSarpsborg OL1.09.00+30.3920.17
9Sjur LangedalNydalens SK1.09.18+30.5720.22
10Andreas FløLillomarka OL1.12.34+34.1321.20
11Thor NorderudIL Tyrving1.19.51+41.3023.29
Snorre LægranNydalens SKdiskvalifisert

H 17-C

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders ØdegaardOppsal Orientering25.218.44
2Terje LinløkkenØstmarka OK28.10+2.499.42
3Arnfinn BårdsenHeming Orientering33.26+8.0511.31
4Sverre MelbyeRaumar Orientering33.59+8.3811.43
5Jarle RogndokkenFet OL36.05+10.4412.26
6Kai fredrik LangebeckKolbotn og Skimt OL39.27+14.0613.36
7Lars-Erik ØsterudIL Tyrving46.45+21.2416.07
8Fredrik WeidemannNydalens SK1.06.53+41.3223.03

H 17-N

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL27.399.32

H 17-18

6 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorstein WangLillomarka OL53.587.56
2Vetle ChristiansenRaumar Orientering55.08+1.108.06
3Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.00.13+6.158.51
4Johan HoelRaumar Orientering1.04.19+10.219.27
5Gustav FiskumIL Tyrving1.05.53+11.559.41
6Markus HolterIndre Østfold OK1.07.46+13.489.57
7Henrik GjemdalHeming Orientering1.08.09+14.1110.01
8Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving1.10.57+16.5910.26
9Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL1.11.46+17.4810.33
10Halvard KværnaØstmarka OK1.14.11+20.1310.54
11Lars TreekremÅs-UMB Orientering1.15.19+21.2111.04
12Tord HaflanNydalens SK1.18.42+24.4411.34
13Tord E. AndersenEiker OL1.19.42+25.4411.43
14Lars BredalenNittedal OL1.19.50+25.5211.44
15Markus Knapp KongsbergIL Tyrving1.22.30+28.3212.07
16Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb1.23.13+29.1512.14
17Pierre ChambenoitFossum IF1.24.05+30.0712.21
18Sigmund Langedal BreivikNydalens SK1.32.14+38.1613.33
19Anders Aamodt ResellNydalens SK1.33.26+39.2813.44
Benjamin LangebeckKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Håkon GimseHeming Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

7 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.12.579.21
Håkon NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 21

9 300 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål SkogedalAsker Skiklubb1.11.077.38
2Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1.11.10+0.037.39
3Martin Grotle SoukupBækkelagets SK1.11.11+0.047.39
4Øyvind LundRaumar Orientering1.14.22+3.157.59
5Jeppe RuudBækkelagets SK1.16.56+5.498.16
6Leif StørmerFossum IF1.17.33+6.268.20
7Eskil KinnebergIFK Göteborg1.17.38+6.318.20
8Trond KortnerØstmarka OK1.22.37+11.308.53
9Eirik RustadRaumar Orientering1.23.01+11.548.55
10Sven Arne GylterudFossum IF1.23.53+12.469.01
11Henning RøbergNittedal OL1.24.03+12.569.02
12Thomas SchiveBækkelagets SK1.24.29+13.229.05
13Jostein AndersenKristiansand OK1.25.12+14.059.09
14Magne JutulstadBækkelagets SK1.25.45+14.389.13
15Sebastian TorgersenBækkelagets SK1.26.40+15.339.19
16Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.27.18+16.119.23
17Simen SmestadBækkelagets SK1.30.22+19.159.43
18Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.31.03+19.569.47
19Erik PaulsrudIL Koll1.31.05+19.589.47
20Gjermund Blom-HagenHamar OK1.34.40+23.3310.10
21Helge BakkehøiØstmarka OK1.38.06+26.5910.32
22Sigurd HynneÅs-UMB Orientering1.38.24+27.1710.34
23Kjetil Hagtvedt DammenSteinkjer OK1.44.39+33.3211.15
24Tord Erik SkyrudOslostudentenes IK2.07.50+56.4313.44
Borger MelsomFossum IFdiskvalifisert
Tomas JohanssonIFK Umeådiskvalifisert
Erik RåbergOK Tyrdiskvalifisert

H 35

7 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun BjerknesHauketo IF1.32.0711.48
2Robert BanfiÅs-UMB Orientering1.34.31+2.2412.07
3Ola FougnerKårvåg IL1.37.50+5.4312.32
4Ivar SeierstadGeoForm IL1.51.14+19.0714.15

H 40

6 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL56.238.17
2Tom BerganFet OL57.27+1.048.26
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF57.59+1.368.31
4Dagfinn AasFet OL58.32+2.098.36
5Tor BrennaBækkelagets SK1.01.20+4.579.01
6Kimme ArnesenHeming Orientering1.02.33+6.109.11
7Olav EideOslostudentenes IK1.02.40+6.179.12
8Dag Helland-HansenIL Tyrving1.03.38+7.159.21
9Tore BredalenNittedal OL1.03.44+7.219.22
10Rune BlågestadIndre Østfold OK1.06.40+10.179.48
11Kyrre GranFet OL1.07.42+11.199.57
12Knut AaldeNydalens SK1.10.53+14.3010.25
13Christian GløgårdNittedal OL1.11.54+15.3110.34
14Terje BlindheimLillomarka OL1.12.53+16.3010.43
15Hallvard KorenOK Moss1.14.55+18.3211.01
16Vidar GjelstadSandefjord OK1.16.30+20.0711.15
17Anders GrevstadFossum IF1.22.01+25.3812.03
18Torgeir SkjønhaugFet OL1.22.51+26.2812.11
19Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.23.29+27.0612.16
20Lars OnstadOslostudentenes IK1.25.38+29.1512.35
21Per Kristian RamstadFet OL1.35.51+39.2814.05
Boye Dirro BøhlerengenØstmarka OKdiskvalifisert

H 45

5 500 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Tore HenriksenNydalens SK40.307.21
2Stig BjergaardNydalens SK41.01+0.317.27
3Odd Arve LienFossum IF43.08+2.387.50
4Jo WiklundNydalens SK44.12+3.428.02
5Jon Iver BakkenNydalens SK45.41+5.118.18
6Gjermund GravirAsker Skiklubb48.26+7.568.48
7Erik SaugerudKonnerud IL48.38+8.088.50
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK48.50+8.208.52
9Ove Kristian JødalBækkelagets SK51.46+11.169.24
10Lars KrügerNydalens SK52.07+11.379.28
11Christian GrotnesIL Tyrving53.02+12.329.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Finn ThorsbergGrue IL53.09+12.399.39
13Arild AndresenFossum IF54.19+13.499.52
14Vegard HaldenNydalens SK56.24+15.5410.15
15Njål SvingheimKonnerud IL57.58+17.2810.32
16Arne TorgersenBækkelagets SK58.04+17.3410.33
17Terje MelsomFossum IF59.05+18.3510.44
18Torgeir E. AndersenEiker OL59.22+18.5210.47
19Einar ForvollHeming Orientering59.30+19.0010.49
20Gaute LangaasNydalens SK59.33+19.0310.49
21Anders FlågenHeming Orientering1.02.50+22.2011.25
22Mads LillevoldÅs-UMB Orientering1.03.09+22.3911.28
23Jonas HaltiaIL Tyrving1.03.23+22.5311.31
24Svein Helge HøydalNydalens SK1.03.31+23.0111.32
25Nils BerganNydalens SK1.06.08+25.3812.01
26Harald BergeLøten OL1.06.40+26.1012.07
27Terje AmundsenKonnerud IL1.09.27+28.5712.37
28Jørn MoeFet OL1.13.55+33.2513.26
29Dag WangLillomarka OL1.14.14+33.4413.29
30Frode MartinussenFossum IF1.14.37+34.0713.34
31Anders NybøKonnerud IL1.14.46+34.1613.35
32Are NjåsteinIL Tyrving1.30.49+50.1916.30
33Sigbjørn OddenMåren OK1.33.25+52.5516.59
34Erik DissenMåren OK1.50.06+1.09.3620.01

H 50

5 500 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering41.257.31
2Onno VerberneOL Toten-Troll46.09+4.448.23
3Nils HæstadFossum IF47.44+6.198.40
4Finn KinnebergIL Tyrving49.28+8.038.59
5Kjell MarksetIL Koll49.46+8.219.02
6Egil EideIL Tyrving50.31+9.069.11
7Ove MartinsenHauketo IF51.10+9.459.18
8Øyvind Roger HansenRøyken OL51.15+9.509.19
9Kim Farnes HansenLierbygda OL51.16+9.519.19
10Johan LundeIL Koll51.30+10.059.21
11Thor BjørnstadBerger og Svelvik OL53.21+11.569.42
12Thor Inge TollehaugEiker OL54.42+13.179.56
13Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL55.57+14.3210.10
14Morten KarlsenMåren OK57.14+15.4910.24
15Bjørn Henning GrandalIL Tyrving57.37+16.1210.28
16Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL57.38+16.1310.28
17Halvor JutulstadBækkelagets SK58.18+16.5310.36
18Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering58.56+17.3110.42
19Bjørn Are CarlssonFossum IF59.30+18.0510.49
20Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.01.01+19.3611.05
20Andreas ErichsenNydalens SK1.01.01+19.3611.05
22Anton PlaianAsker Skiklubb1.02.07+20.4211.17
23Truls AngellLillomarka OL1.02.13+20.4811.18
24Terje HenriksenAsker Skiklubb1.03.15+21.5011.30
25Åge-Geir SkatterNotodden OL1.03.48+22.2311.36
26Øystein TandbergNydalens SK1.04.06+22.4111.39
27Frode KamsvågIL Tyrving1.04.11+22.4611.40
28Christopher SchiveOK Moss1.05.21+23.5611.52
29Pål Woldstad HanssenEiker OL1.09.32+28.0712.38
30Eivind GjemdalHeming Orientering1.09.58+28.3312.43
31Morten KongsbergIL Tyrving1.10.45+29.2012.51
32Lars ArnesenBækkelagets SK1.11.01+29.3612.54
33Kolbjørn KasinKongsberg OL1.12.37+31.1213.12
34Klaus HorneIL Tyrving1.13.56+32.3113.26
35John HofossHadeland OL1.23.05+41.4015.06
36Roar NydalAsker Skiklubb1.31.14+49.4916.35
Ivar MaalenÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Roar GrandeKongsberg OLdiskvalifisert

H 55

4 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune BergeIL Tyrving41.499.17
2Einar JensenNydalens SK44.04+2.159.47
3Eirik Næss-UlsethNydalens SK45.24+3.3510.05
4Lars HjermstadFossum IF45.58+4.0910.12
5Stein KlyveOK Moss47.38+5.4910.35
6Reidar FossumAsker Skiklubb48.15+6.2610.43
7Jon Arvid FossumAsker Skiklubb48.53+7.0410.51
8Per SchancheAsker Skiklubb51.04+9.1511.20
9Mathias MartinsenHeming Orientering51.11+9.2211.22
10Morten DueMåren OK52.58+11.0911.46
11Per Hermann KrøgerMåren OK53.47+11.5811.57
12Erlend AamodtNydalens SK56.10+14.2112.28
13Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering59.28+17.3913.12
14Torbjørn KullerudSarpsborg OL1.01.06+19.1713.34
15Øyvind GylverAsker Skiklubb1.04.31+22.4214.20
16Jan SveenRaumar Orientering1.15.49+34.0016.50
17Roy GjerdingOK Moss1.17.00+35.1117.06
18Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.21.53+40.0418.11
19Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.42.55+1.01.0622.52
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 60

4 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL50.3711.14
2Hugo ChristensenNotodden OL51.34+0.5711.27
3Per ØhlckersIL Tyrving58.37+8.0013.01
4Stein TurtumøygardMåren OK1.00.20+9.4313.24
5Arve SmestadLøten OL1.00.37+10.0013.28
6Håkon BeitnesHamar OK1.01.30+10.5313.40
7Steinar SkoglundFossum IF1.01.55+11.1813.45
8Olav Frode BråtenAsker Skiklubb1.01.57+11.2013.46
9Hans Terje StensholmIndre Østfold OK1.16.46+26.0917.03
10Steinar MariussenElverum OK1.28.48+38.1119.44
11Arne TesliIL Koll1.34.55+44.1821.05

H 65

3 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK39.3910.26
2Øyvind SteneAsker Skiklubb43.58+4.1911.34
3John Thomas PetersenNittedal OL44.59+5.2011.50
4Tore AabergIndre Østfold OK46.01+6.2212.06
5Kjell RøkkeIL Tyrving46.27+6.4812.13
6Helge RevhaugRingerike OL48.46+9.0712.50
7Willy GrønstadLøten OL51.48+12.0913.37
8Jon FærdenKolbotn og Skimt OL52.10+12.3113.43
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn52.35+12.5613.50
10Trond FeiringHamar OK54.10+14.3114.15
11Per DalheimKonnerud IL56.06+16.2714.45
12Einar SkåreNittedal OL56.27+16.4814.51
13Hasse BergstrømIL Tyrving58.00+18.2115.15
14Klaus EngenEidskog OL58.14+18.3515.19
15Knut Vidar JohansenMåren OK58.49+19.1015.28
16Per Anders FlesjøOK Moss1.01.43+22.0416.14
17Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.04.18+24.3916.55
18Åsmund JahrDriv IL1.05.36+25.5717.15
19Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.08.47+29.0818.06
Leif BillingsøEidskog OLdiskvalifisert

H 70

3 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss45.0711.52
2Einar HemLillomarka OL53.26+8.1914.03
3Jan JansenOK Moss57.36+12.2915.09
4Sturle HånesGeoForm IL1.00.31+15.2415.55
5Jon C. FougnerHeming Orientering1.07.07+22.0017.39
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.07.36+22.2917.47
7Eyvind AasGeoForm IL1.09.18+24.1118.14
8Kåre KnudsenGeoForm IL1.09.55+24.4818.23
9Steinar RuudKonnerud IL1.10.47+25.4018.37
10Sven Erik RognesOslostudentenes IK1.12.40+27.3319.07
11Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.12.49+27.4219.09
12Sigurd HaugerudGeoForm IL1.20.33+35.2621.11
13John LaukliKonnerud IL2.01.51+1.16.4432.03
Knut HangeraasGeoForm ILdiskvalifisert

H 75

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Frimann KvalheimKolbotn og Skimt OL41.0415.47
2Jappe BlomhoffHeming Orientering42.32+1.2816.21
3Arne Chr. ScheieØstmarka OK42.39+1.3516.24
4per MeilandLommedalens IL43.42+2.3816.48
5Ole Einar DalenRingerike OL44.46+3.4217.13
6Einar HoffIL Tyrving45.00+3.5617.18
7Kjell H. EriksenFossum IF50.28+9.2419.24
8Carl-Fred. KolderupStabæk IF52.21+11.1720.08
9Tor KaurinMåren OK1.00.51+19.4723.24
10Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL1.12.07+31.0327.44
Magnar NilsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Thor EggenMåren OKdiskvalifisert
Finn VestbyVarteig OLdiskvalifisert

H 80

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole SannesLillomarka OL54.4321.02
2Helge MonsrudRaumar Orientering58.20+3.3722.26
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.03.29+8.4624.25

H 85

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn LarssonLillomarka OL1.13.5728.26
Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D -12N

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari KjelleRøyken OL19.1112.47
2Ida Kristine TandbergNydalens SK20.09+0.5813.26
3Maaike MansNydalens SK22.50+3.3915.13
4Marthe LundqvistÅs-UMB Orientering25.12+6.0116.48
5Ingeborg KvarmeRøyken OL25.32+6.2117.01
6Anna Austad SveenRaumar Orientering29.03+9.5219.22
7Torli DybdahlOK 7729.55+10.4419.56
Stine Rokne VågenNydalens SKdiskvalifisert

H -12N

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas AasFet OL14.079.24
2Einar Lund WestgaardOppsal Orientering17.13+3.0611.28
3Lars Gåsvik NarvestadHalden SK18.48+4.4112.32
4Theodor StenheimOppsal Orientering29.38+15.3119.45
5Mathias BerganFet OL32.42+18.3521.48
6Sindre Prøis StubsjøenØstmarka OK52.07+38.0034.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor