Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 11
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 17 juni 2015

Lang

6 000 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar SeierstadIL GeoForm56.279.24
2Peder NatvigNorges Bank BIL57.45+1.189.37
3Tore KjølsethLundin58.20+1.539.43
4Britt Ingunn NydalNTNUI1.00.00+3.3310.00
5Harald IweIL GeoForm1.00.36+4.0910.06
6Einar JensenNydalens SK1.00.54+4.2710.09
7Bjørn HaugeFet OL1.01.07+4.4010.11
8Øivind Due TrierOslostudentenes IK1.02.28+6.0110.24
9Halvor AurmoHeming Orientering1.03.40+7.1310.36
10Erlend GylverAsker SK1.04.05+7.3810.40
11Erlend GjestrudNotodden OL1.05.00+8.3310.50
12Richard BaxterDNV1.07.32+11.0511.15
13Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.09.08+12.4111.31
14Lars OnstadOslostudentenes IK1.10.31+14.0411.45
15Vegard LineOslostudentenes IK1.12.04+15.3712.00
16Martine ÅstebølNTNUI1.12.14+15.4712.02
17Trond HetlandKolbotn & Skimt OL1.13.13+16.4612.12
18Øystein ØstermannHeming Orientering1.13.52+17.2512.18
19Hedvig ÅstebølNTNUI1.15.22+18.5512.33
20Per OsenVestre Akers SK1.17.39+21.1212.56
21Stefan KernstockDNV1.17.43+21.1612.57
22Harald Østgaard LundNasjonalbiblioteket1.19.05+22.3813.10
23John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.19.22+22.5513.13
24Lars ChristensenDNV1.24.52+28.2514.08
25Mariken HomleidIL GeoForm1.27.28+31.0114.34
26Knut OnsagerIL GeoForm1.28.46+32.1914.47
27Francisco VelázquezOslostudentenes IK1.33.24+36.5715.34
28Kari BjaalandOslo Kommune1.37.16+40.4916.12
30Tor Erik OlsenTeddy tvikke godkjent
Olav NedrelidOppsal IFikke godkjent

Mellom

4 000 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalens SK35.418.55
2Nils Petter FremmingHeming Orientering38.13+2.329.33
3Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL38.54+3.139.43
4Eirik W. MoeLierbygda40.24+4.4310.06
5Håkon Gaute KvammeOppsal IF41.26+5.4510.21
6Niklas NormanHeming Orientering42.24+6.4310.36
7Paul SolheimPrivat44.18+8.3711.04
8Vidar BerteigFossum IF45.16+9.3511.19
9Arnt Ove TakvamFearnsport46.13+10.3211.33
10Signe Astrup ArnesenHeming Orientering47.16+11.3511.49
11Terje SundbergIL GeoForm47.57+12.1611.59
12Trond HegnaAsker48.22+12.4112.05
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF48.35+12.5412.08
14Tord Erik SkyrudFossum IF48.37+12.5612.09
15Pål TherkelsenPrivat49.22+13.4112.20
16Ove MartinsenHauketo IF52.20+16.3913.05
17Anders FremmingHeming Orientering52.41+17.0013.10
18Odin GramstadDNV52.51+17.1013.12
19Vidar ElvekrokEiker OL53.12+17.3113.18
20Tormod BøeDNV53.40+17.5913.25
21Tor TrøanHadeland OL54.21+18.4013.35
22Ellen TurterNydalens SK54.30+18.4913.37
23Ketil BergeVestre Akers SK55.12+19.3113.48
24William OnstadOslostudentenes IK55.20+19.3913.50
25Anne DanielsenLyn57.47+22.0614.26
26Øyvind GylverAsker SK58.34+22.5314.38
27Peer StiansenNydalens SK58.40+22.5914.40
28Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm58.48+23.0714.42
29Christian ReuschHeming Orientering59.28+23.4714.52
30Svenja KernstockDNV1.00.54+25.1315.13
31Egil HusethKamp/Vestheim IF1.01.28+25.4715.22
32Andreas ErichsenNydalens SK1.02.17+26.3615.34
33Selma Næss-UlsethNydalens SK1.02.28+26.4715.37
34Roar SigurdsenRingnes1.02.30+26.4915.37
35Ketil ÅstebølOppsal IF1.02.31+26.5015.37
36Hans Henrik FremmingMI1.03.05+27.2415.46
37Lenny EnstrømOslostudentenes IK1.04.21+28.4016.05
38Kristian ØstermannHeming Orientering1.05.24+29.4316.21
39Halvard BjørgumDNV1.07.33+31.5216.53
40Aleidis LøkenHeming Orientering1.07.46+32.0516.56
41Kjersti ThoStabæk IF1.08.59+33.1817.14
42Margrete EngzeliusAsker SK1.09.05+33.2417.16
43Kjetil JacobsenHamar OK1.09.43+34.0217.25
44Roar NydalAsker1.10.07+34.2617.31
45Nina  SjueDNV1.12.39+36.5818.09
46Anne Marit BjergaardNydalens SK1.12.44+37.0318.11
47Sigbjørn ModalsliFossum IF1.12.50+37.0918.12
48Tom EdvardsenKoll1.13.19+37.3818.19
49Finn GangePrivat1.19.07+43.2619.46
50Torgny HasåsVestre Akers SK1.19.36+43.5519.54
51Kåre KnudsenIL GeoForm1.23.57+48.1620.59
52Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF1.24.17+48.3621.04
53Rune MoianAsker SK1.25.09+49.2821.17
54Tormod HegdalHeming Orientering1.28.10+52.2922.02
55Sturle HånesIL GeoForm1.30.06+54.2522.31
56Jakob HaldorsenIL GeoForm1.43.01+1.07.2025.45
57Knut HangeraasIL GeoForm1.49.59+1.14.1827.29
58Sigurd HaugerudIL GeoForm2.22.48+1.47.0735.42
59Stein MyhreOslo sporveier BILikke godkjent

Kort

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF26.2913.14
2Axel BoixOslostudentenes IK32.59+6.3016.29
3Maren EdvardsenKoll34.42+8.1317.21
4Tor OmmundsenDNV34.50+8.2117.25
5Uno HanslienBilpost BIL44.30+18.0122.15
6Jappe BlomhoffHeming Orientering46.03+19.3423.01
7Anne NydalAsker47.35+21.0623.47
8Rita BolstadIL GeoForm48.50+22.2124.25
9Magne GrandeFBI49.21+22.5224.40
10Eilen Arctander VikKoll50.00+23.3125.00
11Tor E. HenriksenLillomarka OL1.00.33+34.0430.16
12Jenni ByvaldPrivat1.01.39+35.1030.49
13Jan  HenriksenNILU1.23.37+57.0841.48
14Anne SjønnesenNittedal OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor