Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 26 mai 2015

3B BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Frank-Werner UnsgaardH 50- (9)diskvalifisert

Broadnet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Bjarne FærestrandH-bedr (10)diskvalifisert

DNB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Reidar SæstadH-bedr (10)21.51+5.4410.01

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Inger SkjæveslandD 17- (18)33.21+17.3115.17

IL Høvdingen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anita Wiberg GjelstenD 50- (5)27.41+6.2312.45
10Svein Olav SyvertsenH 60- (17)28.23+10.0313.04
11Audun KjøstvedtH 60- (17)28.54+10.3413.19
13Halvard VesterhusH 60- (17)32.46+14.2615.05

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenD 17- (18)15.507.15

Kristiansand OK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkH13-16 (11)13.556.24
1Øyvind TorgersenH 50- (9)17.448.10
1Eirik Martens SvensenH 17- (19)13.066.02
1Maria KostølD12 (3)27.2212.36
2Ragnhild HaldD 50- (5)21.32+0.149.55
2Jan BlandkjennH 50- (9)18.43+0.598.37
2David RundeH13-16 (11)15.45+1.507.15
2Åse Reidun KregnesD 17- (18)20.25+4.359.21
2Dag BlandkjennH 17- (19)13.15+0.096.06
2Brage TakleH12 (8)26.29+6.1512.12
2Maria StødleD12 (3)37.47+10.2517.24
3Christian BøenH 17- (19)13.48+0.426.21
3Sanna Aurora SandellD13-16 (7)26.53+7.4912.23
3Jonas MyhreH13-16 (11)17.20+3.257.59
3Silje BøenD 17- (18)20.54+5.049.35
3Lars KostølH-16N (8)19.15+7.3214.55
3Oskar Salthaug MessenlienH12 (8)32.14+12.0014.51
4Fabian JohannessenH-16N (8)20.06+8.2315.34
4Kristian PyttenH13-16 (11)18.50+4.558.40
4Bjørn ReinhartsenH 50- (9)21.07+3.239.43
4Una Glende JansonD 17- (18)21.08+5.189.41
4Tuva HepburnD13-16 (7)28.14+9.1013.00
4Fredrik Eye FæravaagH12 (8)41.08+20.5418.57
5Odd-Anton HermansenH13-16 (11)24.57+11.0211.29
5Benjamin VingerhagenH12 (8)42.39+22.2519.39
6Fred-Arne SivertsenH 17- (19)16.37+3.317.39
6Per LarsenH 50- (9)24.22+6.3811.13
6Sander Vaksvik SkaareH13-16 (11)25.03+11.0811.32
6Julie BergersenD13-16 (7)30.11+11.0713.54
7Inger ReinhartsenD 17- (18)23.05+7.1510.35
7Sigmund BergH 60- (17)26.35+8.1512.15
8Atle SolheimH 60- (17)27.09+8.4912.30
8Andrea Vild JødalD 17- (18)24.39+8.4911.18
8Lars ThistedH13-16 (11)32.00+18.0514.44
9Målfrid KonstD 17- (18)25.03+9.1311.29
10Vetle Elias LynnebakkenH 17- (19)18.20+5.148.26
12Rune SkogerbøH 17- (19)18.45+5.398.38
14Mette HeddelandD 17- (18)31.26+15.3614.25
15Gaute FriestadH 17- (19)20.29+7.239.26
17Tim Langø BergH 17- (19)20.53+7.479.37
18Roar MyhreH 17- (19)21.30+8.249.54
0Gro BørteD 17- (18)diskvalifisert
0Trygve Børte NomelandH12 (8)diskvalifisert
0Bernhard BøckmanH13-16 (11)diskvalifisert
0Sander LindevikH13-16 (11)diskvalifisert
0Silje KregnesD13-16 (7)diskvalifisert

Nikkelverket BIL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ulrik ThistedH-bedr (10)16.077.23
4Harald EikH-bedr (10)19.43+3.369.02
5Oluf BøckmanH-bedr (10)19.55+3.489.08
6Kai JohansenH-bedr (10)20.24+4.179.21
7Nils Gunnar GjelstenH-bedr (10)20.35+4.289.26

Oddersjaa SSK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadD 60- (5)28.0812.50
1Sigrid EkelandD13-16 (7)19.048.47
1Unni Drangsholt MyhreD 50- (5)21.189.48
1Erlend Odd BergeH-16N (8)11.439.04
1Linne AuslandD-16N (8)16.0512.28
2Ingrid Marie EkelandD-16N (8)22.36+6.3117.31
3Per W. TorgersenH 60- (17)20.57+2.379.39
3Thea Kambestad OlsenD-16N (8)22.50+6.4517.42
4Brit I. DanielsenD 50- (5)30.28+9.1014.02
4Geir AuslandH 17- (19)14.52+1.466.51
4Anneli Aasemoen AardalD-16N (8)22.58+6.5317.48
5Ingrid Meling SpikkelandD13-16 (7)29.44+10.4013.42
5Arild JørgensenH 60- (17)24.18+5.5811.11
6Dagfinn HaarrH 60- (17)24.21+6.0111.13
6Simon Beckmann KristiansenH-16N (8)27.43+16.0021.29
7Ole Gunnar Lund JensenH13-16 (11)26.15+12.2012.05
9Eirik Sundby HålandH 17- (19)17.42+4.368.09
11Anne Marie EkelandD 17- (18)27.46+11.5612.44
17Johanne AuslandD 17- (18)42.08+26.1819.19
19Isak Aasemoen AardalH 17- (19)32.53+19.4715.09
0Andreas Odd BergeH-16N (8)diskvalifisert
0Frank Glad BalchenH 60- (17)diskvalifisert

OK Sør

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre Fidje AndersenH12 (8)20.149.19
1Silje Refsnes CowardD17N (1)13.2910.27
2Stein CowardH 60- (17)20.26+2.069.24
2Magnus Hennig LundeH-16N (8)18.19+6.3614.11
4Jostein KorsvikH 60- (17)22.35+4.1510.24
4Gudveig JørundlandD 60- (5)49.45+21.3722.43
5Robert CowardH 50- (9)22.40+4.5610.26
5Fredrik IglebækH-16N (8)25.18+13.3519.36
5Emma IglebækD-16N (8)26.45+10.4020.44
6Heidi Fidje AndersenD 17- (18)22.48+6.5810.27
6Mari-Lise Tungland OmdalD-16N (8)26.50+10.4520.48
7Stein-Erik ScheieH 17- (19)17.13+4.077.56
7Terje WoldH 50- (9)26.00+8.1611.58
7Kaja Kristine RønstadD-16N (8)36.00+19.5527.54
8Eirik SmithsenH 17- (19)17.30+4.248.03
8Terje UlebergH 50- (9)33.45+16.0115.33
9Erlend Fidje AndersenH13-16 (11)46.39+32.4421.29
9Kåre JacobsenH 60- (17)27.39+9.1912.44
10Gro EideD 17- (18)25.40+9.5011.46
12Bjørn GulbrandsenH 60- (17)29.43+11.2313.41
12Mari CowardD 17- (18)29.02+13.1213.19
13Espen CowardH 17- (19)20.04+6.589.14
14Morten CowardH 17- (19)20.16+7.109.20
14Bjørn A. SchouH 60- (17)33.26+15.0615.24
15Bjørg AadnevikD 17- (18)32.24+16.3414.51
15Einar JørundlandH 60- (17)42.59+24.3919.48
0Chris Ruben ErfjordH12 (8)diskvalifisert
0Isa Bønnhoff UclerH12 (8)diskvalifisert
0Ane Aadnevik-LohneD-16N (8)diskvalifisert
0Mari Kristin ErfjordD12 (3)diskvalifisert

Puzzlepart

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Thorbjørn VærpH-bedr (10)17.55+1.488.13

Rambøll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kirsten SalthaugD 60- (5)31.00+2.5214.09
0Sigmund SalthaugH 60- (17)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollH 60- (17)18.208.26
3Signe HeivollD 60- (5)34.05+5.5715.33
3Kristen RibeH 50- (9)20.44+3.009.33
5Anne Karin RibeD 50- (5)31.42+10.2414.36
5Ane RibeD 17- (18)22.17+6.2710.13
5Ståle ThortveitH 17- (19)16.13+3.077.28
7Herman NodelandH-16N (8)40.14+28.3131.11
0Else-Margrethe BredlandD 60- (5)diskvalifisert

Torridal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin MestadD13-16 (7)25.50+6.4611.54
11Knut AurebekkH 17- (19)18.43+5.378.37
13Andrea DrangsholtD 17- (18)30.51+15.0114.09

Turun Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Pasi LehtonenH 17- (19)20.49+7.439.35

VA Vegvesen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jon Terje EkelandH-bedr (10)18.24+2.178.26
9Jo Vegard AardalH-bedr (10)29.47+13.4013.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor