Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 19 mai 2015

D 17-

1 790 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL17.459.54
2Ida AurebekkTorridal IL18.59+1.1410.36
3Una Glende JansonKristiansand OK21.35+3.5012.03
4Benedicte BeckmannOddersjaa SSK21.38+3.5312.05
5Hege Hennig LundeOK Sør22.42+4.5712.40
6Silje BøenKristiansand OK22.49+5.0412.44
7Christina WhiteSøgne og Songdalen OK22.55+5.1012.48
8Ane RibeSøgne og Songdalen OK22.56+5.1112.48
9Heidi Fidje AndersenOK Sør23.40+5.5513.13
10Gro EideOK Sør23.43+5.5813.14
11Andrea DrangsholtTorridal IL24.21+6.3613.36
12Aud Sørbø AuslandOddersjaa SSK25.43+7.5814.22
13Mette HeddelandKristiansand OK27.32+9.4715.22
14Gro BørteKristiansand OK30.32+12.4717.03
15Anne Marie EkelandOddersjaa SSK34.03+16.1819.01
0Inger Johanne ChristiansenOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Andrea Vild JødalKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

1 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit I. DanielsenOddersjaa SSK27.4515.30
2Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK28.31+0.4615.55
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen28.36+0.5115.58
4Unni Drangsholt MyhreOddersjaa SSK29.09+1.2416.17
0Ragnhild HaldKristiansand OKdiskvalifisert

D 60-

1 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK24.2313.37
2Kirsten SalthaugRambøll33.10+8.4718.31
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK36.20+11.5720.17
4Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK39.23+15.0022.00

H 17-

1 790 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Martens SvensenKristiansand OK13.467.41
2Gaute FriestadKristiansand OK14.39+0.538.11
3Morten JørgensenKristiansand OK14.53+1.078.18
4Torkel ReinhartsenKristiansand OK15.21+1.358.34
5Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK15.44+1.588.47
6Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK15.47+2.018.49
7Vegard MyhreKristiansand OK16.26+2.409.10
8Ole KostølKristiansand OK16.43+2.579.20
9Stein-Erik ScheieOK Sør17.05+3.199.32
10Geir AuslandOddersjaa SSK17.21+3.359.41
11Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK18.34+4.4810.22
12Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK19.30+5.4410.53
13Asbjørn BygglandHøydalsmo IL20.03+6.1711.12
14Knut AurebekkTorridal IL20.06+6.2011.13
15Morten CowardOK Sør20.26+6.4011.24
16Espen CowardOK Sør20.37+6.5111.31
17Roar MyhreKristiansand OK20.42+6.5611.33
18Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK21.01+7.1511.44
19Tim Langø BergKristiansand OK21.52+8.0612.12
20Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering22.48+9.0212.44
21Jonas NilsenNOTEAM25.46+12.0014.23
0Fred-Arne SivertsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

1 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK17.189.39
2Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK20.33+3.1511.28
3Robert CowardOK Sør21.13+3.5511.51
4Bjørn ReinhartsenKristiansand OK21.18+4.0011.53
5Øyvind TorgersenKristiansand OK21.32+4.1412.01
6Per LarsenKristiansand OK24.23+7.0513.37
7Hans Sommerfelt HelleOK Sør27.33+10.1515.23
8Bjørn A FriestadKristiansand OK29.33+12.1516.30
9Terje UlebergOK Sør30.35+13.1717.05

H 60-

1 790 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per W. TorgersenOddersjaa SSK18.2510.17
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK20.19+1.5411.21
3Stein CowardOK Sør20.26+2.0111.24
4Jostein KorsvikOK Sør21.28+3.0311.59
5Frank Glad BalchenOddersjaa SSK22.15+3.5012.25
6Dagfinn HaarrOddersjaa SSK23.37+5.1213.11
7Jan Tore JørgensenOK Sør23.38+5.1313.12
8Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen24.33+6.0813.42
9Arild JørgensenOddersjaa SSK25.26+7.0114.12
10Atle SolheimKristiansand OK26.41+8.1614.54
11Kåre JacobsenOK Sør27.14+8.4915.12
12Sigmund SalthaugRambøll27.36+9.1115.25
13Erik HodneOddersjaa SSK28.40+10.1516.00
14Audun KjøstvedtIL Høvdingen29.11+10.4616.18
15Halvard VesterhusIL Høvdingen29.42+11.1716.35
16Bjørn GulbrandsenOK Sør30.17+11.5216.55

H-16N

1 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Odd BergeOddersjaa SSK12.447.54
2Fabian JohannessenKristiansand OK19.16+6.3211.58
3Benjamin KivleOK Sør20.37+7.5312.48
4Lars KostølKristiansand OK23.49+11.0514.47
5Fredrik IglebækOK Sør24.04+11.2014.56
6Magnus Hennig LundeOK Sør30.46+18.0219.06
7Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK36.12+23.2822.29
8Magnus NodelandSøgne og Songdalen OK49.21+36.3730.39
9Herman NodelandSøgne og Songdalen OK49.34+36.5030.47

H12

1 790 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK22.3612.37
2Chris Ruben ErfjordOK Sør29.45+7.0916.37
3Isa Bønnhoff UclerOK Sør30.09+7.3316.50
4Benjamin VingerhagenKristiansand OK33.46+11.1018.51
5Sindre Fidje AndersenOK Sør34.25+11.4919.13
6Christoffer RosenbergKristiansand OK35.40+13.0419.55
7Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK35.45+13.0919.58
0Fredrik Eye FæravaagKristiansand OKdiskvalifisert

H13-16

1 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian PyttenKristiansand OK16.279.11
2Marius AurebekkKristiansand OK16.28+0.019.11
3Einar EkelandOddersjaa SSK16.33+0.069.14
4David RundeKristiansand OK16.46+0.199.22
5Jonas MyhreKristiansand OK21.58+5.3112.16
6Odd-Anton HermansenKristiansand OK22.05+5.3812.20
7Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK23.52+7.2513.20
8Erlend Fidje AndersenOK Sør32.21+15.5418.04
0Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-bedr

1 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik ThistedNikkelverket BIL17.059.32
2Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL18.45+1.4010.28
3Oluf BøckmanNikkelverket BIL19.05+2.0010.39
4Thorbjørn VærpPuzzlepart19.29+2.2410.53
5Bjarne FærestrandBroadnet20.26+3.2111.24
6Reidar SæstadDNB21.29+4.2412.00
7Jo Vegard AardalVA Vegvesen22.32+5.2712.35
0Jon Terje EkelandVA Vegvesendiskvalifisert
0Steinar R BergeNikkelverket BILdiskvalifisert

D-16N

1 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL14.489.11
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK17.36+2.4810.55
3Elisabet KivleOK Sør20.38+5.5012.48
4Anneli Aasemoen AardalOddersjaa SSK22.40+7.5214.04
5Hanne TønnesenOK Sør24.06+9.1814.58
6Mari-Lise Tungland OmdalOK Sør26.23+11.3516.23
7Emma IglebækOK Sør26.43+11.5516.35
8Ane Aadnevik-LohneOK Sør34.37+19.4921.30
9Kaja Kristine RønstadOK Sør34.45+19.5721.35
10Marte LynneKristiansand OK39.35+24.4724.35

D12

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StødleKristiansand OK27.5915.37
2Maria KostølKristiansand OK33.02+5.0318.27

D13-16

1 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK26.1114.37
2Christiane BøckmanKristiansand OK26.31+0.2014.48
3Inga StødleKristiansand OK27.29+1.1815.21
4Sanna Aurora SandellKristiansand OK27.46+1.3515.30
5Julianne Zahl-OlsenKristiansand OK29.15+3.0416.20
6Julie BergersenKristiansand OK29.37+3.2616.32
7Kristin MestadTorridal IL30.54+4.4317.15
8Tuva HepburnKristiansand OK32.08+5.5717.57
0Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert

D17N

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Refsnes CowardOK Sør14.298.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor