Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 mai 2015

D 17-

1 770 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL19.3111.01
2Åse Reidun KregnesKristiansand OK20.10+0.3911.23
3Ida AurebekkTorridal IL22.20+2.4912.37
4Silje BøenKristiansand OK23.00+3.2912.59
5Andrea DrangsholtTorridal IL23.11+3.4013.05
6Kristin D. AuslandOddersjaa SSK23.15+3.4413.08
7Una Glende JansonKristiansand OK24.27+4.5613.48
8Hege Hennig LundeOK Sør24.37+5.0613.54
9Benedicte BeckmannOddersjaa SSK24.55+5.2414.04
10Aud Sørbø AuslandOddersjaa SSK25.03+5.3214.09
11Heidi Fidje AndersenOK Sør26.38+7.0715.02
12Gro BørteKristiansand OK27.31+8.0015.32
13Andrea Vild JødalKristiansand OK27.41+8.1015.38
14Gro EideOK Sør28.43+9.1216.13
15Inger ReinhartsenKristiansand OK30.37+11.0617.17
16Helle HodneOddersjaa SSK31.33+12.0217.49
17Mari CowardOK Sør34.26+14.5519.27
18Ane RibeSøgne og Songdalen OK39.32+20.0122.20
0Anne Marie EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 50-

1 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK25.1314.14
2Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen30.17+5.0417.06
3Unni Drangsholt MyhreOddersjaa SSK32.07+6.5418.08
4Brit DanielsenOddersjaa SSK32.09+6.5618.09
5Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK39.01+13.4822.02

D 60-

1 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK25.2014.18
2Kirsten SalthaugRambøll35.47+10.2720.12
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK36.17+10.5720.29
4Solveig SchouOK Sør37.07+11.4720.58

H 17-

1 770 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK13.147.28
2Stig DalsørenKristiansand OK14.13+0.598.01
3Ståle GjelstenKristiansand OK14.21+1.078.06
4Jostein MoeTorridal IL15.09+1.558.33
5Geir AuslandOddersjaa SSK15.48+2.348.55
6Vegard MyhreKristiansand OK16.01+2.479.02
7Jarle AuslandOddersjaa SSK16.21+3.079.14
8Stein-Erik ScheieOK Sør17.23+4.099.49
9Fred-Arne SivertsenKristiansand OK17.24+4.109.49
10Henrik UpsalKristiansand OK17.26+4.129.50
11Øystein HålandKristiansand OK17.45+4.3110.01
12Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK18.06+4.5210.13
13Eirik SmithsenOK Sør20.32+7.1811.36
14Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK22.10+8.5612.31
15Rune SkogerbøKristiansand OK22.16+9.0212.34
16Espen CowardOK Sør22.57+9.4312.57
17Roar MyhreKristiansand OK23.20+10.0613.10
18Tim Langø BergKristiansand OK23.34+10.2013.18
19Morten CowardOK Sør23.36+10.2213.20
20Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK25.03+11.4914.09
0Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Knut AurebekkTorridal ILdiskvalifisert

H 50-

1 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK18.4110.33
2Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK19.19+0.3810.54
3Øyvind TorgersenKristiansand OK20.36+1.5511.38
4Jan BlandkjennKristiansand OK21.58+3.1712.24
5Robert CowardOK Sør22.26+3.4512.40
6Bjørn ReinhartsenKristiansand OK22.57+4.1612.57
7Frank-Werner Unsgaard3B BIL26.26+7.4514.56
8Terje WoldOK Sør29.10+10.2916.28
0Terje UlebergOK Sørdiskvalifisert
0Hans HelleOK Sørdiskvalifisert

H 60-

1 770 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK19.2010.55
2Per W. TorgersenOddersjaa SSK21.21+2.0112.03
3Stein CowardOK Sør21.54+2.3412.22
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK22.10+2.5012.31
5Jostein KorsvikOK Sør26.29+7.0914.57
6Arild JørgensenOddersjaa SSK26.58+7.3815.14
7Dagfinn HaarrOddersjaa SSK28.15+8.5515.57
8Bjørn GulbrandsenOK Sør28.47+9.2716.15
9Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen29.07+9.4716.27
10Sigmund BergKristiansand OK31.12+11.5217.37
11Bjørn A. SchouOK Sør32.38+13.1818.26
12Erik HodneOddersjaa SSK34.55+15.3519.43
13Halvard VesterhusIL Høvdingen35.02+15.4219.47
0Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert
0Sigmund SalthaugRambølldiskvalifisert
0Kåre JacobsenOK Sørdiskvalifisert

H-16N

1 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Odd BergeOddersjaa SSK12.5310.13
2Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK17.06+4.1313.34
3Fredrik IglebækOK Sør18.04+5.1114.20
4Lars KostølKristiansand OK19.09+6.1615.11
5Fabian JohannessenKristiansand OK21.44+8.5117.14
6Magnus Hennig LundeOK Sør25.51+12.5820.30

H12

1 770 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Fidje AndersenOK Sør24.3713.54
2Brage TakleKristiansand OK27.15+2.3815.23
3Chris Ruben ErfjordOK Sør27.23+2.4615.28
4Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK31.39+7.0217.52
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK32.31+7.5418.22
6Fredrik Eye FæravaagKristiansand OK33.29+8.5218.55
7Benjamin VingerhagenKristiansand OK41.21+16.4423.21
0Isa Bønnhoff UclerOK Sørdiskvalifisert

H13-16

1 770 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK14.548.25
2David RundeKristiansand OK17.42+2.4810.00
3Jonas MyhreKristiansand OK17.45+2.5110.01
4Odd-Anton HermansenKristiansand OK21.37+6.4312.12
5Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK23.10+8.1613.05
6Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK23.37+8.4313.20
7Erlend Fidje AndersenOK Sør30.00+15.0616.56
8Bernhard BøckmanKristiansand OK37.42+22.4821.17

H-bedr

1 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik ThistedNikkelverket BIL19.1310.51
2Tor LohneRambøll20.29+1.1611.34
3Harald EikNikkelverket BIL21.08+1.5511.56
4Bjarne FærestrandBroadnet21.23+2.1012.04
4Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL21.23+2.1012.04
6Reidar SæstadDNB22.07+2.5412.29
7Oluf BøckmanNikkelverket BIL22.38+3.2512.47
8Jon Terje EkelandVA Vegvesen23.10+3.5713.05
9Thorbjørn VærpPuzzlepart23.22+4.0913.12
10Kai JohansenNikkelverket BIL28.34+9.2116.08

D-16N

1 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kristin ErfjordOK Sør15.0411.57
2Hanne TønnesenOK Sør15.42+0.3812.27
3Emma IglebækOK Sør20.39+5.3516.23
4Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK22.13+7.0917.37
5Kaja Kristine RønstadOK Sør24.29+9.2519.25
6Ane Aadnevik-LohneOK Sør24.40+9.3619.34
7Pernille DyrdalKristiansand OK26.36+11.3221.06

D12

1 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StødleKristiansand OK38.2821.43
0Maria KostølKristiansand OKdiskvalifisert

D13-16

1 770 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK20.4011.40
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK23.44+3.0413.24
3Kristin MestadTorridal IL28.44+8.0416.14
4Silje KregnesKristiansand OK29.35+8.5516.42
5Sanna SandellKristiansand OK31.58+11.1818.03
6Tuva HepburnKristiansand OK32.37+11.5718.25
7Inga StødleKristiansand OK32.47+12.0718.31
8Julie BergersenKristiansand OK37.03+16.2320.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor