Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 4 - Arlia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 4 - Arlia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 26 mai 2015

N- løype (1,5km)

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maria Kristine AasBodø og Omegn IF Orientering23.35
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering42.16
Fillip BybergUkjent48.19
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering17.53
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering17.09
Elias KarlsenBodø og Omegn IF Orientering14.49
Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering17.33
Knut KaskiOkänd21.51
Isak LøkåsBodø og Omegn IF Orientering32.03
Rebekka MathisenBodø og Omegn IF Orientering23.40
Endre Wikevann NormannTverlandet IL23.45
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering17.37
Erika Leiråmo RekkedalUkjent49.56
Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering39.56
Melissa Steen-ØinesBodø og Omegn IF Orientering20.31
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering17.07
Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering15.43
Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orientering15.56
Sigurd TangstadBodø og Omegn IF Orientering32.17
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering13.13
Joachim ValbergUkjent17.14
Benjamin August VikenTverlandet IL12.24

C-Løype (2 km)

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering22.1111.05
2Audun Johannes SætermoBodø og Omegn IF Orientering28.37+6.2614.18
2Cato SætermoBodø og Omegn IF Orientering28.37+6.2614.18
4Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering42.58+20.4721.29
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

B-løype (3 km)

2 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KureBodø og Omegn IF Orientering33.2111.54
2Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering36.51+3.3013.09
3Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering38.50+5.2913.52
4Richard KringhaugValnesfjord IL39.21+6.0014.03
5Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering40.54+7.3314.36
6Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering42.10+8.4915.03
7Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering43.14+9.5315.26
8Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering43.37+10.1615.34
9Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering45.06+11.4516.06
10Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering49.13+15.5217.34
11Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.06.48+33.2723.51
12Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.07.14+33.5324.00
13Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering1.09.25+36.0424.47
14Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.36.06+1.02.4534.19
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

3 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering41.05+8.2710.48
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering43.11+10.3311.21
3Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering44.58+12.2011.50
4Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering46.04+13.2612.07
5Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering48.14+15.3612.41
6Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering49.03+16.2512.54
6Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering49.03+16.2512.54
8John NjargaUkjent50.42+18.0413.20
9Lotte Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering54.12+21.3414.15
10Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering54.18+21.4014.17
11Anita EriksenBodø og Omegn IF Orientering55.18+22.4014.33
12Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering55.59+23.2114.43
13Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering56.18+23.4014.48
14Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering59.07+26.2915.33
15Unni SkålsvikUkjent59.17+26.3915.36
16Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering59.31+26.5315.39
17Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.03.53+31.1516.48
18Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.05.25+32.4717.12
19Jon Sivert ValleBodø og Omegn IF Orientering1.20.00+47.2221.03
20Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.26.20+53.4222.43
21Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.39.47+1.07.0926.15
Kjetil JordbruValnesfjord ILbrutt
Tormod SkålsvikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

5 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering51.258.51
2Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering52.35+1.109.03
3Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering1.00.00+8.3510.20
4Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.03.12+11.4710.53
5Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1.14.15+22.5012.48
Amund KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor