Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: tirsdag 16 juni 2015

D -10

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering23.3313.56
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering32.01+8.2818.56
3Thea Rose-BrynIK Grane Arendal Orientering51.42+28.0930.35
4Tiril Øyrås NordbyIK Grane Arendal Orientering53.59+30.2631.56

D 11-12

1 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering23.2613.14
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering39.31+16.0522.19
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40.36+17.1022.56

D 17-

3 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38.1511.09
2Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering42.56+4.4112.31

H -10

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering33.3019.49
2Dag Dalby JensenIK Grane Arendal Orientering39.04+5.3423.06
3Oskar B. ArcherIK Grane Arendal Orientering39.34+6.0423.24
4Lukas Klubbenes WeibyIK Grane Arendal Orientering51.40+18.1030.34

H 11-12N

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin DaslerIK Grane Arendal Orientering31.3818.43
2Richards GothardsonsIK Grane Arendal Orientering1.06.02+34.2439.04

H 17-

3 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering42.4012.11
2Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering43.03+0.2312.18
3Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering43.35+0.5512.27
4Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering44.49+2.0912.48
5Per Reidas SpeielerIK Grane Arendal Orientering45.10+2.3012.54
6Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering48.56+6.1613.58
7Rune PedersenIK Grane Arendal Orientering50.25+7.4514.24
8Jan Egil HageliIK Grane Arendal Orientering51.49+9.0914.48
9Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering53.14+10.3415.12
10Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering53.23+10.4315.15
11Audun BjørkenesIK Grane Arendal Orientering54.01+11.2115.26
12Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering58.20+15.4016.40
13Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering1.20.06+37.2622.53
0Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Morten BenestadIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Odd UtstumoIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Damer åpen

3 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK1.14.2421.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor