Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 3 - Maskinisten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Maskinisten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 19 mai 2015

N- løype (1,5km)

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering32.08
Filip BybergBodø og Omegn IF Orientering26.44
Adine Alværn EdvardsenOkänd56.34
Sofie Bjørkmo GundersenUkjent19.14
Frida HauglandUkjent14.50
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering25.41
Johannes HombBodø og Omegn IF Orientering18.07
Sofie Alstad KarlsenUkjent19.14
Ingrid F. KaskiOkänd12.11
Isak LøkåsBodø og Omegn IF Orientering24.03
Tuva R MarthinussenUkjent27.37
Endre Wikevann NormannTverlandet IL16.30
Morten Vasset RasmussenBodø og Omegn IF Orientering18.01
Erika Leiråmo RekkedalUkjent32.31
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering33.19
Teodor Birk SkålsvikOkänd32.46
Melissa Steen-ØinesUkjent14.42
Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering12.07
Sigurd TangstadUkjent24.03
Ingrid Sofie Mykin TorshaugUkjent19.14
Sindre ØstremBodø og Omegn IF Orientering14.12
Helene Ås ØynesUkjent19.14

C-Løype (2 km)

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering13.339.02
2Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering14.35+1.029.43
3Cato SætermoBodø og Omegn IF Orientering14.42+1.099.48
4Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering15.48+2.1510.32
5Caroline HansenUkjent18.17+4.4412.11
6Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering18.21+4.4812.14
7Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering19.20+5.4712.53
8Rebekka MathisenBodø og Omegn IF Orientering21.18+7.4514.12
9Benjamin August VikenTverlandet IL23.56+10.2315.57

B-løype (3 km)

2 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering26.399.31
2Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering32.36+5.5711.38
3Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering32.37+5.5811.38
4Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering34.17+7.3812.14
5Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering36.22+9.4312.59
6Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering37.37+10.5813.26
7Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering37.57+11.1813.33
8Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering38.02+11.2313.35
8Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering38.02+11.2313.35
10Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering39.26+12.4714.05
11Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering44.23+17.4415.51
12Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering46.20+19.4116.32
13Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering47.02+20.2316.47
14Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering51.58+25.1918.33
15Caroline HansenUkjent1.05.52+39.1323.31
Eva Lund PedersenIL Sisodiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering40.139.48
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering41.31+1.1810.07
3Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering41.48+1.3510.11
4Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering45.56+5.4311.12
5Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering46.24+6.1111.19
6Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering49.53+9.4012.10
7Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering50.02+9.4912.12
8Bjørn Are PettersenUkjent50.18+10.0512.16
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering50.19+10.0612.16
10Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering50.25+10.1212.17
11Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering50.53+10.4012.24
12Lars Fredrik MartinusenUkjent52.25+12.1212.47
13Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering54.12+13.5913.13
14Kjetil JordbruValnesfjord IL54.54+14.4113.23
15Erling PedersenIL Siso55.28+15.1513.31
16Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering56.30+16.1713.46
17Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering57.43+17.3014.04
18Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.03.20+23.0715.26
19Asbjørn PedersenIL Siso1.05.29+25.1615.58
20Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.06.02+25.4916.06
21Jon Sivert ValleBodø og Omegn IF Orientering1.07.39+27.2616.30
22Irene Mathilde SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.09.31+29.1816.57
23Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.28.00+47.4721.27
Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

6 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering53.038.25
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering55.29+2.268.48
3Aviaja KleistBodø og Omegn IF Orientering57.23+4.209.06
4Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering59.53+6.509.30
5Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.00.52+7.499.39
6Amund Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering1.04.43+11.4010.16
7Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.08.25+15.2210.51
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.08.47+15.4410.55
9Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.16.11+23.0812.05
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor