Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 2 - Rønvikfjellet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Rønvikfjellet
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 12 mai 2015

N- løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering22.47
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering12.47
Isak LøkåsBodø og Omegn IF Orientering18.42
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering17.35
Melissa Steen-ØinesUkjent19.34
Sigurd TangstadUkjent18.42
Beatrice ValenUkjent47.00
Maja ValenUkjent1.14.11

C-Løype (2 km)

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering26.1113.46
2Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering31.38+5.2716.38
3Andreas AasenBodø og Omegn IF Orientering37.04+10.5319.30
4Kåre RingstadBodø og Omegn IF Orientering45.05+18.5423.43
5Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering47.01+20.5024.44
5Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering47.01+20.5024.44
7Isabelle ValenUkjent1.44.35+1.18.2455.02

B-løype (3 km)

2 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering45.0315.32
2Anders KureBodø og Omegn IF Orientering45.31+0.2815.41
3Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering49.32+4.2917.04
4Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering50.18+5.1517.20
5Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering52.09+7.0617.58
6Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering54.12+9.0918.41
7Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering54.22+9.1918.44
8Ingvill BergBodø og Omegn IF Orientering57.30+12.2719.49
9Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering58.01+12.5820.00
10Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering58.21+13.1820.07
11Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering58.30+13.2720.10
12Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.04.24+19.2122.12
13Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering1.06.15+21.1222.50
14Regula HøsliBodø og Omegn IF Orientering1.07.14+22.1123.11
15Susanne FløttkjærUkjent1.17.33+32.3026.44
16Mia HeggstadUkjent1.17.48+32.4526.49
Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Richard KringhaugValnesfjord ILdiskvalifisert
Alexandra ValenUkjentdiskvalifisert
Sondre NorheimUkjentdiskvalifisert
Elias SundsfjordUkjentdiskvalifisert
Caroline HansenUkjentbrutt
Svein ValleBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

4 200 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering38.299.09
2Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering46.10+7.4110.59
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering47.53+9.2411.24
4Håvard BergTverlandet IL54.05+15.3612.52
5Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering54.27+15.5812.57
6Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering54.33+16.0412.59
7Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering55.33+17.0413.13
8Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering59.11+20.4214.05
9Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering59.20+20.5114.07
10Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.00.13+21.4414.20
11Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1.03.00+24.3115.00
12Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.03.29+25.0015.06
13Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.03.38+25.0915.09
14Amund Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering1.05.24+26.5515.34
15Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.10.49+32.2016.51
16Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering1.11.49+33.2017.05
17Lotte Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering1.12.57+34.2817.22
18Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.13.24+34.5517.28
19Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering1.16.38+38.0918.14
20Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.19.13+40.4418.51
21Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.22.35+44.0619.39
22Harald ValenUkjent1.22.41+44.1219.41
23Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.24.37+46.0820.08
24Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering1.37.06+58.3723.07
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Bjørn GodalBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Jon Sivert ValleBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor