Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kvernbit IL
Dato: mandag 25 mai 2015

H17- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra40.38
2Ståle LeirenHordvik40.39+0.01
3Andre CorneliussenKvernbit IL41.19+0.41
4Per Ove OppedalHordvik48.45+8.07
5Åge NesseBergens TF49.36+8.58
6Ole Andre SkageKvernbit IL1.00.46+20.08

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein BøeFana IL44.27
2Tore Svein NeseAskøy OL49.10+4.43
3Øivind EikefetGeolog AS1.00.48+16.21

D17- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sissel UtkilenNoTeam1.21.34

H17- Minilang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Andre SinesIL Alvidra39.50
2Ole KjekaIL Alvidra48.35+8.45
3Tobias DyngelandKnarvik IL49.14+9.24
4Aslak HordvikHordvik1.01.12+21.22

H50- Minilang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra34.53
2Knut E DyngelandKnarvik IL38.57+4.04
3Kjell-Rune StandalKvernbit IL45.54+11.01
4Thore AndersenKnarvik IL55.25+20.32
5Ove HoplandHordvik1.01.03+26.10
6Harald KrugerIL Alvidra1.06.52+31.59
7Robert MjøsManger1.11.31+36.38

H13-16 Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Ola StandalNoTeam45.45
2Kollbjørn KjekaIL Alvidra1.03.23+17.38

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra48.33

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL34.51

H-10 Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus HaukelandNoTeam42.39
2Magnus Langeland JohansenIL Alvidra42.52+0.13
3Vegard BrunborgIL Alvidra1.05.35+22.56

D17- Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Beate BøeFana IL29.55
2Hilde Langeland JohansenIL Alvidra42.41+12.46
3Linda FongaardIL Alvidra1.05.24+35.29
4Birgit HøyvikIL Alvidra1.05.36+35.41

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wenche MedaasNoTeam37.35

D13-16 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synnøve StandalKvernbit IL49.22
Synne Eikren AmdalKvernbit ILdiskvalifisert

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma SeljelidIL Alvidra1.05.23
Hanne Eikren AmdalKvernbit ILdiskvalifisert

H17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders GodøNoTeam17.57
2Ørjan GrungHordvik33.59+16.02

H13-16 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias S NesseNoTeam29.00

H-10 Kort

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joel GodøNoTeam17.48
2Peder Kornelius OppedalNoTeam20.47+2.59
3Otto Johan OppedalHordvik21.25+3.37
4Brage HaugenNoTeam23.12+5.24
5Olav Berg LeirenHordvik23.13+5.25
6Viljar Berg LeirenHordvik24.54+7.06
7Jonas OlsenKvernbit IL26.40+8.52
8Tommy OlsenNoTeam26.52+9.04
9Kasper OlsenKvernbit IL26.55+9.07
10Morgan HeradstveitNoTeam27.57+10.09
11Martin RyssdalsnesHordvik34.32+16.44
12Ola RyssdalsnesHordvik35.12+17.24
13Trym CorneliussenNoTeam38.05+20.17
13Samuel EvjenNoTeam38.05+20.17

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wenche SæterbøNoTeam27.02
2Elisabeth HeradstveitIL Alvidra27.31+0.29

D13-16 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sunniva Vangen RobberstadKvernbit IL29.03

D-10 Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hennie GodøNoTeam17.48
1Dorthea GodøNoTeam17.48
1Olivia GodøNoTeam17.48
4Josefine OppedalNoTeam20.03+2.15
5Ida Eide SørvikHordvik30.21+12.33
5Line E. SørvikHordvik30.21+12.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor