Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: lørdag 6 juni 2015

N-åpen

760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12.00.0015.47.22
Eline Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12.00.0015.47.22
Pia FurøySørreisa OL12.00.0015.47.22
Susanne FurøySørreisa OL12.00.0015.47.22
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø12.00.0015.47.22
Håkon StangnesOK Silsand12.00.0015.47.22
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL12.00.0015.47.22

D -10

990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Friederike BieSørreisa OL12.4512.52
Lise MarcussenSørreisa OL21.0721.19

D 11-12

1 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.039.21
2Hanne MarcussenSørreisa OL12.26+1.2310.32
3Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL12.39+1.3610.43
4Nanna Agersborg MoanSørreisa OL22.34+11.3119.07

D 13-14

1 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø35.4318.18
2Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL43.13+7.3022.09
3Anna Jacobsen-GaskiBardu IL54.06+18.2327.44

D 15-16

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø28.0111.17
2Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL46.02+18.0118.33
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø50.58+22.5720.33
4Ida UrsetIL BUL-Tromsø53.45+25.4421.40

D 17-20

2 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø53.5618.47

D 21-

3 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø46.5413.12
2Torun AnkjellNordreisa IL48.38+1.4413.41
3Ingvild Blomseth HelgesenSørreisa OL49.57+3.0314.04
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø50.20+3.2614.10
5Margrete GaskiBardu IL52.27+5.3314.46

D 35-

2 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø1.46.3237.07

D 45-

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Charlotte NordmoMellembygd OL37.4815.14
2Lill-Grete BieSørreisa OL46.04+8.1618.34

D 55-

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø24.1012.23

D 65-

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åse FlydalIL BUL-Tromsø33.2717.09
2Anne-Marie PedersenBjerkvik IF43.30+10.0322.18

H 11-12

1 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø7.406.29
2Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL9.53+2.138.22

H 13-14

1 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard StangnesOK Silsand28.5714.50
2Ferdinand BieSørreisa OL31.12+2.1516.00
3Jesper LundinIL BUL-Tromsø48.10+19.1324.42

H 15-16

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling StangnesOK Silsand29.4511.59
2Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø31.50+2.0512.50

H 17-C

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø32.5316.51
2Vegard StakkevoldSørreisa OL42.54+10.0122.00

H 17-20

3 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL36.1010.11
2Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL38.40+2.3010.53
3Maximilian BieSørreisa OL46.46+10.3613.10
4Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø56.37+20.2715.56

H 21-

4 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø29.056.48
2Rasmus Rørholt TheisenNTNUI29.42+0.376.57
3Håvard Krey HansenOK Silsand32.13+3.087.32
4Børge HarveyIL BUL-Tromsø35.11+6.068.14
5Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø35.24+6.198.17
6Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø37.25+8.208.45
7Odd-Ivan LorentsenOK Silsand39.15+10.109.11
8Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL39.59+10.549.21

H 35-

3 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BratlieIL BUL-Tromsø44.2712.31
0Mats LundinIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 45-

2 870 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne EngstadIL BUL-Tromsø25.168.48
2Svein Harald HansenOK Silsand25.53+0.379.01
3Jonny I HansenIL BUL-Tromsø27.15+1.599.29
3Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL27.15+1.599.29
5Atle IversenIL BUL-Tromsø27.38+2.229.37
6Bengt HaugenIL BUL-Tromsø28.43+3.2710.00
7Håkon BrynjulfsenOK Silsand29.41+4.2510.20
8Hans-Martin VaengSørreisa OL30.23+5.0710.35
9Morten BieSørreisa OL31.04+5.4810.49
10Arild IngdalMellembygd OL31.07+5.5110.50
11Axel Juell TheisenMellembygd OL36.01+10.4512.32
12Roar JørgensenSørreisa OL36.56+11.4012.52
13Ingemar EriksenMålselv IL39.50+14.3413.52
14Jon Helge VaengSørreisa OL39.54+14.3813.54

H 65-

2 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgaut LøkseSørreisa OL36.0314.32
2Gunnar KvaalStorsteinnes IL36.51+0.4814.51
3Roar FlydalIL BUL-Tromsø40.41+4.3816.24
4Knut EngstadIL BUL-Tromsø43.31+7.2817.32
5Jan LøvlundNordreisa IL56.05+20.0222.36

H 75-

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerhard BrandseggIL Kampen55.2028.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor