Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Onsdagskarusellen H8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Onsdagskarusellen H8
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 7 oktober 2015

N

1 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sereina SnerthammerOddersjaa SSK34.3921.31
2Maria TørumOddersjaa SSK34.52+0.1321.39
0Malia KindOddersjaa SSKdiskvalifisert

C

1 680 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK18.0510.45
2Tony HalsallOtra IL18.06+0.0110.46
3Eirik HodnemyrIL Vindbjart24.38+6.3314.39
4Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart24.51+6.4614.47
5Hanne HermansenKristiansand OK29.35+11.3017.36
6Solveig SchouOK Sør30.03+11.5817.53
7Håkon Smith EideVindbjart34.31+16.2620.32
8Svein EideVindbjart34.47+16.4220.42
9I.Lise JensenOddersjaa SSK35.24+17.1921.04
0Odd JakobsenKristiansand OKdiskvalifisert

B

3 210 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Odd BergeOddersjaa SSK33.1410.21
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK33.21+0.0710.23
3Morten CowardOK Sør33.23+0.0910.23
4Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK33.24+0.1010.24
5Linn Carina DalandKristiansand OK36.21+3.0711.19
6Arild JørgensenOddersjaa SSK36.42+3.2811.25
7Jo Vegard AardalOddersjaa SSK37.31+4.1711.41
8Sanna Aurora SandellKristiansand OK41.40+8.2612.58
9Trygve HålandOddersjaa SSK42.20+9.0613.11
10Mette HeddelandKristiansand OK44.38+11.2413.54
11Bjørn A. SchouOK Sør46.18+13.0414.25
12Tuva HepburnKristiansand OK47.36+14.2214.49
13Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK47.37+14.2314.50
14Anne Marie EkelandOddersjaa SSK48.31+15.1715.06
15Eiliv Bjarne LønningenOtra IL51.06+17.5215.55
16Audun KjøstvedtIL Høvdingen52.36+19.2216.23
17Halvard VesterhusIL Høvdingen53.32+20.1816.40
0Ingunn GåsværTorridal ILdiskvalifisert
0Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
0Lise PettersenTorridal ILdiskvalifisert
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKikke startet

A-kort

3 660 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten JørgensenKristiansand OK27.057.23
2Marianne AndersenKonnerud IL29.53+2.488.09
3Kristian PyttenKristiansand OK32.16+5.118.48
4Asbjørn BygglandHøydalsmo IL34.31+7.269.25
5Odd-Anton HermansenKristiansand OK36.14+9.099.53
6Rune TobiassenKristiansand OK36.21+9.169.55
7Helge HodnemyrIL Vindbjart36.27+9.229.57
8Eirik BalchenOddersjaa SSK38.42+11.3710.34
9Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering38.48+11.4310.36
10Henrik Svaland AasKristiansand OK39.03+11.5810.40
11Rune SkogerbøKristiansand OK39.28+12.2310.46
12Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK39.38+12.3310.49
13Roar MyhreKristiansand OK39.46+12.4110.51
14Pål RundeKristiansand OK40.20+13.1511.01
15Bjørn StormoenBirkenes IL41.07+14.0211.14
16Harald VingerhagenKristiansand OK41.55+14.5011.27
17Reidar SæstadKristiansand OK42.11+15.0611.31
18Kristen RibeSøgne og Songdalen OK43.30+16.2511.53
19Harald EikKristiansand OK44.13+17.0812.04
20Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK44.24+17.1912.07
21Inger ReinhartsenKristiansand OK44.50+17.4512.14
22Mette MestadTorridal IL45.06+18.0112.19
23Ove KjetsåOtra IL46.34+19.2912.43
24Christiane BøckmanKristiansand OK47.08+20.0312.52
25Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK48.45+21.4013.19
26Magne Reier JørgensenKristiansand OK48.52+21.4713.21
27Bente MestadTorridal IL49.01+21.5613.23
28Einar EkelandOddersjaa SSK49.41+22.3613.34
29Jon A BjørgumIL Vindbjart50.51+23.4613.53
30Gro BørteKristiansand OK1.03.56+36.5117.28
31Atle SolheimKristiansand OK1.21.07+54.0222.09
0John HansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Ingvild MulenKristiansand OKdiskvalifisert

A-lang

4 730 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle GjelstenKristiansand OK33.097.00
2Hans Gunnar OmdalKristiansand OK33.18+0.097.02
3Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett37.13+4.047.52
4Marius PyttenKristiansand OK37.15+4.067.52
5David RundeKristiansand OK38.42+5.338.10
6Sebastian DalandKristiansand OK39.13+6.048.17
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK43.10+10.019.07
8Jan BlandkjennKristiansand OK43.21+10.129.09
9Stig DalsørenKristiansand OK43.45+10.369.14
10Øyvind MikkelsenKristiansand OK44.55+11.469.29
11Jack BjørnsenKristiansand OK45.04+11.559.31
12Marius AurebekkKristiansand OK45.31+12.229.37
13Torkel ReinhartsenKristiansand OK45.40+12.319.39
14Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK46.45+13.369.53
15Eirik Martens SvensenKristiansand OK48.03+14.5410.09
16Ola SløgedalMarnardal IL49.35+16.2610.28
17Knut AurebekkTorridal IL49.42+16.3310.30
18Svein WigemyrOddersjaa SSK52.32+19.2311.06
19Sigrid EkelandOddersjaa SSK53.54+20.4511.23
20Jon Terje EkelandOddersjaa SSK54.42+21.3311.33
21Oluf BøckmanKristiansand OK55.02+21.5311.38
22Ida AurebekkTorridal IL55.25+22.1611.42
23Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK57.12+24.0312.05
24Stein CowardOK Sør58.25+25.1612.21
25Silje KregnesKristiansand OK59.14+26.0512.31
26Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK59.33+26.2412.35
27Esa ViitanenTurun Suunnistajat1.07.21+34.1214.14
0Arild KnutsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor