Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Onsdagskarusellen V1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Onsdagskarusellen V1
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 15 april 2015

A-lang

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Martens SvensenKristiansand OK41.45
2Matias Hodne HanischKristiansand OK45.29+3.44
3Mats DahlénKristiansand OK45.38+3.53
4Torkel ReinhartsenKristiansand OK48.07+6.22
5Ståle GjelstenKristiansand OK50.48+9.03
6Marius AurebekkKristiansand OK50.51+9.06
7Stig DalsørenKristiansand OK50.55+9.10
8Henrik UpsalKristiansand OK51.32+9.47
9Ståle DvergsnesKristiansand OK53.51+12.06
10Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK55.23+13.38
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK56.48+15.03
12Marius PyttenKristiansand OK59.09+17.24
13Kristian JensenKristiansand OK1.00.45+19.00
14Tor ÅmdalKristiansand OK1.01.04+19.19
15David RundeKristiansand OK1.01.06+19.21
16Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.02.58+21.13
17Vegard MyhreKristiansand OK1.03.04+21.19
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.03.06+21.21
19Ole KostølKristiansand OK1.03.07+21.22
20Jon BjørgumKristiansand OK1.04.10+22.25
21Oluf BøckmanKristiansand OK1.04.27+22.42
22Kristian PyttenKristiansand OK1.05.12+23.27
23Kristian NyhusKristiansand OK1.06.01+24.16
24Anneke Hald BjørgumKristiansand OK1.06.20+24.35
25Are KristiansenOK Sør1.06.28+24.43
26Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.09.24+27.39
27Jonas MyhreKristiansand OK1.09.46+28.01
28Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.10.28+28.43
29Dovydas FreimontasKristiansand OK1.15.37+33.52
30Roar MyhreKristiansand OK1.18.47+37.02
31Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.20.11+38.26
0Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert

A-kort

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge HodnemyrIL Vindbjart43.11
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK43.12+0.01
3Jan BlandkjennKristiansand OK43.31+0.20
4John HansenKristiansand OK44.56+1.45
5Thorbjørn VærpKristiansand OK46.55+3.44
6Vetle ReinhartsenKristiansand OK47.24+4.13
7Bjørnar KregnesKristiansand OK49.58+6.47
8Fredrik B. OrdingIL Høvdingen51.23+8.12
9Bjørn ReinhartsenKristiansand OK51.46+8.35
10Christina WhiteSøgne og Songdalen OK52.27+9.16
11Siri Thortveit MyhreKristiansand OK52.54+9.43
12Bjørn StormoenBirkenes IL53.14+10.03
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK54.26+11.15
14Tim Langø BergKristiansand OK55.28+12.17
15Guttorm NyhusBirkenes IL55.31+12.20
16Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK55.35+12.24
17Andrea DrangsholtTorridal IL56.38+13.27
18Ida AurebekkTorridal IL57.01+13.50
19Reidar SæstadKristiansand OK57.53+14.42
20Kristina CernakovaKristiansand OK58.32+15.21
21Kristin MestadTorridal IL1.00.15+17.04
22Pål RundeKristiansand OK1.01.07+17.56
23Mette MestadTorridal IL1.01.09+17.58
24Rune SkogerbøKristiansand OK1.04.09+20.58
25Atle SolheimKristiansand OK1.04.37+21.26
26Siri ØkstadOddersjaa SSK1.06.00+22.49
27Sander V SkåreKristiansand OK1.06.50+23.39
28Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1.11.42+28.31
29Andrea Vild JødalKristiansand OK1.15.14+32.03
30Odd-Anton HermansenKristiansand OK1.15.26+32.15
0Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingendiskvalifisert
0Ragnhild HaldKristiansand OKdiskvalifisert
0Anund NyhusBirkenes ILdiskvalifisert
0Inger ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert

B

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette HeddelandKristiansand OK34.49
2Ane RibeSøgne og Songdalen OK35.46+0.57
3Ove KjetsåOtra IL37.08+2.19
4Gro BørteKristiansand OK39.37+4.48
5Tony HalsallOtra IL40.30+5.41
6Ole Kristian LauvnesKristiansand OK45.27+10.38
7Liv Bente H FriestadKristiansand OK46.31+11.42
8Mari Reiersen JensenBirkenes IL49.57+15.08
9Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK50.54+16.05
10Signe HeivollSøgne og Songdalen OK51.38+16.49
11Roar HermansenKristiansand OK54.34+19.45
12Hanne HermansenKristiansand OK1.00.08+25.19
13Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.01.29+26.40
14Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1.02.31+27.42
15Einar JørundlandOK Sør1.03.12+28.23
16Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK1.10.22+35.33
17Gudveig JørundlandOK Sør1.26.57+52.08
0Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK26.40
2Gunnveig DvergsnesKristiansand OK27.19+0.39
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK30.58+4.18
4Eirik HodnemyrIL Vindbjart34.15+7.35
5Sara StrayKristiansand OK36.08+9.28
6Marie DvergsnesKristiansand OK46.56+20.16

Råtass

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik PyttenKristiansand OK11.42
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK16.24+4.42
3Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK16.26+4.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor