Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 19 september 2015

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Erik StordalHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.07.1211.21

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aksel EideHerrer - kort (6 km) (11)1.58.13+40.2819.04
11Arne  TorgersenHerrer - mellomlang (12 km) (27)3.07.00+59.4816.41
11Maria TorgersenHerrer - mellomlang (12 km) (27)3.06.58+59.4616.41

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna-Thekla TonjerDamer - mellomlang (12 km) (4)2.39.42+32.3014.15
14Sander Tonjer FingarsenHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.39.25+32.1314.14

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tord Erik SkyrudHerrer - kort (6 km) (11)1.19.00+1.1512.44
8Bjørn CarlssonHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.25.53+18.4113.01

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik ReuschNybegynner (4 km) (6)1.01.1914.35
1Kristian ØstermannNybegynner (4 km) (6)1.01.50+0.3114.43
3Ola Peter GjessingHerrer - kort (6 km) (11)1.38.15+20.3015.50
3Christian ReuschHerrer - kort (6 km) (11)1.38.15+20.3015.50

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald IweHerrer - lang (18 km) (7)3.08.4010.50
5Harald Østgaard LundHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.20.46+13.3412.34

IL Koll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Harald AulieHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.22.04+14.5212.41
7Trude FixdalHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.22.17+15.0512.42

IL Snøhetta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ronja RøeNybegynner (4 km) (6)1.38.19+37.0023.24

IL Snøhetta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christian RøeHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.15.46+8.3412.07

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kent Roger BjørklundHerrer - kort (6 km) (11)1.19.00+1.1512.44

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jens-Morten HansenHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.20.40+13.2812.33

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Gunhild BekkenHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.46.20+39.0814.51

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne DanielsenDamer - kort (6 km) (1)2.12.44+54.5921.24

Lørenskog skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik NæssHerrer - kort (6 km) (11)1.19.15+1.3012.46

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunnar HopeHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.15.34+8.2212.06
1May Ingela HopeHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.15.40+8.2812.06

MSK. Moss Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Bjørn HemHerrer - lang (18 km) (7)7.04.20+3.55.4024.23

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Carmen  DirroDamer - mellomlang (12 km) (4)4.20.41+2.13.2923.16
2Linn Mei WaalerDamer - mellomlang (12 km) (4)4.20.42+2.13.3023.16
Noor Dirro-HeluDamer - mellomlang (12 km) (4)ikke startet

Nydalens SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Selma TonjerDamer - mellomlang (12 km) (4)2.39.45+32.3314.15
1Hanne  NøvikDamer - lang (18 km) (2)3.16.45+8.0511.18
1Louise OramDamer - lang (18 km) (2)3.16.45+8.0511.18
2Sindre LangaasHerrer - lang (18 km) (7)3.10.41+2.0110.57
2Egil RundbergetHerrer - lang (18 km) (7)3.10.46+2.0610.57
3Ingrid SkaarerHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.19.42+12.3012.28
3Ottar WiklundHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.19.45+12.3312.28
8Per-Arne RøstadsandHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.25.52+18.4013.01
33Johan SjögrenHerrer - mellomlang (12 km) (27)ikke godkjent

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Martin BerulfsenHerrer - mellomlang (12 km) (27)3.31.53+1.24.4118.55

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Petter NæssHerrer - kort (6 km) (11)1.19.15+1.3012.46

Oslo Spektrum

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Per-Ole MoenHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.57.14+50.0215.49

Oslostudentenes IK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn GrindeHerrer - lang (18 km) (7)3.08.49+0.0910.51
3Gordon BauerNybegynner (4 km) (6)1.29.38+28.1921.20
3Jillian NeveNybegynner (4 km) (6)1.38.24+37.0523.25
3Mikael Løvik OlaussonHerrer - lang (18 km) (7)3.47.35+38.5513.04Last ned GPS-spor i gpx-format
3Hanne Maria VisterHerrer - lang (18 km) (7)3.47.31+38.5113.04
4Olav EideHerrer - kort (6 km) (11)2.12.09+54.2421.18
4Francisco VelázquezHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.19.43+12.3112.28
5Axel Boix EscolanHerrer - kort (6 km) (11)2.05.58+48.1320.19
5Lenny EnstrømHerrer - kort (6 km) (11)2.05.36+47.5120.15
6Magnus Barth GustavsenHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.21.08+13.5612.36
6Ida HopeHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.21.11+13.5912.36
9Lars OnstadHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.46.13+39.0114.50
12Hans BerulfsenHerrer - mellomlang (12 km) (27)3.31.55+1.24.4318.55

OSSL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jonas AmundsenNybegynner (4 km) (6)1.38.19+37.0023.24

OSSL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håkon AmundsenHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.15.50+8.3812.07

Veritas BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Eivind RuthHerrer - kort (6 km) (11)1.17.4512.32

Veritas BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Erik Mathias SørhaugHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.57.14+50.0215.49

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per OsenHerrer - mellomlang (12 km) (27)2.19.47+12.3512.28

Østmarka OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kine OddenDamer - mellomlang (12 km) (4)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival