Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 19 september 2015

Nybegynner (4 km)

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering1.01.1914.35
1Kristian ØstermannHeming Orientering1.01.50+0.3114.43
2Jonas AmundsenOSSL1.38.19+37.0023.24
2Ronja RøeIL Snøhetta1.38.19+37.0023.24
3Gordon BauerOslostudentenes IK1.29.38+28.1921.20
3Jillian NeveOslostudentenes IK1.38.24+37.0523.25

Damer - kort (6 km)

6 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne DanielsenLyn2.12.44+54.5921.24

Damer - mellomlang (12 km)

11 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna-Thekla TonjerElverum OK2.39.42+32.3014.15
1Selma TonjerNydalens SK2.39.45+32.3314.15
2Carmen  DirroMåren OK4.20.41+2.13.2923.16
2Linn Mei WaalerMåren OK4.20.42+2.13.3023.16
Noor Dirro-HeluMåren OKikke startet
Kine OddenØstmarka OKikke startet

Damer - lang (18 km)

17 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne  NøvikNydalens SK3.16.45+8.0511.18
1Louise OramNydalens SK3.16.45+8.0511.18

Herrer - kort (6 km)

6 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kent Roger BjørklundKjelsås IL1.19.00+1.1512.44
1Tord Erik SkyrudFossum IF1.19.00+1.1512.44
2Erik NæssLørenskog skiklubb1.19.15+1.3012.46
2Petter NæssOppsal IF1.19.15+1.3012.46
3Ola Peter GjessingHeming Orientering1.38.15+20.3015.50
3Christian ReuschHeming Orientering1.38.15+20.3015.50
4Aksel EideBækkelagets SK1.58.13+40.2819.04
4Olav EideOslostudentenes IK2.12.09+54.2421.18
5Axel Boix EscolanOslostudentenes IK2.05.58+48.1320.19
5Lenny EnstrømOslostudentenes IK2.05.36+47.5120.15
6Eivind RuthVeritas BIL1.17.4512.32

Herrer - mellomlang (12 km)

11 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar HopeModum OL2.15.34+8.2212.06
1May Ingela HopeModum OL2.15.40+8.2812.06
2Håkon AmundsenOSSL2.15.50+8.3812.07
2Christian RøeIL Snøhetta2.15.46+8.3412.07
3Ingrid SkaarerNydalens SK2.19.42+12.3012.28
3Ottar WiklundNydalens SK2.19.45+12.3312.28
4Per OsenVestre Akers SK2.19.47+12.3512.28
4Francisco VelázquezOslostudentenes IK2.19.43+12.3112.28
5Jens-Morten HansenKlubbløs2.20.40+13.2812.33
5Harald Østgaard LundIL GeoForm2.20.46+13.3412.34
6Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK2.21.08+13.5612.36
6Ida HopeOslostudentenes IK2.21.11+13.5912.36
7Harald AulieIL Koll2.22.04+14.5212.41
7Trude FixdalIL Koll2.22.17+15.0512.42
8Bjørn CarlssonFossum IF2.25.53+18.4113.01
8Per-Arne RøstadsandNydalens SK2.25.52+18.4013.01
9Gunhild BekkenKlubbløs2.46.20+39.0814.51
9Lars OnstadOslostudentenes IK2.46.13+39.0114.50
10Per-Ole MoenOslo Spektrum2.57.14+50.0215.49
10Erik Mathias SørhaugVeritas BIL2.57.14+50.0215.49
11Arne  TorgersenBækkelagets SK3.07.00+59.4816.41
11Maria TorgersenBækkelagets SK3.06.58+59.4616.41
12Hans BerulfsenOslostudentenes IK3.31.55+1.24.4318.55
12Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn3.31.53+1.24.4118.55
13Erik StordalAsker Skiklubb2.07.1211.21
14Sander Tonjer FingarsenElverum OK2.39.25+32.1314.14
33Johan SjögrenNydalens SKikke godkjent

Herrer - lang (18 km)

17 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK3.08.49+0.0910.51
1Harald IweIL GeoForm3.08.4010.50
2Sindre LangaasNydalens SK3.10.41+2.0110.57
2Egil RundbergetNydalens SK3.10.46+2.0610.57
3Mikael Løvik OlaussonOslostudentenes IK3.47.35+38.5513.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Hanne Maria VisterOslostudentenes IK3.47.31+38.5113.04
4Bjørn HemMSK. Moss Skiklubb7.04.20+3.55.4024.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival