Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 1
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 6 april 2015

Nybegynnere

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marion AmundsenRingerike OLfullført
Vebjørn BakkenFossekallen ILfullført
Ida A. BjørkliRingerike OLfullført
Vetle BratsbergFossekallen ILfullført
Oskar E. FossaasRingerike OLfullført
Kathinka Z. HagenFossum IFfullført
Kinne HogewegModum OLfullført
Jo Randar HolmøyHadeland OLfullført
Frida HopeModum OLfullført
Oskar HopeModum OLfullført
Elias KjemperudFossekallen ILfullført
Filip Brumoen KjemperudFossekallen ILfullført
Eline LoeFossekallen ILfullført
Christian Walle MarnsegRingerike OLfullført
Vilde MyhreHaugsbygdfullført
Alexander B. NyhagenFossekallen ILfullført
Linnea B NyhagenFossekallen ILfullført
Oda OpsethRingerike OLfullført
Marthe Sofie SkroveRingerike OLfullført
Tora StrandStranden ILfullført
William Kjemperud StrandFossekallen ILfullført
Ella TangenStranden ILfullført
Nicklai TesloHadeland OLfullført
Tilman TietzFossekallen ILfullført

H-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel BerglundRingerike OL21.31
2Stein Aas StræteRingerike OL22.14+0.43
3Eskild SætherFossekallen IL23.35+2.04
4Rasmus BerglundRingerike OL23.42+2.11
5Martin N. MellingRingerike OL31.52+10.21
6Sigurd A. BjørkliRingerike OL43.27+21.56

C Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen N. MellingRingerike OL53.07

D Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari EnerhaugenRingerike OL28.56
2Tiril ReksnesHadeland OL31.51+2.55
3Ida B. EnerhaugenRingerike OL31.57+3.01
4Nora Marie EnerhaugenRingerike OL32.18+3.22
5Marit Ø. JensenBærum SK32.42+3.46
6Ingvild FjeldstadRingerike OL34.00+5.04
7Berthe TesloHadeland OL36.38+7.42
8Marie Støa JohansenRingerike OL44.33+15.37
9Monica Støa JohansenRingerike OL44.41+15.45
10Unn KihleRingerike OL52.52+23.56
11Inger KammerudRingerike OL52.57+24.01
Marianne Walle MarnsegRingerike OLdiskvalifisert

H Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders RoumRingerike OL23.55
2John D. RoumRingerike OL24.10+0.15
3Åsmund SætherFossekallen IL24.37+0.42
4Hans Jørgen LoeFossekallen IL26.18+2.23
5Sondre Z. HagenFossum IF39.17+15.22
6Gunnar StøaRingerike OL44.29+20.34

D Mellom

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida RogneRingerike OL39.47
2Solveig G. DahlHaugsbygd41.01+1.14
3Sidsel SkovliRingerike OL41.10+1.23
4Torunn Ø. JensenRingerike OL44.53+5.06
5May Ingela HopeModum OL45.03+5.16
6Ragnhild HultgreenRingerike OL45.09+5.22
7Tuva Aas StræteRingerike OL45.32+5.45
8Trine OpsethRingerike OL45.48+6.01
9Anne Guro NøklebyRingerike OL46.04+6.17
10Line ArnevikRingerike OL46.26+6.39
11Silje OpsethRingerike OL46.38+6.51
12Trine KihleNTNUI48.40+8.53
13Kari StrandeRingerike OL54.08+14.21
14Eirin MathiesenRingerike OL54.09+14.22
15Veslemøy SolbergKonnerud IL59.42+19.55
16Live YtrehusRingerike OL59.53+20.06
17Camilla KjemperudFossekallen IL1.01.54+22.07
18Ingrid LøsetRingerike OL1.06.25+26.38
19Hege HeibergHadeland OL1.15.55+36.08
20Liv Anett B NyhagenFossekallen IL1.28.59+49.12

H Mellom

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HoffIL Tyrving35.02
2Oskar ArnevikRingerike OL37.55+2.53
3Lars StrandStranden IL42.00+6.58
4Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK47.19+12.17
5Helge GrafferRingerike OL48.44+13.42
6Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering51.04+16.02
7Helge RevhaugRingerike OL51.22+16.20
8Sven OhrvikKonnerud IL54.01+18.59
9Brede GundersenRingerike OL1.00.32+25.30
10Toralf OpperudRingerike OL1.03.03+28.01
11Jon Erland FossaasRingerike OL1.05.03+30.01
12Ivar LindsethRingerike OL1.07.33+32.31
13Sverre GrafferRingerike OL1.14.59+39.57
Lars FjeldstadRingerike OLdiskvalifisert
Erik SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert
Harald WibyeOk Mossdiskvalifisert

D Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aina VienaRingerike OL55.19
2Kirsti KringhaugRingerike OL1.06.59+11.40
3Monica BerglundRingerike OL1.07.57+12.38
4Ida HopeOslostudentenes IK1.08.02+12.43

H Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Inge ArnevikRingerike OL43.38
2Lars EnerhaugenModum OL43.53+0.15
3Jan Richard EriksonAsker SK46.39+3.01
4Kristian KihleRingerike OL48.18+4.40
5Knut AasRingerike OL50.43+7.05
6Morten DåsnesRingerike OL52.58+9.20
7Lars BerglundStranden IL53.21+9.43
8Roar ByeModum OL54.31+10.53
9Geir NilsenViul OK55.21+11.43
10Juha VienaRingerike OL56.03+12.25
11Frode LøsetRingerike OL59.51+16.13
12Zeiner-Gundersen Fossum IF1.02.24+18.46
13Jacob HejlRingerike OL1.04.10+20.32
14Sander ArnevikRingerike OL1.08.53+25.15
15Richard KammerudRingerike OL1.11.53+28.15
16Thorbjørn NørbeckRingerike OL1.26.31+42.53
Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor