Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skjærgårdsstafett - Publikumsstafett NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdsstafett - Publikumsstafett NM sprint
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 31 mai 2015

DHHD 13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Østmarka OK 11.41.02
1. Ingrid Marie Stubban Hygen23.363+4.1223.363+4.12
2. Andreas Ramberg25.592+3.4249.352-1+7.53+3.41
3. Hans Kristian Stubban Hygen24.3611.14.111-1
4. Anna Cecilie Linløkken26.512+0.041.41.02100.00
2Larvik OK 11.43.43+2.41
1. Andrine Harriet Fremstad19.24119.241
2. Iver Ringheim30.153+7.5849.393+2+7.57+7.57
3. Even Gravningen27.172+2.411.16.562-1+2.45-5.12
4. Ida Sofie Hjortland26.4711.43.4320+2.41
3Hedrum OL 11.47.14+6.12
1. Hanna Johansson19.252+0.0119.252+0.01
2. Sindre R Holt22.17141.421-1
3. Kristoffer Fjære35.153+10.391.16.573+2+2.46+2.46
4. Katrine Gjestrum30.173+3.301.47.1430+6.12+3.26
4Heming Orientering 12.04.57+23.55
1. Fridtjof Reusch24.544+5.3024.544+5.30
2. August Syrdal Øen29.114+6.5454.0540+12.23+6.53
3. Henrik Reusch32.524+8.161.26.5740+12.46+0.23
4. Hannah Syrdal Øeninaktiv2.04.57
Varegg Fleridrett 2diskvalifisert
1. Anne Westergård23.390+4.15diskvalifisert
2. Ronny Rykkjeinaktivdiskvalifisert
3. Helge Rosenlundinaktivdiskvalifisert
4. Mette Rogneinaktivdiskvalifisert

DHHD Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL / Sandnes IL (Rogal 11.35.05
1. Marthe Svihus18.54118.541
2. Per Ivar Stokland24.17143.1110
3. Andreas Eide Skjæveland25.092+0.191.08.20100.00
4. Therese Sæbø Vik26.4511.35.0510
2Hedrum OL 11.48.01+12.56
1. Torill Hynne Fjære26.372+7.4326.372+7.43
2. Anders Kristian Holt25.232+1.0652.0020+8.49+1.06
3. Jørgen Fjære26.383+1.481.18.3820+10.18+1.29
4. Kari Reppesgård Holt29.232+2.381.48.0120+12.56+2.38
3Heming Orientering 11.58.35+23.30
1. Marianne Reusch28.373+9.4328.373+9.43
2. Christian Reusch25.513+1.3454.2830+11.17+1.34
3. Knut Erling Øen24.5011.19.1830+10.58
4. Monica Syrdal39.173+12.321.58.3530+23.30+12.32
Hedrum OL 2diskvalifisert
1. Elin Bordøydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Roger Lysnes25.490+1.32diskvalifisert
3. Per Dag Nordkvelde36.340+11.44diskvalifisert
4. May Nordkvelde46.480+20.03diskvalifisert
Varegg Fleridrett 1diskvalifisert
1. Kårhild Husby Nordstad17.560diskvalifisert
2. Vyacheslav Mukhidinov22.570diskvalifisert
3. Kim-Andrè Kjenes Hauglandinaktivdiskvalifisert
4. Kristiane Elise Otteseninaktivdiskvalifisert

DHHD 50-

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stokke IL 12.24.49+-277.46.40
1. Inger Nergaard27.28127.281+-277.46.40
2. Ragnar Niemi Berg35.5211.03.2010+-277.46.40
3. Runar Kittilsen35.4311.39.0310+-277.46.40
4. Margareta Brynhildseninaktiv2.24.49
2Hedrum OL 13.18.01+-276.53.28
1. Margith Reppesgård46.22246.222+-277.27.46
2. Anton Lomme45.5721.32.1920+-277.17.41
3. Bjørn H. Ceeberginaktiv2.20.26
4. Anne Marie Ceeberginaktiv3.18.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor