Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)2.46.30+27.49
14Heidi MyklemyrD 45- (78)2.56.46+1.07.28
30Ole MyklemyrH 45- (110)4.09.44+2.07.04
Vegard MyklemyrH 17-18 (36)brutt
Leif Kåre BessebergH 50- (66)brutt
Lars-Erik ØsterudH17C (16)brutt

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)2.13.59+40.55
11Karin LoeD17C (48)2.35.16+1.12.09
Hans Jørgen LoeH 70- (92)brutt

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Hilde StorløkkenD 50- (76)2.04.44+17.43
6Øivind MyhreH 55- (82)2.14.33+15.03
Anja HeggemD 50- (76)brutt
Anders HvasshovdH17AK (36)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oskar BaklidH 11-12 (35)brutt
Lars BaklidH 45- (110)brutt

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingvar BraatenH 55- (82)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari StrandeD 65- (50)2.06.43
1Kristian KihleH 50- (66)2.04.27
3Anne-Kristin KvammeD 45- (78)2.22.28+33.10
3Sissel SkovlyD 50- (76)1.54.31+7.30
3Elin DahlenD 70- (45)1.55.47+22.43
5Morten DåsnesH 60- (53)1.48.12+-0.36
5Helge RevhaugH 70- (92)1.46.42+21.15
7Lars D. FjeldstadH 50- (66)2.40.01+35.34
9Frode LøsetH 55- (82)2.36.47+37.17
16Per Gunnar DahlH 55- (82)2.42.57+43.27
Eirin MathiesenD 50- (76)brutt
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marita Weierud KvaaleD17AK (52)brutt

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)2.06.55
2Aud Ellen BrevikD 45- (78)2.18.53+29.35
2Harald ThonH 60- (53)1.38.03+-10.45
3Linda VerdeD 60- (41)1.54.45+2.26
11Ine InstanesD 13-14 (63)2.00.23+49.25
12Malene InstanesD 13-14 (63)2.02.45+51.47
12Snorre FrydenlundH 50- (66)3.03.26+58.59
Tanja InstanesD 40- (11)brutt
Merete UndelandD 45- (78)brutt
Egil FrydenlundH 15-16 (53)brutt
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)brutt
Stig InstanesH 40- (38)brutt

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tiia TallilaDirekte A (97)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor