Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Asker Skiklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Lise ØfsthusD 75- (8)2.02.07
14Arne ØfsthusH 75- (55)3.03.41+1.12.46
34Pål SkogedalH 21- (179)3.24.06+1.11.29
Petra HoveidD 13-14 (63)brutt
Grethe K. LøvaldD 50- (76)brutt
Maria PerssonD 50- (76)brutt
Mathias NyhaugH 11-12 (35)brutt
Jens Erik MortensenH 40- (38)brutt
Arild NyhaugH 40- (38)brutt
Øyvind HoveidH 65- (74)brutt
Bjørn MartiniDirekte A (97)brutt
Ola Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Olav Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Ina MartiniDirekte B (83)brutt
Sølvi MartiniDirekte B (83)brutt
Sara MartiniDirekte C (34)brutt

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Halvor JutulstadH 55- (82)2.34.42+35.12
13Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)2.13.08+1.02.10
13Truls KvaaseH 45- (110)2.25.54+23.14
Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (32)brutt
Siri Wilberg AabelD 65- (50)brutt
Eirik AabelDirekte A (97)brutt

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Knut Anders LøkenH 55- (82)2.48.30+49.00
Håkon Sæl SteenH -10 (44)brutt
Sindre Sæl SteenH 11-12 (35)brutt
Kjetil SteenH 45- (110)brutt
Solveig SælDirekte B (83)brutt

Halsa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åse BergsetDirekte B (83)brutt
Åse BergsetDirekte B (83)brutt
Peder BotnDirekte N (9)brutt

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor DrageH 80- (18)1.51.10
2Unni DrageD 75- (8)2.06.37+4.30

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Dagrun MelkildD 50- (76)2.08.56+21.55
5Elle M. MelbyeD 60- (41)1.59.08+6.49
7Sidsel SandelienD 70- (45)2.29.40+56.36
11Tora VollsetD17AK (52)2.43.14+55.37
Hedvig VollsetD 17-18 (32)brutt
Tarjei VollsetH 19-20 (10)brutt
Helge BjaalandH 70- (92)brutt
Bjørn SandelienH 70- (92)brutt
Thor VollsetH17C (16)brutt

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)2.34.46+45.28

IL Tyrving

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Berit DanielsenD 55- (51)1.52.58
1Per Kristian EkebergH 60- (53)1.48.48
3Kari PedersenD 65- (50)1.58.16+-8.27
5Siri SpjelkavikD17C (48)2.04.24+41.17
6Kjersti SkantzeD 55- (51)2.33.27+40.29
6Randi NilstadD 60- (41)2.01.08+8.49
7Inger TiltnesD 60- (41)2.17.39+25.20
8Alf PettersenH 60- (53)2.09.41+20.53
8Arne TiltnesH 65- (74)2.12.35+27.22
8Fredrik DanielsenH17AK (36)3.23.59+50.46
9Kjell StenstadvoldH 70- (92)1.52.58+27.31
10Aud I SpjelkavikD 65- (50)3.14.24+1.07.41
15Bjørn SpjelkavikH 70- (92)2.23.46+58.19
Camilla StridsklevD 21- (52)brutt
Hege FeiringD 45- (78)brutt
Morten Nilstad PettersenH 21- (179)brutt
Donald SkantzeH 55- (82)brutt
Tom RådahlDirekte B (83)brutt
Kristoffer GleditschDirekte N (9)brutt
Gleditsch KristofferDirekte N (9)brutt

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Geir TrøanH 70- (92)1.44.05+18.38

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)brutt
Stig SønsterudbråtenH45AK (39)brutt

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tove StrandD 50- (76)1.47.01

Nittedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Lars BredalenH17AK (36)2.28.25+-4.48
10Einar SkåreH 70- (92)2.09.34+44.07
12Tore BredalenH 45- (110)2.24.49+22.09
13Astrid RuudD 45- (78)2.22.34+33.16
Elise NyhusD 11-12N (16)brutt
Elin NyhusD45AK (45)brutt
Lars Gustav RogneDirekte A (97)brutt

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sofie AarnesD17AK (52)1.47.37
1Henrik EijsinkDirekte A (97)1.33.47
2Mari AarsethD 11-12 (30)1.03.45+4.20
2Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)1.21.50+10.52
12Jonas AarsethH 13-14 (46)2.08.55+52.23
12Halvor SaunesH 21- (179)2.39.23+26.46
32Markus GladH 21- (179)3.18.15+1.05.38
33Daniel FløtreH 21- (179)3.20.57+1.08.20
Iver AarsethH -10 (44)brutt
Eirik Langedal BreivikH 17-18 (36)brutt
Lars-Ivar AarsethH 21- (179)brutt
Anne BreivikDirekte B (83)brutt
Sjur LangedalDirekte B (83)brutt

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (76)brutt
Inger Lise BjordalD 70- (45)brutt
Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (26)brutt
Roar BjordalH 70- (92)brutt
Olav DeelstraDirekte A (97)brutt
Marit ValaDirekte A (97)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dagfinn FøllesdalH 80- (18)brutt

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Inger FinstadD 65- (50)2.27.23+20.40
16Frank FinstadH 65- (74)2.50.28+1.05.15
Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (63)brutt
Anne Berit MoeD 65- (50)brutt
Ståle SønsterudbråtenH 45- (110)brutt
Hans LarsenH 80- (18)brutt
Mathilde SønsterudbråtenD17AK (52)brutt

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Leif S. ThingsrudH 60- (53)1.55.15+6.27
7Ingrid HernesD 50- (76)2.12.36+25.35
Linda HanssenD 50- (76)brutt

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ingrid GjersvoldD 50- (76)2.21.59+34.58

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6May Bente BrurbergD 50- (76)2.02.12+15.11
10Vincent EijsinkH45AK (39)2.58.14+59.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor