Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Anttolan Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Olli-Jussi KorpinenH 21- (179)brutt

Asker Skiklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Lise ØfsthusD 75- (8)2.02.07
14Arne ØfsthusH 75- (55)3.03.41+1.12.46
34Pål SkogedalH 21- (179)3.24.06+1.11.29
Petra HoveidD 13-14 (63)brutt
Grethe K. LøvaldD 50- (76)brutt
Maria PerssonD 50- (76)brutt
Mathias NyhaugH 11-12 (35)brutt
Jens Erik MortensenH 40- (38)brutt
Arild NyhaugH 40- (38)brutt
Øyvind HoveidH 65- (74)brutt
Bjørn MartiniDirekte A (97)brutt
Ola Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Olav Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Ina MartiniDirekte B (83)brutt
Sølvi MartiniDirekte B (83)brutt
Sara MartiniDirekte C (34)brutt

Askvoll og Holmedal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Edvin HelleH 70- (92)1.25.27
5Audun HelleDirekte A (97)2.22.59+49.12
Anders BjørkaasH 65- (74)brutt
Solmund HelleH 70- (92)brutt
Sveinung FristadH 80- (18)brutt
Wenixa WengDirekte N (9)brutt

Attunda OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tomas HenrikssonH 40- (38)2.29.29+7.32
6Lucia TurcanuD 35- (21)5.25.08+2.55.14
6Niklas HenrikssonH 40- (38)2.38.44+16.47

Bergen Kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Harald AasenDirekte C (34)brutt

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina SoligardD 60- (41)1.52.19
2Ingjerd SognnæsD 65- (50)1.51.41+-15.02
2Dagfinn HoleH 70- (92)1.34.50+9.23
3Magnus NatåsH 65- (74)1.57.25+12.12
3Øistein PaulsenDirekte B (83)1.36.33+23.18
4Siren GreveD 60- (41)1.57.02+4.43
8Kari SecherD 65- (50)2.52.34+45.51
Berit HegdalD 65- (50)brutt
Astri Ese HoleD 65- (50)brutt
Eva KrzywinskiD 65- (50)brutt
Kari NatåsD 65- (50)brutt
Jan R LienH 75- (55)brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sunniva Paulsen LimstrandD 13-14 (63)brutt
Anne Marthe LimstrandD 40- (11)brutt
Jan Erik PaulsenH 21- (179)brutt

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Hjørdis ØvreåsD 70- (45)3.38.26+2.05.22
Magnar ØvreåsH 70- (92)brutt

Bredaryds SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Ellen SigvardsonD 13-14 (63)1.35.23+24.25
7Per SigvardsonH 45- (110)2.12.00+9.20
Sanna SigvardsonD -10 (50)brutt

Breimsbygda IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Atle StøyvaH 65- (74)brutt

Briksnis SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Austris KrastinsH 21- (179)brutt
Lita DudeleDirekte A (97)brutt

BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ragnhild Bergset ElvestadDirekte B (83)brutt

Byåsen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Trond SletnerH45AK (39)2.03.20+4.50
6Anne-Grete OlsenD17C (48)2.06.20+43.13
20Hans Aleksander ØsthagenH 21- (179)2.49.03+36.26
Nora Rossvold  OtterleiD -10 (50)53.44
Eirin LodgaardD 45- (78)brutt
Stina ElfvingD 65- (50)brutt
Robert OtterleiH 45- (110)brutt
Bjørn BergerH 65- (74)brutt

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Halvor JutulstadH 55- (82)2.34.42+35.12
13Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)2.13.08+1.02.10
13Truls KvaaseH 45- (110)2.25.54+23.14
Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (32)brutt
Siri Wilberg AabelD 65- (50)brutt
Eirik AabelDirekte A (97)brutt

Bø OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Bjørn SteenH 65- (74)2.23.31+38.18
21Dag Steinar RagvinH 21- (179)2.52.10+39.33
Gunn BotnenD 60- (41)brutt
Jarle BotnenH 60- (53)brutt
Steinar KvaaleH17AK (36)brutt

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tordis FrøytlogD17N (7)1.35.30
2Olav HellandH17C (16)1.21.00+-5.22
3Markus M. HellandH -10 (44)1.27.26+10.14
3Arvid MydlandH 60- (53)1.42.58+-5.50
4Geir FrøytlogH 50- (66)2.26.05+21.38
4Olaug F MydlandD17C (48)1.43.08+20.01
40Kenneth MydlandH 21- (179)3.33.40+1.21.03
Julie M HellandD -10 (50)47.05
Jane M HellandD17AK (52)brutt

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)2.46.30+27.49
14Heidi MyklemyrD 45- (78)2.56.46+1.07.28
30Ole MyklemyrH 45- (110)4.09.44+2.07.04
Vegard MyklemyrH 17-18 (36)brutt
Leif Kåre BessebergH 50- (66)brutt
Lars-Erik ØsterudH17C (16)brutt

Emblem IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Julie DrønnesundD 11-12 (30)brutt
Kristin LundanesD 13-14 (63)brutt
Serine Skogeng ReitenD 13-14 (63)brutt
Martha Skogeng ReitenD 17-18 (32)brutt
Marianne LykkeD 45- (78)brutt
Andreas Nilssen LandeH -10 (44)brutt
Andreas Nilssen LandeH -10 (44)brutt
Emil Kaldhusdal SolibakkeH -10 (44)brutt
Henrik Ramsevik TeigeneH -10 (44)brutt
Janis MalcansH 21- (179)brutt
Erlend Nilsen SandnesH 21- (179)brutt
Geir NilsenDirekte B (83)brutt
Jan Magne SolibakkeDirekte C (34)brutt
Emma DrønnesundD -10 (50)brutt
Helene Heggheim JensenD -10 (50)brutt
Silje Heggheim JensenD -10 (50)brutt
Eline Kaldhusdal SolibakkeD -10 (50)brutt
Marie Ramsevik TeigeneD -10 (50)brutt

Faaborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erlend SolvangDirekte A (97)brutt

Falköpings AIK OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Moa AlsiöD 15-16 (26)2.24.26+5.45
6Hanna AlsiöD 11-12 (30)1.06.01+6.36
8Åsa AlsiöD 50- (76)2.11.24+24.23
Stefan KarlssonDirekte A (97)brutt
Stefan KarlssonDirekte B (83)brutt

Fana IL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid RollD 80- (4)2.53.39
1Birk Bell LysakerH 13-14 (46)1.16.32
1Erling Bell LysakerH 17-20B (6)2.07.55
2Atle AlvheimH 65- (74)1.51.19+6.06
3Olav TotlandH 75- (55)1.57.42+6.47
4Marianne NummedalD 45- (78)2.24.52+35.34
4Audny TotlandD 70- (45)2.02.41+29.37
4Ketil NummedalDirekte B (83)1.46.59+33.44
6Therese Fetveit SundalD 13-16C (24)1.42.52+27.01
7Astrid OrmbergD 65- (50)2.37.06+30.23
8Herdis AlvheimD 60- (41)2.20.14+27.55
8Torgeir StrandH 55- (82)2.22.18+22.48
11Per VoldH 70- (92)1.59.10+33.43
12Kirsti LysakerD 45- (78)2.33.23+44.05
16Magne RaadalH 70- (92)2.13.27+48.00
19Jan Olav OrmbergH 65- (74)2.59.44+1.14.31
Karen Clementsen KayserD 55- (51)brutt
Else Lerche RaadalD 70- (45)brutt
Brage Bell LysakerH 11-12 (35)brutt
Bjarte DyngjelandH 50- (66)brutt
Tord Bell MykingH 50- (66)brutt
Ragnar KayserH 60- (53)brutt
Ørjan Eirik ValestrandH 60- (53)brutt
Harald RisnesH 70- (92)brutt
Per Olaf TangenH 75- (55)brutt
Per VikaneH 75- (55)brutt
Anders Tønnessen RødH17AK (36)brutt
Annhild FetveitD45AK (45)brutt
Halvor Fetveit SundalH 15-16B (6)brutt

FIF Hillerød Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mads IngvardsenH 40- (38)brutt
Julie IngvardsenD17AK (52)brutt

Fitjar IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Daniel RolfsnesH 13-16C (26)1.08.56+11.38
3Rolf Atle RolfsnesH45AK (39)2.09.21+10.51
Jakob RolfsnesH 13-16C (26)brutt
Ellen RolfsnesDirekte C (34)brutt

Fjellhug/Vereide IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Magnus EideH 15-16 (53)brutt
Magnar SlagstadH 15-16 (53)brutt
Else Margrethe LarsenD17C (48)brutt

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)2.13.59+40.55
11Karin LoeD17C (48)2.35.16+1.12.09
Hans Jørgen LoeH 70- (92)brutt

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Knut Anders LøkenH 55- (82)2.48.30+49.00
Håkon Sæl SteenH -10 (44)brutt
Sindre Sæl SteenH 11-12 (35)brutt
Kjetil SteenH 45- (110)brutt
Solveig SælDirekte B (83)brutt

Freidig

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Katharina Mo BergeD 70- (45)1.33.04
1Kristine Gjersvold HaugD 15-16B (12)1.31.31
2Torid KvaalD 70- (45)1.36.40+3.36
5Vera MelkildD 17-18 (32)2.22.29+10.34
5Sigrid MelkildD 45- (78)2.09.21+20.03
6Arild HeggesetH45AK (39)2.07.30+9.00
7Stig BergeH 70- (92)1.50.39+25.12
Johanna NordliD 11-12N (16)brutt
Liv-Marie NordliD 11-12N (16)brutt
Oskar Elias HeggsetH -10 (44)brutt
Gunnar ØsterbøH 75- (55)brutt
Svein Grotli SkogenDirekte A (97)brutt
Jon Arvid HaugDirekte B (83)brutt
Jon Arvid HaugDirekte B (83)brutt
Stein Olav  HaugDirekte B (83)brutt
Svein Olav HaugDirekte B (83)brutt
Svein Olav  HaugeDirekte B (83)brutt
Svein Grotli SkogenDirekte B (83)brutt
Svein Grotli SkogenDirekte C (34)brutt

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Elen Katrine SkjerveD 21- (52)2.43.21+18.01
22Kristian Opsahl BredesenH 21- (179)3.00.42+48.05
Håvard VassendenH 21- (179)brutt
Guro TorpeD17AK (52)brutt

Førde IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håkon GrønliH 11-12N (10)48.20
1Håvard Nummedal OsH 19-20 (10)3.10.38
4Torodd OsH 65- (74)1.54.33+9.20
5Kurt GrønliH 65- (74)2.06.46+21.33
7Anja HoleD 11-12 (30)1.09.14+9.49
7Trygve Nummedal OsH 15-16 (53)3.12.41+1.08.36
8Brita Eilertsen GrønliD 70- (45)2.43.19+1.10.15
9Vegar HoleH 13-14 (46)1.42.06+25.34
9Helge ScheiH 65- (74)2.14.11+28.58
31Andreas HaugH 21- (179)3.47.47+1.35.10
43Asgeir ÅrdalH 21- (179)3.44.39+1.32.02
Johan MagerøyH 55- (82)brutt
Gunnar GytriH 60- (53)brutt
Egil NestandeH 75- (55)brutt
Sindre HoffDirekte A (97)brutt
Knut Even HoleDirekte B (83)brutt
Anita E. HoleDirekte C (34)brutt

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trygve FosseH 75- (55)brutt

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Sigrid SøvikD17AK (52)2.22.35+34.58
10Gro Birkeland SøvikD 55- (51)3.03.08+1.10.10

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Fredrik KarlsonDirekte A (97)1.53.09+19.22
Moa EnmarkD 21- (52)brutt

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor TrøanH 65- (74)1.45.13
6Jo Randar HolmøyH 11-12 (35)1.31.56+38.45
20Hege HeibergD 50- (76)3.11.30+1.24.29
Tiril ReksnesD17C (48)brutt

Hagaby GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Josefine WallenhammarD 21- (52)brutt
Amelie WallenhammarDirekte A (97)brutt

Halden SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (32)2.11.55
2Bodil HelgerudD 21- (52)2.26.20+1.00
4Håkon Raadal BjørloH 21- (179)2.22.55+10.18
6Jim OlaussenDirekte A (97)2.30.51+57.04
9Irene Felde OlaussenD 45- (78)2.14.14+24.56
15Øyvind HelgerudH 21- (179)3.10.38+58.01
Gøril FristadD 21- (52)brutt
Marianne DæhlieDirekte A (97)brutt
Gøril FristadDirekte A (97)brutt

Halsa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åse BergsetDirekte B (83)brutt
Åse BergsetDirekte B (83)brutt
Peder BotnDirekte N (9)brutt

Halsnøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Sigvald RobberstadH 70- (92)1.48.45+23.18
12Leif Gunnar HovdenH 55- (82)2.34.43+35.13

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Terje MalmH 65- (74)2.26.49+41.36
Einar LofthusH 19-20 (10)brutt
Terje GudbrandsenH 55- (82)brutt
Trond FeiringH 70- (92)brutt

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor DrageH 80- (18)1.51.10
2Unni DrageD 75- (8)2.06.37+4.30

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingvild Paulsen VieD 17-18 (32)2.17.36+5.41
3Sigurd Paulsen VieH 15-16 (53)2.13.39+9.34
Grethe Paulsen VieD 45- (78)brutt
Erik Utne VieH45AK (39)brutt
Åsmund VieDirekte C (34)brutt

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jarle LysnesH 19-20 (10)3.09.52+-0.46
2Anders Kristian HoltH45AK (39)1.55.09+-3.21
4Sindre R HoltH 17-18 (36)1.52.23+0.08
5Tone Sølie LysnesD45AK (45)2.30.42+29.02
7Henrik R HoltH 13-14 (46)1.29.52+13.20
7Kari Reppesgård HoltD45AK (45)2.47.33+45.53
8Magnar ReppesgårdH 75- (55)2.24.57+34.02
Roger LysnesH45AK (39)brutt

Helsingin Suunistajat

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Veera TurakainenD 11-12 (30)59.25
1Venla TurakainenD 15-16 (26)2.18.41
8Irene TurakainenD 45- (78)2.35.01+45.43
Olli TurakainenDirekte A (97)brutt

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Dagrun MelkildD 50- (76)2.08.56+21.55
5Elle M. MelbyeD 60- (41)1.59.08+6.49
7Sidsel SandelienD 70- (45)2.29.40+56.36
11Tora VollsetD17AK (52)2.43.14+55.37
Hedvig VollsetD 17-18 (32)brutt
Tarjei VollsetH 19-20 (10)brutt
Helge BjaalandH 70- (92)brutt
Bjørn SandelienH 70- (92)brutt
Thor VollsetH17C (16)brutt

Hjobygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Bertil KarlssonDirekte A (97)3.05.16+1.31.29

HSV OL Wiener Neustadt

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
51Bernhard KoiserH 21- (179)4.37.26+2.24.49
Gerhard KoiserH 55- (82)brutt

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Christer MikaelssonH 50- (66)brutt

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Susann MikaelsonDirekte B (83)brutt

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Susanne MikaelsenDirekte B (83)brutt

IF Femman

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marie Elise FredD 35- (21)2.47.46+17.52
3Pontus FredH 35- (10)4.04.06+1.11.31

IF Hagen

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Olle HedmanH 17-18 (36)1.55.09+2.54
7Albin AlsiöH 17-18 (36)2.09.57+17.42
8Johan HedmanH 13-14 (46)1.42.00+25.28
10Per HedmanH 15-16 (53)3.24.26+1.20.21
11Karin AnderssonD 45- (78)2.18.59+29.41
14Mats HedmanH 45- (110)2.33.19+30.39

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Alva ErssonD 11-12 (30)1.05.37+6.12
4Erik ErssonH 45- (110)2.02.40

IK Hakarpspojkarna

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ida EskilssonD 13-14 (63)1.10.58
1Isak EskilssonH 11-12 (35)53.11
1Åsa EskilssonDirekte B (83)1.13.15
5Oskar LjungqvistH 21- (179)2.25.18+12.41
6Fridolf EskilssonH 45- (110)2.23.49+21.09
Signe EskilssonD -10 (50)51.17

IK Vikings OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eva-Lill BergenfurD45AK (45)2.01.40
2Hugo BergenfurH 11-12N (10)52.03+3.43
18Mats BergenfurH 45- (110)2.36.41+34.01
Elias BergenfurH 15-16 (53)brutt
Hannes BergenfurH 17-18 (36)brutt

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Yngve NymarkH 50- (66)2.28.59+24.32
Ingunn YtrehusD 65- (50)brutt
Ragnhild B ElvestadDirekte B (83)brutt
Ragnhild Bergset ElvestadDirekte B (83)brutt

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)2.34.46+45.28

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jon Magne SvendsbøeH 45- (110)2.15.28+12.48
4Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (53)2.17.49+13.44
5Ole Magnus StoremyrH -10 (44)1.43.00+25.48
7Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (35)1.33.34+40.23

IL Tambarskjelvar

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Åsmund BerthelsenDirekte B (83)2.00.30+47.15
15Jan Magne HerstadH 55- (82)2.52.37+53.07
Norvald OspehaugH 60- (53)brutt

IL Tyrving

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Berit DanielsenD 55- (51)1.52.58
1Per Kristian EkebergH 60- (53)1.48.48
3Kari PedersenD 65- (50)1.58.16+-8.27
5Siri SpjelkavikD17C (48)2.04.24+41.17
6Kjersti SkantzeD 55- (51)2.33.27+40.29
6Randi NilstadD 60- (41)2.01.08+8.49
7Inger TiltnesD 60- (41)2.17.39+25.20
8Alf PettersenH 60- (53)2.09.41+20.53
8Arne TiltnesH 65- (74)2.12.35+27.22
8Fredrik DanielsenH17AK (36)3.23.59+50.46
9Kjell StenstadvoldH 70- (92)1.52.58+27.31
10Aud I SpjelkavikD 65- (50)3.14.24+1.07.41
15Bjørn SpjelkavikH 70- (92)2.23.46+58.19
Camilla StridsklevD 21- (52)brutt
Hege FeiringD 45- (78)brutt
Morten Nilstad PettersenH 21- (179)brutt
Donald SkantzeH 55- (82)brutt
Tom RådahlDirekte B (83)brutt
Kristoffer GleditschDirekte N (9)brutt
Gleditsch KristofferDirekte N (9)brutt

IL Veten

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elias BergsetH 15-16 (53)2.04.52+0.47
5Ella SkoglundD 13-16C (24)1.33.35+17.44
5Sven Bergset LangvikH 13-14 (46)1.20.54+4.22
6Leif-Inge JevnlidH 13-14 (46)1.31.15+14.43
7Roar SkoglundDirekte B (83)1.52.56+39.41
14Ivar BergsetH 55- (82)2.39.00+39.30
Beate Heimlid ØiestadD 11-12N (16)brutt
Jeanette FrischherzD 55- (51)brutt
Bjørnar Tøfte HeimlidH -10 (44)brutt
Tarjei Tøfte HeimlidH -10 (44)brutt
Eirik UlvedalH -10 (44)brutt
Haakon UlvedalH -10 (44)brutt
Jakob UlvedalH -10 (44)brutt
Peder NybergH 11-12 (35)brutt
Arnar Tøfte HeimlidH 11-12N (10)brutt
Runar Tøfte HeimlidH 13-16N (4)brutt
Anders BergsetH 50- (66)brutt
Bjørn ØdegårdH 55- (82)brutt
Siv Elin ØdegårdD17AK (52)brutt
Irene Kroken BergsetD45AK (45)brutt
Kjell BergsetDirekte A (97)brutt
Sølvi  BergsetDirekte A (97)brutt
Benjamin LangebekkDirekte A (97)brutt
Kristina BergsetDirekte B (83)brutt
Tord SølvbergDirekte C (34)brutt
Tale NybergD -10 (50)brutt
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeD -10 (50)brutt
Elise Heimlid ØiestadD -10 (50)brutt
Frida Heimlid ØiestadD -10 (50)brutt

Indre Østfold

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per FosserDirekte A (97)brutt

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Bente LineD 55- (51)2.01.02+8.04
5Sture OttesenH 55- (82)2.04.58+5.28
Roger TorperH 75- (55)brutt

K.O.B. Chocen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Pavel SvadlenaH 40- (38)2.49.30+27.33
26Michal PatekH 21- (179)3.10.37+58.00
27Ondrej PesekH 21- (179)3.11.53+59.16
Jan ShanelH 21- (179)brutt

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Arto MuhonenH 45- (110)2.56.09+53.29

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trine SelvikvågDirekte C (34)brutt
Rune SvihusDirekte C (34)brutt

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Geir TrøanH 70- (92)1.44.05+18.38

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Hilde StorløkkenD 50- (76)2.04.44+17.43
6Øivind MyhreH 55- (82)2.14.33+15.03
Anja HeggemD 50- (76)brutt
Anders HvasshovdH17AK (36)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oskar BaklidH 11-12 (35)brutt
Lars BaklidH 45- (110)brutt

Korsnäs IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jenny PerersD 17-18 (32)brutt

Kortesjärven Järvi-Veikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Maarit MyllymäkiD 15-16 (26)3.16.54+58.13

Lahden Suunnistajat -37

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Timo HuusariH 21- (179)3.08.22+55.45
Hannu HuusariH 60- (53)brutt

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sten Øivind BjerkeH17C (16)1.56.42+30.20
5Jørn SundbyH 40- (38)3.00.02+38.05
6Elin BjervaD 21- (52)2.46.40+21.20
29Asbjørn RoeH 45- (110)3.38.07+1.35.27
Anne Gro ReppesgårdD17C (48)brutt

Leksands OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linda LindkvistD 21- (52)2.25.20
3Charlotte LindkvistD 35- (21)3.22.29+52.35
20Rickard LindkvistH 45- (110)2.53.02+50.22

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Silvia Schneider-SchiessD 45- (78)2.33.58+44.40
41Stefan SchwarzenbergerH 21- (179)3.34.41+1.22.04

Lillehammer OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Valborg MadslienD 40- (11)2.10.54
2Ivar Kleppa MadslienH -10 (44)1.20.05+2.53
3Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (63)1.25.49+14.51
4Lill Ramberg SkappelD 65- (50)2.01.46+-4.57
5Tormod KleppaH17AK (36)3.00.06+26.53
6Martine SkjelsvikD 13-14 (63)1.34.47+23.49
8Øystein SkappelDirekte B (83)2.08.42+55.27
39Øyvind Bakken RognstadH 21- (179)3.35.17+1.22.40
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (50)1.10.59
Selma Bjørnsgaard LenndinD 11-12 (30)brutt
Serine JørgensenD 11-12 (30)brutt
Ane BjørnsgaardD 45- (78)brutt
Anne LofthusD 50- (76)brutt
Tove BakkenD 55- (51)brutt
Berit Louise EskerudD 70- (45)brutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (35)brutt
Axel Bjørnsgaard LenndinH 13-14 (46)brutt
Thomas JørgensenH 40- (38)brutt
Jan LenndinH 45- (110)brutt
Gunnar VeastadH 55- (82)brutt
Kjell Joar RognstadH 60- (53)brutt
Jon Vegard LundeH 75- (55)brutt
Karianne RuudD17AK (52)brutt
Gaute SkjelsvikDirekte B (83)brutt
Ingrid JørgensenD -10 (50)brutt

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)brutt
Stig SønsterudbråtenH45AK (39)brutt

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Per CarlborgH 21- (179)2.32.57+20.20

Lynx

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kirsi BoströmD 45- (78)1.49.18
2Kristian BoströmH 13-14 (46)1.13.00+-3.32
2Mikael BoströmH 45- (110)1.54.40+-8.00
3Petteri LauronenH 40- (38)2.54.42+32.45

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Marianne Rud SkjærstadD 55- (51)2.17.12+24.14
8Kristian StorsveenH 50- (66)2.46.50+42.23
Ingvild Rud SkjærstadD17AK (52)brutt
Eli StensliD17C (48)brutt
Petter Stensli ForsethH 15-16B (6)brutt

Långhundra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anton SundgrenH 21- (179)brutt

Maarian Mahti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jari JaakkolaH 35- (10)brutt

Malvik IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hilde ForbordD 50- (76)brutt
Øystein MoltumyrH 15-16 (53)brutt
Ludvig Williams StrømsnesH 15-16 (53)brutt
Lars Erik StrømsnesH 45- (110)brutt
Roar ForbordH 70- (92)brutt
Torunn MoltumyrDirekte C (34)brutt
Tina  WilliamsDirekte C (34)brutt

Mariefors Skidklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Geza MolnarH 55- (82)2.00.14+0.44
8Julianna MolnarD17AK (52)2.16.02+28.25
9Daniel MolnarH17AK (36)3.46.05+1.12.52
12Pia MolnarD 50- (76)2.28.42+41.41

Markane IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars Danielsen HolenH17AK (36)2.33.13
10Åshild Sætren BøeD 45- (78)2.18.02+28.44
Aslaug Thingnes BøD 55- (51)brutt
Grete ZachariassenD 55- (51)brutt
Anne Marie SvarstadD17C (48)brutt
Nils HeggdalDirekte A (97)brutt
Sissel SvarstadDirekte B (83)brutt
Anders Svarstad HoleDirekte C (34)brutt
Idar HolenDirekte C (34)brutt
Kirsti Danielsen HolenDirekte C (34)brutt
Katrine Svarstad HeggdalD -10 (50)brutt
Olina Svarstad HeggdalD -10 (50)brutt

Markbygdens OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Carl Johan HögstrandH 60- (53)2.18.42+29.54
11Marie HögstrandD 50- (76)2.20.38+33.37
Martin SvenssonH 45- (110)brutt

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingvar BraatenH 55- (82)brutt

Molde og Omegn IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar GjeldvikH45AK (39)1.58.30
2Olea GjeldvikD 15-16B (12)2.22.26+50.55
3Rikke Gjeitnes DahleD 17-18 (32)2.20.12+8.17
5Stig BratsbergH 50- (66)2.28.06+23.39
Ane Hagset StavnesliD 15-16 (26)brutt
Magne Angelhus MorstølH 15-16 (53)brutt
Stig DahleH 45- (110)brutt
Eivind MorstølH 50- (66)brutt
Bjarne SjåholmH45AK (39)brutt
Hanne-Merete HagsetDirekte A (97)brutt
Sofie SjåholmD 15-16B (12)brutt

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erik BryschDirekte C (34)1.27.33
2Tiina Ala-NissiläD17C (48)1.37.42+14.35

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tove StrandD 50- (76)1.47.01

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Leif EngenH 75- (55)brutt

Nittedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Lars BredalenH17AK (36)2.28.25+-4.48
10Einar SkåreH 70- (92)2.09.34+44.07
12Tore BredalenH 45- (110)2.24.49+22.09
13Astrid RuudD 45- (78)2.22.34+33.16
Elise NyhusD 11-12N (16)brutt
Elin NyhusD45AK (45)brutt
Lars Gustav RogneDirekte A (97)brutt

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Olaug BergsetD 55- (51)2.51.45+58.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Moa LarssonDirekte A (97)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Moa LarssonDirekte B (83)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håvard NordengenDirekte C (34)brutt

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Robert FredriksenH 21- (179)brutt
Jørn MyrlandH45AK (39)brutt
Lene Therese MyrlandD17AK (52)brutt

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Audhild Bakken RognstadD 21- (52)3.04.42+39.22
6Rasmus Rørholt TheisenH 21- (179)2.26.45+14.08
13Ingunn SandbakkD17AK (52)2.54.05+1.06.28
18Magne JutulstadH 21- (179)2.42.56+30.19
Synnøve LofthusD 21- (52)brutt
Isak BergsetH 21- (179)brutt
Sindre Jansson HaverstadH 21- (179)brutt
Magnus KyrkjebøH 21- (179)brutt
Dag LofthusH 21- (179)brutt
Simon HillH17AK (36)brutt
Camilla ÖhmanDirekte A (97)brutt

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sofie AarnesD17AK (52)1.47.37
1Henrik EijsinkDirekte A (97)1.33.47
2Mari AarsethD 11-12 (30)1.03.45+4.20
2Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)1.21.50+10.52
12Jonas AarsethH 13-14 (46)2.08.55+52.23
12Halvor SaunesH 21- (179)2.39.23+26.46
32Markus GladH 21- (179)3.18.15+1.05.38
33Daniel FløtreH 21- (179)3.20.57+1.08.20
Iver AarsethH -10 (44)brutt
Eirik Langedal BreivikH 17-18 (36)brutt
Lars-Ivar AarsethH 21- (179)brutt
Anne BreivikDirekte B (83)brutt
Sjur LangedalDirekte B (83)brutt

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Erik PetterssonH 21- (179)2.31.43+19.06

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Olle KaleredH 21- (179)2.20.23+7.46

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Emil KaleredH 21- (179)2.36.57+24.20

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Henrik PetersonDirekte A (97)brutt

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Alfons PetersonDirekte B (83)brutt

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elis PetersonDirekte C (34)brutt

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lisa CarlssonD 21- (52)brutt

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elisabeth Meum JohansenD 55- (51)brutt
Morten JohansenH 55- (82)brutt
Harald WibyeH 75- (55)brutt

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Morten AndresenH17C (16)1.26.22
7Hilde Gunn HellenesD17C (48)2.06.56+43.49

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hans-Olof LindgrenH 50- (66)brutt

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Erlend RåheimH 50- (66)2.37.21+32.54

OK Österåker

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Linus NilssonH 11-12 (35)57.45+4.34
4Therese NilssonD 13-14 (63)1.25.33+14.35
4Caroline WestbomD 35- (21)3.24.27+54.33
7Tomas AlbinssonH 40- (38)2.48.19+26.22
Niclas NilssonH 45- (110)brutt
Lena NilsonDirekte B (83)brutt
Lena NilssonDirekte C (34)brutt

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Onno VerberneH 55- (82)2.01.10+1.40
5Ingrid RavnanD 55- (51)2.12.04+19.06
5Svein SolerødH 75- (55)2.07.27+16.32

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anders LaugloH 75- (55)1.45.14+-5.41
Geir PaulsenH 50- (66)brutt
Egil RepvikH 70- (92)brutt

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Dag Rønning JensenH 65- (74)2.03.47+18.34

OLC Kapreolo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Alfred SteinerH 75- (55)2.27.29+36.34

OLG Bern

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anja ProbstD 15-16 (26)2.33.01+14.20
5Nina ProbstD 13-14 (63)1.28.24+17.26
6Irene ProbstD45AK (45)2.18.53+17.13
8Marc ProbstH 45- (110)2.17.25+14.45
Jan HoldhusH 65- (74)brutt

OLK Piz Hasi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Therese AchermannD 45- (78)brutt

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (76)brutt
Inger Lise BjordalD 70- (45)brutt
Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (26)brutt
Roar BjordalH 70- (92)brutt
Olav DeelstraDirekte A (97)brutt
Marit ValaDirekte A (97)brutt

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Tommy SævareidH 55- (82)2.19.10+19.40
12Anita Lindvik-SævareidD45AK (45)4.09.35+2.07.55

OSK Selijas mežs

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Laura Nikola PinneD 13-16C (24)1.15.51
1Renars LucijanovsH 13-16C (26)57.18
2Daniela KrasovskaD 11-12N (16)54.36+8.52
4Kristians LipskisH 11-12 (35)1.12.40+19.29
4Fridis Martins LuksH 13-16C (26)1.09.59+12.41
7Gundega JuraneD 55- (51)2.39.16+46.18
7Aivars DruvenieksH 60- (53)2.10.28+21.40
8Laine OdzilevicaD 13-14 (63)1.38.31+27.33
9Agate SicaneD 13-14 (63)1.38.19+27.21
9Dace LukševicaD 55- (51)2.56.07+1.03.09
9Aivars LucijanovsH 17-18 (36)3.47.46+1.55.31
10Tabita Tina LukaD 13-14 (63)1.43.15+32.17
10Dace StagiteD 60- (41)2.56.17+1.03.58
14Daina LukinaD 50- (76)2.31.39+44.38
17Justs LukinsH 50- (66)3.26.19+1.21.52
Ieva IvbuleD 17-18 (32)brutt
Daina ZolbergaD 60- (41)brutt
Nauris PinneH -10 (44)brutt
Jurijs NarelsH 45- (110)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dagfinn FøllesdalH 80- (18)brutt

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Eija SipponenD 50- (76)2.20.06+33.05

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Jere SipponenH 21- (179)2.41.16+28.39

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Matti SipponenH 55- (82)brutt

Pan-Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Johanna KarlsenDirekte A (97)2.26.53+53.06

Pargas IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrika BrinkD 13-16C (24)1.10.49+-5.02
20Maria BrinkD 45- (78)3.48.39+1.59.21
21Anders BrinkH 45- (110)3.04.14+1.01.34

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Krista StureD 11-12N (16)45.44

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Marta LangenfeldeD 13-16C (24)1.39.25+23.34

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Agita CukanovaD 13-16C (24)1.48.40+32.49

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eliza LuksaD 13-16N (8)1.42.29+16.36

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Helmuts VitolsH 13-16C (26)brutt

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Olita ZnotinaD17AK (52)2.24.26+36.49

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kjell MeenH 70- (92)brutt

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Inger FinstadD 65- (50)2.27.23+20.40
16Frank FinstadH 65- (74)2.50.28+1.05.15
Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (63)brutt
Anne Berit MoeD 65- (50)brutt
Ståle SønsterudbråtenH 45- (110)brutt
Hans LarsenH 80- (18)brutt
Mathilde SønsterudbråtenD17AK (52)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari StrandeD 65- (50)2.06.43
1Kristian KihleH 50- (66)2.04.27
3Anne-Kristin KvammeD 45- (78)2.22.28+33.10
3Sissel SkovlyD 50- (76)1.54.31+7.30
3Elin DahlenD 70- (45)1.55.47+22.43
5Morten DåsnesH 60- (53)1.48.12+-0.36
5Helge RevhaugH 70- (92)1.46.42+21.15
7Lars D. FjeldstadH 50- (66)2.40.01+35.34
9Frode LøsetH 55- (82)2.36.47+37.17
16Per Gunnar DahlH 55- (82)2.42.57+43.27
Eirin MathiesenD 50- (76)brutt
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anne SørumD 60- (41)1.52.47+0.28
2Erik HaugenDirekte B (83)1.42.59+29.44
Lars Ranheim BrynestadH 15-16 (53)brutt
Helge BrynestadDirekte B (83)brutt
Sigurd Ranheim BrynestadDirekte B (83)brutt
Aase RanheimDirekte B (83)brutt

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
JP LandeDirekte A (97)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marita Weierud KvaaleD17AK (52)brutt

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hallvard Arntzen FossH 17-18 (36)1.50.37+-1.38
8Trond FossH45AK (39)2.41.42+43.12
Stine ArntzenD 45- (78)brutt
Toon MelisH 21- (179)brutt

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jens Vonen SvaeH -10 (44)brutt
Jesper Vonen SvaeH -10 (44)brutt
Espen SvaeH45AK (39)brutt

Skanska Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Beate MoldestadDirekte C (34)brutt

Sogndal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dag Jarle AaH 35- (10)2.52.35
3Nathalie Vatne AaD 11-12N (16)43.19+-2.25
Mia Vatne AaD -10 (50)1.15.59
Jorunn Aa AlbretsenD 40- (11)brutt
Håkon Aa AlbretsenH 13-14 (46)brutt
Vegard Aa AlbretsenH 13-14 (46)brutt
Karl Helge AlbretsenH 40- (38)brutt
Ingar HalsH 55- (82)brutt
Sverre AasenH 65- (74)brutt
Eirik Andreas AlbretsenH 17-20B (6)brutt

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Bjørn AlsakerH 60- (53)1.48.33+-0.15
Silje Elise HusdalD 13-14 (63)brutt
Heine Elias HusdalH 11-12 (35)brutt

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Bjørnar OlsrødDirekte A (97)2.23.14+49.27
Ove Gunnar JacobsenH 65- (74)brutt

Stora Tuna OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Joakim SvenskH 21- (179)2.12.37
2Anton SjökvistH 21- (179)2.18.15+5.38
4Ingrid AlexanderssonD 50- (76)1.58.49+11.48
11Erik BlomgrenH 21- (179)2.34.15+21.38
Nils AlexanderssonH 21- (179)brutt
Emil AlexanderssonDirekte A (97)brutt
Emil AlexanderssonDirekte A (97)brutt

Stord Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stian RykkjeH 15-16 (53)2.04.05
1Kenneth WesterheimH 45- (110)2.02.40
3Sindre Løver HovdenDirekte A (97)2.05.03+31.16
4Råmund Løver HovdenDirekte A (97)2.13.53+40.06
5Jørgen WesterheimH 13-16C (26)1.21.57+24.39
5Sveinung RykkjeH 45- (110)2.23.42+21.02
5Linda RykkjeD17AK (52)2.09.22+21.45
7Ingolf DybvikH 75- (55)2.12.08+21.13
17Anne LøverDirekte A (97)3.23.44+1.49.57
37Åge HovdenDirekte A (97)4.25.13+2.51.26
Tonje RykkjeD -10 (50)46.38
Edel SlettemarkD 65- (50)brutt
Lars Helge WesterheimH 65- (74)brutt
Steinar SlettemarkH 70- (92)brutt

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)2.06.55
2Aud Ellen BrevikD 45- (78)2.18.53+29.35
2Harald ThonH 60- (53)1.38.03+-10.45
3Linda VerdeD 60- (41)1.54.45+2.26
11Ine InstanesD 13-14 (63)2.00.23+49.25
12Malene InstanesD 13-14 (63)2.02.45+51.47
12Snorre FrydenlundH 50- (66)3.03.26+58.59
Tanja InstanesD 40- (11)brutt
Merete UndelandD 45- (78)brutt
Egil FrydenlundH 15-16 (53)brutt
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)brutt
Stig InstanesH 40- (38)brutt

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Lars HenrikssonH 45- (110)2.19.55+17.15

Södertälje-Nykvarn Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Jakob EnmarkH 21- (179)2.28.13+15.36
Johan Ek-LarssonH 21- (179)brutt

Tampereen Pyrintö

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sirkka-Liisa LauronenD 35- (21)2.29.54
4Ida JussilaD 15-16 (26)2.27.57+9.16
5Emma JussilaD 11-12 (30)1.05.44+6.19
15Kari JussilaH 45- (110)2.33.59+31.19
Tiina JussilaDirekte B (83)brutt

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne-Emilie Svanberg HelleD 13-16N (8)1.25.53
2Axel IngvaldsenH 80- (18)1.53.54+2.44
2May-lill DammD45AK (45)2.15.18+13.38
3Ylva Svanberg HelleD45AK (45)2.17.13+15.33
4Ulrik HellenH 13-14 (46)1.20.20+3.48
7Jørn TorgersenH 65- (74)2.11.29+26.16
9Bjart Are HellenH 45- (110)2.18.39+15.59
10Torild MyrliD45AK (45)2.57.45+56.05
19Kjetil DammH 45- (110)2.37.01+34.21
Knut KyrkjebøH 21- (179)brutt
Geir HusdalH 70- (92)brutt
Jan Harald Helmich PedersenH 70- (92)brutt
Vemund HansenH17AK (36)brutt
Trude KyrkjebøD45AK (45)brutt
Gry Sveri LierD17C (48)brutt

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Liv Inger PrangerødD 55- (51)2.03.24+10.26

Tisvilde Hegn OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jesper David JensenH 40- (38)2.21.57
3Oscar David Broman JensenH 13-14 (46)1.21.26+4.54

TPZ Orienteering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
34Peichi ChuangDirekte A (97)3.55.27+2.21.40
36Yiching HuangDirekte A (97)4.39.44+3.05.57
Aasmund FemsteinvikDirekte A (97)brutt

Trol

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Karl VervoortH 50- (66)3.20.32+1.16.05
23Betty De MeyerD 50- (76)4.30.29+2.43.28

Trollhättans SOK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Erik Bäcklund EkvallH17AK (36)2.30.42+-2.31
10Lennart EkvallH 55- (82)2.27.56+28.26
13Eva BäcklundDirekte B (83)2.45.05+1.31.50
19Elias Bäcklund EkvallH 21- (179)3.19.24+1.06.47

UKS Azymut 45 Gdynia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Zuzanna MorawskaD 17-18 (32)2.17.44+5.49
8Anna MorawskaD 21- (52)3.12.31+47.11

UNTS Warszawa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Monika Gajda-MorawskaD17AK (52)1.59.44+12.07
13Jacek MorawskiH 21- (179)2.38.47+26.10

USK Prague

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Michal BoránekH 17-18 (36)1.49.17+-2.58
11Petr BoránekH 45- (110)2.23.49+21.09
12Karolina BorankovaD 21- (52)3.37.09+1.11.49

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tiia TallilaDirekte A (97)brutt

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Aina Romsdal MauritzsenD 70- (45)brutt
Lars MauritzsenH 75- (55)brutt

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gitle FemsteinevikH -10 (44)1.17.12
4Guro FemsteinevikD 11-12 (30)1.04.36+5.11
5Otto FemsteinevikH 15-16 (53)2.41.18+37.13
Arnt Ove FemsteinevikH 50- (66)brutt
Atle BergsethH 65- (74)brutt

Velledalen IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Pernille Ibsen LervågD 35- (21)brutt
Andreas NakkenH 13-16N (4)brutt
Sivert NakkenH 13-16N (4)brutt
Bernt Are LervågH17C (16)brutt
Ole-Peder Kristian HolmbergH17N (1)brutt
Svein NakkenH17N (1)brutt
Torild HoleD17C (48)brutt
Christina Linnea HolmbergD17C (48)brutt
Emma Olin HolmbergD17C (48)brutt
Sophia Johanne HolmbergD -10 (50)brutt

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Einar LundH 50- (66)brutt

Vikane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mari HageDirekte N (9)brutt

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Evelina WickbomD 21- (52)2.29.53+4.33

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Amanda HolmgrenD 21- (52)3.24.45+59.25

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andrea WickbomD 21- (52)brutt

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simon NordlundDirekte A (97)brutt

Voss IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Marta RingheimD17C (48)2.24.15+1.01.08
12Svein - Erik HeggenesH 70- (92)2.05.23+39.56
13Knut SkipleH 70- (92)2.06.47+41.20
17Svein Jarl HansenH 65- (74)2.54.16+1.09.03

Värska OK Peko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristel KôivoD17AK (52)brutt

Wing OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Lars Hol MoholdtH 21- (179)3.09.41+57.04
Randi HellandD 70- (45)brutt
Jonas VindalH 15-16 (53)brutt
Jon VindalH 50- (66)brutt

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Leif S. ThingsrudH 60- (53)1.55.15+6.27
7Ingrid HernesD 50- (76)2.12.36+25.35
Linda HanssenD 50- (76)brutt

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vidar SireH 45- (110)brutt

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ingrid GjersvoldD 50- (76)2.21.59+34.58

Årstad IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Per HauglandH 75- (55)2.07.21+16.26
20Jan HauglandH 55- (82)3.21.27+1.21.57
Gunnar J. AlsakerH 70- (92)brutt
Anne FjeldstadDirekte C (34)brutt

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6May Bente BrurbergD 50- (76)2.02.12+15.11
10Vincent EijsinkH45AK (39)2.58.14+59.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor