Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

1 570 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mia Vatne AaSogndal IL 1.15.59
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna 51.17
Julie M HellandEgersund OK 47.05
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK 1.10.59
Nora Rossvold  OtterleiByåsen IL 53.44
Tonje RykkjeStord Orientering 46.38
Emma DrønnesundEmblem IL brutt
Katrine Svarstad HeggdalMarkane IL brutt
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL brutt
Sophia Johanne HolmbergVelledalen IL brutt
Helene Heggheim JensenEmblem IL brutt
Silje Heggheim JensenEmblem IL brutt
Ingrid JørgensenLillehammer OK brutt
Tale NybergIL Veten brutt
Sanna SigvardsonBredaryds SOK brutt
Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL brutt
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL brutt
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeIL Veten brutt
Elise Heimlid ØiestadIL Veten brutt
Frida Heimlid ØiestadIL Veten brutt

D 11-12

1 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veera TurakainenHelsingin Suunistajat 59.25
2Mari AarsethNydalens SK 1.03.45+4.20
3Alva ErssonIFK Mora OK 1.05.37+6.12
4Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett 1.04.36+5.11
5Emma JussilaTampereen Pyrintö 1.05.44+6.19
6Hanna AlsiöFalköpings AIK OK 1.06.01+6.36
7Anja HoleFørde IL 1.09.14+9.49
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK brutt
Julie DrønnesundEmblem IL brutt
Serine JørgensenLillehammer OK brutt

D 11-12N

1 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Krista SturePlavinas - OSK Selijas mežs 45.44
2Daniela KrasovskaOSK Selijas mežs 54.36+8.52
3Nathalie Vatne AaSogndal IL 43.19+-2.25
Johanna NordliFreidig brutt
Liv-Marie NordliFreidig brutt
Elise NyhusNittedal OL brutt
Beate Heimlid ØiestadIL Veten brutt

D 13-14

2 210 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna 1.10.58
2Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 1.21.50+10.52
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK 1.25.49+14.51
4Therese NilssonOK Österåker 1.25.33+14.35
5Nina ProbstOLG Bern1.28.24+17.26
6Martine SkjelsvikLillehammer OK 1.34.47+23.49
7Ellen SigvardsonBredaryds SOK 1.35.23+24.25
8Laine OdzilevicaOSK Selijas mežs 1.38.31+27.33
9Agate SicaneOSK Selijas mežs 1.38.19+27.21
10Tabita Tina LukaOSK Selijas mežs 1.43.15+32.17
11Ine InstanesSturla, IF 2.00.23+49.25
12Malene InstanesSturla, IF 2.02.45+51.47
13Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK 2.13.08+1.02.10
Petra HoveidAsker Skiklubb brutt
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb brutt
Sunniva Paulsen LimstrandBodø og Omegn IF Orientering brutt
Kristin LundanesEmblem IL brutt
Serine Skogeng ReitenEmblem IL brutt
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering brutt

D 13-16C

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Laura Nikola PinneOSK Selijas mežs 1.15.51
2Henrika BrinkPargas IF 1.10.49+-5.02
3Agita CukanovaPlavinas - OSK Selijas mežs 1.48.40+32.49
4Marta LangenfeldePlavinas - OSK Selijas mežs 1.39.25+23.34
5Ella SkoglundIL Veten 1.33.35+17.44
6Therese Fetveit SundalFana IL 1.42.52+27.01

D 13-16N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking 1.25.53
2Eliza LuksaPlavinas - OSK Selijas mežs 1.42.29+16.36

D 15-16

4 050 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Venla TurakainenHelsingin Suunistajat 2.18.41
2Anja ProbstOLG Bern2.33.01+14.20
3Moa AlsiöFalköpings AIK OK 2.24.26+5.45
4Ida JussilaTampereen Pyrintö 2.27.57+9.16
5Lotte MyklemyrEiker OL 2.46.30+27.49
6Maarit MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot 3.16.54+58.13
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF brutt

D 17-18

4 190 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 2.11.55
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering 2.17.36+5.41
3Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF 2.20.12+8.17
4Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 2.17.44+5.49
5Vera MelkildFreidig 2.22.29+10.34
Ieva IvbuleOSK Selijas mežs brutt
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK brutt
Jenny PerersKorsnäs IF OK brutt
Martha Skogeng ReitenEmblem IL brutt
Hedvig VollsetHeming Orientering brutt

D 19-20

4 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL brutt

D 21-

4 540 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda LindkvistLeksands OK 2.25.20
2Bodil HelgerudHalden SK 2.26.20+1.00
3Evelina WickbomVittjärvs IK 2.29.53+4.33
4Audhild Bakken RognstadNTNUI3.04.42+39.22
5Elen Katrine SkjerveFrol IL 2.43.21+18.01
6Elin BjervaLarvik OK 2.46.40+21.20
7Amanda HolmgrenVittjärvs IK 3.24.45+59.25
8Anna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 3.12.31+47.11
12Karolina BorankovaUSK Prague 3.37.09+1.11.49
Lisa CarlssonOK Linné brutt
Moa EnmarkGöteborg Majorna OK brutt
Gøril FristadHalden SK brutt
Synnøve LofthusNTNUIbrutt
Camilla StridsklevIL Tyrving brutt
Josefine WallenhammarHagaby GoIF brutt
Andrea WickbomVittjärvs IK brutt

D 35-

4 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sirkka-Liisa LauronenTampereen Pyrintö 2.29.54
2Marie Elise FredIF Femman 2.47.46+17.52
3Charlotte LindkvistLeksands OK 3.22.29+52.35
4Caroline WestbomOK Österåker 3.24.27+54.33
6Lucia TurcanuAttunda OK 5.25.08+2.55.14
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL brutt

D 40-

4 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valborg MadslienLillehammer OK 2.10.54
Jorunn Aa AlbretsenSogndal IL brutt
Tanja InstanesSturla, IF brutt
Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering brutt

D 45-

3 130 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsi BoströmLynx1.49.18
2Aud Ellen BrevikSturla, IF 2.18.53+29.35
3Anne-Kristin KvammeRingerike OL 2.22.28+33.10
4Marianne NummedalFana IL 2.24.52+35.34
5Sigrid MelkildFreidig 2.09.21+20.03
6Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 2.33.58+44.40
7Birgitte TorbjørnsenIL Gular2.34.46+45.28
8Irene TurakainenHelsingin Suunistajat 2.35.01+45.43
9Irene Felde OlaussenHalden SK 2.14.14+24.56
10Åshild Sætren BøeMarkane IL 2.18.02+28.44
11Karin AnderssonIF Hagen 2.18.59+29.41
12Kirsti LysakerFana IL 2.33.23+44.05
13Astrid RuudNittedal OL 2.22.34+33.16
14Heidi MyklemyrEiker OL 2.56.46+1.07.28
20Maria BrinkPargas IF 3.48.39+1.59.21
Therese AchermannOLK Piz Hasi brutt
Stine ArntzenSandefjord OK brutt
Ane BjørnsgaardLillehammer OK brutt
Hege FeiringIL Tyrving brutt
Eirin LodgaardByåsen IL brutt
Marianne LykkeEmblem IL brutt
Merete UndelandSturla, IF brutt
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering brutt

D 50-

2 810 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove StrandMåren OK 1.47.01
2Dagrun MelkildHeming Orientering 2.08.56+21.55
3Sissel SkovlyRingerike OL 1.54.31+7.30
4Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 1.58.49+11.48
5Hilde StorløkkenKongsberg OL 2.04.44+17.43
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 2.02.12+15.11
7Ingrid HernesØstmarka OK 2.12.36+25.35
8Åsa AlsiöFalköpings AIK OK 2.11.24+24.23
9Eija SipponenPaimion Rasti 2.20.06+33.05
10Ingrid GjersvoldÅlen IL2.21.59+34.58
11Marie HögstrandMarkbygdens OK 2.20.38+33.37
12Pia MolnarMariefors Skidklubb 2.28.42+41.41
14Daina LukinaOSK Selijas mežs 2.31.39+44.38
20Hege HeibergHadeland OL 3.11.30+1.24.29
23Betty De MeyerTrol 4.30.29+2.43.28
Hilde ForbordMalvik IL brutt
Linda HanssenØstmarka OK brutt
Anja HeggemKongsberg OL brutt
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering brutt
Anne LofthusLillehammer OK brutt
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb brutt
Eirin MathiesenRingerike OL brutt
Maria PerssonAsker Skiklubb brutt

D 55-

2 810 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit DanielsenIL Tyrving 1.52.58
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL 2.03.24+10.26
3Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag 2.17.12+24.14
4Bente LineIndre Østfold OK 2.01.02+8.04
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll 2.12.04+19.06
6Kjersti SkantzeIL Tyrving 2.33.27+40.29
7Gundega JuraneOSK Selijas mežs 2.39.16+46.18
8Olaug BergsetNordreisa IL 2.51.45+58.47
9Dace LukševicaOSK Selijas mežs 2.56.07+1.03.09
10Gro Birkeland SøvikGneist, IL 3.03.08+1.10.10
Tove BakkenLillehammer OK brutt
Aslaug Thingnes BøMarkane IL brutt
Jeanette FrischherzIL Veten brutt
Elisabeth Meum JohansenOK Moss brutt
Karen Clementsen KayserFana IL brutt
Grete ZachariassenMarkane IL brutt

D 60-

2 360 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF 1.52.19
2Anne SørumRingsaker OK 1.52.47+0.28
3Linda VerdeSturla, IF 1.54.45+2.26
4Siren GreveBergens TF 1.57.02+4.43
5Elle M. MelbyeHeming Orientering 1.59.08+6.49
6Randi NilstadIL Tyrving 2.01.08+8.49
7Inger TiltnesIL Tyrving 2.17.39+25.20
8Herdis AlvheimFana IL 2.20.14+27.55
10Dace StagiteOSK Selijas mežs 2.56.17+1.03.58
Gunn BotnenBø OLbrutt
Daina ZolbergaOSK Selijas mežs brutt

D 65-

2 360 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL 2.06.43
2Ingjerd SognnæsBergens TF 1.51.41+-15.02
3Kari PedersenIL Tyrving 1.58.16+-8.27
4Lill Ramberg SkappelLillehammer OK 2.01.46+-4.57
6Inger FinstadRaumar Orientering 2.27.23+20.40
7Astrid OrmbergFana IL 2.37.06+30.23
8Kari SecherBergens TF 2.52.34+45.51
10Aud I SpjelkavikIL Tyrving 3.14.24+1.07.41
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK brutt
Stina ElfvingByåsen IL brutt
Berit HegdalBergens TF brutt
Astri Ese HoleBergens TF brutt
Eva KrzywinskiBergens TF brutt
Anne Berit MoeRaumar Orientering brutt
Kari NatåsBergens TF brutt
Edel SlettemarkStord Orientering brutt
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø brutt

D 70-

2 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katharina Mo BergeFreidig 1.33.04
2Torid KvaalFreidig 1.36.40+3.36
3Elin DahlenRingerike OL 1.55.47+22.43
4Audny TotlandFana IL 2.02.41+29.37
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL 2.13.59+40.55
7Sidsel SandelienHeming Orientering 2.29.40+56.36
8Brita Eilertsen GrønliFørde IL 2.43.19+1.10.15
10Hjørdis ØvreåsBotne SK 3.38.26+2.05.22
Inger Lise BjordalOppsal Orientering brutt
Berit Louise EskerudLillehammer OK brutt
Randi HellandWing OK brutt
Else Lerche RaadalFana IL brutt
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag brutt

D 75-

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb 2.02.07
2Unni DrageHaugerud IF 2.06.37+4.30

D 80-

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid RollFana IL 2.53.39

H -10

1 570 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 1.17.12
2Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK 1.20.05+2.53
3Markus M. HellandEgersund OK 1.27.26+10.14
5Ole Magnus StoremyrIL Hauken 1.43.00+25.48
Iver AarsethNydalens SK brutt
Oskar Elias HeggsetFreidig brutt
Bjørnar Tøfte HeimlidIL Veten brutt
Tarjei Tøfte HeimlidIL Veten brutt
Andreas Nilssen LandeEmblem IL brutt
Andreas Nilssen LandeEmblem IL brutt
Nauris PinneOSK Selijas mežs brutt
Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL brutt
Håkon Sæl SteenFossum IF brutt
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL brutt
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL brutt
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL brutt
Eirik UlvedalIL Veten brutt
Haakon UlvedalIL Veten brutt
Jakob UlvedalIL Veten brutt

H 11-12

1 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna 53.11
2Linus NilssonOK Österåker 57.45+4.34
4Kristians LipskisOSK Selijas mežs 1.12.40+19.29
6Jo Randar HolmøyHadeland OL 1.31.56+38.45
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken 1.33.34+40.23
Oskar BaklidKonnerud IL brutt
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb brutt
Brage Bell LysakerFana IL brutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK brutt
Peder NybergIL Veten brutt
Mathias NyhaugAsker Skiklubb brutt
Sindre Sæl SteenFossum IF brutt

H 11-12N

1 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon GrønliFørde IL 48.20
2Hugo BergenfurIK Vikings OK 52.03+3.43
Arnar Tøfte HeimlidIL Veten brutt

H 13-14

2 210 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL 1.16.32
2Kristian BoströmLynx1.13.00+-3.32
3Oscar David Broman JensenTisvilde Hegn OK 1.21.26+4.54
4Ulrik HellenTIF Viking 1.20.20+3.48
5Sven Bergset LangvikIL Veten 1.20.54+4.22
6Leif-Inge JevnlidIL Veten 1.31.15+14.43
7Henrik R HoltHedrum OL 1.29.52+13.20
8Johan HedmanIF Hagen 1.42.00+25.28
9Vegar HoleFørde IL 1.42.06+25.34
12Jonas AarsethNydalens SK 2.08.55+52.23
Håkon Aa AlbretsenSogndal IL brutt
Vegard Aa AlbretsenSogndal IL brutt
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK brutt

H 13-16C

1 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Renars LucijanovsOSK Selijas mežs 57.18
3Daniel RolfsnesFitjar IL 1.08.56+11.38
4Fridis Martins LuksOSK Selijas mežs 1.09.59+12.41
5Jørgen WesterheimStord Orientering 1.21.57+24.39
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering brutt
Jakob RolfsnesFitjar IL brutt
Helmuts VitolsPlavinas - OSK Selijas mežs brutt

H 13-16N

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Runar Tøfte HeimlidIL Veten brutt
Andreas NakkenVelledalen IL brutt
Sivert NakkenVelledalen IL brutt

H 15-16

4 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian RykkjeStord Orientering 2.04.05
2Elias BergsetIL Veten 2.04.52+0.47
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering 2.13.39+9.34
4Alexander Repstad StoremyrIL Hauken 2.17.49+13.44
5Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett 2.41.18+37.13
7Trygve Nummedal OsFørde IL 3.12.41+1.08.36
10Per HedmanIF Hagen 3.24.26+1.20.21
Elias BergenfurIK Vikings OK brutt
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK brutt
Magnus EideFjellhug/Vereide IL brutt
Egil FrydenlundSturla, IF brutt
Øystein MoltumyrMalvik IL brutt
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF brutt
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL brutt
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL brutt
Johan Kristian UndelandSturla, IF brutt
Jonas VindalWing OK brutt

H 17-18

4 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Michal BoránekUSK Prague 1.49.17+-2.58
3Hallvard Arntzen FossSandefjord OK 1.50.37+-1.38
4Sindre R HoltHedrum OL 1.52.23+0.08
6Olle HedmanIF Hagen 1.55.09+2.54
7Albin AlsiöIF Hagen 2.09.57+17.42
9Aivars LucijanovsOSK Selijas mežs 3.47.46+1.55.31
Hannes BergenfurIK Vikings OK brutt
Eirik Langedal BreivikNydalens SK brutt
Vegard MyklemyrEiker OL brutt

H 19-20

4 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Nummedal OsFørde IL 3.10.38
2Jarle LysnesHedrum OL 3.09.52+-0.46
Einar LofthusHamar OK brutt
Tarjei VollsetHeming Orientering brutt

H 21-

5 370 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joakim SvenskStora Tuna OK 2.12.37
2Anton SjökvistStora Tuna OK 2.18.15+5.38
3Olle KaleredOK Denseln 2.20.23+7.46
4Håkon Raadal BjørloHalden SK 2.22.55+10.18
5Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 2.25.18+12.41
6Rasmus Rørholt TheisenNTNUI2.26.45+14.08
7Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 2.28.13+15.36
8Per CarlborgLinköpings OK 2.32.57+20.20
9Erik PetterssonOK Denseln 2.31.43+19.06
10Emil KaleredOK Denseln 2.36.57+24.20
11Erik BlomgrenStora Tuna OK 2.34.15+21.38
12Halvor SaunesNydalens SK 2.39.23+26.46
13Jacek MorawskiUNTS Warszawa 2.38.47+26.10
14Lars Hol MoholdtWing OK 3.09.41+57.04
15Øyvind HelgerudHalden SK 3.10.38+58.01
16Jere SipponenPaimion Rasti 2.41.16+28.39
18Magne JutulstadNTNUI2.42.56+30.19
19Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 3.19.24+1.06.47
20Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 2.49.03+36.26
21Dag Steinar RagvinBø OL2.52.10+39.33
22Kristian Opsahl BredesenFrol IL 3.00.42+48.05
24Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 3.08.22+55.45
26Michal PatekK.O.B. Chocen 3.10.37+58.00
27Ondrej PesekK.O.B. Chocen 3.11.53+59.16
31Andreas HaugFørde IL 3.47.47+1.35.10
32Markus GladNydalens SK 3.18.15+1.05.38
33Daniel FløtreNydalens SK 3.20.57+1.08.20
34Pål SkogedalAsker Skiklubb 3.24.06+1.11.29
39Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 3.35.17+1.22.40
40Kenneth MydlandEgersund OK 3.33.40+1.21.03
41Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 3.34.41+1.22.04
43Asgeir ÅrdalFørde IL 3.44.39+1.32.02
51Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 4.37.26+2.24.49
Lars-Ivar AarsethNydalens SK brutt
Nils AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Isak BergsetNTNUIbrutt
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering brutt
Robert FredriksenNotodden OL brutt
Sindre Jansson HaverstadNTNUIbrutt
Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat brutt
Austris KrastinsBriksnis SK brutt
Knut KyrkjebøTIF Viking brutt
Magnus KyrkjebøNTNUIbrutt
Dag LofthusNTNUIbrutt
Janis MalcansEmblem IL brutt
Toon MelisHamokbrutt
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL brutt
Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering brutt
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving brutt
Jan ShanelK.O.B. Chocen brutt
Anton SundgrenLånghundra IF brutt
Håvard VassendenFrol IL brutt

H 35-

4 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Jarle AaSogndal IL 2.52.35
3Pontus FredIF Femman 4.04.06+1.11.31
Jari JaakkolaMaarian Mahti brutt

H 40-

4 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesper David JensenTisvilde Hegn OK 2.21.57
2Pavel SvadlenaK.O.B. Chocen 2.49.30+27.33
3Petteri LauronenLynx2.54.42+32.45
4Tomas HenrikssonAttunda OK 2.29.29+7.32
5Jørn SundbyLarvik OK 3.00.02+38.05
6Niklas HenrikssonAttunda OK 2.38.44+16.47
7Tomas AlbinssonOK Österåker 2.48.19+26.22
Karl Helge AlbretsenSogndal IL brutt
Mads IngvardsenFIF Hillerød Orientering brutt
Stig InstanesSturla, IF brutt
Thomas JørgensenLillehammer OK brutt
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb brutt
Arild NyhaugAsker Skiklubb brutt

H 45-

4 250 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth WesterheimStord Orientering 2.02.40
2Mikael BoströmLynx1.54.40+-8.00
3Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL2.15.28+12.48
4Erik ErssonIFK Mora OK 2.02.40
5Sveinung RykkjeStord Orientering 2.23.42+21.02
6Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 2.23.49+21.09
7Per SigvardsonBredaryds SOK 2.12.00+9.20
8Marc ProbstOLG Bern2.17.25+14.45
9Bjart Are HellenTIF Viking 2.18.39+15.59
10Lars HenrikssonSundsvalls OK 2.19.55+17.15
11Petr BoránekUSK Prague 2.23.49+21.09
12Tore BredalenNittedal OL 2.24.49+22.09
13Truls KvaaseBækkelagets SK 2.25.54+23.14
14Mats HedmanIF Hagen 2.33.19+30.39
15Kari JussilaTampereen Pyrintö 2.33.59+31.19
17Arto MuhonenKalevan rasti 2.56.09+53.29
18Mats BergenfurIK Vikings OK 2.36.41+34.01
19Kjetil DammTIF Viking 2.37.01+34.21
20Rickard LindkvistLeksands OK 2.53.02+50.22
21Anders BrinkPargas IF 3.04.14+1.01.34
29Asbjørn RoeLarvik OK 3.38.07+1.35.27
30Ole MyklemyrEiker OL 4.09.44+2.07.04
Lars BaklidKonnerud IL brutt
Stig DahleMolde og Omegn IF brutt
Jan LenndinLillehammer OK brutt
Jurijs NarelsOSK Selijas mežs brutt
Niclas NilssonOK Österåker brutt
Robert OtterleiByåsen IL brutt
Vidar SireÅl ILbrutt
Kjetil SteenFossum IF brutt
Lars Erik StrømsnesMalvik IL brutt
Martin SvenssonMarkbygdens OK brutt
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering brutt

H 50-

4 190 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian KihleRingerike OL 2.04.27
3Yngve NymarkAskøy O-lag2.28.59+24.32
4Geir FrøytlogEgersund OK 2.26.05+21.38
5Stig BratsbergMolde og Omegn IF 2.28.06+23.39
6Erlend RåheimOK Øst2.37.21+32.54
7Lars D. FjeldstadRingerike OL 2.40.01+35.34
8Kristian StorsveenLøten o-lag 2.46.50+42.23
12Snorre FrydenlundSturla, IF 3.03.26+58.59
13Karl VervoortTrol 3.20.32+1.16.05
17Justs LukinsOSK Selijas mežs 3.26.19+1.21.52
Anders BergsetIL Veten brutt
Leif Kåre BessebergEiker OL brutt
Bjarte DyngjelandFana IL brutt
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett brutt
Hans-Olof LindgrenOK Skogshjortarna brutt
Einar LundVerdal OK brutt
Christer MikaelssonHusums IF OK brutt
Eivind MorstølMolde og Omegn IF brutt
Tord Bell MykingFana IL brutt
Geir PaulsenOL Trollelg brutt
Jon VindalWing OK brutt

H 55-

4 050 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Onno VerberneOL Toten-Troll 2.01.10+1.40
3Geza MolnarMariefors Skidklubb 2.00.14+0.44
5Sture OttesenIndre Østfold OK 2.04.58+5.28
6Øivind MyhreKongsberg OL 2.14.33+15.03
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb 2.19.10+19.40
8Torgeir StrandFana IL 2.22.18+22.48
9Frode LøsetRingerike OL 2.36.47+37.17
10Lennart EkvallTrollhättans SOK 2.27.56+28.26
11Halvor JutulstadBækkelagets SK 2.34.42+35.12
12Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL 2.34.43+35.13
13Knut Anders LøkenFossum IF 2.48.30+49.00
14Ivar BergsetIL Veten 2.39.00+39.30
15Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar 2.52.37+53.07
16Per Gunnar DahlRingerike OL 2.42.57+43.27
20Jan HauglandÅrstad IL 3.21.27+1.21.57
Ingvar BraatenModum OL brutt
Terje GudbrandsenHamar OK brutt
Ingar HalsSogndal IL brutt
Morten JohansenOK Moss brutt
Gerhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt brutt
Johan MagerøyFørde IL brutt
Matti SipponenPaimion Rasti brutt
Donald SkantzeIL Tyrving brutt
Gunnar VeastadLillehammer OK brutt
Bjørn ØdegårdIL Veten brutt

H 60-

3 130 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kristian EkebergIL Tyrving 1.48.48
2Harald ThonSturla, IF 1.38.03+-10.45
3Arvid MydlandEgersund OK 1.42.58+-5.50
4Leif S. ThingsrudØstmarka OK 1.55.15+6.27
5Morten DåsnesRingerike OL 1.48.12+-0.36
6Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb 1.48.33+-0.15
7Aivars DruvenieksOSK Selijas mežs 2.10.28+21.40
8Alf PettersenIL Tyrving 2.09.41+20.53
10Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK 2.18.42+29.54
Jarle BotnenBø OLbrutt
Gunnar GytriFørde IL brutt
Hannu HuusariLahden Suunnistajat -37 brutt
Ragnar KayserFana IL brutt
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar brutt
Kjell Joar RognstadLillehammer OK brutt
Ørjan Eirik ValestrandFana IL brutt

H 65-

2 810 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL 1.45.13
2Atle AlvheimFana IL 1.51.19+6.06
3Magnus NatåsBergens TF 1.57.25+12.12
4Torodd OsFørde IL 1.54.33+9.20
5Kurt GrønliFørde IL 2.06.46+21.33
6Dag Rønning JensenOL Trollo 2.03.47+18.34
7Jørn TorgersenTIF Viking 2.11.29+26.16
8Arne TiltnesIL Tyrving 2.12.35+27.22
9Helge ScheiFørde IL 2.14.11+28.58
10Bjørn SteenBø OL2.23.31+38.18
11Terje MalmHamar OK 2.26.49+41.36
16Frank FinstadRaumar Orientering 2.50.28+1.05.15
17Svein Jarl HansenVoss IL 2.54.16+1.09.03
19Jan Olav OrmbergFana IL 2.59.44+1.14.31
Sverre AasenSogndal IL brutt
Bjørn BergerByåsen IL brutt
Atle BergsethVaregg Fleridrett brutt
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL brutt
Jan HoldhusIL Gular brutt
Øyvind HoveidAsker Skiklubb brutt
Ove Gunnar JacobsenStokke IL brutt
Atle StøyvaBreimsbygda IL brutt
Lars Helge WesterheimStord Orientering brutt

H 70-

2 360 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL 1.25.27
2Dagfinn HoleBergens TF 1.34.50+9.23
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL 1.44.05+18.38
5Helge RevhaugRingerike OL 1.46.42+21.15
6Sigvald RobberstadHalsnøy OL 1.48.45+23.18
7Stig BergeFreidig 1.50.39+25.12
9Kjell StenstadvoldIL Tyrving 1.52.58+27.31
10Einar SkåreNittedal OL 2.09.34+44.07
11Per VoldFana IL 1.59.10+33.43
12Svein - Erik HeggenesVoss IL 2.05.23+39.56
13Knut SkipleVoss IL 2.06.47+41.20
15Bjørn SpjelkavikIL Tyrving 2.23.46+58.19
16Magne RaadalFana IL 2.13.27+48.00
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL brutt
Helge BjaalandHeming Orientering brutt
Roar BjordalOppsal Orientering brutt
Trond FeiringHamar OK brutt
Roar ForbordMalvik IL brutt
Solmund HelleAskvoll og Holmedal IL brutt
Geir HusdalTIF Viking brutt
Hans Jørgen LoeFossekallen IL brutt
Kjell MeenPorsgrunn OL brutt
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking brutt
Egil RepvikOL Trollelg brutt
Harald RisnesFana IL brutt
Bjørn SandelienHeming Orientering brutt
Steinar SlettemarkStord Orientering brutt
Magnar ØvreåsBotne SK brutt

H 75-

2 360 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Anders LaugloOL Trollelg 1.45.14+-5.41
3Olav TotlandFana IL 1.57.42+6.47
4Per HauglandÅrstad IL 2.07.21+16.26
5Svein SolerødOL Toten-Troll 2.07.27+16.32
7Ingolf DybvikStord Orientering 2.12.08+21.13
8Magnar ReppesgårdHedrum OL 2.24.57+34.02
9Alfred SteinerOLC Kapreolo 2.27.29+36.34
14Arne ØfsthusAsker Skiklubb 3.03.41+1.12.46
Tormod DahlenRingerike OL brutt
Leif EngenNidarøst OK brutt
Trygve FosseGimle IF brutt
Jan R LienBergens TF brutt
Jon Vegard LundeLillehammer OK brutt
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag brutt
Egil NestandeFørde IL brutt
Per Olaf TangenFana IL brutt
Roger TorperIndre Østfold OK brutt
Per VikaneFana IL brutt
Harald WibyeOK Moss brutt
Gunnar ØsterbøFreidig brutt

H 80-

2 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor DrageHaugerud IF 1.51.10
2Axel IngvaldsenTIF Viking 1.53.54+2.44
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL brutt
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK brutt
Hans LarsenRaumar Orientering brutt

H17AK

4 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Danielsen HolenMarkane IL 2.33.13
2Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 2.30.42+-2.31
3Lars BredalenNittedal OL 2.28.25+-4.48
5Tormod KleppaLillehammer OK 3.00.06+26.53
8Fredrik DanielsenIL Tyrving 3.23.59+50.46
9Daniel MolnarMariefors Skidklubb 3.46.05+1.12.52
Vemund HansenTIF Viking brutt
Simon HillNTNUIbrutt
Anders HvasshovdKongsberg OL brutt
Steinar KvaaleBø OLbrutt
Anders Tønnessen RødFana IL brutt

H45AK

3 130 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF 1.58.30
2Anders Kristian HoltHedrum OL 1.55.09+-3.21
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL 2.09.21+10.51
5Trond SletnerByåsen IL 2.03.20+4.50
6Arild HeggesetFreidig 2.07.30+9.00
8Trond FossSandefjord OK 2.41.42+43.12
10Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering 2.58.14+59.44
Roger LysnesHedrum OL brutt
Jørn MyrlandNotodden OL brutt
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF brutt
Espen SvaeSarpsborg OL brutt
Stig SønsterudbråtenLillomarka OL brutt
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering brutt

H17C

2 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten AndresenOK Skeidi 1.26.22
2Olav HellandEgersund OK 1.21.00+-5.22
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK 1.56.42+30.20
Bernt Are LervågVelledalen IL brutt
Thor VollsetHeming Orientering brutt
Lars-Erik ØsterudEiker OL brutt

H17N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ole-Peder Kristian HolmbergVelledalen IL brutt
Svein NakkenVelledalen IL brutt

D17AK

2 810 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie AarnesNydalens SK 1.47.37
4Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa 1.59.44+12.07
5Linda RykkjeStord Orientering 2.09.22+21.45
7Sigrid SøvikGneist, IL 2.22.35+34.58
8Julianna MolnarMariefors Skidklubb 2.16.02+28.25
9Olita ZnotinaPlavinas - OSK Selijas mežs 2.24.26+36.49
11Tora VollsetHeming Orientering 2.43.14+55.37
13Ingunn SandbakkNTNUI2.54.05+1.06.28
Jane M HellandEgersund OK brutt
Julie IngvardsenFIF Hillerød Orientering brutt
Kristel KôivoVärska OK Pekobrutt
Marita Weierud KvaaleRøyken OL brutt
Lene Therese MyrlandNotodden OL brutt
Karianne RuudLillehammer OK brutt
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag brutt
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering brutt
Guro TorpeFrol IL brutt
Siv Elin ØdegårdIL Veten brutt

D45AK

2 360 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 2.01.40
2May-lill DammTIF Viking 2.15.18+13.38
3Ylva Svanberg HelleTIF Viking 2.17.13+15.33
5Tone Sølie LysnesHedrum OL 2.30.42+29.02
6Irene ProbstOLG Bern2.18.53+17.13
7Kari Reppesgård HoltHedrum OL 2.47.33+45.53
10Torild MyrliTIF Viking 2.57.45+56.05
12Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 4.09.35+2.07.55
Irene Kroken BergsetIL Veten brutt
Unn Disch KihleRingerike OL brutt
Annhild FetveitFana IL brutt
Trude KyrkjebøTIF Viking brutt
Elin NyhusNittedal OL brutt

D17C

2 260 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Tiina Ala-NissiläMS Parma 1.37.42+14.35
4Olaug F MydlandEgersund OK 1.43.08+20.01
5Siri SpjelkavikIL Tyrving 2.04.24+41.17
6Anne-Grete OlsenByåsen IL 2.06.20+43.13
7Hilde Gunn HellenesOK Skeidi 2.06.56+43.49
9Marta RingheimVoss IL 2.24.15+1.01.08
11Karin LoeFossekallen IL 2.35.16+1.12.09
Torild HoleVelledalen IL brutt
Christina Linnea HolmbergVelledalen IL brutt
Emma Olin HolmbergVelledalen IL brutt
Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL brutt
Gry Sveri LierTIF Viking brutt
Tiril ReksnesHadeland OL brutt
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK brutt
Eli StensliLøten o-lag brutt
Anne Marie SvarstadMarkane IL brutt

D17N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tordis FrøytlogEgersund OK 1.35.30

Direkte A

4 050 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik EijsinkNydalens SK 1.33.47
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 1.53.09+19.22
3Sindre Løver HovdenStord Orientering 2.05.03+31.16
4Råmund Løver HovdenStord Orientering 2.13.53+40.06
5Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 2.22.59+49.12
6Jim OlaussenHalden SK 2.30.51+57.04
7Bjørnar OlsrødStokke IL 2.23.14+49.27
8Johanna KarlsenPan-Kristianstad2.26.53+53.06
11Bertil KarlssonHjobygdens OK3.05.16+1.31.29
17Anne LøverStord Orientering 3.23.44+1.49.57
34Peichi ChuangTPZ Orienteering3.55.27+2.21.40
36Yiching HuangTPZ Orienteering4.39.44+3.05.57
37Åge HovdenStord Orientering 4.25.13+2.51.26
Eirik AabelBækkelagets SK brutt
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Kjell BergsetIL Veten brutt
Sølvi  BergsetIL Veten brutt
Olav DeelstraOppsal Orientering brutt
Lita DudeleBriksnis SK brutt
Marianne DæhlieHalden SK brutt
Aasmund FemsteinvikTPZ Orienteeringbrutt
Per FosserIndre Østfoldbrutt
Gøril FristadHalden SK brutt
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF brutt
Nils HeggdalMarkane IL brutt
Sindre HoffFørde IL brutt
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK brutt
JP LandeRocky Mountain Orienteering Clbrutt
Benjamin LangebekkIL Veten brutt
Moa LarssonNOTEAMbrutt
Bjørn MartiniAsker Skiklubb brutt
Simon NordlundVittjärvs IK brutt
Henrik PetersonOK Denseln brutt
Lars Gustav RogneNittedal OL brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Erlend SolvangFaaborg OKbrutt
Tiia TallilaValkeakosken Hakabrutt
Olli TurakainenHelsingin Suunistajat brutt
Marit ValaOppsal Orientering brutt
Amelie WallenhammarHagaby GoIF brutt
Camilla ÖhmanNTNUIbrutt

Direkte B

2 210 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna 1.13.15
2Erik HaugenRingsaker OK 1.42.59+29.44
3Øistein PaulsenBergens TF 1.36.33+23.18
4Ketil NummedalFana IL 1.46.59+33.44
5Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar 2.00.30+47.15
7Roar SkoglundIL Veten 1.52.56+39.41
8Øystein SkappelLillehammer OK 2.08.42+55.27
13Eva BäcklundTrollhättans SOK 2.45.05+1.31.50
Kristina BergsetIL Veten brutt
Åse BergsetHalsabrutt
Åse BergsetHalsabrutt
Anne BreivikNydalens SK brutt
Helge BrynestadRingsaker OK brutt
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK brutt
Ola Frode BråtenAsker Skiklubb brutt
Olav Frode BråtenAsker Skiklubb brutt
Ragnhild B ElvestadIL BUL-Tromsø brutt
Ragnhild Bergset ElvestadBUL Tromsøbrutt
Ragnhild Bergset ElvestadIL BUL-Tromsø brutt
Jon Arvid HaugFreidig brutt
Jon Arvid HaugFreidig brutt
Stein Olav  HaugFreidig brutt
Svein Olav HaugFreidig brutt
Svein Olav  HaugeFreidig brutt
Knut Even HoleFørde IL brutt
Tiina JussilaTampereen Pyrintö brutt
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK brutt
Sjur LangedalNydalens SK brutt
Moa LarssonNOTEAMbrutt
Ina MartiniAsker Skiklubb brutt
Sølvi MartiniAsker Skiklubb brutt
Susanne MikaelsenHusums IF OK brutt
Susann MikaelsonHusums IF OK brutt
Geir NilsenEmblem IL brutt
Lena NilsonOK Österåker brutt
Alfons PetersonOK Denseln brutt
Aase RanheimRingsaker OK brutt
Tom RådahlIL Tyrving brutt
Gaute SkjelsvikLillehammer OK brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Sissel SvarstadMarkane IL brutt
Solveig SælFossum IF brutt

Direkte C

2 260 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BryschMS Parma 1.27.33
Harald AasenBergen Kommunebrutt
Anne FjeldstadÅrstad IL brutt
Anders Svarstad HoleMarkane IL brutt
Anita E. HoleFørde IL brutt
Idar HolenMarkane IL brutt
Kirsti Danielsen HolenMarkane IL brutt
Sara MartiniAsker Skiklubb brutt
Beate MoldestadSkanska Norge brutt
Torunn MoltumyrMalvik IL brutt
Lena NilssonOK Österåker brutt
Håvard NordengenNOTEAMbrutt
Elis PetersonOK Denseln brutt
Ellen RolfsnesFitjar IL brutt
Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Jan Magne SolibakkeEmblem IL brutt
Rune SvihusKlepp Kommune BIL brutt
Tord SølvbergIL Veten brutt
Åsmund VieHaugesund IL Orientering brutt
Tina  WilliamsMalvik IL brutt

Direkte N

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Peder BotnHalsabrutt
Kristoffer GleditschIL Tyrving brutt
Mari HageVikane ILbrutt
Gleditsch KristofferIL Tyrving brutt
Wenixa WengAskvoll og Holmedal IL brutt

D 15-16B

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Gjersvold HaugFreidig 1.31.31
2Olea GjeldvikMolde og Omegn IF 2.22.26+50.55
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF brutt

H 15-16B

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Petter Stensli ForsethLøten o-lag brutt
Halvor Fetveit SundalFana IL brutt

D 17-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina Marie UndelandSturla, IF 2.06.55

H 17-20B

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling Bell LysakerFana IL 2.07.55
Eirik Andreas AlbretsenSogndal IL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor